to może jeszcze jaa.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 18:20   #1
casio
Przyczajenie
 
Avatar casio
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 24

to może jeszcze jaa..


dzień dobry ;)
od dawna chodzi za mną potrzeba zmian, męczy mnie to że ciągle jestem taka sama.
zbliżające się lato jest chyba idealnym do tego momentem :)
mam 16 lat, jestem wysoka (172 cm) średniej budowy (może kiedyś wreszcie dopnę swego i schudnę ;p) mój naturalny kolor włosów widać na zdjęciach.
z grzywki raczej nie zrezygnuje bo mam "dużą" i podłużną twarz.
włosy bardzo szybko się przetłuszczają (muszę myć codziennie, ale dla mnie to nie problem, przyzwyczaiłam sie ;)) poza tym niesfornie się wykręcają więc traktuje je prostownicą. Mimo codziennego 3-letniego prostowania są w całkiem niezłym stanie, czasami traktuje je intensywnymi maskami które nakładam na całą noc a rano zmywam szamponem.
cera (może ze względu na wiek) przysparza mi wielu kłopotów. Jest mieszana z przewagą tłustej, pory są pozatykane i na własną rękę po prostu nie daje rady jej oczyścić. Poza tym mimo tak dużego natłuszczenia nos i policzki jak na złość łuszczą się i nie pomagają żadne peelingi czy też kremy nawilżające, wszytko na nic, błędne koło. w następny piątek mam umówioną wizytę u dermatologa, mam nadzieję że on ulży mi w cierpieniu ;p
troszkę się rozpisałam, ale sedno sprawy jest takie, że proszę o pomoc w metamorfozie, w zasadzie wszytko wchodzi w grę ;)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01485.JPG (77,6 KB, 279 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w fartuszku xD.JPG (80,1 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC00725.JPG (235,5 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01489.JPG (76,5 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01092.JPG (248,0 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5030029.jpg (142,3 KB, 208 załadowań)
casio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 19:28   #2
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: to może jeszcze jaa..

A co tu zmieniać? Jest idealnie Styl sportowy bardzo do Ciebie pasuje, cere jesli masz z nią kłopoty (czego nie widać na zdjęciach ) podlecz sobie u kosmetyczki czy dermatologa i bedzie cud i miód. Włosy masz super, na przetłuszczanie może pomóc picie herbatki z pokrzywy
Pozdrawiam tak trzymaj.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 19:34   #3
casio
Przyczajenie
 
Avatar casio
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 24
Dot.: to może jeszcze jaa..

eh.. kiedy bycie wciąż takim samym staje się nudne
jestem nastolatką, chęć zmian i kombinowania jest chyba naturalna dla tego wieku, a że nie chce się oszpecić proszę o jakąś radę
myślałam nad kilkoma "wyłaniającymi się" z pod spodu włosów kolorowymi pasemkami
albo - mniej drastycznie - tylko o przyciemnieniu włosów jakąś chenną, żeby nabrały mocnego, zimnego odcienia.
nie wiem zupełnie jak mogę się malować, wiem, że jestem młoda i nie potrzebuje wielkiej tapety ale chciałabym czasami zaszaleć (każdy by chciał ;p) i pojęcia nie mam jakie kolory do mnie pasują.
casio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 19:40   #4
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: to może jeszcze jaa..

Cytat:
Napisane przez casio Pokaż wiadomość
eh.. kiedy bycie wciąż takim samym staje się nudne
jestem nastolatką, chęć zmian i kombinowania jest chyba naturalna dla tego wieku, a że nie chce się oszpecić proszę o jakąś radę
myślałam nad kilkoma "wyłaniającymi się" z pod spodu włosów kolorowymi pasemkami
albo - mniej drastycznie - tylko o przyciemnieniu włosów jakąś chenną, żeby nabrały mocnego, zimnego odcienia.
nie wiem zupełnie jak mogę się malować, wiem, że jestem młoda i nie potrzebuje wielkiej tapety ale chciałabym czasami zaszaleć (każdy by chciał ;p) i pojęcia nie mam jakie kolory do mnie pasują.
Uważaj z farbowaniem włosów bo zaczniesz a potem nie będzie konca (tak jak u mnie)- jakieś odrosty które trzeba zafarbowac itd itd... Może jakiś szampon koloryzujący? Ciemny brąz czy jakaś zimna kawa, raczej nie czekolada Oczy możesz podkreślać czarną kredką lub eyelinerem, jasny błyszczyk i tyle wystarczy Wydaje mi się że jesteś typem urody zimą, ale mogę sie mylić- poszukaj sobie palety barw dla zimy.

BTW Moja koleżanka jest do Ciebie bardzo podobna i ubiera się tak że zawsze ma jakieś czarne dodatki- buty, torebka, kurtka i fajnie to wygląda, może u Ciebie też by się sprawdziło I wydaje mi się że obecnie modne krzykliwe kolory nie bardzo by do Ciebie pasowały.. raczej stonowane i brudne odcienie
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 19:40   #5
RudeGyal
Przyczajenie
 
Avatar RudeGyal
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 29
Dot.: to może jeszcze jaa..

Hmm może zafarbujesz włosy na ciemniejszy odcień brązu??Np szamponetkąBo gdyby Ci się nei spodobało to 6 myć i po problemie
A co do makijażu wydaje mi się że pasowałyby ci jakieś fioletowe albo złote cienie do powiek
Jeśli lubisz mieć skóre delikatnie muśniętą słńcem możesz użyć zamiast różu do policzek kuleczek brązujących
Pozdrawiam!
RudeGyal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 20:07   #6
casio
Przyczajenie
 
Avatar casio
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 24
Dot.: to może jeszcze jaa..

Cytat:
Oczy możesz podkreślać czarną kredką lub eyelinerem, jasny błyszczyk i tyle wystarczy
to robie na co dzień bez eyelinera, tuszu, podkładu i pudru matującego nie ruszam się z domu.
niestety takiego kompletnego makijażu wymaga moja cera, a do malowania kresek już po prostu przywykłam

właściwie większość moich ubrań jest w stonowanych barwach, czuje się w nich bezpiecznie i zawsze myślałam ze w takich wyglądam najlepiej. Ale kiedy założę coś czerwonego co chwile słyszę, że świetnie mi w tym kolorze i powinnam się tak ubierać, dlatego jestem skołowana. ;p

o kuleczkach myślałam i chyba w nie zainwestuje
a jaki kolor szamponetki powinnam wybrać, żeby na moich naturalnie ciemnych włosach nie wyszła kompletna krucza czerń ? chcialabym, aby były ciemniejsze, ale nie takie sztucznie czoorne
casio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 20:13   #7
RudeGyal
Przyczajenie
 
Avatar RudeGyal
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 29
Dot.: to może jeszcze jaa..

Ja czasem używam szamponetki z palette ciemny brąz i wychodzi ładny brąz,nie czarnyZresztą szamponetki nie farbują tak mocno jak farby,takze nie musisz się obawiaćWłosy będą Ci się ładnie błyszczeć w słońcu
RudeGyal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 20:45   #8
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: to może jeszcze jaa..

Tak szczerze to nie jestem za naturalnymi włosami ale w twoim przypadku powiem tak: Masz śliczny odcień ładne włoski i fajna fryzurkę ja bym nic na twoim miejscu nie zmieniała może poszalej z tymi pasemka ale przemyśl farbowanie żebyś później nie żałowała.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 17:50   #9
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: to może jeszcze jaa..

Wyglądasz idealnie.. ja nie mam nic do zarzucenia. Aż mi się nie chce wierzyć, że masz takie prościutkie i zdrowe włosy po prostownicy. Zdradz jaka to! I jakich masek używasz..
Wyglądasz rewelacyjnie
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 21:59   #10
casio
Przyczajenie
 
Avatar casio
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 24
Dot.: to może jeszcze jaa..

niestety prościutkie są tylko jeśli zostaną potraktowane dużą ilością lakieru
nie mam pojęcia jaka jest ich tajemnica, sama dziwie się, że przy tak intensywnej eksploatacji (codzienne mycie, suszenie suszarką i prostowanie prostownicą) jeszcze trzymają mi się na głowie ;p
raz w tygodniu śpię z maską wax na głowie, czasami nakładam sobie żółtko jajka, albo olejek rycynowy, zależy co mi wpadnie w ręce. Na co dzień używam jedwabiu przed prostowaniem i to by było na tyle, nic szczególnego.

no to widzę, że nici z moich wielkich przemian, wciąż nie mam pomysłu na siebie.. ;p
casio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 22:59   #11
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: to może jeszcze jaa..

Wyglądasz naprawdę ślicznie. Ja też chyba bym nic nie zmieniała..
Ale rozumiem potrzebę zmian, tak więc doradzę ci coś z mojego punktu widzenia
Zazdroszczę gładziutkich, lśniacych włosów
Hmm.. jesli lubisz wyraźny makijaż, to może jakiś kolorowy cień, taki jakiego jeszcze nie używałaś. Może jakiś odcień turkusu? I do tego niebieskie paznokcie, jak u Agynes Dyan na jakimś pokazie wiosna/lato '08.
I wiesz..? Jestem niemal pewna, że4 ładnie było by ci w luźno spiętych włosach. Może w jakimś takim koczku, który robi wrażenie nieco niedopracowanego..
TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 00:43   #12
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: to może jeszcze jaa..

Nic nie zmieniaj! Bardzo ładnie wyglądasz.. nawet nie wiesz ile dziewczyn chciałoby wyglądać tak jak Ty
pozdrawiam
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 10:37   #13
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: to może jeszcze jaa..

Ja bym skróciła trochę grzywkę, bo masz piękne oczy, a w ogóle ich nie widać
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 15:15   #14
casio
Przyczajenie
 
Avatar casio
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 24
Dot.: to może jeszcze jaa..

Cytat:
I wiesz..? Jestem niemal pewna, że4 ładnie było by ci w luźno spiętych włosach. Może w jakimś takim koczku, który robi wrażenie nieco niedopracowanego..
no właśnie, marzy mi się coś takiego tylko gdyby moje dwa lewe przeszczepy potrafiły coś podobnego stworzyć.. praktycznie nigdy nie spinam włosów bo zupełnie nie potrafię sobie z nimi poradzić, może i są gładkie, ale przez to śliskie i trudne do ułożenia.
Cytat:
Hmm.. jesli lubisz wyraźny makijaż, to może jakiś kolorowy cień, taki jakiego jeszcze nie używałaś. Może jakiś odcień turkusu? I do tego niebieskie paznokcie, jak u Agynes Dyan na jakimś pokazie wiosna/lato '08.
świetny pomysł ! wreszcie coś oryginalnego, niebieskie paznokcie, świetnie

a co do grzywki, to włosy niestety bardzo szybko mi rosną więc już po tygodniu od ścięcia zaczyna wchodzić mi do oków ^^ zresztą nie najlepiej czuje się kiedy jest zbyt krótka

i bardzo bardzo bardzo dziękuje za tyle komplementów, miło mi niezmiernie )
casio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 07:50   #15
TheTen
Raczkowanie
 
Avatar TheTen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: to może jeszcze jaa..

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Ja bym skróciła trochę grzywkę, bo masz piękne oczy, a w ogóle ich nie widać

tez bym skrocila grzywke aby pokazac bardziej oczka moze ja wycieniuj bardziej czy przerzedz (nie znam sie ) co do makijazu to tusz ew roz i jest cacy
TheTen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 19:47   #16
casio
Przyczajenie
 
Avatar casio
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 24
Dot.: to może jeszcze jaa..

mam prośbę, mógłby ktoś walnąć mi w jakimś programie jakiś kolorek na włosy ? coś czarnego, rudego, blond, tek z ciekawości chciałabym zobaczyć, a sama tego zrobić nie potrafię, baardzo proszę
casio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 14:54   #17
casio
Przyczajenie
 
Avatar casio
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 24
Dot.: to może jeszcze jaa..

ponawiam prośbę, bo odzew marnyy..
casio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 19:10   #18
batriX
Przyczajenie
 
Avatar batriX
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: to może jeszcze jaa..

a ja mam takie pytanie... czy ty uzywasz jakiegos podkladu? jak tak to jakiego?... bo masz taki naturalny kolor skory... i doskonale kryje
batriX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 19:24   #19
sabcia214
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 234
Dot.: to może jeszcze jaa..

Może jednak spróbuj podpiąć włoski. Pokombinuj coś, może tak jak mówiła TaakaPani spróbuj z jakims koczkiem. A jeśli sobie z tym nie poradzisz, to poproś koleżankę?
sabcia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 14:40   #20
casio
Przyczajenie
 
Avatar casio
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 24
Dot.: to może jeszcze jaa..

Cytat:
a ja mam takie pytanie... czy ty uzywasz jakiegos podkladu? jak tak to jakiego?... bo masz taki naturalny kolor skory... i doskonale kryje
używam używam podkładu matującego polskiej firmy HEAN, odcień nr 1 Pastelowy, rzeczywiście dobrze kryje, aczkolwiek niestety się ściera ;p poza tym używam transparentnego pudru w kamieniu.
casio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:53   #21
ju82lia82
Przyczajenie
 
Avatar ju82lia82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: to może jeszcze jaa..

Podkład rzeczywiście naturalnie wygląda na buzi, można go dostać w drogeriach?;>
A u Ciebie bym na prawdę nic nie zmieniała, do twarzy Ci w takiej fryzurce
Pozdrawiam
ju82lia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 15:10   #22
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: to może jeszcze jaa..

Cieszę się, że mój pomysł z niebieskimi pazurkami się spodobał heheh
TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:00   #23
casio
Przyczajenie
 
Avatar casio
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 24
Dot.: to może jeszcze jaa..

Cytat:
Podkład rzeczywiście naturalnie wygląda na buzi, można go dostać w drogeriach?;>
tak, ale tylko w tych mniejszych, w sieciówkach się z nim nie spotkałam

przyciemniłam sobie wczoraj włoski na próbę szamponetką i szczerze mówiąc kolosalnej różnicy nie widzę.. a właściwie żadnej.. ^^
casio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.