word nails - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 20:44   #1
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Question

word nails


czy slyszała ktoraś z was o tej firmie??
dzisiaj bylam w Kielcach i kupilam sobie bialy żel z tej firmy nie wiem co o nim sądzić. Zapłaciłam za 5g 20zł. Dokladnie na opakowaniu pisze: DYSTRYBUTOR PH JUNAX WORD NAILS (no i tam numer telefonu i adres sklepiku)
Prosze Was o jakies opinie
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:50   #2
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: word nails

nie słyszałam. Ale jak wypróbujesz, to daj znać
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:52   #3
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: word nails

własnie sie skonsultowalam z kumpelą i ona miala rożowy budujacy, mówi ze nic specjalnego.
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 12:58   #4
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674
Dot.: word nails

Beznadziejne produkty są z tej firmy. Nie polecam. Kupiłam wszystko od nich, zapłaciłam masę kasy, a praktycznie wszystko do wyrzucenia.
__________________
"Bycie pozytywnie nastawionym może nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, ale wkurzy wystarczająca liczbę ludzi, by warte było zachodu".
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 22:12   #5
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: word nails

prawda.
a ceny też maja tam ladne za te żele.
Babka miala jeszcze żele z basica i jak poprosilam zeby mi je pokazala bo byly za taka gablotką to w pewnym momencie jakby zgłupiała, zaczęla coś wymyslac że są to tylko jakies zielone neonowe ;| a widzialam przecież ze byly w różnych kolorach słoiczki.
nie polecam, a co lepsze w miescinie przed kielcami jest sklep `świat paznokci` czy cos podobnego gdzie też rozpowrzachniają to gówieno za przeproszeniem. Tylko tam kupilam 2pędzelki po 4zł
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 14:40   #6
SwiatPaznokci
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 59
Dot.: word nails

Wiatm
Współpracujemy z tą firmą World Nails od długiego czasu i nie wiem dziewczyny w czym macie problem z ich akcesoriami czy żelami, gdyby były wadliwe lub się nie utwardzały to napewno nie prowadzilibyśmy współpracy Ja osobiście je Polecam i bardzo dużo klientek je chwali i sa bardzo zadowolone z ich wytrzymałości czy gęstości...
Po drugie droga ana416 napewno nie byłaś w Sklepie World Nails tylko pomyliłaś to z jej konkurencją która mieści sie w tym samym budynku bo tylko oni maja Basic żele wiec dziwi mnie twój wpis a po drugie skoro uważasz to za "rozpowszechniają to gówno" to dziwi mnie po co kupiłaś 2 pendzelki??
Pozdrawiam

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2009-09-22 o 21:21 Powód: edycja reklamy
SwiatPaznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 15:03   #7
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: word nails

tym gowienem nazwałam żele firmy wn a nie pędzelki akcesoria czy ozdóbki raczej nie pochodzą z owej firmy wn ktorą śmiało nazwalam jak nazwałam i zdania nie zmieniam :P
z resztą sama widzialam jak ekspedientka na czyste słoiczki nalepiała z naklejki z tej firmy. Żel clear pink budujący odłaził znajomce płatami, bialy sie bulwi pod lampą, oceniam dwa żele na 1, ponieważ mialam z nimi styczność.
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 17:08   #8
SwiatPaznokci
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 59
Dot.: word nails

Wsumie twoje zdanie co do budujacego to nie wnikam bo tego nie rozprowadzam ale World Nails jednofazowe w bialych pojemnikach sa naprawde dobre i naszej Stylistce nic sie nie dzialo z ich jakoscia zreszta klientki zachwalaja wiec musza byc dobre...
Oczywiscie jest różnica pomiedzy SunFlower ktorego tez jestesmy dystrybutorem ale jak za ta cene WN mylse ze ciezko znaleść lepszy gatunkowo testowalismy innych mniejszych renomowanych firm
Co do naklejania naklejek firmowych to ta Pani ma do tego prawo
gdyż jest Dystrybutorką i może sobie na to prawnie pozwolić my natomiast nie mamy takiego prawa gdyz my je tylko sprzedajemy
Jak dla nas ich produkty typu żele jednofazowe clear, White żel, oraz żele kolorowe ktore ma bardzo dobrej jakości jak i sporą paletę kolorów w dogodnej na te czasy cenie.
Naprawde pracuje dzieki naszym Sklepom na tych wymieninych porduktach Kilkaset zadowolonych klientek...
Ale kazdy ma prawo do swojego zdania, my proponując w nowym klientką owe żele mówimy że gdy nie beda zadowolone z ich pracy zwracamy pieniądze za żel... i naprawde jeszcze nie zjawiła sie klientka ze zwrotem ale najwazniejsza sprawa nie każdy żel pasuje do każdej klientki nie kupuje sie kota worku najpier trzeba sie dowiedziec jaki gatunek żeli ktos lubi stosować by potem umieć dopasować taki żel jaki bedzie najlepszym...
Pozdrawiam
SwiatPaznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:16   #9
gofer675
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: word nails

1

Edytowane przez gofer675
Czas edycji: 2009-11-03 o 21:08
gofer675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:05   #10
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: word nails

a w jakiej miejscwosci kupowalaś te żele...?
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 07:41   #11
gofer675
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: word nails

w Gliwicach ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie?
gofer675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 16:11   #12
saritona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 63
GG do saritona
Dot.: word nails

Z tego co się zorientowałam to właśnie World Nails jest dobra firma nie wiem nie używałam tych żeli ale ceny maja dość wysokie a jak każdy wie to już o czymś świadczy ...
word nails to pewnie kolejna podróbka
wiele jest właśnie takich podróbek które tylko zmieniając "jedna literkę " chcą się podpisać pod sukcesem znanych i cenionych marek

pozdrawiam
saritona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 17:15   #13
rozanorbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: word nails

Witam.Używam żelu kamuflaż firmy World nails PH Janax kupiony w Kielcach na ul. Planty i serdecznie go polecam, jest bardzo dobry i w dobrej cenie.
rozanorbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 17:45   #14
justysiek1991
Przyczajenie
 
Avatar justysiek1991
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: word nails

Ja paznokcie robię już jakiś czas i od kilku miesięcy używam żelu jednofazowego clear z World Nails kupionego na plantach. Zawsze miałam problem ze słabymi paznokciami, od których żel odpryskiwał, podchodziło mi powietrze i akurat u mnie ten żel się sprawdził, nie wiem jak u innych stylistek. Moje klientki też są zadowolone z jego jakości. Jeśli ktoś chce żel z wyżeszj półki, to alessandro dostępne na naszym rynku, czego wymagać od tego żelu sprzedawanego za niewielkie pieniądze? Wielokrotnie Pani na plantach powtarza że są to "Nasze produkty", które sami rozprowadzają, rozlewają do różnych opakowań i metkują. Dla mnie to żadna hańba. Pozdrawiam.
__________________
Justyna
justysiek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 08:47   #15
gofer675
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: word nails

mówimy o żelu Word Nails a nie World Nails
gofer675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 22:14   #16
justysiek1991
Przyczajenie
 
Avatar justysiek1991
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: word nails

W takim razie już kilka z nas się pomyliło. Wybaczcie
__________________
Justyna
justysiek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.