Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 18:52   #1231
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja tez zlozylam dzisiaj promocyjne zamowienie, wzielam standardowo zestaw B&E z platkami AHA, duze opakowanie NTBT, z nowosci peeling anti-acne, mydlo miodowe i probki bronzerow. Niby sporo, a i tak wyszlo niecale 100 zl.. Nie starczyloby nawet na malusienki krem pod oczy Clinique
Co do rozy, jednak musze celowac w matowe. Kocham Berries&Cream, ale ktoras z Was trafnie okreslila go jako roz z chlodna poswiata. Ta poswiata sporo rozjasnia i ochladza mi podklad (cieply i zoltawy Roselyn). Wzielam tym razem probke rozu Romance.
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ale chyba tylko jeden malutki pomegranate

pranie, gdzie widzisz peeling anti acne? właśnie pielegnacja kusi najbardziej
A ja biore Jamaican Craze Jak wejdziesz na Anti-Acne produkty to tam jest Scrub- peeling
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:57   #1232
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja caly czas mieszam B&E z HA i razem tworza leciutka, ladnie wchlaniajaca sie emulsje, ale oleju nie probowalam juz dodawac.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:00   #1233
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja tez zlozylam dzisiaj promocyjne zamowienie, wzielam standardowo zestaw B&E z platkami AHA, duze opakowanie NTBT, z nowosci peeling anti-acne, mydlo miodowe i probki bronzerow. Niby sporo, a i tak wyszlo niecale 100 zl.. Nie starczyloby nawet na malusienki krem pod oczy Clinique
Ta, resztka takiego wymarzonego Clinique'a kiśnie na dnie pudełeczka, bo pod koniec użytkowania każdą aplikację zalewałam łzami, że wydałam tyle kasy na coś, co nie daje nawet wystarczającego nawilżenia, nie mówiąć juz nawet o minimalnej choćby redukcji puffów. A teraz mam tego tyciego spryciarza z EGM w lodówce, który wypłaszcza mi worki pod oczami, plus B&E za ułamek tej kwoty.
Tak samo było z Thermalem Vichy- kupiłam go za pierwsze zarobione pieniądze wieeeeeki temu, po czym okazało się, że żaden krem mnie nigdy tak nie uczulił jak to apteczne cudo z wodą z Wiszi...

Także na wątek o Truskaffce już nawet nie zaglądam, wolę te kręcone cuda i makijaż z kurzu :P

Zazdroszczę wam możliwości używania serum lemon, tyle się o nim naczytałam... ale mam uczulenie na kwas salicylowy, po aspirynie duszę się i umieram. Także wolę być troszkę bardziej kostropata niż gładziutka na wieki


.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:10   #1234
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja sie zastanawiam własnie co fajne i fajniesze B&E, Serum Lemon czy Ten Krem Peptydowy z Wit C z Silk Naturals
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:11   #1235
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A ja biore Jamaican Craze Jak wejdziesz na Anti-Acne produkty to tam jest Scrub- peeling
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A ja biore Jamaican Craze Jak wejdziesz na Anti-Acne produkty to tam jest Scrub- peeling
właśnie się zastanawiam nad jamaica craze, wychodzi na to ze jest łagodniejszy niz pomegranate i to by pasowalo.

no tak, scrub a ja peeling w wyszkiwarce klepię

edit: strasznie kusi też zestaw mydło i maslo do ciala - tropical madness
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-14 o 19:13
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:28   #1236
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
właśnie się zastanawiam nad jamaica craze, wychodzi na to ze jest łagodniejszy niz pomegranate i to by pasowalo.

no tak, scrub a ja peeling w wyszkiwarce klepię

edit: strasznie kusi też zestaw mydło i maslo do ciala - tropical madness
Też się zastanawiałam, ale idzie do mnie afrykańska psia kupka i mierzę w peeling cukrowy z BU to sobie odpuściłam Poczekamy na Quesadillowskie SPA
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:37   #1237
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

własnie, do mnie też psia kupa śmiga to mnie przekonuje żeby mazidła do mycia sobie na razie odpuścić.

ok, zmykam z moim maluśkim zamówieniem na zakupowy.

Czuje sie rozgrzeszona bo te pieniadze byly juz przeznaczone na zkaupy z the she space, ale z nich zrezygnowalam (naczytalam sie ze czesto paczki od nich nie dochodza )
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-14 o 19:43
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 19:37   #1238
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Też się zastanawiałam, ale idzie do mnie afrykańska psia kupka i mierzę w peeling cukrowy z BU to sobie odpuściłam Poczekamy na Quesadillowskie SPA
O matko!
Jakie ciśnienie!
Co za presja!
Ja sobie chyba nie poradzę!


Ja też wstrzymałam się z zakupem kąpielówy NowIsTheTime dla tego Spa
.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:38   #1239
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość

Także na wątek o Truskaffce już nawet nie zaglądam, wolę te kręcone cuda i makijaż z kurzu :P

.
Nie zarzekaj się, na Tru są też perfumy

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Też się zastanawiałam, ale idzie do mnie afrykańska psia kupka i mierzę w peeling cukrowy z BU to sobie odpuściłam Poczekamy na Quesadillowskie SPA
Nie jestem dobrym przykładem, bo mnie 90% pielęgnacji BU&Co. nie podeszło, ale o ile zapach tego peelingu rzeczywiście apetyczny, to wydajność i ścieralność pozostawia wiele do życzenia. Zobaczę, jak spiszą mi się kremy i mydło z EGM i może pomyślę o ichniejszym peelingu. Aha, cukrowe BU strasznie brudzą wannę
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:01   #1240
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Nie zarzekaj się, na Tru są też perfumy
Eeeetam
Ostatnio nic, zupeeełnie nic z zapachów mi nie podchodzi, co wejdę do Sephory to wionie nudą na kilometr. Jestem już tak sfrustrowana, że jak kiedyś znajdę dla siebie wreszcie jakiś nowy zapach idealny, to wydam na niego każdy pieniądz, więc Tru mi do tego nie potrzebna



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:25   #1241
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja na lato będę nękać ten Jamaican Craze Ma być krejzolowy owocowy bo się wkurzę

Mi się bardzo podoba FlowerBomb Viktor&Rolf ale to chyba najdroższe perfumy jakie widziałam
A, że ja i tak prawie zawsze zapominam się fuknąć to moje stare włości grzeją półki Jak się ich pozbędę to się wstaram na Flowerbomba Dodam, że jestem zwolenniczką tego co słodkie Także Escady na lato zawsze mi fajnie pachną
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 20:37   #1242
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Czy miesznie B&E z kwasem hialuronowym i olejem z pestek z malin ma sens ? Mam wrażenie, że ta mieszanka mnie zapycha Bo podejrzanie mi się pogorszyło
to mój ukochany zestaw! Po malinach jestem cudownie śmietankowa a nie różowa, hialu dodaje lekkości a B&E nawilża i ma rozjaśniać lekko przebarwienia na dłuższą metę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:50   #1243
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Co do rozy, jednak musze celowac w matowe. Kocham Berries&Cream, ale ktoras z Was trafnie okreslila go jako roz z chlodna poswiata. Ta poswiata sporo rozjasnia i ochladza mi podklad (cieply i zoltawy Roselyn). Wzielam tym razem probke rozu Romance.
Ja niestety nie przekonałam się do serii owoców z kremem. O dziwo jeszcze Peaches&Cream leży mi najbardziej. Zaś Strawberries&Cream i Berries&Cream choć odcień mają przecudowny, to ta srebrna poświata jest nie dla mnie. Za to pokochałam Fanned Pink i Blush Of Youth.

Gdyby ktoś był chętny na któryś róż z kremowej serii to chętnie się wymienię. Próbki użyte każda jeden raz.

Pranie poleć mi jakieś jeszcze róże z EGM.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:09   #1244
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A ja na lato będę nękać ten Jamaican Craze Ma być krejzolowy owocowy bo się wkurzę

Mi się bardzo podoba FlowerBomb Viktor&Rolf ale to chyba najdroższe perfumy jakie widziałam
A, że ja i tak prawie zawsze zapominam się fuknąć to moje stare włości grzeją półki Jak się ich pozbędę to się wstaram na Flowerbomba Dodam, że jestem zwolenniczką tego co słodkie Także Escady na lato zawsze mi fajnie pachną
Mamy podobne upodobania zapachowe A bombcia to prawdziwy granatnik, do tej pory mam ochotę dziabnąć się w nadgarstek I to też najdroższe perfumy, jakie kupiłam. EDT jest bardziej lekki, nie taki likierowy, za to Extreme średnio przypadł mi do gustu, bardziej pieprzny niż EDP i niestety gubi tą słodycz. Ale nie jestem obiektywna, bo byłam wtedy "zapieprzowana" Hot Couture ( a miała być malina).

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja niestety nie przekonałam się do serii owoców z kremem. O dziwo jeszcze Peaches&Cream leży mi najbardziej. Zaś Strawberries&Cream i Berries&Cream choć odcień mają przecudowny, to ta srebrna poświata jest nie dla mnie. Za to pokochałam Fanned Pink i Blush Of Youth.

Gdyby ktoś był chętny na któryś róż z kremowej serii to chętnie się wymienię. Próbki użyte każda jeden raz.

Pranie poleć mi jakieś jeszcze róże z EGM.
ja jestem chętna na oba Tylko zobacz, czy coś u mnie znajdziesz-->>link w podpisie.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:16   #1245
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja niestety nie przekonałam się do serii owoców z kremem. O dziwo jeszcze Peaches&Cream leży mi najbardziej. Zaś Strawberries&Cream i Berries&Cream choć odcień mają przecudowny, to ta srebrna poświata jest nie dla mnie. Za to pokochałam Fanned Pink i Blush Of Youth.

Gdyby ktoś był chętny na któryś róż z kremowej serii to chętnie się wymienię. Próbki użyte każda jeden raz.

Pranie poleć mi jakieś jeszcze róże z EGM.
serio? ja, ja chcę kocham srebrne poświaty, na wszytsko dowalam tylko po to pink snowflakes z EDM zasypie Cię primerem za to
edit: hihi jak tu szybkim byc trzeba
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-14 o 21:19
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:22   #1246
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
ja jestem chętna na oba Tylko zobacz, czy coś u mnie znajdziesz-->>link w podpisie.
evelinek lecę odpisać na wymiankowym, żeby tu nie zaśmiecać.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
serio? ja, ja chcę kocham srebrne poświaty, na wszytsko dowalam tylko po to pink snowflakes z EDM zasypie Cię primerem za to
edit: hihi jak tu szybkim byc trzeba
jmw w takim razie musisz spróbować te róże - lekko ciepłe, ze srebrną poświatą właśnie taką jaką daje pink snowflakes (zresztą dla mnie PS to była masakra - jedna wielka błyszcząca poświata). Po opisie wnoszę, że pokochasz te róże.

Przepraszam evelinek była pierwsza.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:27   #1247
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
evelinek lecę odpisać na wymiankowym, żeby tu nie zaśmiecać.



jmw w takim razie musisz spróbować te róże - lekko ciepłe, ze srebrną poświatą właśnie taką jaką daje pink snowflakes (zresztą dla mnie PS to była masakra - jedna wielka błyszcząca poświata). Po opisie wnoszę, że pokochasz te róże.

Przepraszam evelinek była pierwsza.
oczywiście miałam je już zresztą na wiszliście ale teraz to juz na prominentnym miejscu
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:39   #1248
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
oczywiście miałam je już zresztą na wiszliście ale teraz to juz na prominentnym miejscu
Joasiu wybacz Jakby co, jestem Twoją dłużniczką (po raz kolejny, heh). Ja na nie zachorowałam po swatchach Rozi, poza tym naczytałam się takich achów i ochów odnośnie trwałości i efektu, że nie mogłam Frantic przepuścić
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:39   #1249
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Frantic, wbrew pozorom wcale nie znam rozy z EG Mam Thoughts, delikatny matowy rozyk, taki "soft pink" jak oni to okreslaja; drugi to Berries&Cream, w porownaniu z poprzednikiem bardziej rozowo-malinowy i mocniej napigmentowany. Teraz zamowilam probke Romance, bo chce tak samo rozowy jak Berries.. ale bez tej slynnej poswiaty.
Jmw, jeslis tak spragniona Owocow Z Kremem, chetnie zrobie Ci spora odsypke. Mam pelen wymiar Berries. Nie zuzyje go nawet moja corka, ktorej jeszcze nie mam
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 21:47   #1250
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
to mój ukochany zestaw! Po malinach jestem cudownie śmietankowa a nie różowa, hialu dodaje lekkości a B&E nawilża i ma rozjaśniać lekko przebarwienia na dłuższą metę
Dokładnie tak mieszasz ? No niech mnie drzwi od BU ścisną ta kombinacja jako pierwsza rzecz w życiu zapycha
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:48   #1251
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
edit: hihi jak tu szybkim byc trzeba
Czy ja wiem... nie zawsze szybkim, po prostu trzeba czytać wszystkie posty Pisałam kilka dni temu, że mam Berries do oddania Ale niestety już leży zapakowane w bąbelki i leci jutro do One_LoVe
Po prostu JAK JUŻ WEJDZIE TO SPA to nie masz wyjścia- musisz zamówić wszystkie śmietankowe róże plus Light Rose. Jak jestem fanką brzoskwiniowych, tak różowego Light Rose nikomu nie oddam. Też ma taką lekko chłodnawą poświatę, drobnki są mocno zmielone, bez wielgaśnych brokatow, jak to się często u EGMu zdarza. Boski jest. Też muszę walnąć takie zestawienie mych ulubieńców jak Frantic.



.

Edytowane przez quesadila
Czas edycji: 2009-06-14 o 21:51
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:49   #1252
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dokładnie tak mieszasz ? No niech mnie drzwi od BU ścisną ta kombinacja jako pierwsza rzecz w życiu zapycha
tak!
zaczęłam od miksu maliny ZSK+ hialu, potem doszedł b&e i czasem daję go olejek+hialu a czasem mieszam wszytsko razem, zawsze miodek i malinki.
straszne że Cię zapycha.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:50   #1253
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, wbrew pozorom wcale nie znam rozy z EG Mam Thoughts, delikatny matowy rozyk, taki "soft pink" jak oni to okreslaja; drugi to Berries&Cream, w porownaniu z poprzednikiem bardziej rozowo-malinowy i mocniej napigmentowany. Teraz zamowilam probke Romance, bo chce tak samo rozowy jak Berries.. ale bez tej slynnej poswiaty.
Jmw, jeslis tak spragniona Owocow Z Kremem, chetnie zrobie Ci spora odsypke. Mam pelen wymiar Berries. Nie zuzyje go nawet moja corka, ktorej jeszcze nie mam
Ok, Soft Pink zapisałam na listę do wypróbowania. Jak dojdzie do Ciebie Romance to napisz coś o nim proszę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:04   #1254
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Też muszę walnąć takie zestawienie mych ulubieńców jak Frantic.

.
Jasne, Wy róbcie swatche, a mój portfel już piszczy. Ładnie to tak

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-14 o 22:06
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:17   #1255
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
własnie, do mnie też psia kupa śmiga to mnie przekonuje żeby mazidła do mycia sobie na razie odpuścić.

ok, zmykam z moim maluśkim zamówieniem na zakupowy.

Czuje sie rozgrzeszona bo te pieniadze byly juz przeznaczone na zkaupy z the she space, ale z nich zrezygnowalam (naczytalam sie ze czesto paczki od nich nie dochodza )

Gdzie czytałaś że z the she space nie dochodzą? (Przez Ciebie zaczęłam poważnie rozważać wycofanie się z zamówienia :P )

Żeby nie było całkiem nie na temat to podpytam Was co byście mi poleciły wziąć z podkładów EGM jeśli z EDM pasuje mi miks winged butter z medium tan? Interesują mnie formuły YG i CM Co prawda już 2 zamówienia do mnie lecą ale wtedy jeszcze bardziej nieśmiało podchodziłam do tego podforum i wstydziłam się zapytać
Zobaczymy czy choć trochę udało mi się trafić Ewentualnie coś domówię
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:20   #1256
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tak!
zaczęłam od miksu maliny ZSK+ hialu, potem doszedł b&e i czasem daję go olejek+hialu a czasem mieszam wszytsko razem, zawsze miodek i malinki.
straszne że Cię zapycha.
l ekka reanimacja i się będę trzymać :
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:20   #1257
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Czy ja wiem... nie zawsze szybkim, po prostu trzeba czytać wszystkie posty Pisałam kilka dni temu, że mam Berries do oddania Ale niestety już leży zapakowane w bąbelki i leci jutro do One_LoVe
Po prostu JAK JUŻ WEJDZIE TO SPA to nie masz wyjścia- musisz zamówić wszystkie śmietankowe róże plus Light Rose. Jak jestem fanką brzoskwiniowych, tak różowego Light Rose nikomu nie oddam. Też ma taką lekko chłodnawą poświatę, drobnki są mocno zmielone, bez wielgaśnych brokatow, jak to się często u EGMu zdarza. Boski jest. Też muszę walnąć takie zestawienie mych ulubieńców jak Frantic.
a wiesz ze widziałam ale wtedy jeszcze nie padł magiczny tekst o poświacie srebrnej
evelinku, ja sobie poradze, nie bój sie btw jestem naCiebie obrażona bo nie ofiarowałaś się jako tester mojego primera buuu, nic poswięcenia dla dobra ludzkości
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:26   #1258
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a wiesz ze widziałam ale wtedy jeszcze nie padł magiczny tekst o poświacie srebrnej
evelinku, ja sobie poradze, nie bój sie btw jestem naCiebie obrażona bo nie ofiarowałaś się jako tester mojego primera buuu, nic poswięcenia dla dobra ludzkości
"poświata srebrna"= my prrrrecious Niniejszym się ofiaruję, ja biorę wszystko, na czym pisze ryż, tylko zobacz, co byś chciała ode mnie (ale berries nie oddam). Btw uwielbiam Twoje mixy
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:26   #1259
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a wiesz ze widziałam ale wtedy jeszcze nie padł magiczny tekst o poświacie srebrnej
evelinku, ja sobie poradze, nie bój sie btw jestem naCiebie obrażona bo nie ofiarowałaś się jako tester mojego primera buuu, nic poswięcenia dla dobra ludzkości
Jak Można Weiter się zgłaszać, to ja chętnie zostanę Twoim testerem I coś Ci sypnę od serca
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:31   #1260
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Jasne, Wy róbcie swatche, a mój portfel już piszczy. Ładnie to tak
Mój portfel ma się dobrze, gorzej ma się karta podpięta do PayPala.
PayPal to złooooooo

Może Ci się moje róże nie spodobają



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.