Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 13:13   #2221
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
natrix, nareszcie

Pewnie mnie zlinczujecie, ale żadna tam ze mnie ortodoksyjna filtromaniaczka. Filtry stosuje w okresie zimowym podczas mrozów, ponieważ wtedy doskonale się sprawdzają. Oczywiście w okresie letnim również. Jednak nie nakładam filtru codziennie i zawsze. A co destabilizacji... nie dajmy się zwariować. "filtry mają być dla ciebie a nie ty dla filtrów" - dokładnie, a ja czasami z nich rezygnuje, ponieważ mam tłustą cerę, i zmatowienie filtru bywa dla mnie trudne.
Ja też nie używam filtrów codziennie. Mam straszną sklerozę, więc przypomina mi się o filtrze gdzieś w połowie drogi Ale w lato się filtruję sumiennie.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 14:36   #2222
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A ja filtruję się codziennie, w tej chwili stanowi to dla mnie czynność nawykową, porównywalną z wszelkimi zabiegami higienicznymi... Co do szmatki - zachęcona Waszym przykładem, zaopatrzyłam się w stosowny egzemplarz. Jestem dopiero po pierwszym seansie tarcia, ale rezultat przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Już nie mam ładnej cery, ale wręcz doskonałą. Bez niczego wygląda jak z podkładem mineralnym. Gdybym była w stanie wykrzesać z siebie nieco talentu, napisałabym jakiś panegiryk na cześć wynalazcy mikrofibry.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:11   #2223
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a ścierka z mikrowłókien to to samo? : > Szukałam dziś tej mikrofibry w Schlekerze, ale były tylko takie z jakąś super nową formułą mikrowłókien...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:18   #2224
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Okolice Błonia. Osiedle leśne ostatnio często odwiedzam, ponieważ robię kurs prawo jazdy.
Ja też skręcanie w lewo, a tam potem nakaz jazdy w lewo i przy wyjeździe linia podwójna ciągła

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Witaj natrix

Jezu jak ja chciałabym używać Babydreamu. On ma taka przyjemną konsystencję i wspaniale się go nakłada. Ale zostawia u mnie tłustą poświatę, której niczym nie można zniwelować....

Po raz 100000 napiszę, że kocham Acne. Resztki słońca schodzą jak szalone.
Mnie zapychał Babydream

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
natrix, nareszcie

Pewnie mnie zlinczujecie, ale żadna tam ze mnie ortodoksyjna filtromaniaczka. Filtry stosuje w okresie zimowym podczas mrozów, ponieważ wtedy doskonale się sprawdzają. Oczywiście w okresie letnim również. Jednak nie nakładam filtru codziennie i zawsze. A co destabilizacji... nie dajmy się zwariować. "filtry mają być dla ciebie a nie ty dla filtrów" - dokładnie, a ja czasami z nich rezygnuje, ponieważ mam tłustą cerę, i zmatowienie filtru bywa dla mnie trudne.
ja miałąm filtr nawet na studniówce po nim calendulacreme Babydreama Makijaż mi sie lepiej trzyma niż na suchej skorze.
Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
A ja filtruję się codziennie, w tej chwili stanowi to dla mnie czynność nawykową, porównywalną z wszelkimi zabiegami higienicznymi... Co do szmatki - zachęcona Waszym przykładem, zaopatrzyłam się w stosowny egzemplarz. Jestem dopiero po pierwszym seansie tarcia, ale rezultat przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Już nie mam ładnej cery, ale wręcz doskonałą. Bez niczego wygląda jak z podkładem mineralnym. Gdybym była w stanie wykrzesać z siebie nieco talentu, napisałabym jakiś panegiryk na cześć wynalazcy mikrofibry.


---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Miki, one mogą mocno obciążyć włosy cienkie-cieżko zmywalny silikon.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:14   #2225
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja ostatnio też nie filtruję się codziennie. jest pochmurno i jakos nie widzę wiekszej potrzeby tylko szyje zwykle filtruję mineralną Lirenką i na to jaśniutki puder Constance Carroll żeby rozjaśnić szyję, która odcina się od twarzy mogłabym teoretycznie wyrównać koloryt, używając troszkę ciemniejszego i bardziej żółtego podkładu, ale musiałabym nakładać go na całą twarz, a nie mam takiej potrzeby, bo boki twarzy mam w stanie wprost idealnym
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Jezu jak ja chciałabym używać Babydreamu. On ma taka przyjemną konsystencję i wspaniale się go nakłada. Ale zostawia u mnie tłustą poświatę, której niczym nie można zniwelować....

Po raz 100000 napiszę, że kocham Acne. Resztki słońca schodzą jak szalone.
ahh ja też bym chciała, jest taaaakiii milusi ale za bardzo się u mnie tłuści i chyba trochę zapycha.

od niedawna intensywniej nawilżam skórę, używam duuużych ilości Babydream Calendulacreme, masła jojoba i humektanu i... dużo mniej się świecę. wiadomo, że jest spora różnica pomiędzy Dermacolem a minerałami, ale jednak o ile jeszcze niedawno zaczynałam się świecić o 11, o 13-14 miałam twarz jak po wysmarowaniu smalcem, o tyle teraz wracając do domu o 17-ej mam znośny, lekki glow, ale nie wygląda to bardzo źle. i mam ładną buźkę, niepodrażnioną, zaczerwienienie tylko na nosie i u jego nasady.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 19:26   #2226
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
a ścierka z mikrowłókien to to samo? : > Szukałam dziś tej mikrofibry w Schlekerze, ale były tylko takie z jakąś super nową formułą mikrowłókien...
Tak to jest to samo. Sama taką posiadam.

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
A ja filtruję się codziennie, w tej chwili stanowi to dla mnie czynność nawykową, porównywalną z wszelkimi zabiegami higienicznymi... Co do szmatki - zachęcona Waszym przykładem, zaopatrzyłam się w stosowny egzemplarz. Jestem dopiero po pierwszym seansie tarcia, ale rezultat przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Już nie mam ładnej cery, ale wręcz doskonałą. Bez niczego wygląda jak z podkładem mineralnym. Gdybym była w stanie wykrzesać z siebie nieco talentu, napisałabym jakiś panegiryk na cześć wynalazcy mikrofibry.
Ja marzę dojść do poziomu, w którym nakładanie filtra będzie dla mnie czynnością właśnie nawykową.
Zazdroszczę Ci tej cery. Ja nawet po szmatce nie mogę o niej powiedzieć "idealna".

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

ahh ja też bym chciała, jest taaaakiii milusi ale za bardzo się u mnie tłuści i chyba trochę zapycha.

od niedawna intensywniej nawilżam skórę, używam duuużych ilości Babydream Calendulacreme, masła jojoba i humektanu i... dużo mniej się świecę. wiadomo, że jest spora różnica pomiędzy Dermacolem a minerałami, ale jednak o ile jeszcze niedawno zaczynałam się świecić o 11, o 13-14 miałam twarz jak po wysmarowaniu smalcem, o tyle teraz wracając do domu o 17-ej mam znośny, lekki glow, ale nie wygląda to bardzo źle. i mam ładną buźkę, niepodrażnioną, zaczerwienienie tylko na nosie i u jego nasady.
Oooo tak Babydream jest zdecydowanie milusi :P Mnie właśnie nie zapychał. Tylko to świecenie. I mi tak ładnie przykrywał niespodzianki na twarzy....

Trochę nie zrozumiałam. Używasz teraz Dermacolu czy minerałów?
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 19:32   #2227
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mikrofibra i mikrowłókno to synonim
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 19:37   #2228
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
A ja filtruję się codziennie, w tej chwili stanowi to dla mnie czynność nawykową, porównywalną z wszelkimi zabiegami higienicznymi... Co do szmatki - zachęcona Waszym przykładem, zaopatrzyłam się w stosowny egzemplarz. Jestem dopiero po pierwszym seansie tarcia, ale rezultat przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Już nie mam ładnej cery, ale wręcz doskonałą. Bez niczego wygląda jak z podkładem mineralnym. Gdybym była w stanie wykrzesać z siebie nieco talentu, napisałabym jakiś panegiryk na cześć wynalazcy mikrofibry.


zazdroszczę idealnej cery
moje zaskórniki doprowadzają mnie do depresji

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Miki, one mogą mocno obciążyć włosy cienkie-cieżko zmywalny silikon.
Agusiu to ostatnie na pewno tu ?

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

Po raz 100000 napiszę, że kocham Acne. Resztki słońca schodzą jak szalone.
co to Acne?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 19:39   #2229
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

o ja, zapomniałąm,ze miałąm sie zeszmacic i od razu nałożyłam zieloną glinkę

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Rinaa, fakt, nie
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 19:51   #2230
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

myśle że estrze chodziło o Acne-derm (odpowiednik Skinorenu)
od siebie powiem,że lubię taką pogodę a i że się zeszmaciłam dzisiaj ,mam taki gładki nosek
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 20:09   #2231
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Chyba jednak wolę szczoteczkę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2327.htmod szmaty. Skuteczniej usuwa zaskórniki i jest przyjemniejsza w użyciu. Tak więc porzucam szmatę dla szczoteczki i już nigdy się nie zeszmacę
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 21:58   #2232
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja jestem wierna szmacie, bo szczotka mnie niestety podrażniała (ale za to super odblokowywała pory).

Dziewczyny, dzisiaj skończyłam drugie opakowanie albucinu intensive i jestem jak najbardziej za! On faktycznie rozjaśnia koloryt skóry ( a w połączeniu z ducrayem rozjaśniającym, to już w ogóle miód malina). Opalenizna z twarzy mi zeszła i widać ogromną różnicę w porównaniu z resztą ciała (ręce są po prostu żółte!!! szyja niestety też - i dość komicznie odcina się od buzi).
Próbowałam zrobić zdjęcia, ale to na nic, bo aparat nie jest w stanie uchwycić kolorów
W ogóle, tegoroczna jesień chyba będzie sprzyjała kuracjom kwasowym -jakoś deszczowo jest
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 22:02   #2233
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziękuję moje drogie Śnieżynki za tak przemiłe powitanie Też się za Wami stęskniłam, ale za każdym razem jak tylko wyciągałam filtr z kosmetyczki, to myślałam o Każdej z Was

Witam też Nowe Blade

Kurka wodna, 'zeszmacanie' początkowo mnie 'lekko', hm... zdziwiło, ale dziś też zaczynam ten proceder Mam od Babci taką dużą żółtą mikrofibrową szmatkę (do mycia okna) - taka będzie dobra? Wydaje się taka delikatna, aż trudno mi uwierzyć, że tak ostro szoruje

A co do peelingu, tak jeszcze odrobinę offtopując, ubrdałam sobie, że muszę nabyć takie specjalne peelingujące mydło z otrębami pszennymi od Floriny (z serii Bouquet Nature) - używałam takiego w okresie adolescencyjnej masakry na twarzy (poleciła mi je wtedy dermatolog). Wiecie może o jakie mi chodzi? Łażę za nim po Krakowie i nie mogę natrafić... Jakbyście wiedizałby gdzie ono może być, to dajcie proszę znać Normalnie marzę o nim!
Znalazłam nawet to moje mydełko na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-128.htm i opinię dodałam
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-09-09 o 23:07 Powód: dopisek
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 22:06   #2234
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Oooo tak Babydream jest zdecydowanie milusi :P Mnie właśnie nie zapychał. Tylko to świecenie. I mi tak ładnie przykrywał niespodzianki na twarzy....

Trochę nie zrozumiałam. Używasz teraz Dermacolu czy minerałów?
używałam Dermacolu przez parę miesięcy na minerały przeszłam ok. 3 m-ce temu

kasiamajo, właśnie taką podobną szczoteczkę posiadam, ale jakoś jej nie używałam, wydała mi sie zbędna. myślisz, że rzeczywiście pomaga pozbyć się zaskórników? to znaczy, używałaś i wiesz, ze pomaga?
mi szmatka pomaga pozbyć się ok. połowy wągrów, ale następnego dnia większość z nich wraca nie widzę nadziei dla swojej skóry, a w każdym razie nie wierzę w poprawę na dłuższą metę, ale szmatkę kocham, tak równomiernie złuszcza naskórek, nie podrażniając jakoś masakrycznie...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 07:34   #2235
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

natrix- ja widuje takie mydełko w Auchan, ale rzadko... może prościej w sieci nabyć?

JA jeszcze w kwestii szczoteczki- używałam namiętnie jako nastolatka, naprawdę super jest, ale bardzo wolo wysycha a przez to pleśnieje
Po kilku dniach mimo dezynfekcji na moich szczoteczkach wyskakiwała czarna pleśń

To mnie zraziło na całe życie
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 07:52   #2236
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
natrix- ja widuje takie mydełko w Auchan, ale rzadko... może prościej w sieci nabyć?

JA jeszcze w kwestii szczoteczki- używałam namiętnie jako nastolatka, naprawdę super jest, ale bardzo wolo wysycha a przez to pleśnieje
Po kilku dniach mimo dezynfekcji na moich szczoteczkach wyskakiwała czarna pleśń

To mnie zraziło na całe życie
Bleeeeee
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 07:56   #2237
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

nooo.

Szmata jednak schnie piorunem
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 08:50   #2238
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
kasiamajo, właśnie taką podobną szczoteczkę posiadam, ale jakoś jej nie używałam, wydała mi sie zbędna. myślisz, że rzeczywiście pomaga pozbyć się zaskórników? to znaczy, używałaś i wiesz, ze pomaga?
mi szmatka pomaga pozbyć się ok. połowy wągrów, ale następnego dnia większość z nich wraca nie widzę nadziei dla swojej skóry, a w każdym razie nie wierzę w poprawę na dłuższą metę, ale szmatkę kocham, tak równomiernie złuszcza naskórek, nie podrażniając jakoś masakrycznie...
Moja szczoteczka też leżakowała w szafce jakieś pół roku zanim się do niej przekonałam
Po pierwsze szczoteczka pozwala zaoszczędzić żel do mycia twarzy, wystarczy wycisnąć kropelkę na mokrą szczoteczkę i masować buzię zataczając kółka, a wytwarza się niesamowita piana. Już po pierwszym użyciu zauważyłam,że suche skórki i małe zaskórniki zniknęły. Skóra robi się aksamitnie gładka, a z czasem jest jeszcze lepiej. Niestety na moje mega zaskórniki nic nie pomaga, nawet skumulowany atak w postaci kwasów, peelingów i szczoteczki.

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
JA jeszcze w kwestii szczoteczki- używałam namiętnie jako nastolatka, naprawdę super jest, ale bardzo wolo wysycha a przez to pleśnieje
Po kilku dniach mimo dezynfekcji na moich szczoteczkach wyskakiwała czarna pleśń

To mnie zraziło na całe życie
Mam na to sposób Wyciskam szczoteczkę w chusteczkę jednorazową, potem stawiam ją w kubeczku na parapecie przy uchylonym oknie.

Edytowane przez 201607180946
Czas edycji: 2010-09-10 o 08:54
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 08:51   #2239
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
nooo.

Szmata jednak schnie piorunem
i jeszcze da się sterylizować w mikrofali
a co do tych mydełek - może znalazłabyś coś dla siebie, natrix, w sklepach z naturalnymi mydłami, np Zrób Sobie Krem albo Biolander?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 09:00   #2240
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

nie wiem, nie miałam wtedy mikrofali :/
ale problemem jest suszenie :/
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:03   #2241
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość

mimbi, z góry już dziękuję za swatcheNie mogę się już doczekać
Raaaany, kompletnie wylecialo mi z glowy. Ale jestem nieslowna zolza, przepraszam. Mam jednak takie wytlumaczenie, ze wczoraj sie dowiedzialam, iz czas przeniesc sie juz na "Mame z klasa" i od wczoraj chodze cala szczesliwa, wiec po prostu zapomnialam o tych zdjeciach. Ale wrzuce dzis na 1000%.
I jak tak dalej pojdzie, to chyba ktorejs z Was oddam ten podklad, bo jakos mam takie wrazenie, ze dla mnie jest chyba jednak za jasny. Myslalam, ze jestem najbledsza na swiecie, ale jak widac wcale nie.
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Okolice Błonia. Osiedle leśne ostatnio często odwiedzam, ponieważ robię kurs prawo jazdy.
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja też skręcanie w lewo, a tam potem nakaz jazdy w lewo i przy wyjeździe linia podwójna ciągła
Jak bedziecie jechaly Modrzewiowa to prosze pomachac w kierunku szaro-golebiego bloku
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:57   #2242
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Tak. Miałam na myśli Acne-derm


Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja jestem wierna szmacie, bo szczotka mnie niestety podrażniała (ale za to super odblokowywała pory).

Dziewczyny, dzisiaj skończyłam drugie opakowanie albucinu intensive i jestem jak najbardziej za! On faktycznie rozjaśnia koloryt skóry ( a w połączeniu z ducrayem rozjaśniającym, to już w ogóle miód malina). Opalenizna z twarzy mi zeszła i widać ogromną różnicę w porównaniu z resztą ciała (ręce są po prostu żółte!!! szyja niestety też - i dość komicznie odcina się od buzi).
Próbowałam zrobić zdjęcia, ale to na nic, bo aparat nie jest w stanie uchwycić kolorów
W ogóle, tegoroczna jesień chyba będzie sprzyjała kuracjom kwasowym -jakoś deszczowo jest
Brzmi nieźle. Ale trochę mnie przeraziłaś tą różnicą kolorytu. Naprawdę aż tak to się rzuca w oczy? W moim kolorycie przeważa żółć i niestety niczym jej się nie da wyplenić

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Chyba jednak wolę szczoteczkę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2327.htmod szmaty. Skuteczniej usuwa zaskórniki i jest przyjemniejsza w użyciu. Tak więc porzucam szmatę dla szczoteczki i już nigdy się nie zeszmacę
Zapewniam Cię, że jeszcze do szmacenia kiedyś wrócisz :P Takich rzeczy nie można zapomnieć. Ja miałam szczotkę do twarzy z Oriflame (z drugiej strony była gąbka), ale niczego dobrego po jej użyciu nie zauważyłam niestety.

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość

JA jeszcze w kwestii szczoteczki- używałam namiętnie jako nastolatka, naprawdę super jest, ale bardzo wolo wysycha a przez to pleśnieje
Po kilku dniach mimo dezynfekcji na moich szczoteczkach wyskakiwała czarna pleśń

To mnie zraziło na całe życie
Miałam wizualizację. Czarna pleśń....feeee
Szmata rządzi!

Powiem Wam jednak, że reszta tych zaskórników jakoś nie chce schodzić. Jakieś 40 % nadal walczy o przetrwanie Wprawdzie są wygładzone, ale dość mocno je widać. Znacie jakiś sposób na wybielenie ich. Po glince efekt utrzymuje mi się do pierwszego umycia twarzy. Zależy mi na czymś trochę dłuższym.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 10:10   #2243
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mimbi - gratuluje!!!!
Cieszę się, że CI się udało
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:16   #2244
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Elianko i Loss_Lauri, bardzo Wam dziękuję za cynk mydełkowy Obczaję ten Auchan, nawet się tam wybierałam właśnie W necie niestety nie znalazłam żadnej oferty sprzedaży
Zapoznam się też chętnie ze Zrób Sobie Krem

I jestem po pierwszej sesji szmacenia się I jak nabardziej podzielam Wasz zachwyt nad tą, wydawałoby się, dosyć niekonwencjonalną metodą
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:42   #2245
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja dziś wzięłam szmatę pod prysznic i szmaciłam sobie biust i szyję

W sensie, że dekolt. Aż mi się zarumienił. Na ramionka szmata za słaba
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 13:30   #2246
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
mimbi - gratuluje!!!!
Cieszę się, że CI się udało
Dziekuje kochana, caly czas intensywnie mysle o Was!!!

Wklejam zdjecia z podkladem Stage Line.
- twarz: podklad Stage Line Proffesional Fluid Make Up - kolor PC
- Dermacol (jakis mega jasny, nie znam numeru)
- Roz Bourjois Blush kolor 95 Rose de Jaspe
- Sephora rozswietlacz w kamieniu kolor 120 Rose
- Sephora puder matujacy w kamieniu kolor R15 Porcelaine Rose

- oczy: rzesy syntetyczne rozmiar 12 i 13
- kredka Contour Khol L'oreal kolor 161 Carbon Black
- dolne rzesy L'oreal Double Extension

- usta: Sephora blyszczyk nr 15 (zjedzony na zdjeciach).

Jak widzicie podklad jest mega jasny, co widac zwlaszcza w porownaniu z Revlonem ColorStay Buff.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:03   #2247
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a u mnie szmata nie działa wypróbowałam dwie już i nie widzę żadnej zmiany ...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:07   #2248
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mimbi, normalnie czaaaaaaad Ale jaśniutki

PS. Masz świetną fryzurkę! Bardzo mi się podoba!!! Strasznie lubię takie włosy!
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:01   #2249
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mówiła, że mimbi nie ma kłopotów z cerą. Kto się ze mną zgadza...?

Swatche ekstra, ale widzę, że jesteś ode mnie ciemniejsza, więc nie dla mnie
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:41   #2250
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dziekuje kochana, caly czas intensywnie mysle o Was!!!

Wklejam zdjecia z podkladem Stage Line.
- twarz: podklad Stage Line Proffesional Fluid Make Up - kolor PC
- Dermacol (jakis mega jasny, nie znam numeru)
- Roz Bourjois Blush kolor 95 Rose de Jaspe
- Sephora rozswietlacz w kamieniu kolor 120 Rose
- Sephora puder matujacy w kamieniu kolor R15 Porcelaine Rose

- oczy: rzesy syntetyczne rozmiar 12 i 13
- kredka Contour Khol L'oreal kolor 161 Carbon Black
- dolne rzesy L'oreal Double Extension

- usta: Sephora blyszczyk nr 15 (zjedzony na zdjeciach).

Jak widzicie podklad jest mega jasny, co widac zwlaszcza w porownaniu z Revlonem ColorStay Buff.
Fajny sie wydaje ten podklad Co prawda ostatnio mineraly mnie nie zawodza i nie mam zamiaru wrocic do podkladu plynnego, ale zostala mi stara mania wyprobowywania ich A napisz jeszcze czy on jest zolty czy rozowy, bo na zdjeciach niby na zolty wyglada, ale nie wiem czy mnie oczy nie myla. A tak poza tym czadowa fryzurka i masz sliczna buzie
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.