którego lekarza wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 09:54   #1
olewa
Rozeznanie
 
Avatar olewa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 962

którego lekarza wybrać?


Witajcie Wizażanki! z góry przepraszam jesli w złym dziale to umieściłam, ale nie mogłam znaleźć działu czy tematu który byłby odpowiedni na mój temat..
Otóż, mam pewien dość poważny problem.. od dwóch-trzech dni strasznie boli mnie gardło, mam istny pożar w gardle, uczucie suchości, nie mogę połykać niczego.. :/ widzę że jest też trochę większe to gardło niż zazwyczaj.
Postanowiłam pójść do lekarza i tutaj jest problem, bowiem zapisałam się do nowej przychodni dla dorosłych (skończyłam już jakiś czas temu 18lat -m w tym roku- ale nie było mi po drodze do przychodni) i nie mam pojęcia do jakiego mam się zapisać, czy do pediatrii (ale ten kojarzy mi się z dziećmi) czy do chorób wewnętrznych czy do rodzinnego..
niestety nie mogę zapytać nikogo z domowników ponieważ aktualnie mieszkam sama przez jakiś czas..

z góry dziękuję za odpowiedzi!
olewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:12   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: którego lekarza wybrać?

wystarczy do rodzinnego.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:18   #3
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: którego lekarza wybrać?

Cytat:
Napisane przez olewa Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki! z góry przepraszam jesli w złym dziale to umieściłam, ale nie mogłam znaleźć działu czy tematu który byłby odpowiedni na mój temat..
Otóż, mam pewien dość poważny problem.. od dwóch-trzech dni strasznie boli mnie gardło, mam istny pożar w gardle, uczucie suchości, nie mogę połykać niczego.. :/ widzę że jest też trochę większe to gardło niż zazwyczaj.
Postanowiłam pójść do lekarza i tutaj jest problem, bowiem zapisałam się do nowej przychodni dla dorosłych (skończyłam już jakiś czas temu 18lat -m w tym roku- ale nie było mi po drodze do przychodni) i nie mam pojęcia do jakiego mam się zapisać, czy do pediatrii (ale ten kojarzy mi się z dziećmi) czy do chorób wewnętrznych czy do rodzinnego..
niestety nie mogę zapytać nikogo z domowników ponieważ aktualnie mieszkam sama przez jakiś czas..

z góry dziękuję za odpowiedzi!
A masz wybranego lekarza w tej przychodni? Do niego powinnaś iść, a jak nie - to do rodzinnego (rodzinny zresztą jest zazwyczaj na podstawie internisty )
Gdybyś się nie wypisała od pediatry, też by Cię pewnie przyjął
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:19   #4
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: którego lekarza wybrać?

zwykły rodzinny najlepiej powiedz przy wyciąganiu karty co Ci jest, to pani w recepcji sama Cię zapisze do właściwiej osoby, która w danym czasie jest w przychodni

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
A masz wybranego lekarza w tej przychodni? Do niego powinnaś iść, a jak nie - to do rodzinnego (rodzinny zresztą jest zazwyczaj na podstawie internisty )
Gdybyś się nie wypisała od pediatry, też by Cię pewnie przyjął
najprawdopodobniej by nie przyjął pamiętam jak ja potrzebowałam skierowanie na TSH i EKG to nie chciała mnie wpuścić do pediatry, dlaczego? BO NIE, proszę na stronę dorosłą
zazwyczaj straszne biurokratki i zołzy są w przychodniach i jak NIE TO NIE
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:25   #5
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: którego lekarza wybrać?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
zwykły rodzinny najlepiej powiedz przy wyciąganiu karty co Ci jest, to pani w recepcji sama Cię zapisze do właściwiej osoby, która w danym czasie jest w przychodni

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------


najprawdopodobniej by nie przyjął pamiętam jak ja potrzebowałam skierowanie na TSH i EKG to nie chciała mnie wpuścić do pediatry, dlaczego? BO NIE, proszę na stronę dorosłą
zazwyczaj straszne biurokratki i zołzy są w przychodniach i jak NIE TO NIE
ale jakie biurokratki? Dlaczego oczekujecie że dorosła osoba ma prawo iść do pediatry? Ten jest dla dzieci a nie osób pełnoletnich....:rolleyes :
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:31   #6
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: którego lekarza wybrać?

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
najprawdopodobniej by nie przyjął pamiętam jak ja potrzebowałam skierowanie na TSH i EKG to nie chciała mnie wpuścić do pediatry, dlaczego? BO NIE, proszę na stronę dorosłą
zazwyczaj straszne biurokratki i zołzy są w przychodniach i jak NIE TO NIE
Najważniejsze, to do swojego iść A jak chciałaś iść do pediatry, bo np. mniejsza kolejka była to się nie dziwię, że nie chciała wpuścić

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
ale jakie biurokratki? Dlaczego oczekujecie że dorosła osoba ma prawo iść do pediatry? Ten jest dla dzieci a nie osób pełnoletnich....:rolleyes :
Jasne, ale bardziej myślałam o osobie która świeżo skończyła 18lat i jeszcze nie zmieniła lekarza.

Btw rodzinnymi są czasami pediatrzy
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:57   #7
olewa
Rozeznanie
 
Avatar olewa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 962
Dot.: którego lekarza wybrać?

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
A masz wybranego lekarza w tej przychodni? Do niego powinnaś iść, a jak nie - to do rodzinnego (rodzinny zresztą jest zazwyczaj na podstawie internisty )
Gdybyś się nie wypisała od pediatry, też by Cię pewnie przyjął
właśnie nie mam "swojego" lekarza.. zapisałam się do tej przychodni dopiero w piątek i w ogóle nie pomyślałam o tym, żeby spytać czy mogę do jakiegoś lekarza przynależeć..

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
zwykły rodzinny najlepiej powiedz przy wyciąganiu karty co Ci jest, to pani w recepcji sama Cię zapisze do właściwiej osoby, która w danym czasie jest w przychodni
to w takim razie dzwonię, opowiadam pani o swoim problemie i mam nadzieje, że zapisze mnie do jakiegoś lekarza który mi pomoże, bo jak to tragedia.. :/
olewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 11:24   #8
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: którego lekarza wybrać?

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
Najważniejsze, to do swojego iść A jak chciałaś iść do pediatry, bo np. mniejsza kolejka była to się nie dziwię, że nie chciała wpuścić



Jasne, ale bardziej myślałam o osobie która świeżo skończyła 18lat i jeszcze nie zmieniła lekarza.

Btw rodzinnymi są czasami pediatrzy
Ja swego czasu byłam przed 18 urodzinami i już mnie przenieśli do internisty bo przecież już byłam wg nich kobietą i wstyd żebym z małymi dziećmi siedziała w przychodni ;-)
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 11:31   #9
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: którego lekarza wybrać?

od dwóch-trzech dni a ty jeszcze nie byłaś? to jest niepoważne...zamiast się zastanawiać niewiadomo nad czym to pędź do lekarza....panie w recepcji są przeważnie miłe i pomagają..wystarczy zapytać co i jak...
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.