Oeparol - Adamed czy Agropharm? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 18:41   #1
Yazan
Raczkowanie
 
Avatar Yazan
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 34

Oeparol - Adamed czy Agropharm?


Nie znalazłam nigdzie info, więc zadaję pytanie na forum do tych z Was, które tych osławionych kosmetyków używają. Chcę kupić mleczko i tonic opearol, ale w sklepach i aptekach internetowych pokazuje sie głównie gama kosmetyków pod tą samą nazwą (Oeparol) ale firmy Adamed a nie Agropharm. Rozumiem, że to nie jest jedno i to samo?
Yazan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 23:39   #2
masmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Oeparol - adamed czy agropharm?

Adamed ostatnio wykupił marke oeparol od Agropharmu i od tej pory on jest producentem zarówno kapsułek jak i kosmetyków powstały nowe kapsułki oeparol femina połączenie oleju wiesiołkowego z olejem lnianym, seria kosmetyków odrobine się zmieniła jeżeli chodzi o pojemności i opakowania, aczkolwiek skład kosmetyków nie uległ zmianie, zaprzestali także produkcji kremu przeciwzmarsczkowego pod oczy, został tylko regenerujący, ze zmianą wizerunku idzie również zmiana ceny oczywiscie w gore
masmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 05:37   #3
Yazan
Raczkowanie
 
Avatar Yazan
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 34
Dot.: Oeparol - adamed czy agropharm?

Bardzo dziękuję!
Yazan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 15:17   #4
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Oeparol - adamed czy agropharm?

sklad sie torche zmienil uzywam od dawna opeparolu i zdecydowanie wazeline wolalam jak byla agropharmu byla bardzo tania i bardzo dobra,teraz tez nie jest zla,ale cena to 10 zl i bywa tez wiecej a tamta kosztowala 4 zl no i konsystencja...wczesniej ten maly sloiczek starczal mi na bardzo dlugo i mial taka jakby postac suchego olejku a ta jets typowo wazelinowata,miekka i szybko sie zuzywa ;/

obecnie mam krem pollusty biostymulujacy i jest ok,nie pamietam poprzednich z opeparolu,ale gama ubozsza mam nadzieje,ze balsam nadal bedzie ok...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 19:12   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Oeparol - adamed czy agropharm?

Mary, to nie fajnie. Pamietam tamta wazelinke, byla swietna.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 22:09   #6
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Oeparol - Adamed czy Agropharm?

dokladnie niby mowia,ze sie nic nie zmienilo a to nie prawda ta stara stara byla najlepsza a sklad juz byl zmieniony jakis czas temu,ale jeszcze byla w opakowaniu bez napisu balance i adamed,ale pewnie wtedy juz byla wykupiona,cena juz tak nie gra roli ale ehh super byla,male pudeleczo 15 ml a dzieki konsystencji a przez to i wydajnosci to moglam cale cialo nia posmarowac! ehh wkurza mnie,ze co sie okaze dobre i tanie to potem ktos to wykorzysta cena idzie w gore no i "ulepszenia" ktore wszystko psuja :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.