Co z tymi włosami? ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-24, 14:07   #31
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: Co z tymi włosami? ;)

Cytat:
Napisane przez Lady Marmalade Pokaż wiadomość
Witam

To mój pierwszy post na Metamorfozach więc potrzebuję rady w sprawie włosów a dokładniej jego koloru, nie podobam się sama sobie, uważam, że jest za ciemny i czuję się przytłoczona . W sprawie fryzury pomocy nie potrzebuję bo mam gęste włosy, obecnie mam boba z dłuższym przodem a krótszym tyłem (na zdjeciach włosy nieułożone, robione na szybko) . To taki dla mnie kolor włosów?
Jeżeli źle się czujesz w ciemnych włosach to przefarbuj je na jasny brąz, ale pod żadnym pozorem nie używaj do tego samego rozjaśniacza. Polecam farby Garniera. Jeżeli nigdy nie farbowałaś sobie sama włosów to najlepsza będzie wizyta u fryzjera, choć farbowanie samodzielne nie jest wcale trudne. Farba jaką musiałabyś kupić to jasny blond, wtedy wyjdzie Ci brąz.
No i jak ktoś napisał: tusz do rzęs!
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 14:40   #32
Lady Marmalade
Wtajemniczenie
 
Avatar Lady Marmalade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 929
Dot.: Co z tymi włosami? ;)

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
Jeżeli źle się czujesz w ciemnych włosach to przefarbuj je na jasny brąz, ale pod żadnym pozorem nie używaj do tego samego rozjaśniacza. Polecam farby Garniera. Jeżeli nigdy nie farbowałaś sobie sama włosów to najlepsza będzie wizyta u fryzjera, choć farbowanie samodzielne nie jest wcale trudne. Farba jaką musiałabyś kupić to jasny blond, wtedy wyjdzie Ci brąz.
No i jak ktoś napisał: tusz do rzęs!
a czy nie wyjdzie mi jakis 'dziwny' kolor jak swoje ciemne potraktuje jasna farba? jakos nie mam do tego przekonania i balabym sie zaryzykowac, ze wyjda jakies szarawe albo nierownomiernie kolor zlapie . wlosy w wiekszosci razy sama farbuje - szkoda mi 80zl na farbowanie jak sama za 15 zl moge zrobic

bylam u frzyjera sie zapytac i pani krzyknela mi 150zl za sciagniecie koloru i zafarbowanie (ostatnim razem placilam 80 zl) wiec na razie sie zastanowie bo nie stac mnie az tyle wydac na fryzjera
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Lady Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 15:54   #33
luminofor
Raczkowanie
 
Avatar luminofor
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 44
Dot.: Co z tymi włosami? ;)

Może też się na coś przydam? to tak poglądowo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza 3.3.jpg (24,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza 3.4.jpg (24,2 KB, 9 załadowań)
luminofor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.