Czarnow³ose;) - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-03-05, 10:24   #2461
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czarnow³ose;)

boniulka napisz jaka to farba bo wloski blyszczace, sliczne a tu dzielimy sie opiniami o farbach wiec czemu mialabys byæ o co¶ pos±dzana
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-07, 11:22   #2462
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
boniulka napisz jaka to farba bo wloski blyszczace, sliczne a tu dzielimy sie opiniami o farbach wiec czemu mialabys byæ o co¶ pos±dzana
Maluje Marionem,tym w podwójnych saszetkach,kolor czerñ,nie podra¿nia skóry g³owy,ani jeden w³os nie spad³ mi podczas farbowania,w³osy s± g³adkie i b³yszcz±ce,jedyny minus to to, ¿e barwi skórê.
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-07, 13:56   #2463
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czarnow³ose;)

Ktory to Marion? Mozesz wstawic fotke opakowania?

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...j-saszetce.htm to chyba to?
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-07, 15:07   #2464
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomo¶ci: 756
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

ciemny br±z z Palette, czarny bez z Joanny oba kolorki d³ugo utrzymuj± siê na w³oskach przy czym ta druga jest o wiele tañsza!
__________________
Dziecko jest chodz±cym cudem, jedynym, wyj±tkowym i niezast±pionym.

Phil Bosmans


JU¯ NIED£UGO BÊDÊ MAMUSI¡!!!
iwwwonaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-07, 17:22   #2465
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 1 837
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez coolasana Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ponownie ja nadal jestem czarna niektórzy uwa¿aj± ze lepiej mi w br±zowych w³osach, ale ja dobrze sie czuje w czerni.
Powiedzcie mi dziewczyny...czy to mus, ¿e jak kto¶ ma czarne w³osy to nie moze mieæ jasnej karnacji? Bo spotkalam sie z taka opinia, ze niee nie rob czarnych bo jestes blada, za blada do czarnych. Czy koniecznie trzeba miec opalenizne mulatki do czarnych wlosow?
Na solarium nie pojde
Wlasnie tez sie bardzo nad tym zastanawiam.. Jestem naturaln± blondynk± o jasno niebieskich oczach i bladej skórze. Teraz mam na glowie sredni popielaty blond.. ale kurcze chcia³abym mieæ czarne Ale strasznie boje siê przefarbowaæ. Mam bardzo blada, zimna, troche rózowawa cere.. bezproblemow±, gladk± Czerni± chcia³abym j± potkreslic sw± bladolico¶æ i piêkne (tak wiem, skromnosc ) duze niebiekie oczy Wygladac tak jak jaka¶ królewna ¶nie¿ka Ale boje sie, zeby nie wygladaæ choro.. np. taka Dita wyglada slicznie, ale czy to nie magia makijazu i photoshopa? Sama nie wiem, farby le¿a juz od miesi±ca w szafce.. ale kurcze, czerni sie przecie¿ latwo nie pozbede Co myslicie? Farbowac, czy nie?
Wkljam zdjecia takich "snie¿ek"
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-07, 18:03   #2466
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Poka¿ wiadomo¶æ
Wlasnie tez sie bardzo nad tym zastanawiam.. Jestem naturaln± blondynk± o jasno niebieskich oczach i bladej skórze. Teraz mam na glowie sredni popielaty blond.. ale kurcze chcia³abym mieæ czarne Ale strasznie boje siê przefarbowaæ. Mam bardzo blada, zimna, troche rózowawa cere.. bezproblemow±, gladk± Czerni± chcia³abym j± potkreslic sw± bladolico¶æ i piêkne (tak wiem, skromnosc ) duze niebiekie oczy Wygladac tak jak jaka¶ królewna ¶nie¿ka Ale boje sie, zeby nie wygladaæ choro.. np. taka Dita wyglada slicznie, ale czy to nie magia makijazu i photoshopa? Sama nie wiem, farby le¿a juz od miesi±ca w szafce.. ale kurcze, czerni sie przecie¿ latwo nie pozbede Co myslicie? Farbowac, czy nie?
Wkljam zdjecia takich "snie¿ek"
sama mam ¶niad± cerê, ale uwa¿am, ¿e taka kombinacja a la królewna ¶nie¿ka, czyli blada cera, niebieskie oczy i czarne w³osy wygl±da fantastycznie! farbuj ¶mia³o, mo¿esz sobie pozwoliæ nawet na mocn± granatow± czerñ. tylko uzyj szamponu- nie zniszczy w³osów i ³atwiej go usun±æ kiedy siê znudzi- ja niedawno dekoloryzowa³am czarne w³osy i wróci³am do naturalnego koloru w pó³ godziny
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-07, 18:27   #2467
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 1 837
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
sama mam ¶niad± cerê, ale uwa¿am, ¿e taka kombinacja a la królewna ¶nie¿ka, czyli blada cera, niebieskie oczy i czarne w³osy wygl±da fantastycznie! farbuj ¶mia³o, mo¿esz sobie pozwoliæ nawet na mocn± granatow± czerñ. tylko uzyj szamponu- nie zniszczy w³osów i ³atwiej go usun±æ kiedy siê znudzi- ja niedawno dekoloryzowa³am czarne w³osy i wróci³am do naturalnego koloru w pó³ godziny
uf troche mnie pocieszy³as wlasnie mam granatowa czern garniera, bo wydaje mi sie ze jest ona wrecz stworzona dla niebieskookich niestety probowalam juz z szamponem sie bawic, naszczêscie wzielam tylko jedno pasemko bo przez 2 tygodnie by³o fioletowe, i to jeszcze tak paskudnie fioletowe a potem sie zupelnie zmylo
swoja droga to przy takiej kombinacji raczej musialabym zrezygnowac z czarnych ubran, albo przynajmniej ograniczyc? zeby ta czern tez mnie nie przyt³oczyla.... kurcze, juz cuda wyprawialalam z tymi wlosami, ale takiego stracha nigdy nie mialam

ja sie dekoloryzatora strasznie boje bo mam do¶æ cienkie i delikatne wlosy.. rozjasnianie bardzo zle znosily, a przeciez dekoloryzacja jeszcze gorsza
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]

Edytowane przez MidnightGothique
Czas edycji: 2010-03-07 o 18:29
MidnightGothique jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 19:11   #2468
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Poka¿ wiadomo¶æ
Wlasnie tez sie bardzo nad tym zastanawiam.. Jestem naturaln± blondynk± o jasno niebieskich oczach i bladej skórze. Teraz mam na glowie sredni popielaty blond.. ale kurcze chcia³abym mieæ czarne Ale strasznie boje siê przefarbowaæ. Mam bardzo blada, zimna, troche rózowawa cere.. bezproblemow±, gladk± Czerni± chcia³abym j± potkreslic sw± bladolico¶æ i piêkne (tak wiem, skromnosc ) duze niebiekie oczy Wygladac tak jak jaka¶ królewna ¶nie¿ka Ale boje sie, zeby nie wygladaæ choro.. np. taka Dita wyglada slicznie, ale czy to nie magia makijazu i photoshopa? Sama nie wiem, farby le¿a juz od miesi±ca w szafce.. ale kurcze, czerni sie przecie¿ latwo nie pozbede Co myslicie? Farbowac, czy nie?
Wkljam zdjecia takich "snie¿ek"
a ja bym nie potraktowa³a w³osów od razu granatowa czernia, nawet jezeli to szampon. na Twoim miejscu schodzi³abym do czerni stopniowo, zdrowsze i bezpieczniejsze dla wlosow
Cogata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-07, 20:55   #2469
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomo¶ci: 1 626
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Cogata Poka¿ wiadomo¶æ
a ja bym nie potraktowa³a w³osów od razu granatowa czernia, nawet jezeli to szampon. na Twoim miejscu schodzi³abym do czerni stopniowo, zdrowsze i bezpieczniejsze dla wlosow
a czemu stopniowo? farba to farba... jak uzyje ich wiecej zeby zejsc stopniowo to chyba bardziej niezdrowe dla wlosow,niz nalzoyc raz i kropka
eternitymoment jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-07, 20:59   #2470
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ktory to Marion? Mozesz wstawic fotke opakowania?

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...j-saszetce.htm to chyba to?
Za³±czy³am zdjêcie produktu,tylko to jest inny odcieñ,uzywam czarnego.
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-07, 22:40   #2471
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 283
Dot.: Czarnow³ose;)

Nie no, a¿ taka bia³a to nie jestem jak ta pani na 6-7 zdjêciu bardziej jak ta na 5.
Farbuje w³oski hebanow± czerni± (tzn. pierwszy raz przedwczoraj) i ³adne l¶ni± w³oski.
Swoje mam gêste i puszyste, dlatego mo¿e a¿ tak tragicznie nie wygl±daj±, ale ponoæ lepiej mi w br±zach. Ale ja od zawsze chcia³am mieæ czarne w³oski do pasa narazie s± za ³opatki, ale zapuszczam
__________________





coolasana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 10:19   #2472
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez eternitymoment Poka¿ wiadomo¶æ
a czemu stopniowo? farba to farba... jak uzyje ich wiecej zeby zejsc stopniowo to chyba bardziej niezdrowe dla wlosow,niz nalzoyc raz i kropka
niby tak. w sumie nawet jak nalozy na obecny kolor braz to i tak wyjda juz ciemne.
Cogata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-08, 13:56   #2473
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Poka¿ wiadomo¶æ
uf troche mnie pocieszy³as wlasnie mam granatowa czern garniera, bo wydaje mi sie ze jest ona wrecz stworzona dla niebieskookich niestety probowalam juz z szamponem sie bawic, naszczêscie wzielam tylko jedno pasemko bo przez 2 tygodnie by³o fioletowe, i to jeszcze tak paskudnie fioletowe a potem sie zupelnie zmylo
swoja droga to przy takiej kombinacji raczej musialabym zrezygnowac z czarnych ubran, albo przynajmniej ograniczyc? zeby ta czern tez mnie nie przyt³oczyla.... kurcze, juz cuda wyprawialalam z tymi wlosami, ale takiego stracha nigdy nie mialam

ja sie dekoloryzatora strasznie boje bo mam do¶æ cienkie i delikatne wlosy.. rozjasnianie bardzo zle znosily, a przeciez dekoloryzacja jeszcze gorsza
dekoloryzator w ogóle nie niszczy w³osów(te¿ mam cienkie). w³osy s± wrêcz w lepszym stanie ni¿ przed tym zabiegiem- g³adkie i jedwabiste. dekoloryzator nie ingeruje w strukturê w³osów jak rozja¶niacz, tylko ¶ci±ga sztuczny pigment. ja uzywa³am prosalon(29 z³).
kiedy pisa³am o szamponie, to nie mia³am na mysli szamponetki, bo z twojego opisu o fioletowym pasemku wnioskuje, ¿e tego próbowa³a¶- otó¿ szamponetki stanowczo odradzam!

chodzi mi o pó³trwa³± koloryzacjê z niskim oxydantem(do 3 %). ja farbujê u fryzjera i u¿ywam matrix color sync, polecam ci naturaln± czerñ albo granatow±. to jest swietna bardzo ³agodna farba- w³osy sa po niej l¶ni±ce i niezniszczone, kolor piêkny. a czarne ubrania nadal mo¿na nosiæ- wygl±daja bardzo efektownie w po³±czeniu z czarnymi w³osami i wcale nie ponuro.
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-08, 21:04   #2474
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 1 837
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez coolasana Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no, a¿ taka bia³a to nie jestem jak ta pani na 6-7 zdjêciu bardziej jak ta na 5.
Farbuje w³oski hebanow± czerni± (tzn. pierwszy raz przedwczoraj) i ³adne l¶ni± w³oski.
Swoje mam gêste i puszyste, dlatego mo¿e a¿ tak tragicznie nie wygl±daj±, ale ponoæ lepiej mi w br±zach. Ale ja od zawsze chcia³am mieæ czarne w³oski do pasa narazie s± za ³opatki, ale zapuszczam
Ja ja wlasnie jestem taka biala jak panie na pierwszych zdjeciach tylko chyba nieco bardziej rozowawy odcien skory mam..

Cytat:
Napisane przez Cogata Poka¿ wiadomo¶æ
niby tak. w sumie nawet jak nalozy na obecny kolor braz to i tak wyjda juz ciemne.
myslalam nad tym.. co by od razu ludzi o zawa³ nie przyprawiac i ew. z ciemnego brazu latwiej bedzie wyjsc niz z czystej czerni.. ale z drugiej strony te czarne farby tak leza i kusza

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
dekoloryzator w ogóle nie niszczy w³osów(te¿ mam cienkie). w³osy s± wrêcz w lepszym stanie ni¿ przed tym zabiegiem- g³adkie i jedwabiste. dekoloryzator nie ingeruje w strukturê w³osów jak rozja¶niacz, tylko ¶ci±ga sztuczny pigment. ja uzywa³am prosalon(29 z³).
kiedy pisa³am o szamponie, to nie mia³am na mysli szamponetki, bo z twojego opisu o fioletowym pasemku wnioskuje, ¿e tego próbowa³a¶- otó¿ szamponetki stanowczo odradzam!

chodzi mi o pó³trwa³± koloryzacjê z niskim oxydantem(do 3 %). ja farbujê u fryzjera i u¿ywam matrix color sync, polecam ci naturaln± czerñ albo granatow±. to jest swietna bardzo ³agodna farba- w³osy sa po niej l¶ni±ce i niezniszczone, kolor piêkny. a czarne ubrania nadal mo¿na nosiæ- wygl±daja bardzo efektownie w po³±czeniu z czarnymi w³osami i wcale nie ponuro.
oo dzieki wielkie, nawet nie wiedzialam ze takie cos jest tzn o farbach z matrixa slyszalam sporo, ale o takiej poltrwalej koloryzacji nie. Czyli dekoloryzatora sie nie bac? ale zawsze slyszalam, ze wlasnie on duzo bardziej niszczy wlosy niz rozjasniacz sama juz nie wiem..
Hm.. Czarne ubrania do czarnych wlosow jak najbardziej, ale jeszcze dodatkowo do baardzo bladej cery tez? baa, jeszcze niebieskich oczu
zreszta, same zobaczcie jak wygladam - dolaczam zdjecia z wakacji, kiedy jeszcze mialam rozjasniane wlosy.. blagam, doradzcie cos farbowac?

w sumie chcialabym tez troche spowazniec, bo dobijaly mnie komentarze ze wygladam na 14-15 lat.. i ta niezapomniana mina sprzedawców itd kiedy pokazuje dowód.. na poczatku to nawet smieszne bylo, ale naprawde zaczyna mnie to juz denerwowac :|
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]

Edytowane przez MidnightGothique
Czas edycji: 2010-03-08 o 21:10
MidnightGothique jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-08, 21:33   #2475
Vanillllka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ja wlasnie jestem taka biala jak panie na pierwszych zdjeciach tylko chyba nieco bardziej rozowawy odcien skory mam..



myslalam nad tym.. co by od razu ludzi o zawa³ nie przyprawiac i ew. z ciemnego brazu latwiej bedzie wyjsc niz z czystej czerni.. ale z drugiej strony te czarne farby tak leza i kusza



oo dzieki wielkie, nawet nie wiedzialam ze takie cos jest tzn o farbach z matrixa slyszalam sporo, ale o takiej poltrwalej koloryzacji nie. Czyli dekoloryzatora sie nie bac? ale zawsze slyszalam, ze wlasnie on duzo bardziej niszczy wlosy niz rozjasniacz sama juz nie wiem..
Hm.. Czarne ubrania do czarnych wlosow jak najbardziej, ale jeszcze dodatkowo do baardzo bladej cery tez? baa, jeszcze niebieskich oczu
zreszta, same zobaczcie jak wygladam - dolaczam zdjecia z wakacji, kiedy jeszcze mialam rozjasniane wlosy.. blagam, doradzcie cos farbowac?

w sumie chcialabym tez troche spowazniec, bo dobijaly mnie komentarze ze wygladam na 14-15 lat.. i ta niezapomniana mina sprzedawców itd kiedy pokazuje dowód.. na poczatku to nawet smieszne bylo, ale naprawde zaczyna mnie to juz denerwowac :|
Nie farbuj . Wygl±dasz jak Evan Rachel Wood. Zobacz jak ona piêknie podkre¶la swoj± blad± cerê bêd±c blondynk±. Bardzo mi siê podoba taka uroda, a Ty wygl±dasz ¶licznie. Mam wra¿enie, ¿e czarny nie jest dla Ciebie ale ciekawa jestem opinii innych dziewczyn. No i te¿ tego jakby¶ wygl±da³a w czarnych w³osach. Mogê siê myliæ
Vanillllka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-08, 22:08   #2476
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 1 169
GG do olunek
Dot.: Czarnow³ose;)

dok³adnie to samo chcia³am napisac co Vanillllka. moim zdaniem nie farbuj. zmien styl ubierania sie na powazniejszy, delikatny makijaz i po sprawie jezeli chcesz wygladac na starsza niz 14-stka.
i dok³adnie mi tez przypominasz Evan Rachel Wood. powzoruj sie na niej. sama mam jasna cere i niebieskie oczy i czarne w³osy ( baaardzo ciemny br±z) naturalne br±z ale mysle ze ty wygladasz w tym kolorku co masz slicznie
__________________
cierpliwo¶æ to geniusz ...


DOK¡DKOLWIEK PÓJDE, PONIOSÊ ZE SOB¡ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-08, 23:42   #2477
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 1 837
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziekuje bardzo za odpowiedzi wlasnie tak przegladam te stare zdjecia i mam coraz wieksze w±tpliwosci.. juz nie wiem co ze soba zrobic cosmusze, bo aktualnie wygladam strasznie ostatni raz malowalam wlosy w grudniu, kolor mi zblak³ i odrosty mam ze huhu.. naszczescie ze zucaja sie w oczy w dodatku jakis zlocisty polysk mi sie "wdar³"grrr i nie moge nic z tym zrobic
tych jasnych wloskow juz od paru miesiecy nie mam, mia³am do¶c rozjasniania (co mi baardzo zniszczylo wlosy) i walki z ¿ó³tkiem na glowie.. wyprobowalam chyba wszystkie jasne popielate farby i wiecznie wychodzilo mi zoltko.. wieksze lub mniejsze ale eh :|
Teraz mam takie jak na tych zdjeciach, przepraszam za jakosc itd, ale nie mam innych, tylko z tej imprezy, i malo zdjec sie do czegokolwiek nadaje
Myslalam troche tez o rudych wlosach, ale cos sie to mojemu t¿ nie widzi W ogole to chyba sie przeniose na metamorfozy, bo tu Wam raczej tylko w±tek zasmiecam ale ciagle prosze o Wasze zdanie

Co do Evan Rachel Wood to ona tez chyba teraz czarna jest a przynajmniej, niedawno by³a
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-09, 09:08   #2478
Nathalie92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej Mam pytanie, czy czarny szampon koloryzuj±cy (do 24 myæ) siê chocia¿ trochê zmywa? Bo niby na to wskazuje nazwa, ale jak jest w rzeczywisto¶ci..? Czy bêdzie mo¿liwo¶æ ¿ebym pokry³a potem te w³osy br±zem?
Nathalie92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-09, 10:14   #2479
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ja wlasnie jestem taka biala jak panie na pierwszych zdjeciach tylko chyba nieco bardziej rozowawy odcien skory mam..



myslalam nad tym.. co by od razu ludzi o zawa³ nie przyprawiac i ew. z ciemnego brazu latwiej bedzie wyjsc niz z czystej czerni.. ale z drugiej strony te czarne farby tak leza i kusza



oo dzieki wielkie, nawet nie wiedzialam ze takie cos jest tzn o farbach z matrixa slyszalam sporo, ale o takiej poltrwalej koloryzacji nie. Czyli dekoloryzatora sie nie bac? ale zawsze slyszalam, ze wlasnie on duzo bardziej niszczy wlosy niz rozjasniacz sama juz nie wiem..
Hm.. Czarne ubrania do czarnych wlosow jak najbardziej, ale jeszcze dodatkowo do baardzo bladej cery tez? baa, jeszcze niebieskich oczu
zreszta, same zobaczcie jak wygladam - dolaczam zdjecia z wakacji, kiedy jeszcze mialam rozjasniane wlosy.. blagam, doradzcie cos farbowac?

w sumie chcialabym tez troche spowazniec, bo dobijaly mnie komentarze ze wygladam na 14-15 lat.. i ta niezapomniana mina sprzedawców itd kiedy pokazuje dowód.. na poczatku to nawet smieszne bylo, ale naprawde zaczyna mnie to juz denerwowac :|
dok³adnie, chcia³am to napisaæ co dziewczyny, jak zobaczy³am zdjêcia! ¶licznie Ci w tym blondzie! bardzo delikatnie wygl±dasz i podkre¶laj± kolor oczu. a je¿eli ju¿ chcesz zmieniæ kolor, to mo¿e na ciemniejszy blond albooo bardzo mi siê podoba kolor, który mia³a Marta ¯muda Trzebiatowska w Teraz Albo Nigdy
ale tak czy inaczej, nie zmieniaj a¿ na tak± czerñ, a¿ normalnie bym Cie wziê³a do sesji zdjêciowej (zajmujê siê fotografi±)

http://film.interia.pl/galerie/na-pl...e,665271,1,340

albo taki br±z te¿ ³adnie wyci±gnie niebieski kolor oczu
http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,54...e_aktorka.html

zauwa¿y³am u siebie 2 kolory odrostów, koñcówki mam bardzo ciemno br±zowe, ¶rodek br±zowy, a sam odrost jaki¶ taki bli¿ej nieokre¶lony, ale mega jasny a ja od urodzenia mam czarne.
Cogata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 13:17   #2480
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Nathalie92 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Mam pytanie, czy czarny szampon koloryzuj±cy (do 24 myæ) siê chocia¿ trochê zmywa? Bo niby na to wskazuje nazwa, ale jak jest w rzeczywisto¶ci..? Czy bêdzie mo¿liwo¶æ ¿ebym pokry³a potem te w³osy br±zem?
nie zmywa siê. czarny kolor jest bardzo odporny na wyp³ukiwanie nawet je¿eli u¿yjesz ³agodnej farby. mo¿e trochê zblakn±æ i tyle. jak na³ozysz na to br±z, to nadal bêdzie czarny. za to mo¿esz zdekoloryzowaæ(elgon, renee blanche, prosalon). ja tak zrobi³am i z powrotem mam br±z.

oczywi¶cie s± ró¿ne farby, np casting mi siê kiedy¶ wyp³uka³ ca³kowicie w tydzieñ. poza tym niektóre rodzaje w³osów s± bardzo oporne na przyjmowanie pigmentu i kolor sie zmywa, ale na twoim miejscu bym na to nie liczy³a i ostroznie podesz³a do farbowania

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje bardzo za odpowiedzi wlasnie tak przegladam te stare zdjecia i mam coraz wieksze w±tpliwosci.. juz nie wiem co ze soba zrobic cosmusze, bo aktualnie wygladam strasznie ostatni raz malowalam wlosy w grudniu, kolor mi zblak³ i odrosty mam ze huhu.. naszczescie ze zucaja sie w oczy w dodatku jakis zlocisty polysk mi sie "wdar³"grrr i nie moge nic z tym zrobic
tych jasnych wloskow juz od paru miesiecy nie mam, mia³am do¶c rozjasniania (co mi baardzo zniszczylo wlosy) i walki z ¿ó³tkiem na glowie.. wyprobowalam chyba wszystkie jasne popielate farby i wiecznie wychodzilo mi zoltko.. wieksze lub mniejsze ale eh :|
Teraz mam takie jak na tych zdjeciach, przepraszam za jakosc itd, ale nie mam innych, tylko z tej imprezy, i malo zdjec sie do czegokolwiek nadaje
Myslalam troche tez o rudych wlosach, ale cos sie to mojemu t¿ nie widzi W ogole to chyba sie przeniose na metamorfozy, bo tu Wam raczej tylko w±tek zasmiecam ale ciagle prosze o Wasze zdanie

Co do Evan Rachel Wood to ona tez chyba teraz czarna jest a przynajmniej, niedawno by³a
rzeczywi¶cie trudna decyzja. na pewno bêdzie trudno zej¶æ z czarnego do blondu -dekoloryzacja + rozjasnianie +farbowanie. mo¿e spróbuj z br±zem, to w twoim wypadku bêdzie i tak du¿a zmiana, a w razie czego zawsze mozna przyciemnic jak sie bedziesz dobrze czu³a w takim kolorze
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-09, 13:48   #2481
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 1 837
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Cogata Poka¿ wiadomo¶æ
dok³adnie, chcia³am to napisaæ co dziewczyny, jak zobaczy³am zdjêcia! ¶licznie Ci w tym blondzie! bardzo delikatnie wygl±dasz i podkre¶laj± kolor oczu. a je¿eli ju¿ chcesz zmieniæ kolor, to mo¿e na ciemniejszy blond albooo bardzo mi siê podoba kolor, który mia³a Marta ¯muda Trzebiatowska w Teraz Albo Nigdy
ale tak czy inaczej, nie zmieniaj a¿ na tak± czerñ, a¿ normalnie bym Cie wziê³a do sesji zdjêciowej (zajmujê siê fotografi±)

http://film.interia.pl/galerie/na-pl...e,665271,1,340

albo taki br±z te¿ ³adnie wyci±gnie niebieski kolor oczu
http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,54...e_aktorka.html

zauwa¿y³am u siebie 2 kolory odrostów, koñcówki mam bardzo ciemno br±zowe, ¶rodek br±zowy, a sam odrost jaki¶ taki bli¿ej nieokre¶lony, ale mega jasny a ja od urodzenia mam czarne.
dziêkuje za mile slowa i rady oczywiscie tez a co do fotografii to to tez moja pasja Zarowno robienie zdjec jak i pozowanie, choæ z tym drugim jest problem bo niestety nie znam nikogo kto by sie tez tym interesowal i chcial mnie fotografowac
a co do odrostow to ja zauwazylam ze mam cala glowe w roznych kolorach.. z 2cm mam swoich wlosow, pozniej mam takie pasmo jasniejszych, pozniej nizej ciemniejsze.. a pasma z przodu sa w dodatku 2 razy ciemniejsze niz z tylu ehhh

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Poka¿ wiadomo¶æ
rzeczywi¶cie trudna decyzja. na pewno bêdzie trudno zej¶æ z czarnego do blondu -dekoloryzacja + rozjasnianie +farbowanie. mo¿e spróbuj z br±zem, to w twoim wypadku bêdzie i tak du¿a zmiana, a w razie czego zawsze mozna przyciemnic jak sie bedziesz dobrze czu³a w takim kolorze
myslalam nad tym, ale po tym co mi dziewczyny napisaly to juz sama nie wiem...

zreszta, zapraszam tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post17743208 moj metamorfozowy w±tek
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-10, 10:32   #2482
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 1 236
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka¿ wiadomo¶æ
To z pewno¶ci± nie to,¿e Twoje w³osy przesta³y ja tolerowaæ, to zupe³nie inna farba ni¿ starsza jej wersja, moje w³osy nawet nie rusza,a zawsze u¿ywa³am castinga.Od d³uzszego czasu farbuje tylko odrosty,a co któres farbowanie ca³e w³osy,bardzo tani± a najlepsz± farb± jak± dot±d u¿ywa³am.Nie chce byæ pos±dzona o reklamê wiêc napiszê na priv je¶li bêdziesz chcia³a.W³osy s± sypie i jest ich wiêcej zaraz po farbowaniu,nie wypadaj± i piêknie b³yszcz± a czerñ wychodzi bardzo g³êboka,zawsze jest to czerñ,nie speira siê na br±z.
Kolor w za³±czniku.
Pozdrawiam
Bardzo ladny masz ten kolorek a wiec czekam na wiadomosc co to za farbka
__________________
Wiêkszo¶æ kobiet czyni wszystko, by ich mê¿czyzna sta³ siê inny.
Gdy ju¿ siê staje, przestaj± go kochaæ.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-10, 18:09   #2483
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czarnow³ose;)

Boniulka napisala juz co to za farba. I to chyba na tej stronie watku
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-11, 12:43   #2484
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomo¶ci: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Czarnow³ose;)

Kochane Czarnulki! Niedawno kolejny raz farbowa³am siê hebanowa czerni± Castinga. I jak zawsze kolorek wyszed³ prze¶liczny. Jednak ju¿ po pierwszym myciu zacza³ siê spieraæ i piêkna czerñ sta³a siê ciemnym br±zem. Z ka¿dym kolejnym myciem z w³osków robi siê br±z. Ale mniejsza z tym bo piszê z ma³ym dylematem

Otó¿ chcia³abym na sta³e pozostaæ czarnulk± a nie tylko kilka dni po farbowaniu. Nie wiem jednak czy odwa¿ê siê na trwa³± koloryzacjê. Mam do was do¶wiadczonych czarnulek kilka pytañ. Wiadomo, ¿e ka¿de w³oski s± inne i ró¿nie reaguja ale na pewno wasze podpowiedzi pomog± mi podj±æ decyzjê.

1) Je¿eli pofarbuje w³oski trwa³± farb± to co ile bêdê musia³a je farbowaæ?
2) Czy po malowaniu w³osów trwa³± farb± w³osy szybko trac± blask i t± ¶wie¿o¶æ koloru jak zaraz po farbowaniu?
3) Trwa³± koloryzacjê mogê zrobiæ sama w domku czy lepiej oddaæ siê w rêce fryzjera?
4) Lepiej zainwestowaæ w profesjonalne farby czy wystarcz± drogeryjne?
5) Jakie farby polecacie? Bardzo zale¿y mi, ¿eby nie zniszczyæ w³osów, aby nie sta³y sie suche, matowe i nie wypada³y po koloryzacji. (chodzi mi o odcieñ czerni taki jak± daje hebanowa czerñ castinga a wiêc nie sztucznie czarna i nie granatowa)
6) Czy w³osy farbowane na czarno bardzo siê niszcz±? (s³ysza³am, ze w³a¶nie farbowanie na czarno i rozja¶nianie strasznie niszcz± w³osy)

Uff troszkê siê rozpisa³am ale zrozumcie mnie Pierwszy raz przymierzam siê do trwa³ej koloryzacji. Bardzo ¿a³ujê, ze casting tak szybko siê spiera z moich w³osków bo tak to zosta³abym przy nim
Dodam, ze mój naturalny kolor to br±z. Odcieñ zale¿y od pory roku bo na s³oñcu bardzo mi siê rozja¶niaj±. Obecnie mam br±z taki ciemny po spieraj±cym siê castingu.
PROSZÊ O POMOC!
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Ciê noszê.
Ja o Twe zdrowie najgorêcej proszê.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Ty¶ moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-11, 13:34   #2485
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane Czarnulki! Niedawno kolejny raz farbowa³am siê hebanowa czerni± Castinga. I jak zawsze kolorek wyszed³ prze¶liczny. Jednak ju¿ po pierwszym myciu zacza³ siê spieraæ i piêkna czerñ sta³a siê ciemnym br±zem. Z ka¿dym kolejnym myciem z w³osków robi siê br±z. Ale mniejsza z tym bo piszê z ma³ym dylematem

Otó¿ chcia³abym na sta³e pozostaæ czarnulk± a nie tylko kilka dni po farbowaniu. Nie wiem jednak czy odwa¿ê siê na trwa³± koloryzacjê. Mam do was do¶wiadczonych czarnulek kilka pytañ. Wiadomo, ¿e ka¿de w³oski s± inne i ró¿nie reaguja ale na pewno wasze podpowiedzi pomog± mi podj±æ decyzjê.

1) Je¿eli pofarbuje w³oski trwa³± farb± to co ile bêdê musia³a je farbowaæ?
2) Czy po malowaniu w³osów trwa³± farb± w³osy szybko trac± blask i t± ¶wie¿o¶æ koloru jak zaraz po farbowaniu?
3) Trwa³± koloryzacjê mogê zrobiæ sama w domku czy lepiej oddaæ siê w rêce fryzjera?
4) Lepiej zainwestowaæ w profesjonalne farby czy wystarcz± drogeryjne?
5) Jakie farby polecacie? Bardzo zale¿y mi, ¿eby nie zniszczyæ w³osów, aby nie sta³y sie suche, matowe i nie wypada³y po koloryzacji. (chodzi mi o odcieñ czerni taki jak± daje hebanowa czerñ castinga a wiêc nie sztucznie czarna i nie granatowa)
6) Czy w³osy farbowane na czarno bardzo siê niszcz±? (s³ysza³am, ze w³a¶nie farbowanie na czarno i rozja¶nianie strasznie niszcz± w³osy)

Uff troszkê siê rozpisa³am ale zrozumcie mnie Pierwszy raz przymierzam siê do trwa³ej koloryzacji. Bardzo ¿a³ujê, ze casting tak szybko siê spiera z moich w³osków bo tak to zosta³abym przy nim
Dodam, ze mój naturalny kolor to br±z. Odcieñ zale¿y od pory roku bo na s³oñcu bardzo mi siê rozja¶niaj±. Obecnie mam br±z taki ciemny po spieraj±cym siê castingu.
PROSZÊ O POMOC!
nie polecam Ci trwa³ej koloryzacji- moim zdaniem powinna byc ona zarezerwowana tylko dla kobiet z du¿± ilo¶ci± siwych w³osów. casting jest znany z tego, ¿e sie szybko spiera, ale s± inne szampony. polecam profesjonalne. ja uzywam matrix color sync- jest to szampon, czyli farba z niskim oksydantem(2,7%), ale mimo to nie zmywa siê(mo¿e minimalnie, ale w³osy pozostan± czarne), w³osy sa b³yszcz±ce, zdrowe i nawilzone. malowa³am w³osy mocnymi farbami w przesz³o¶ci i wierz mi, ¿e róznica w kondycji w³osów jest kolosalna- nie rób tego! ja u¿ywam odcienia naturalna czerñ i polecam j± , bo jest to ³adny g³êboki odcieñ czerni, a jednocze¶nie wygl±da jak dzie³o natury i nie sprawia tandetnego wra¿enia- co czêste w przypadku tego koloru.

zeby nie by³o, ze lansujê matrixa- mozesz uzyæ farby innej firmy, tylko wybierz profesjonaln± z oksydantem do 3 %. z welli te¿ by³am zadowolona(ale wtedy farbowa³am na czerwono, wiêc nie wiem jak ich czernie sie sprawuj±)
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-11, 14:04   #2486
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomo¶ci: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Czarnow³ose;)

W³a¶nie co¶ ju¿ czyta³am o tym matrixie tylko konkretnie o czarnym nic nie znalaz³am na w±tku o nim. Dziêki za super odpowied¼! W³a¶nie siê obawia³am, ze trwa³a koloryzacja zniszczy mi w³osy ale nie wiedzia³am, ze w profesjonalnych farbach s± te¿ takie nie trwa³e A powiedz mi co ile trzeba farbowaæ tym matrixem i czy lepiej udaæ siê do fryzjera czy samemu kupiæ farbê np na allegro? podejrzewam, ze nie nale¿y ona do tanich ale dla zdrowych w³osów warto
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Ciê noszê.
Ja o Twe zdrowie najgorêcej proszê.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Ty¶ moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-11, 14:29   #2487
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane Czarnulki! Niedawno kolejny raz farbowa³am siê hebanowa czerni± Castinga. I jak zawsze kolorek wyszed³ prze¶liczny. Jednak ju¿ po pierwszym myciu zacza³ siê spieraæ i piêkna czerñ sta³a siê ciemnym br±zem. Z ka¿dym kolejnym myciem z w³osków robi siê br±z.
ooo to fakt, ale mi to w sumie nie przeszkadza, bo od urodzenia mia³am g³êbok± czerñ, a ¿e teraz siê rozja¶niaj±, to nawet mi to na rêkê
ale szybko mi siê nie "spra³a". spróbuj mo¿e Safiry ja by³am z niej bardzo zadowolona.
ja dodatkowo uzywam, poza dolaczona odzywka do farby, maski do wlosow:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/BIOCARE_Silk..._ml_p4139.html
plus jeszcze balsamu z Joanny z serii z apteczki babuni
Cogata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-11, 15:13   #2488
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomo¶ci: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Czarnow³ose;)

my¶la³am w³a¶nie te¿ o safirze ale chyba jednak postawiê na profesjonaln± farbê matrixa. T¯ mi w³±¶nie powiedzia³, ¿e mam daæ sobie spokój i zostawic w³osy takie jakie s±. Zapyta³am czy nie podoba³am mu siê w czerni. Odpowiedzia³:No podoba³a¶ ale potem jakie brzydkie i zniszczone w³osy bêdziesz mia³a!
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Ciê noszê.
Ja o Twe zdrowie najgorêcej proszê.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Ty¶ moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-11, 15:16   #2489
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Czarnow³ose;)

bo faceci lubi± naturalny wyglad ;D
Cogata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-11, 15:38   #2490
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie co¶ ju¿ czyta³am o tym matrixie tylko konkretnie o czarnym nic nie znalaz³am na w±tku o nim. Dziêki za super odpowied¼! W³a¶nie siê obawia³am, ze trwa³a koloryzacja zniszczy mi w³osy ale nie wiedzia³am, ze w profesjonalnych farbach s± te¿ takie nie trwa³e A powiedz mi co ile trzeba farbowaæ tym matrixem i czy lepiej udaæ siê do fryzjera czy samemu kupiæ farbê np na allegro? podejrzewam, ze nie nale¿y ona do tanich ale dla zdrowych w³osów warto
ja farbujê u fryzjera. p³acê 60 z³, a w³osy mam d³ugie. uwa¿am, ¿e to tanio. same odrosty kosztuj± mniej. co do czêstotliwo¶ci farbowania, to zale¿y jaki masz kolor w³osów. ta farba ma ten plus, ¿e przej¶cie pomiêdzy odrostem, a sztucznym kolorem jest bardzo ³agodne i przy moich ciemnych w³osach d³ugo tego nie widaæ, wiêc farbowac mo¿na co 2 m-ce.

co do allegro to colorsync kosztuje chyba do 20 z³ za tubkê + osobno trzeba dokupiæ wielk± butlê utleniacza(na parê razy starczy). do tego koszty wysy³ki. mi siê w to nie chce bawiæ, bo wcale nie wychodzi tak tanio, a sama sobie tak idealnie nie pokryjê w³osów jak fryzjer.

jak nie mieszkasz w wielkim mie¶cie(rzeczywi¶cie bywa strasznie drogo), to id¼ do fryzjera przynajmniej na pierwsze farbowanie. popytaj o ceny i farby, które stosuj± w róznych salonach, to pewnie znajdziesz konkurencyjn± ofertê.

albo id¼ do sklepu fryzjerskiego i tam wybierz profesjonaln± farbê
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.