Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-11, 13:09   #3091
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
odwage to i ja posiadam, ale próbki mnie nie rajcują, nie umiem używać tych saszetek, chociaz zawsze wsadzają nawet do jednego kupionego malowidła coś z pielęgnacji plus próbki perfum
co innego jakby dawali pomadki mini mini bym sie upomniała

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------


moje obie, uwierz mi nie są miłe
gryzą,
drapią i maiuczą w niebogłosy jak tylko dotkniesz
podle wredoty

a kocurki przekochane
to jakieś szatany a nie koty!!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:09   #3092
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To tak, jak ja ale też nie lubię gadać z paniami sama wiem, co mi służy i co lubię, a w ich wiedzę średnio wierzę
chciałabym takie automaty samoobsługowe w S., żeby w zależności od wydanej kwoty wywalały gratisy



ja płaciłam 3 stówki za zrobienie obrączek z naszego złota, ale wybraliśmy klasyczny wzór



dla mnie każda wizyta w stacjo to mega stres



to już ewidentnie pojechała ze swoim chamstwem




Też nie znoszę saszetek dobrze, że już wszystkie wymaziałam
A bo ja mam tam diamentów kilkanaście
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:10   #3093
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A bo ja mam tam diamentów kilkanaście
Aaaaaaa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:10   #3094
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ja mam taką jedną fajną Konsultantkę. Ale w przypadku, który wyżej opisałam byłam w innej perfumerii, ktoś inny obsługiwał, a ktoś inny stał na kasie. Jednak powiem Ci szczerze, że Obsługa w warszawskich sklepach pozostawia wiele do życzenia. Kwoty 300-500zł nie robią wrażenia. Nie ma walki ani dbania o klienta i nie chodzi mi tu tylko o Sephorę
Ja też znalazłam swoją ulubioną We Wrocku zakupy do 500 zł też wrazenia nie robią i mimo, że pełno tu S czy D to są i tu ksienzniczki ale jak na taką trafią to zaraz jej dziękuję, dla mnie 500 zł to dużo i chcę być miło traktowana

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To tak, jak ja ale też nie lubię gadać z paniami sama wiem, co mi służy i co lubię, a w ich wiedzę średnio wierzę
chciałabym takie automaty samoobsługowe w S., żeby w zależności od wydanej kwoty wywalały gratisy
Ja też nie wierzę w ich wiedzę, a już ja najlepiej wiem co mojej kapryśniej cerze służy a co nie, ale niech pani sobie pogada, niech myśli, że jej słucham itp , jakoś to zawsze lepiej potem przy kasie działa, albo czasami już w trkacie tego jak mówi to mi sama proponuje odlewki itp.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:10   #3095
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ale z rzodkiewką nie kupisz Chanela. Podkład też tej marki?
Nie, podkład Guerlain Chanela wtedy odpuszczę - na dobrą sprawę, to nie potrzebuję niczego
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:10   #3096
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to jakieś szatany a nie koty!!!
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:10   #3097
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To tak, jak ja ale też nie lubię gadać z paniami sama wiem, co mi służy i co lubię, a w ich wiedzę średnio wierzę
chciałabym takie automaty samoobsługowe w S., żeby w zależności od wydanej kwoty wywalały gratisy



ja płaciłam 3 stówki za zrobienie obrączek z naszego złota, ale wybraliśmy klasyczny wzór



dla mnie każda wizyta w stacjo to mega stres



to już ewidentnie pojechała ze swoim chamstwem




Też nie znoszę saszetek dobrze, że już wszystkie wymaziałam
wspaniały pomysł
chociaż podejrzewam że u nas w kraju skończyłoby się tak że dopiero od 500 zł jest jedna próbka erisa a miniatura za zakupy od 1500 zł
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 13:11   #3098
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja tam nie wiem skąd Wy macie takie problemy w S . Mi jak konsultantka nie pasuje i widzę, że z nią się nie dogadam to jej dziękuję i idę do innej dosłownie i perfidnie, próbki zawsze dostaję, ale zauważyłam, że trzeba być miłym i dać się wypowiedzieć konsultantce, niech wykaże się swoją wiedzą i czasami trzeba połechtać jej ego. Jak chodziłam tam wiecznie naburmuszona, przemądrzała i niezbyt miła to to do mnie wracało i szału z gratisami nie było A teraz rzadko się zdarza żebym dostała tylko jedną próbkę. A jeszcze nigdy się nie zdarzyło żebym żadnej nie dostała nawet do malutkich zakupów I zakupy robię w różnych S A jak jakaś jest dla mnie niemiła to się pytam czy coś jej dolega i czy mogę jej jakoś pomóc No i zmieniam ją na inną

ja mam u siebie w mieście jedną S. babeczki mimo iż nie zawsze posiadają pełną wiedzę na dany temat, to są bardzo sympatyczne. w takich sklepach jak ten widać, że dbają i zabiegają o klientów. nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem próbki o którą poprosiłam. chyba, że nie było już fiolek. z pojemnikami nigdy nie było problemów. Także to jest duży plus
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:11   #3099
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Toba


Dziewczyny, pisalyscie do Sephory o tej wadliwej bazie Too Faced w rzodkiewce? Tak sie zastanawiam, bo ktos mowil, ze dostal za nia kupon 20 zl
Nie pisałam - wydaje mi się to dziwne reklamować gratis i to jeszcze po takim czasie Piszesz?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:11   #3100
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Serio fajne to to?

https://www.douglas.pl/douglas/Isado...eRef=T5MeJB1ZA

Bo nie wiem, czy nie anulować swojego zamówienia z D i nie dołożyć tego. Obecnie mam MUFE białasek w kompakcie.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:11   #3101
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To tak, jak ja ale też nie lubię gadać z paniami sama wiem, co mi służy i co lubię, a w ich wiedzę średnio wierzę
chciałabym takie automaty samoobsługowe w S., żeby w zależności od wydanej kwoty wywalały gratisy

dla mnie każda wizyta w stacjo to mega stres
O, widzisz, podobne jesteśmy W sumie teraz się jeszcze bardziej stresuję niż kiedyś. Też bym wolała nie musieć za dużo rozmawiać
A najbardziej nie lubię tego, że jak przyjdę "gorzej" ubrana, a młodo wyglądam, i o coś zapytam - to mnie zbywają i lekceważą, bo pewnie nic nie kupię. Ale nie potrafiłabym się tak odszczeknąć
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 13:12   #3102
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
aż mi się żal zrobiło, bo kiełbachy nie jem, ale przecież chleb sobie upiekę o!
no wiesz - z nami się nie napijesz? tzn nie upieczesz kiełbachy???
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:13   #3103
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja tak nie umiem w sensie tak im nagadać jak są niemiłe
ale ja jestem zawsze miła, wysłuchuję ich propozycji, przytakuję że mają rację i że podobają mi się ich propozycje i w 9 przypadkach na 10 zostaję za to nagrodzona czymś fajnym z zaplecza
Też mam taką samą strategię co później przy kasie procentuje

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Toba


Dziewczyny, pisalyscie do Sephory o tej wadliwej bazie Too Faced w rzodkiewce? Tak sie zastanawiam, bo ktos mowil, ze dostal za nia kupon 20 zl
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:13   #3104
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też znalazłam swoją ulubioną We Wrocku zakupy do 500 zł też wrazenia nie robią i mimo, że pełno tu S czy D to są i tu ksienzniczki ale jak na taką trafią to zaraz jej dziękuję, dla mnie 500 zł to dużo i chcę być miło traktowana



Ja też nie wierzę w ich wiedzę, a już ja najlepiej wiem co mojej kapryśniej cerze służy a co nie, ale niech pani sobie pogada, niech myśli, że jej słucham itp , jakoś to zawsze lepiej potem przy kasie działa, albo czasami już w trkacie tego jak mówi to mi sama proponuje odlewki itp.

Musze spróbować tego patentu nigdy jeszcze żadna z pań nie zaproponowała mi odlewki, ale przeważnie nie chadzam do stacjo więc pewnie nie miały okazji
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:13   #3105
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To nie odwaga, to praktyka, ja też była cichutka i zawsze mnie wkurzało, że wszyscy coś dostają itp i tak step by step i teraz nie narzekam. Życie mnie nauczyło



O matko ja nie jestem przebojowa, wręcz przeciwnie hihihi ale nie lubię jak mnie zbywają i nauczyłam się walczyć o swoje. Życie mnie nauczyło I zauważyłam właśnie, że jak jestem wredna to nic człowiek nie załatwi Ile mnie to kosztowało, żeby to zmienić

I to prawda te największe i najbardziej oblegane perfumerie są najgorsze i najbardziej żałują

Ja zazwyczaj zawsze idę po coś konkretnego, ale daję paniom się wykazać niech sobie pogadają, niech się popiszą wiedzą, a ja i tak biorę to co chcę,choć czasami mnie namówią na coś dodatkowo



Jak by mnie tak potraktowała to bym jej powiedziała, że się myli i że nie chce tych zakupów i pójdę do konkurencji albo poprosiła kierowniczkę



Właśnie nie wiem czy to nie była kierowniczka W sklepie nie było nikogo, tylko ona.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:13   #3106
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

W ogóle wczoraj wzięłam próbkę Clareny, jogurtu do ciała i próbkę niespodziankę Sisleya.
A Wy skąd miałyście te suszary? Z próbek niespodzianek czy z prezentu niespodziankowego od danej kwoty?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:15   #3107
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To ja muszę się jeszcze wyrobić na razie mam na koncie tylko jedna wyproszoną próbkę, ale zawsze to coś
Od czegoś trzeba zacząć, pamiętam pierwszy raz jak poprosiłam żeby mi pani nie dawała cliniqua tylko coś fajnego, myślałam, że się pod ziemię zapadnę a jakiego buraka na twarzy miałam. Ale trafiłam na fajną kobietkę i dała mi wtedy kilka rzeczy z Estee i jakoś potem już poszło. Teraz wolę od razu powiedzieć, że preferuję pielęgnację niż zapachy i że nie służy mi to i to i jak ma coś fajnego to ja chętnie przetestuję Raczej problemów nie robią, choć zdarza się, że czasmai faktycznie nie mają nic fajnego
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:16   #3108
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wspaniały pomysł
chociaż podejrzewam że u nas w kraju skończyłoby się tak że dopiero od 500 zł jest jedna próbka erisa a miniatura za zakupy od 1500 zł

O, nieeeeee to powinny być przyciski z markami w takim automacie ja bym wciskała same Gerlę i Szanele

W propos, we francuskiej S. w próbkach jest serum Abeile coś tam Gerlę a u nas....

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O, widzisz, podobne jesteśmy W sumie teraz się jeszcze bardziej stresuję niż kiedyś. Też bym wolała nie musieć za dużo rozmawiać
A najbardziej nie lubię tego, że jak przyjdę "gorzej" ubrana, a młodo wyglądam, i o coś zapytam - to mnie zbywają i lekceważą, bo pewnie nic nie kupię. Ale nie potrafiłabym się tak odszczeknąć
ja w ogóle jestem dzikus i nie lubię gadać z obcymi stacjonarki nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no wiesz - z nami się nie napijesz? tzn nie upieczesz kiełbachy???
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:16   #3109
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To nie odwaga, to praktyka, ja też była cichutka i zawsze mnie wkurzało, że wszyscy coś dostają itp i tak step by step i teraz nie narzekam. Życie mnie nauczyło

O matko ja nie jestem przebojowa, wręcz przeciwnie hihihi ale nie lubię jak mnie zbywają i nauczyłam się walczyć o swoje. Życie mnie nauczyło I zauważyłam właśnie, że jak jestem wredna to nic człowiek nie załatwi Ile mnie to kosztowało, żeby to zmienić

I to prawda te największe i najbardziej oblegane perfumerie są najgorsze i najbardziej żałują

Ja zazwyczaj zawsze idę po coś konkretnego, ale daję paniom się wykazać niech sobie pogadają, niech się popiszą wiedzą, a ja i tak biorę to co chcę,choć czasami mnie namówią na coś dodatkowo
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja tak nie umiem w sensie tak im nagadać jak są niemiłe
ale ja jestem zawsze miła, wysłuchuję ich propozycji, przytakuję że mają rację i że podobają mi się ich propozycje i w 9 przypadkach na 10 zostaję za to nagrodzona czymś fajnym z zaplecza
Ja na razie odważam się na tyle, żeby poprosić o zrobienie jakiejś próbki, jak dostanę mało fajne gratisy (ale też nie zawsze) lub powiedzieć, że chcę np. pielęgnację. Najgorzej jest z proszeniem o próbki bez zakupów - staram się unikać takich sytuacji, że tylko po to wchodzę
Ale po Waszych przykładach widzę, że muszę chętniej pań wysłuchiwać, to może spadnie na mnie nagroda
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 13:17   #3110
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Potwierdzam. A gdzie ta fajna konsultantka jest? W Sadybie?
w Woli Parku , ale pamiętam, że Koleżanka Ci kupowała kartę za 400zł i nic tam nie dostała
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:17   #3111
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Od czegoś trzeba zacząć, pamiętam pierwszy raz jak poprosiłam żeby mi pani nie dawała cliniqua tylko coś fajnego, myślałam, że się pod ziemię zapadnę a jakiego buraka na twarzy miałam. Ale trafiłam na fajną kobietkę i dała mi wtedy kilka rzeczy z Estee i jakoś potem już poszło. Teraz wolę od razu powiedzieć, że preferuję pielęgnację niż zapachy i że nie służy mi to i to i jak ma coś fajnego to ja chętnie przetestuję Raczej problemów nie robią, choć zdarza się, że czasmai faktycznie nie mają nic fajnego

Ja do dziś przeżywam tą wyproszoną próbkę za duży stres, jak dla mnie

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja na razie odważam się na tyle, żeby poprosić o zrobienie jakiejś próbki, jak dostanę mało fajne gratisy (ale też nie zawsze) lub powiedzieć, że chcę np. pielęgnację. Najgorzej jest z proszeniem o próbki bez zakupów - staram się unikać takich sytuacji, że tylko po to wchodzę
Ale po Waszych przykładach widzę, że muszę chętniej pań wysłuchiwać, to może spadnie na mnie nagroda
Ja jeszcze nigdy nie prosiłam o próbkę bez zakupów i na 190000% się nie odważę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:18   #3112
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Musze spróbować tego patentu nigdy jeszcze żadna z pań nie zaproponowała mi odlewki, ale przeważnie nie chadzam do stacjo więc pewnie nie miały okazji
Ja też Może się opłaci
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:18   #3113
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też znalazłam swoją ulubioną We Wrocku zakupy do 500 zł też wrazenia nie robią i mimo, że pełno tu S czy D to są i tu ksienzniczki ale jak na taką trafią to zaraz jej dziękuję, dla mnie 500 zł to dużo i chcę być miło traktowana



Ja też nie wierzę w ich wiedzę, a już ja najlepiej wiem co mojej kapryśniej cerze służy a co nie, ale niech pani sobie pogada, niech myśli, że jej słucham itp , jakoś to zawsze lepiej potem przy kasie działa, albo czasami już w trkacie tego jak mówi to mi sama proponuje odlewki itp.
Aniyam nakręciłaś mnie, będę bardziej asertywna
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:18   #3114
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nigdy nie prosiłam o próbkę bez zakupów i na 190000% się nie odważę
Taaak, to chyba najgorsze seforowe doświadczenie
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:19   #3115
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja mam już trzeciego kocura i żaden nic nie znaczył. Trzeba go tylko wykastrować jak ma ok 6-7 miesięcy najpóźniej

To mamy dwie frakcje kocurową i kotkową
ja ogólnie lubię i koty i kotki. Mój ostatni obiekt westchnień to kocurek był
Poza tym nie trafiła mi się jeszcze wredna kotka.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:19   #3116
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
W ogóle wczoraj wzięłam próbkę Clareny, jogurtu do ciała i próbkę niespodziankę Sisleya.
A Wy skąd miałyście te suszary? Z próbek niespodzianek czy z prezentu niespodziankowego od danej kwoty?
Jako próbkę niespodziankę w D dostałam saszetkę perfum, które kosztują ze 3 dyszki za 100ml
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:20   #3117
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie, podkład Guerlain Chanela wtedy odpuszczę - na dobrą sprawę, to nie potrzebuję niczego
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:20   #3118
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wspaniały pomysł
chociaż podejrzewam że u nas w kraju skończyłoby się tak że dopiero od 500 zł jest jedna próbka erisa a miniatura za zakupy od 1500 zł
U nas to pewnie by były takie gratisy jak na stronie

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ja mam u siebie w mieście jedną S. babeczki mimo iż nie zawsze posiadają pełną wiedzę na dany temat, to są bardzo sympatyczne. w takich sklepach jak ten widać, że dbają i zabiegają o klientów. nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem próbki o którą poprosiłam. chyba, że nie było już fiolek. z pojemnikami nigdy nie było problemów. Także to jest duży plus
ja też wolę te mniejsze gdzieś na peryferiach Wrocka S, tam dbają o klientów i nie ma ksienszniczkowania

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O, widzisz, podobne jesteśmy W sumie teraz się jeszcze bardziej stresuję niż kiedyś. Też bym wolała nie musieć za dużo rozmawiać
A najbardziej nie lubię tego, że jak przyjdę "gorzej" ubrana, a młodo wyglądam, i o coś zapytam - to mnie zbywają i lekceważą, bo pewnie nic nie kupię. Ale nie potrafiłabym się tak odszczeknąć
Wpadnij do mnie, pójdziemy razem to się nauczysz
Spoko ja w życiu tyle razy za dobre serca dostałam po dupie, że mnie to wiele nauczyło. Młoda jesteś też jeszcze się nauczysz

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no wiesz - z nami się nie napijesz? tzn nie upieczesz kiełbachy???
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:20   #3119
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Alez kocia dyskusje wywołałam uprzejmie donoszę, że Teodorke chyba się zmęczyła. Położyła się na łóżku, wsunela łapkę w moją dłoń, i jeszcze wysrawila brzuszek do miziania... i tak sobie śpi...
Tylko, że ja miałam iść sądzić roślinki w ogrodku, przyciąć drzewka i jeszcze trawnik zacząć wertykulowac... Chociaz nie wiem czy z taką powierzchnia, to ja skończę do końca tygodnia.
A jeszcze w temacie pies czy suka - kot czy koteczka. To ja lubię sunie - uwielbiam miesiąc brzuszki a u psa, to ja już z nie pomiziam... A porównując koty i koteczke, stwierdzam, że ta są tak samo uparte bestie. Jak się chcą pomiziam, to przyjdą. Jak ja chcę, ale one nie, to nie ma szans
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:20   #3120
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Aniyam nakręciłaś mnie, będę bardziej asertywna
Nie Ciebie jedną
Aniyam - zrób nam szkolenie i później pobieraj prowizję w postaci fajnego gratisu, który dostaniemy dzięki Twoim radom
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-14 11:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.