Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 00:13   #1
angelisiaaa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Exclamation

Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!


Czesc Wam!

Problem dotyczy Mojej przyszłej teściowej .. otóż zaczeło się do ok,4 lat temu silny ból w głowie ... osunięcie się po drzewie i od tamtej pory nie znikający ból głowy, ciągły nie ustępuje ani na chwile !! Nocami nie może spać , budzi się w nocy po kilka razy, śpi po 2-3 godziny, bóle są tak silne że nie poomoga porpostu nic............5-6 ketonali dziennie , bo nie da rady inaczej... co wiąże się z bólami brzucha wiadomo... jakby policzyc te zjedzone ketonale przez 4 lata to az szkoda wątroby.... lekarze rozkładają ręce , na badaniach nie wychodzi nic, zwiedzila juz wielu lekarzy nikt nie potrafi pomóc większość aby zarobić i zbyć , z bólu wypadły juz 2 zdrowe zęby , często nie moze ustac musi sie złapać ......jest mi tak barzo jej szkoda ze zaczynam szukac na własną rękę , to nie jest możliwe ze przy dzisiejszej medycynie nikt nie potrafi pomoc!!! ULECZYĆ BÓLU KTÓRY TRWA 4 LATA!

Proszę poleccie mi jakiego lekarza NEUROLOGA, który jest naprawde ŚWIATOWEJ SŁAWY!Nie ważne czy to Polska czy zagranica. Proszę tylko o poważne informacje , o ludzi wybitnie wykształconych.... ci pseudoneurolodzy daja złudne nadzieje , zrobię wszystko aby pomóc ponieważ drugiego takeigo cżłowieka jak moja teściowa nie ma ! :prosi :
angelisiaaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 01:26   #2
ciarna_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

proponuję iść do laryngologa zrobić badanie obrazowe głowy, neurolog

to może byc jakaś neuralgia wszystko. opisz co to za ból, w którym miejscu mniej więcej , która połowa twarzy czy oko czy połowa czy są drętwienia. za mało wiadomości żeby podać przyczynę.
ciarna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:26   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

A była u lekarza ?
To może byc migrenowe ale może miec inne podłoże trzeba zrobic tomografię,rezonans,cokol wiek dalej niz recepta z lekiem przeciwbólowym.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:23   #4
alimur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

Trzeba szukać dalej.Jeżeli ból ma podłoże nuerologiczne czesto przyczyna jest bardzo trudna do znalezienia.Czy teściową położono w szpitalu i ,że sie tak wyraże,przeskanowano z góry na dół?
Koniecznie musi ją zbadać dobry neurolog,ortopeda i internista.Pewnie już była u wielu lekarzy ale niech próbuje dalej ,moze trafi na kogoś kto poza receptą wymyśli coś jeszcze.I może za dużo tego ketokonalu.Pomijając skutki uboczne na żołądek i wątrobę lek może dawać zaburzenia psychiczne a reakcje organizmu mogą być bardzo różne.Powodzenia
alimur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:41   #5
angelisiaaa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

Cytat:
Napisane przez ciarna_87 Pokaż wiadomość
proponuję iść do laryngologa zrobić badanie obrazowe głowy, neurolog

to może byc jakaś neuralgia wszystko. opisz co to za ból, w którym miejscu mniej więcej , która połowa twarzy czy oko czy połowa czy są drętwienia. za mało wiadomości żeby podać przyczynę.
BAdania robiła już wszystkie jakie były możliwe i na nich nie wychodzi nic...ból jest głownie z tyły głowy , czasem bolą boczne czesci potrafi drętwieć twarz z bólu i jak mówilam wypadają zeby... zdorwe zęby ,od młodosci cierpi na migreny ale to juz migrena zpewnością nie jest... to jest ciągły trwały silny ból nie ustępujący nawet na minute, wydaje mi się ze w wyniku mignren keidys mógł uszkodzic się jakis nerw... najgorsze jest t ze na badaniach nie wychodzi nic i wszyscy rozkładają rece , słyszałam o jakims neurostymulatorze na ból, ale brak informacji czy to jest refundowane przez nfz i czy to tylko bóle kręgosługa czy na głowe tez... wiem że ciężko jest sobie to wyobrazic i wiele osób nie widzi prawdziwego sedna problemu , ale to uniemożliwia robienie niektórych podstawowych czynnosci , mimo to nie poddaje sie... nie załamała się , nie skuliła w kąt tylko proboje za wszelka cene nie pogrążać się w tym .. kazdy elkarz na jakiego trafiala ze tak pwoiem brzydko ''wyzej s*a niz pupe ma '' tylko recepty recepty , osttanio tez slyszalam o botoksie przeciw bólowym .. ale napewno to nie pomoze ... moze troszeczke załągodzi chociaz mnie nie zdziwi juz nic... pewnie bedą to wywalone w błoto pieniadze .. lekarze proponowali jakis wkładki do butów , najróżniejsze leki... obecnie przyjmuje jakies krople na poszerzenie naczyn ktoree byly ciezko dostepne ale nie widzi efektów... obecna pani neurolog powiedziala ze postara sie pomoc i narazie konczy sie terapia tymi kroplami pozniej ma niby dalej dzialac i w ostatecznosci do naurochirurga... wg nie ma co tu czekac... ehhh

Przydał by się doktor HOUSE
angelisiaaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 19:39   #6
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

Cytat:
Napisane przez angelisiaaa9 Pokaż wiadomość
BAdania robiła już wszystkie jakie były możliwe i na nich nie wychodzi nic...ból jest głownie z tyły głowy , czasem bolą boczne czesci potrafi drętwieć twarz z bólu i jak mówilam wypadają zeby... zdorwe zęby ,od młodosci cierpi na migreny ale to juz migrena zpewnością nie jest... to jest ciągły trwały silny ból nie ustępujący nawet na minute, wydaje mi się ze w wyniku mignren keidys mógł uszkodzic się jakis nerw... najgorsze jest t ze na badaniach nie wychodzi nic i wszyscy rozkładają rece , słyszałam o jakims neurostymulatorze na ból, ale brak informacji czy to jest refundowane przez nfz i czy to tylko bóle kręgosługa czy na głowe tez... wiem że ciężko jest sobie to wyobrazic i wiele osób nie widzi prawdziwego sedna problemu , ale to uniemożliwia robienie niektórych podstawowych czynnosci , mimo to nie poddaje sie... nie załamała się , nie skuliła w kąt tylko proboje za wszelka cene nie pogrążać się w tym .. kazdy elkarz na jakiego trafiala ze tak pwoiem brzydko ''wyzej s*a niz pupe ma '' tylko recepty recepty , osttanio tez slyszalam o botoksie przeciw bólowym .. ale napewno to nie pomoze ... moze troszeczke załągodzi chociaz mnie nie zdziwi juz nic... pewnie bedą to wywalone w błoto pieniadze .. lekarze proponowali jakis wkładki do butów , najróżniejsze leki... obecnie przyjmuje jakies krople na poszerzenie naczyn ktoree byly ciezko dostepne ale nie widzi efektów... obecna pani neurolog powiedziala ze postara sie pomoc i narazie konczy sie terapia tymi kroplami pozniej ma niby dalej dzialac i w ostatecznosci do naurochirurga... wg nie ma co tu czekac... ehhh

Przydał by się doktor HOUSE

straszne, 4 lata, szok, przeciez są poradnie leczenia bólu, można też nerw po prostu wyciac...
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 21:25   #7
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

A nie ma takiej mozliwosci zeby tesciowa byla uzalezniona od ketonalu? Bo wiesz po tyle tabletek dziennie, przez 4 lata... A ten lek silnie uzaleznia.
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 23:59   #8
zamiana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

A może niech teściowa idzie do neurochirurga z tymi wszystkimi badaniami. Poszukajcie takiego, który pracuje na codzień w szpitalu.
zamiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 17:27   #9
angelisiaaa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
A nie ma takiej mozliwosci zeby tesciowa byla uzalezniona od ketonalu? Bo wiesz po tyle tabletek dziennie, przez 4 lata... A ten lek silnie uzaleznia.

Wiesz ona studiuje psychoterapie uzależnień akktualnie , więc wydje mi sie ze napewno nie jest to uzaleznienie , bierze bo musi ,ból jest niedowtrzymania....
angelisiaaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 21:43   #10
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

Cytat:
Napisane przez angelisiaaa9 Pokaż wiadomość
Wiesz ona studiuje psychoterapie uzależnień akktualnie , więc wydje mi sie ze napewno nie jest to uzaleznienie , bierze bo musi ,ból jest niedowtrzymania....
No tak ale studiowanie nie chroni przed uzaleznieniem. Wiadomo ze lyka go bo ja boli, ale pytanie czy czasem ten bol nie jest juz teraz powodowany tym ze organizm tego ketonalu potrzebuje..
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 21:54   #11
aniak_1988
Raczkowanie
 
Avatar aniak_1988
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

może to być migrena wywołana właśnie lekami... takie błędne koło... Na oddziałach neurologii przeprowadzają czasem takie terapie "odtruwające". Czy teściowa mając wcześniej bóle migrenowe przyjmowała leki przeciwmigrenowe - mam tu na myśli np. triptany? w tej kwestii powinien wypowiedzieć się neurolog ale podobno jeśli nie stosuje się leków a migreny stają się coraz częstsze to może się tak stać, że będą one upośledzać normalne funkcjonowanie...
aniak_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 01:18   #12
ciarna_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

w większych miastach są poradnie leczenia bólu. może to jest neuralgia nerwu czaszkowe piątego albo jakiegoś potylicznego. kw. botulinowy może ci sie wydać absurdalny ale na prawdę działa. są rózne metody leczenia bólu, chirurgiczne, niekoniecznie tylko ciągłe branie ketonalu który i tak nie pomaga.
ciarna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 20:14   #13
angelisiaaa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

ZMianiam zdanie przeczytalam o tym botoxie i to naprawde działa , znalażłam takze po wielu poszukiwaniach dwoch lekarzy godnych polecenia, dr. rożniecki z łodzi oraz dr. stępień z warszawy jutro bedzie proba umowienia się na wizytę i zobaczymy co z tego będze, dziekuje wam takze za pomoc
angelisiaaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 14:35   #14
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

wypadly dwa zdrowe zeby, plus wieloletni bol?? dla mnie to wyglada na uszkodzenie stawow skroniowo-zuchwowych, moim zdaniem owa pani moze miec kostna wade zgryzu, ktora po urazie w polaczeniu z jej wiekiem moze powodowac nieustanny bol glowy. mysle, ze powinna zrobic zdjecia typu pantomogram, ewentualnie zdjecia emcefalometryczne, plus ewentualnie ct glowy to sie chyba tak nazywa. mysle, ze pomoc moze ortodonta, ale przede wszystkim chirug szczekowy jesli stawy sa uszkodzone. inaczej bol nie minie nigdy. ewentualnie co mi przychodzi do glowy to cos z ustawieniem zatok w okolicy zuchwy. jak dla mnie zniszczone sa u tej pani stawy skroniowo-zuchwowe (nie jestem lekarzem i nie jest to forma diagnozy, pisze z doswiadczenia w rodzinie )
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:06   #15
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

Silne bóle głowy moga także pochodzić od kręgosłupa, podstawa to zrób koniecznie tomografie komputerową głowy i rezonans magnetyczny kręgosłupa. Porada z własnego doświadczenia. Pozdrowionki
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 10:24   #16
casandras
Raczkowanie
 
Avatar casandras
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 218
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

Mogę polecić nazwisko lekarza, uratował życie mojemu teściowi. Jest neurochirurgiem Aleksander Sinkiewicz. Wszelkie info znajdziesz w google. Może on Ci pomoże.
casandras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 08:34   #17
kasikn1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

Cytat:
Napisane przez ciarna_87 Pokaż wiadomość
w większych miastach są poradnie leczenia bólu. może to jest neuralgia nerwu czaszkowe piątego albo jakiegoś potylicznego. kw. botulinowy może ci sie wydać absurdalny ale na prawdę działa. są rózne metody leczenia bólu, chirurgiczne, niekoniecznie tylko ciągłe branie ketonalu który i tak nie pomaga.
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......

Witaj ja mam częste bole głowy zawroty ale biorę pod uwage że jedną z przyczyn jest moje zwyrodnienie 5 i 6 kręg szyjny uciska ner i sztywnieje mrowi mi lewa ręka, zawroty głowy mam częśte bole skroni pulsujące aż oczy mnie bolą.
mam mieć rehabilitacje od 15 marca ale prosze co mi jeszcze polecisz? byłam u stomatologa bo i szczęka mnie okropnie boli popsikała czymś i kazała plukać szalwia dzisiaj chyba znowu pojdę bo to nic nie daje!!]
nie lubię marudzić ale łapie mnie w tym roku wsio po trochu
pozdrawiam"-))
kasikn1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 22:39   #18
angelisiaaa9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

Cytat:
Napisane przez casandras Pokaż wiadomość
Mogę polecić nazwisko lekarza, uratował życie mojemu teściowi. Jest neurochirurgiem Aleksander Sinkiewicz. Wszelkie info znajdziesz w google. Może on Ci pomoże.
Czytałam opinię o Nim i chyba warto nawet poczekac miesiacami na wizyte u tego cudotwórcy , dziekuje za info
angelisiaaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 14:27   #19
agnieszka_kocz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

jak mozna sie z toba skontaktowac
agnieszka_kocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 13:41   #20
korinax22
Raczkowanie
 
Avatar korinax22
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: Od 4 lat nieustający ból głowy.POMOCY!

u mnie bóle głowy wyszły od problemów ze wzrokiem. może też to być...
korinax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 14:41:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.