kolor włosów a typ urody - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-18, 07:42   #1
Ewusia2412
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia2412
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Question

kolor włosów a typ urody


Witam,chcę się zmienićChyba jestem pani lato-mysie włosy,ciemna oprawa oczu,oczy piwne,mętny kolor białka oka,jasna żółtawa cera,piegi tylko latem,dobrze się opalam.Włosy mam teraz brązowe,ale kusi mnie wrócić do blondu.Naczytałam się już cudów wianków i zgłupiałam totalnie czy to ma być ciepły czy zimny odcień...pomocy!!!
Ewusia2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 09:24   #2
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: kolor włosów a typ urody

ja tez jestem ciekawa, co powiedza wizazanki. Przy zimnym typie urody pasuja zimne kolory, ale niektore 'podreczniki' zalecają dla zimnych typow cieplejsze odcienie, zbey jedno sie z drugim nie zlewało, w sensie, ze oczy z włosami i cerą.

jestem latem, ale z powodzeniem nosiłam jasny ciepły blond, w popielatym czułam sie jak wymazana gumką a cera robiłą sie przesadnie świnkowatorozowa. Ale naturalny mam włąsnie takie szaropopielaty ze złotymi przebłyskami- sredni/ciemny blond.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 09:08   #3
Anulka89_kr
Raczkowanie
 
Avatar Anulka89_kr
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: kolor włosów a typ urody

Ja uważam,że ładniej prezentują się ciepłe odcienie blondu.
Buzia wtedy wygląda tak promiennie i świeżo
Ale też gdzieś czytałam,że należy zrezygnować z tych bardzo intensywnych jeśli masz cerę naczynkową - podkreślają jej niedoskonałości.

'Ciepłe odcienie powinny wybierać kobiety o śniadej karnacji, ciemnej oprawie oczu i brązowych lub piwnych tęczówkach.
Dla osób o chłodnej, bladej karnacji, jasnej oprawie oczu, niebieskich lub szarych tęczówkach zalecane są odcienie zimne.'

Z tego opisu wynika,że Tobie jak najbardziej pasuje ciepły odcień blondu
__________________

'Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca.'

Razem od 09.10.2008
Narzeczona od 07.01.2011

Anulka89_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 10:28   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: kolor włosów a typ urody

faktycznie coś w tym jest niedawno pewna wizażanka wrzuciła dobry link do strony, wiele sie dowiedziałam, było m.in. właśnie o kontrastach i faktycznie, jeśli się ma jasne, szarawe,rozmyte i mysie kolory naturalne, to faktycznie zlewaja się w jedną szara plamę:b rzydal: dlatego zawsze "pozbywam się" mysiego blondu, oczywiście w grę nie wchodzą żółte blondy, ale piaskowe, złotawe (nie żółte!) blondy do jasnego brazu jak najbardziej
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:37   #5
Anulka89_kr
Raczkowanie
 
Avatar Anulka89_kr
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: kolor włosów a typ urody

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
faktycznie coś w tym jest niedawno pewna wizażanka wrzuciła dobry link do strony, wiele sie dowiedziałam, było m.in. właśnie o kontrastach
A czy mogłabyś wrzucić link do tej strony;>?
__________________

'Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca.'

Razem od 09.10.2008
Narzeczona od 07.01.2011

Anulka89_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 15:34   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: kolor włosów a typ urody

Też mam mysie włosy-w lato z naturalnymi pasemkami i żółtawą cerę, choć niezbyt jasną i do farbowania używam chłodnego blondu, bo złote blondy budzą głośny sprzeciw mojego męża.Nawet on więc zauważył w jakim odcieniu korzystniej wyglądam. Przecież nie kwestia w tym, jakie odcienie uważamy za ładniejsze, tylko jak w nich wyglądamy. Przyjrzyj się swoim ubraniom-w jakich odcieniach ci dobrze. Sądzę też, że podświadomie wybieramy kolor szminki czy cieni do powiek-jeżeli ich używasz to oceń czy ciepłe odcienie, czy zimne.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 20:12   #7
czekoladka24
Przyczajenie
 
Avatar czekoladka24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Arrow Dot.: kolor włosów a typ urody

Witam,jaki kolor włosów mi pasuje mam teraz czarne,zielone oczy,szczupłą tważ no i troske piegów
czekoladka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 08:51   #8
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: kolor włosów a typ urody

no właśnie, ja mam ciepłą karnację, ze tak powiem
ale pasują mi zimne kolory włosów.
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 10:18   #9
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: kolor włosów a typ urody

tak sobie ostatnio myslałam jeszcze nad tym zagadnieniem i chyba duzo zalezy tez od rysów twarzy. Jak sa ostre, wyraziste, to lepiej do zimnej karnacji ciepłe odcienie, żeby to troszke złagodzic, zatrzec, nadac miły wygląd. A jak ktos ma delikatne rysy, potrzebujące wyciagniecia, to chłodne kolory dobrze to robią :Ehem:

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

natomiast tak kombinowac moga raczej zimne typy, bo jesien albo wiosna w zimnym kolorze włosów beda wygladac źle, te lekkie poprawki dotycza raczej lat i zim.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 15:46   #10
czekoladka24
Przyczajenie
 
Avatar czekoladka24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Arrow Dot.: kolor włosów a typ urody

ja zastanawiam sie nad jakims brazem tylko nie wiem jaki hehe
czekoladka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:41   #11
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: kolor włosów a typ urody

Cytat:
Napisane przez Anulka89_kr Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś wrzucić link do tej strony;>?
jakbym pamiętała,gdzie był, to bym wrzuciła,ale nie pamiętam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 12:34   #12
czarniutka1821
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 14
Dot.: kolor włosów a typ urody

Cytat:
Napisane przez plastelinka Pokaż wiadomość
dziewczyny,może pomożecie Mam jasną karnację,więc jestem blada jak ściana w zimie przeraża mnie to ;// Mam bardzo ciemne oczy,czarne rzęsy i grube czarne brwi (oczywiscie reguluję) Włosy są kręcone , ładnie ciemne kasztanowe ale czasem farbuję na czarno. Jakie kolory mi pasują? Czy z moją ciemną oprawą oczu mogłabym zamiast ciemnych włosów zafarbowac na miodowy?
Wydaje mi się ,że miodowy jeszcze bardziej cię ,,wybladzi".Jeśli przeszkadza ci kolor skóry może użyj samoopalacza a na twarz puder brązujący.Bedzie ładnie wyglądac z ciemną oprawa oczu i czarnymi włosami.A moze jakies pasemka...??czerwone,mied ziane to ociepli kolor skóry
czarniutka1821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 11:14   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: kolor włosów a typ urody

Ja uważam, że radykalna zmiana koloru to zbyt duży szok, bo człowiek w lustrze się nie poznaje. Jeżeli rozjaśniać to o ton, dwa i jeżeli zmiana jest korzystna to próbować dalej. No i odrosty nie rzucają się w oczy.A jeśli chodzi o miodowy odcień, to sądzę, że bardziej pasowałby osobie o naturalnych włosach w odcieniu czekolady, kasztanowy to odcień w kierunku czerwieni.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez plastelinka Pokaż wiadomość
Właśnie,zastanawiam się nad samoopalaczem.Wiem,ze najlepiej dla na mnie działa ZIAJA sopot A co jest bardziej szkodliwe solarium czy samoopalacz?
Wszyscy wiedzą, że solarium szkodzi. Wysuszona skóra, przedwczesne zmarszczki, a czasem i rak skóry. Samoopalacz zdecydowanie bezpieczniejszy dla zdrowia.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:28   #14
czarniutka1821
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 14
Dot.: kolor włosów a typ urody

Cytat:
Napisane przez plastelinka Pokaż wiadomość
Właśnie,zastanawiam się nad samoopalaczem.Wiem,ze najlepiej dla na mnie działa ZIAJA sopot A co jest bardziej szkodliwe solarium czy samoopalacz?
Zdecydowanie solarium!!!Zmiany które zachodzą w skórze po solarium sa nieodwracalne a ten sopot z ziaji jest najlepszy tez go używam
czarniutka1821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 14:37   #15
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: kolor włosów a typ urody

ja bym się na siłę , na Twoim miejscu, nie opalała, tak fajnie wyglądasz
a włosy jasne z ciemna oprawa oczu w 99 % przypadków wyglądają tandetnie
może ombre hair
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:13   #16
czarniutka1821
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 14
Dot.: kolor włosów a typ urody

Cytat:
Napisane przez plastelinka Pokaż wiadomość
przyznam,ze dopiero sprawdziłam co to znaczy i fajnie to wyglada w niektorych przypadkach,ale czy kazdy fryzjer to potrafi? Widziłam parę takich przypadkow pseudo ombre hair i była to masakra.Ale w wyszukiwarce google ,pierwsze wyniki wygladaja swietnie Dzieki DDD coś na lato muszę wymyślić bo cale zycie w jednej fryzurze,w praktycznie jednym kolorze.
spróbuj jakies pasemkato ożywi kolor i ceresama sie zastanawiam czy czegos nie zmienicmam swój naturalny kolor wlosów(tj. głęboki brąz...ajjjc kocham ten kolor)myśle o nowym cięciumam teraz włosy prawie do pasa z grzywka sa proste.Co proponujecie??
czarniutka1821 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 19:55   #17
czekoladka24
Przyczajenie
 
Avatar czekoladka24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Arrow Dot.: kolor włosów a typ urody

Cytat:
Napisane przez plastelinka Pokaż wiadomość
dziewczyny,może pomożecie Mam jasną karnację,więc jestem blada jak ściana w zimie przeraża mnie to ;// Mam bardzo ciemne oczy,czarne rzęsy i grube czarne brwi (oczywiscie reguluję) Włosy są kręcone , ładnie ciemne kasztanowe ale czasem farbuję na czarno. Jakie kolory mi pasują? Czy z moją ciemną oprawą oczu mogłabym zamiast ciemnych włosów zafarbowac na miodowy?
twoj opis pasuje doslownie do mojej przyjaciolki no i ona tez sie bala rozjasnic wlosy ale jakos sie przekonala i teraz ma platynowe a zaczynala od pasemek i powiem ci ze pasuje jej ten kolor lepiej niz czarny,wyglada super

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

a co do solarium to daj sobie spokoj ja chodzilam caly czas jak widac na avatarze a teraz rzaluje 5 lat temu wyszla mi od solarium biala plama i do tej pory mi nie zeszla a robilam juz wszystko,jakies dwa tygodnie temu zrobilam sobie na niej tatuaz bo juz nic sie nie dalo zrobic a wygladalo to strasznie teraz juz sie nie opalam no i wloski doprowadzam do blondu a tak wogule to solarium juz jest w sumie nie modne
czekoladka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 18:26   #18
claudia2
Przyczajenie
 
Avatar claudia2
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Dot.: kolor włosów a typ urody

Cytat:
Napisane przez plastelinka Pokaż wiadomość
przyznam,ze dopiero sprawdziłam co to znaczy i fajnie to wyglada w niektorych przypadkach,ale czy kazdy fryzjer to potrafi? Widziłam parę takich przypadkow pseudo ombre hair i była to masakra.Ale w wyszukiwarce google ,pierwsze wyniki wygladaja swietnie Dzieki DDD coś na lato muszę wymyślić bo cale zycie w jednej fryzurze,w praktycznie jednym kolorze.
Odradzam ombry hair- ładnie wygląda jedynie na zdjęciach ale na żywo to jak odrosty a co do twojej zmiany kolorku to ja bym nic nie zmieniała bo jestes bardzo ładna a przez jasną karnację - nie pospolita
claudia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 19:38   #19
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: kolor włosów a typ urody

mnie też ombre się nie podoba

ja jestem chyba Latem z wpływem Wiosny, bo jestem ciepło-zimna (żyły i oczy chłodne, oczy wręcz stalowo-sine), a piegi i włosy ciepłe...ale marzę o białych włosach i prawie mi się udało!!!
w popielach wyglądam strasznie, tak nijako, mdło i rozmycie... i bądź tu cżłowieku mądry
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.