Chce kupić aparat fotograficzny do max. 800 złotych. Czy możecie polecić coś małego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-12, 16:42   #1
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424

Chce kupić aparat fotograficzny do max. 800 złotych. Czy możecie polecić coś małego?


Chce kupic nowy aparat fotograficzny. Zależy mi na tym, aby był mały i robił dobre zdjęcia. Kwota jaką chce na to przeznaczyć to max. 800 zł ( aczkolwiek super by było jakby sie coś znalazło sporo tanszego i fajnego).
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 19:03   #2
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Chce kupić aparat fotograficzny do max. 800 złotych. Czy możecie polecić coś m

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Chce kupic nowy aparat fotograficzny. Zależy mi na tym, aby był mały i robił dobre zdjęcia. Kwota jaką chce na to przeznaczyć to max. 800 zł ( aczkolwiek super by było jakby sie coś znalazło sporo tanszego i fajnego).
Poproś o przeniesienie wątku na Fotograficzne Tam na pewno ktoś pomoże, zresztą dużo jest podobnych wątków

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=96
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 09:01   #3
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Chce kupić aparat fotograficzny do max. 800 złotych. Czy możecie polecić coś m

A na jakich zdjęciach ci zależy? Zwykłych zdjęciach ludzi, jak z wakacji czy z imienin, czy chcesz tez robić zdjęcia krajobrazów, zwierząt, sportu, makro?
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:11   #4
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: Chce kupić aparat fotograficzny do max. 800 złotych. Czy możecie polecić coś m

aparat kompakt os sony są dobre sam mam wx60 i nie narzekam
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 15:18   #5
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Chce kupić aparat fotograficzny do max. 800 złotych. Czy możecie polecić coś m

panasonic lumix fz 18 nie ma lepszego mialam 8 lat ludzie mysleli,ze cykam z lustra tkaa jakosc:P na allegro sa uzywki w bdb stanie do 300-400 zl warto !!!!! jak keidys tysiaka dałam zapiaskowalam zalalam itd,gdyby nie to mialabym do dzis
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 16:43   #6
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Chce kupić aparat fotograficzny do max. 800 złotych. Czy możecie polecić coś m

Cytat:
Napisane przez Depresja2010 Pokaż wiadomość
panasonic lumix fz 18 nie ma lepszego mialam 8 lat ludzie mysleli,ze cykam z lustra tkaa jakosc:P na allegro sa uzywki w bdb stanie do 300-400 zl warto !!!!! jak keidys tysiaka dałam zapiaskowalam zalalam itd,gdyby nie to mialabym do dzis
mam lumix fz7 i mam podobne wrażenia, w odpowiednich warunkach robi bardzo ładne zdjęcia, jeśli komuś zależy na troszkę bardziej zaawansowanych zdjeciach niż tak zwana idiot camera do pstrykania
ja kupiłam sobie body lustrzanki za 500 więc wybór aparatów do 800zł jest ogromny, zależy czego szukasz
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 12:46   #7
Katrin287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 36
Dot.: Chce kupić aparat fotograficzny do max. 800 złotych. Czy możecie polecić coś m

Lubię robić zdjęcia, zawsze jak gdzieś dalej idę, nawet jak idę na spacer to biorę ze sobą aparat Marzy mi się lustrzanka ale na razie nie mam kaski na nią. Ze dwa miesiące temu kupiłam sobie na electro.pl NIKON L830 i jestem z niego zadowolona, nie żałuje zakupu bo robi naprawdę ładne zdjęcia.
Katrin287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 13:27   #8
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Chce kupić aparat fotograficzny do max. 800 złotych. Czy możecie polecić coś m

ja kupilam olympusa sp 820 UZ i jestem mega zadowolona lepsza matryca, fajne zdjecia robi

co do tematu. a jakiego aparatu szukasz? kompakt czy lustrzanka? i jaka ma miec matryce? ja zaczynalam swoja przygode z fotografia od nikona s3000.
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 21:57   #9
kiavos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Chce kupić aparat fotograficzny do max. 800 złotych. Czy możecie polecić coś m

Z czystym sumieniem mogę polecić Fujifilm Finepix S1600. Aparat mam koło 4 lat, jestem z niego mega zadowolona. Jakość jak na aparat z niższej półki cenowej jest po prostu zadziwiająca, jak go kupiłam i trochę go ogarnęłam to byłam w szoku Kiedy pokazywałam zdjęcia znajomym pytali się, jaką lustrzanką robiłam te fotki Może malutki to on nie jest, ale warto. Kosztuje około 500zł, ale można też znaleźć bardzo fajne oferty używanych, które wyglądają jak nowe za jakieś 300zł
kiavos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-10 22:57:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.