Zima 2007!! W czym na stok?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-01, 15:28   #1
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987

Zima 2007!! W czym na stok?!


Witam Dziewczyny !
Tak przegladam, przegladam forum i zauwazylam ze nie ma zadnego watku z ciekawymi ciuszkami i zestawieniami w jakich mozna pojawic sie w gorach na nartkach lub snowboardzie. Proszę o wklejanie fotek z ciekawymi pomysłami. Moze jakies zdjecia gwiazd z gór lub cos innego?
Wiem ze nie jest latwo cos takiego znalez a moze jednak. Bo nie wierze, ze zadna z was nie kocha zimowych szalenstw a nawet w gorach trzeba się pokazac !!
Zrobmy taki zbiorowy wątek, zeby bylo nam choc troche latwiej przed zimowymi zakupami
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 15:42   #2
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

super pomysł wiec i ja teraz czekam na wasze propozycje
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 16:26   #3
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

narazie z braku czasu tylko tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (30,6 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 152102900_7.jpg (11,3 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paris_ski_ddp_400h.jpg (34,5 KB, 111 załadowań)
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 16:27   #4
bonec
Rozeznanie
 
Avatar bonec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 635
GG do bonec
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

świetne pomysły na ciuszki na stok ma styczniowe avanti
__________________
Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html



Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:06   #5
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

o dzieki za informacje trzeba bedzie sie przejsc po avanti
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 10:01   #6
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Question Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

A dziewczynki kiedy bedzie snieg !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20060714121709990006.jpg (19,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20060714122109990004.jpg (19,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vbski.jpg (14,4 KB, 97 załadowań)
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 10:41   #7
Mysh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 35
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
A dziewczynki kiedy bedzie snieg !!
Podobno w tym roku do Polski juz nie zajży
Mysh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 11:31   #8
mloda90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Ja mam nadzieje, ze jednak zajzy !!! A co do mody na stoku to ja cenie sobie wygode i praktycznosc, wiec wszystkie tuniczki wystajace spod kurteczki czy parometrowe szaliki odpadaja!!! Raz widzialam, jak dziewczyna zaczepila sie o wyciag i omal nie doszlo do tragedi wiec unikam wszelkich drobiazgow, ktore moga latwo sie zahaczyc.
Ja zawsze zakladam krotka niezbyt gruba kurteczke i dzinsy (bo nie lubie typowych spodni narciarskich) a do tego jakies bajeranckie lustrzane okularki.
Ale jaka kolorystyka modna w tym sezonie??? Pisac, zamieszczac fotki. Pozdro dziewczyny!!!
mloda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:09   #9
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Cytat:
Napisane przez mloda90 Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieje, ze jednak zajzy !!! A co do mody na stoku to ja cenie sobie wygode i praktycznosc, wiec wszystkie tuniczki wystajace spod kurteczki czy parometrowe szaliki odpadaja!!! Raz widzialam, jak dziewczyna zaczepila sie o wyciag i omal nie doszlo do tragedi wiec unikam wszelkich drobiazgow, ktore moga latwo sie zahaczyc.
Ja zawsze zakladam krotka niezbyt gruba kurteczke i dzinsy (bo nie lubie typowych spodni narciarskich) a do tego jakies bajeranckie lustrzane okularki.
Ale jaka kolorystyka modna w tym sezonie??? Pisac, zamieszczac fotki. Pozdro dziewczyny!!!
W tych dżinsach to stoisz na dole czy jeździsz????
Jak dla mnie nie ma nic gorszego na stoku niż osoba w dżinsach, wygląda to okropnie, że już nie wspomnę o wygodzie- a co jak się wywrócisz albo snowboardzista zapinający wiązania siedzący pupą na śniegu??

Co do kolorów to wszystkie są ok jak dla mnie oprócz CZERWONEGO, cały stok ma czerwone kurtki Ale oczywiście co kto lubi, ja czerwony uwielbiam ale nie ciuchów do jazdy
Wklejam 3 fotki, zebra mi się nie podoba, aczkolwiek niektórym tak, w tym roku widziałam zatrzęsienie lasek w zebrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sn.jpg (22,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sn1.jpg (20,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sn3.jpg (42,9 KB, 53 załadowań)
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 15:06   #10
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze kolor bialy nie jest zbyt bezpieczny na stoku. Jest malo widoczny, zlewa sie ze sniegiem. Lepiej jakies wyrazne, soczyte kolory wybierac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ski.jpg (12,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ski1.jpg (20,0 KB, 34 załadowań)
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 18:01   #11
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Cytat:
Napisane przez mloda90 Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieje, ze jednak zajzy !!! A co do mody na stoku to ja cenie sobie wygode i praktycznosc, wiec wszystkie tuniczki wystajace spod kurteczki czy parometrowe szaliki odpadaja!!! Raz widzialam, jak dziewczyna zaczepila sie o wyciag i omal nie doszlo do tragedi wiec unikam wszelkich drobiazgow, ktore moga latwo sie zahaczyc.
Ja zawsze zakladam krotka niezbyt gruba kurteczke i dzinsy (bo nie lubie typowych spodni narciarskich) a do tego jakies bajeranckie lustrzane okularki.
Ale jaka kolorystyka modna w tym sezonie??? Pisac, zamieszczac fotki. Pozdro dziewczyny!!!
Nie ma tragiczniejszego widoku niz osoba w dzinsach i na nartach
W takich spodniach to jedynie przeziebienia pecherza mozna sie babawic.

A najbardziej nie cierpie odwalonych panienek w ciuchach za pare tysiecy ktore jedynie stoja pod wyciagiem albo siedza w knajpie



Najllpeiej ubieraz sie cieplo, wygodnie i widocznie, dlatego niedobre sa jasne kolory zlewajace sie ze sniegiem, najlepiej byc jak najardziej widocznym, dla wlasnego bezpieczenstwa
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 18:50   #12
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Najczęściej na alpejskich stokach można oglądać Panie w czerwieni, Panów w żółci. Na narty zawsze wybywam w marcu lub kwietniu do Włoch, bądź Austrii, dlatego też specjalnie ciepłych ubrań mieć nie trzeba, bo zazwyczaj temperatura jest dość wysoka i spokojnie można jeździć w polarach, bluzach, bezrękawnikach lub cieńszych kurtkach.

Rewia mody jest . Ludzie sporo inwestują w ubranie, że w sprzęt to wiadomo. Często kombinezony mają pod kolor nart. Oczywiście kurtek Rossignola jest cała masa, to samo Roxy, Brugi. Oczywiście aktualne trendy w modzie są widoczne. Np. long kurtki z paskami w talii, czapki "syberyjskie".
Okulary co inne, to lepsze. Dość popularne jest, że inwestuje się w dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne.
Panie po 40 zazwyczaj w pełnym make-up'ie .

W zeszłym roku miałam 3 zestawy. Spodnie we wszystkich te same, czyli beżowe, ocieplane oczywiście . Góra na zmianę, w zależności od pogody. Kurtka khaki z kapturem, krótsza. Long kurtka czarna z beżowymi elementami. Bezrękawnik, a pod spód long polar.
Nie lubię czapek, dlatego zazwyczaj ubieram opaskę. Jeśli jest silny wiatr, to czapę. Szalik zawsze musi być. Okulary normalne, nie gogle.

Kilka kurtek z Roxy. Przeważnie firma ma ciekawe kolekcje zimowe. Podobają mi się .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1131.jpg (90,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1132.jpg (69,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1133.jpg (53,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AreBlack.jpg (39,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Istind.jpg (36,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SlaataOlive.jpg (46,0 KB, 45 załadowań)
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 18:50   #13
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Cytat:
Napisane przez guga1 Pokaż wiadomość
Nie ma tragiczniejszego widoku niz osoba w dzinsach i na nartach
W takich spodniach to jedynie przeziebienia pecherza mozna sie babawic.

A najbardziej nie cierpie odwalonych panienek w ciuchach za pare tysiecy ktore jedynie stoja pod wyciagiem albo siedza w knajpie



Najllpeiej ubieraz sie cieplo, wygodnie i widocznie, dlatego niedobre sa jasne kolory zlewajace sie ze sniegiem, najlepiej byc jak najardziej widocznym, dla wlasnego bezpieczenstwa
Haha dokładnie, podpisuję się pod tym.
Ja jestem ubrana na granatowo albo granatowo-błękitno w zależności od temperatury (bo mam lżejszą kurtkę i grubszą).

Kolor biały jest też niepraktyczny (oprócz tego że niebezpieczny), pewnie zaraz bym miała całą pupę wyświechtaną
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 18:58   #14
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Cytat:
Napisane przez guga1 Pokaż wiadomość
Nie ma tragiczniejszego widoku niz osoba w dzinsach i na nartach
W takich spodniach to jedynie przeziebienia pecherza mozna sie babawic.

A najbardziej nie cierpie odwalonych panienek w ciuchach za pare tysiecy ktore jedynie stoja pod wyciagiem albo siedza w knajpie



Najllpeiej ubieraz sie cieplo, wygodnie i widocznie, dlatego niedobre sa jasne kolory zlewajace sie ze sniegiem, najlepiej byc jak najardziej widocznym, dla wlasnego bezpieczenstwa
i ja tez sie podpisuje

ja mam od lat czarne, luzne spodnie-piankowych nie jestem w stanie wlozyc. po prostu czuje sie w nich jak w rastopach i nienawidze tego uczucia.
kurtke mam zolto-czarna...kupilam ja dla zlewu. w polaczeniu z goglami wyglada sie jak zmutowana pszczola i akurat na nartach moge tak wygladac
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 18:59   #15
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość

Kilka kurtek z Roxy. Przeważnie firma ma ciekawe kolekcje zimowe. Podobają mi się .
Kurtka beżowa jest mega hitem na stoku w tym roku , miało ją chyba z 6 dziewczyn. Chyba dlatego, że można ją dostać taniej na allegro

Ja z roxy mam gogle, no i co najważniejsze deskę i resztę sprzętu. Ciuchy "wewnętrzne" w stylu polarków, sweterków etc też ale kupione bo cenie o wiele wiele wiele niższej niż w sklepie

BTW dostałam spodnie snowboardowe znanej firmy ciuchowej (snowboardowej) i muszę z przykrością stwierdzić, że nie zdają egzaminu Nie przepuszczają wilgoci, ale same nasiąkają jakoś tak dziwnie i zimno mi w pupę nawet jak pod spód nałóżę coś jeszcze. Siadłam kilka razy zapiąć wiązania no i niestety klops Także nie ma się sugerować tylko wyglądem ciuszka
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:56   #16
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
A dziewczynki kiedy bedzie snieg !!
snieg muuuusi byc na przelomie stycznia i lutego - bo wtedy rena wybiera sie z kolegami z pracy na narty

musze kupic jakies spodnie narciarskie tylko kompletnie nie wiem jakie

a zamiast gogli wole okulary sloneczne
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 00:22   #17
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Jako ze w tym roku spedzam zome w kurorcie narciarskim ze Francji chetnie sie wypowiem otoz rewia mody jest i jak cholera... Kolory chyba wszystkie,mozliwe, najlepiej to miec ubranie i sprzet pod kolor oczywiscie, nq glowach futrzane czapki lub opaski, wszedzie mile widziane markowe napisy roxy, burton, rossignol, widzialam ostatnio gogle diora i sniegowce armaniego wiec nic mnie juz nie zdziwi...

A j a w tym roku zainwestowalam w kurtke Iguany, piekna niebiesko biala z pomaranczowymi wsztawkami i haftami; do niej mam czarne spodnie, rekawice i czapke niebieskie. gogle uvexy niebieskie z pomaranczowa szybka
Wszystko sprawdza sie ok. Wkurteczce chodze tez do pracy i jest ok, do niej dzinsy grube Lee i traperki i jest oki
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 21:27   #18
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

No własnie ta rewia !! A my jak to my kobietki tez musimy o siebie zadbać !!
Ja w weekendzik jade chyba po spodnie , wymyslilam sobie BIAŁE oczywiscie zeby ładnie i sexi wyglądac hyhy Mam nadzieje ze jak sie raz wyladuje na tylku to nie zostanie mi plamisko ?
Jejq ja tez chce Diora i Armaniego !! I dzieki za info o czerwonym ! Napewno juz nic czerwonego na stok nie kupie
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 22:34   #19
Blacki
Raczkowanie
 
Avatar Blacki
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 118
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Właśnie wróciłam z nart i rzeczywiście stoki są pełne czerwonych kurtek i panienek odpierdzielonych które stoją pod wyciągiem i próbują zarwać jakiegoś przystojnego narciarzaOczywiście nic w tym złego nie widzę, tylko trochę mnie śmieszy, że ktoś twierdzi że jedzie na narty a stoi ciągle lub siedzi w barze.
Ja podobnie jak niektóre z Was cenię sobie na stoku wygodę. Spodnie mam czarne, kurtkę beżowo-czarną do tego beżowa czapka i okulary aha no i czarne rękawiczki(polecam firmę Reusch-drogie ale dobre).
Co do białych spodni-miała je koleżanka. Na stoku jak upadniesz na pewno się nie ubrudzisz. Gorzej jak usiądziesz na którejś z ławek pod stokiem- plama gwarantowana.
Blacki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 10:19   #20
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Ja też czekam tylko na snieg i heja do Czech na narty. Z tym czerwonym to mam problem bo mam kiljki i narty czarno-czerwone ale z ubrania nic na szczęście.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 09:36   #21
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Zima 2007!! W czym na stok?!

Odbiegając od kwestii wygody-choć na pewno jest zasadnicza-co uważacie za najkorzystniejsze-dla blondynki,dla brunetki?Moje zdanie jest takie :

-po pierwsze ładnie sie wyglada w rzeczach,po których widać ze są wygodne-dyskomfort noszenia odbjia się na "osobie noszącej" i z reguły niweczy dobry wygląd (ta zasada ma zastosowanie tez na codzień-vide dziewczyny na niewygodnych szpilkach ).
-po drugie-strasznie podobaja mi się blondynki w pastelach-moze to tandetne, ale wg mnie to taki trochę, hmm,kalifornijs ki look-niestety mnie to nie dotyczy
-brunetki, a już szczególnie "zimy" wygladaja korzystniej w strojach raczej skontrastowanych
-czarne spodnie o dziwo pogrubiają-beżowe np. tak troszkę "rozmywają sylwetkę
-bardzo ładnie wygladają wyraziste dodatki-amarantowa,zielona czapka + szalik-super

Tyle moich przemyśleń
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.