dentysta dla 7-letniej córki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-28, 14:15   #1
mania_75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9

dentysta dla 7-letniej córki


Kochane Mamy! Jeśli taki wątek się już gdzieś przewinął, to przepraszam. Szukam dentystki dla mojej małej królewny, która panicznie boi się lekarzy (generalnie boi się wszystkich, ale dentysty najbardziej). Nie wiem z czego wynika ten lęk, ale zęby trzeba leczyć, a jej się już sypią :/ Przy okazji myślę, też nad psychologiem dziecięcym - musimy jakoś przełamać ten lęk. Martwię się, że ma to podłoże jakieś głębsze Pomożecie w znalezieniu dentysty?
mania_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 14:42   #2
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: dentysta dla 7-letniej córki

Cytat:
Napisane przez mania_75 Pokaż wiadomość
Kochane Mamy! Jeśli taki wątek się już gdzieś przewinął, to przepraszam. Szukam dentystki dla mojej małej królewny, która panicznie boi się lekarzy (generalnie boi się wszystkich, ale dentysty najbardziej). Nie wiem z czego wynika ten lęk, ale zęby trzeba leczyć, a jej się już sypią :/ Przy okazji myślę, też nad psychologiem dziecięcym - musimy jakoś przełamać ten lęk. Martwię się, że ma to podłoże jakieś głębsze Pomożecie w znalezieniu dentysty?
Skąd jesteś?
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 09:47   #3
mania_75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Dot.: dentysta dla 7-letniej córki

no tak, zapomniałam dodać, że chodzi o warszawę i okolice. choć w zasadzie z tym problemem jestem w stanie jechać przez pół Polski żeby pomóc mojej małej :/
mania_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 10:28   #4
romka_ma
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 30
Dot.: dentysta dla 7-letniej córki

Ja leczę się w klinice Dormed, tam też zawiozłam mojego synka jak nadeszła pora na pierwszą wizytę. Powiem Ci, że mają tam podejście do dzieci, umieją zainteresować i odwrócić uwagę. Dzięki temu mały dobrze zniósł tę wizytę. Z tym, że mój synek się nie bał, nie miał żadnej traumy... Polecam spróbować, może obejdzie się bez psychologa.
romka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 18:33   #5
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: dentysta dla 7-letniej córki

Ja bardzo polecam www.wiewior-ka.pl Jestem z Gdańska, ale to jest sieć przychodni i są też w innych miastach, niedługo mają być też w Warszawie To stomatologia dziecięca, lekarze to specjaliści stomatologii dziecięcej, przychodnia jest cała kolorowa - w ogóle nie wygląda jak przychodnia, tylko jak plac zabaw nawet toaleta jest kolorowa leczenie czy wizyta adaptacyjna odbywa się na kolorowym fotelu albo na kolanach u mamy/taty!!! dziecko może samo włączać lampę dentystyczną ("słoneczko"), podmuchać urządzeniami itp. Znieczulenia są bezbolesne (The Wand - bez strzykawki!), młodszym dzieciom zakłądają specjalne "plastelinki" na zęby - nie wymagające borowania. Podejćie cudowne - lekarz wychodzi do dziecka, a nie dziecko wchodzi do gabinetu, w czasie zabiegów dziecko ogląda ulubione bajki, ściągają dowolne bajki z netu na miejscu baaaardzo polecam, mój 4,5 letni synek uwielbia chodzić do wiewiórki zadzwoń, dowiedz się szczegołów, panie na recepcji są przemiłe może jak w wakacje będziecie w Trójmieście, nad morzem, to połączysz to z wizytą? wielka szkoda, że zlikwidowali galerię zdjęć na swojej stronie w necie, bo tam naprawdę nie wygląda, jak w przychodni - wszystko kolorowe i mnóstwo zabawek

Edytowane przez SzmaragdowyKotek
Czas edycji: 2012-05-31 o 18:39
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:49   #6
romka_ma
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 30
Dot.: dentysta dla 7-letniej córki

Wow, to faktycznie fajne podejście mają w tej wiewiórce, ale nie słyszałam nigdy o takiej przychodni i w okolicach Warszawy jej nie ma, dlatego pozostanę przy Dormedzie.
Ostatnio właśnie byliśmy z synkiem i pan doktor przeprowadził z małym bardzo rzeczowa rozmowę na temat cukierków
romka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 08:51   #7
mania_75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Dot.: dentysta dla 7-letniej córki

ten dormed brzmi sensownie, a ta wiewiórka to już w ogóle. właśnie ostatnio byłyśmy o kolejnego dentysty, wizytę odreagowywała prezz kolejne 2 tygodnie nawet nie wiecie, jak serce mi pęka, jak siedzi na tym fotelu dentystycznym i trzęsie się ze strachu... dentysta według mnie był ok, delikatny, opowiadał jej różne rzeczy, ale i tak się nie mogła przełamać. szukamy dalej....
mania_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 22:44   #8
romka_ma
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 30
Dot.: dentysta dla 7-letniej córki

a prospos mojego wcześniejszego postu - w Dormedzie jest jedna pnia doktor polecana jako super specjalistka od dzieci ja do niej nie trafiłam bo aż takiego problemu z tym nie mieliśmy, ale warto wspomnieć o tym. pani dr ma na imię Ewa, myślę że jak zapytasz na recepcji będą wiedzieć o kogo chodzi
romka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 13:58   #9
mania_75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Dot.: dentysta dla 7-letniej córki

Cytat:
Napisane przez romka_ma Pokaż wiadomość
a prospos mojego wcześniejszego postu - w Dormedzie jest jedna pnia doktor polecana jako super specjalistka od dzieci ja do niej nie trafiłam bo aż takiego problemu z tym nie mieliśmy, ale warto wspomnieć o tym. pani dr ma na imię Ewa, myślę że jak zapytasz na recepcji będą wiedzieć o kogo chodzi
o dziękuje bardzo za podpowiedź, może jednak pamiętasz jak ma na nazwisko? chętnie się o nia wypytam, w tej sytuacji każde nazwisko jest cenne.. szczególnie że ostatnio denstystka cos przebakiwała o konultacji ortodontycznej dal małej, bo ma krzywy zgryz. a przeciez to kolejny lekarz i kolejny stres dla niej
mania_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 10:19   #10
altai
Rozeznanie
 
Avatar altai
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kioto
Wiadomości: 745
Dot.: dentysta dla 7-letniej córki

Polecam świetną dentystkę na warszawkiej Białołęce: lek. Anita Seroka.

Przyjmuje w gabinecie na Myśliborskiej 93.

Jest dobrym fachowcem, bardzo sympatyczna, delikatna. Świetne ma podejście do dzieci. Polecam
__________________
Niczego nie należy pozostawiać przypadkowi. Niczego nie pomijać. Należy uwzględniać sprzeczne informacje. Nie spieszyć się z wyciąganiem wniosków.
altai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 19:56   #11
mania_75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Dot.: dentysta dla 7-letniej córki

dziękue wam za kontakty, juz zaczelam sie dowiadywac, dzownilam min, do tej kliniki dormed pod pruszkowem i takiego gabinetu w centrum, co akurat kolezanka mi polecala. trzymajcie kciuki za powodzenie leczenie mam nadzieje ze tym razem sie uda
mania_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 11:34   #12
Oluska555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: dentysta dla 7-letniej córki

Maniu, takie lęki muszą się z czegoś brać. Może mała kiedyś słyszała jakąś smutną historię związaną z dentystą albo inne dzieci opowiadały jej o swoich przeżyciach związanych z tą wizytą? Może po prostu w ogóle chodzi o pana w białym kitlu ? Razem z dziećmi korzystam już od dłuższego czasu z dentysty xxx dentysta jest cierpliwy, opanowany i ma łągodne podejście, także pomimo stresu, zawsze dajemy radę! trzymam kciuki za Was i zdrowe zęby!

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2016-06-07 o 13:03
Oluska555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-07 12:34:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.