chce coś zrobić...ae nie wiem jak... tu postaramy się znaleźć sposób :) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-20, 08:01   #1291
klaudek884
Z Krainy Snów
 
Avatar klaudek884
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: chce coś zrobić...ae nie wiem jak... tu postaramy się znaleźć sposób :)

Dziękuję x 1000

Tak więc muszę pamiętać by uwzględnić każde załamanie deseczki, inaczej nie będzie się ładnie wtapiać.

Chciałabym spróbować decoupage na tych żaluzjach, myślisz że jak nie wyjdzie to będę mogła się tej serwetki jakoś szybko pozbyć? Może ją po prostu odkleję i polakieruję przód bez niczego...

Niestety link z tutorialem nie działa, tzn. jest komunikat, "Być może użyty link wygasł lub strona jest widoczna tylko dla grupy odbiorców, do której nie należysz."

Czekam jeszcze tylko na farby i zaczynam

Edytowane przez klaudek884
Czas edycji: 2016-10-20 o 09:53
klaudek884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 20:40   #1292
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: chce coś zrobić...ae nie wiem jak... tu postaramy się znaleźć sposób :)

Cytat:
Napisane przez klaudek884 Pokaż wiadomość
Tak więc muszę pamiętać by uwzględnić każde załamanie deseczki, inaczej nie będzie się ładnie wtapiać.
Dokładnie tak, tak jak na załaczonym powyżej zdjęciu

Cytat:
Napisane przez klaudek884 Pokaż wiadomość
Chciałabym spróbować decoupage na tych żaluzjach, myślisz że jak nie wyjdzie to będę mogła się tej serwetki jakoś szybko pozbyć? Może ją po prostu odkleję i polakieruję przód bez niczego...
Jeśli dobrze przykleisz serwetkę to będzie bardzo trudno ją odkleić Nie da się chyba szczyścić do końca tych żaluzyjek, to syzyfowa praca
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 21:22   #1293
elcia_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: chce coś zrobić...ae nie wiem jak... tu postaramy się znaleźć sposób :)

Nie wiem czy ktoś tu zajrzy ale wpadłam na pomysł stworzenia swego rodzaju mapy dla mojego męża który konczy za niedługo 30 lat. Cos wyjątkowego, wiecie I chciałam to zrobić w taki sposób: Do jajka po Kinder niespodziance włożyć wskazówkę ktora poprowadzi do następnego miejsca. NP. Z miejsca gdzie pierwszy raz sie spotkaliśmy doprowadzi do miejsca pierwszej randki. Mam tylko nadzieje ze osoby pracujące w tych miejscach będą życzliwe i zechcą przechować moja niespodziankę Chciałabym żeby te wskazówki nie byly oczywiste żeby musial się trochę nagłówkować. Niestety z tym właśnie do was dzis przychodzę. Czy któraś ma takie zdolności pisarskie?

Proszę o odpowiedz

I czy podoba się wam taki pomyśl czy może cos innego zrobić?
elcia_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-04 21:22:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.