Prośba o ocenę gorsetu Triumph - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 20:59   #1
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663

Prośba o ocenę gorsetu Triumph


Chcę sobie kupić gorset Triumph, mam takie pytanie czy któraś z pań miała z nim do czynienia i jak go ocenia, chodzi mi przede wszystkim czy dobrze trzyma biust bez ramiączek (mam obfite D i większość staników "zjeżdża”, jeśli nie założę ramiączek) i czy fiszbiny w nim się nie wyginają. Miałam raz gorsecik innej firmy i po jednym założeniu fiszbiny sie powyginały w odwrotne strony, teraz jak zakładam tworzą mi sie brzydki bulwy w tali :/. Z góry dziękuje za komę tarze.

Link do interesującego mnie modelu:
http://www.bieliznafinezja.pl/?view&uid=346
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 21:31   #2
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Prośba o ocenę gorsetu Triumph

weszlam sobie z ciekawosci na twoj watek i ...okazalo sie,ze pytasz o gorsecik,ktory mam w szafce dostalam do od TZta i mialam go na sobie moze ze dwa razy,wiec nie wiem czy moja opinia bedzie pomocna,ale z tego co zauwazylam to jak na gorset jest calkiem wygodny,dobrze trzyma biust <z tym,ze ja mam raczej miseczke C>,nie wiem jak sprawdzi sie przy wiekszym biuscie...
Fiszbiny pozostaja na swoim miejscu,nie wyginaja sie,nie wyjezdzaja. Jedyne co to jak dla mnie konczy sie w nieco niefortunnym miejscu i poniewaz mam bardzo male wciecie w tali mam wrazenie,ze on dodatkowo podkresla "boczki",ale ze jestem troche przewrazliwona na tym punkcie to moze byc to calkiem subiektywne wrazenie
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 07:45   #3
keejtiii
Raczkowanie
 
Avatar keejtiii
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: świnoujście/szczecin
Wiadomości: 35
Dot.: Prośba o ocenę gorsetu Triumph

no cóż, nie wiem jak się będzie trzymał, ale jest bardzo ładny . raczej warto zainwestować, ta firma jest dobra i raczej byle czego nie produkuje ;D proponuje zapytać się ekspedientki w sklepie co i jak,ppowinna wiedziec, a w razie czego zaproponować inny model ;D
__________________
www.l-o-v-e-liness.pl ---> sposoby na naturalne piękno! m.in. jak pozbyć się cellulitu. Zapraszam

www.sausage.pinger.pl ---> mój prywatny blog

Zapuszczam włosy
3.07.12. - 27 cm
cel: 55 cm
keejtiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 12:10   #4
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Prośba o ocenę gorsetu Triumph

Dzięki za rady , pytałam sie ekspedientki i doradziła mi własnie ten, że ma niby silikon na miseczkach i ładnie trzyma. Zeszta obeszłam wczoraj parenaście sklepów i tylko tam mieli coś na miseczke D .
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.