Drugi rozwód przed trzydziestką - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 09:43   #31
mysia79
Raczkowanie
 
Avatar mysia79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: Drugi rozwód przed trzydziestką

Cytat:
Napisane przez komediopisarka81 Pokaż wiadomość
Mam ci doradzic ale tak na serio jestes jeszcze mlodziutka cale zycie przed toba
.Polecam poprostu odpoczac sobie od facetow i nawet nie wyszukuj bylego jak ma odejsc niech odejdzie nie chce byc z toba to dobrze niech bedzie z inna szkoda rozmow i spotkan bo to nic nie da nie warto sie ludzic. Napewno jestes wartosciowa kobieta i w przyszlosci napewno zrozumie to ktos innny lepiej sobie pojsc z znajomymi kolezankami na dobra kawunie porozmawiac pozartowac cieszyc sie zyciem , anizeli nurtowac sie facetami bo to nic nie da
komediopisarko, on już odszedł na dobre, ale dziękuję za dobre rady. Jestem sama i tak właśnie staram się robić, spotykam się ze znajomymi, jeżdżę w góry i właściwie radzę sobie nieźle. Ex chyba przez chwilę chciał do mnie wrócić, pisał ckliwe smsy, próbował też coś zdziałać przez moją córkę, ale napotkał mój zdecydowany opór - było już za późno. A teraz już przestał ukrywać się z tą drugą dziewczyną i mają razem mnóstwo zdjęć na naszej klasie - nawet wspólne z jego rodziną. Czasem jeszcze mnie to boli, ale staram się jak mogę, żeby nie stać się sfrustrowaną rozgoryczoną osobą. Czasem czuję się przegrana, bo miałam dwie szanse na to by być z kimś na zawsze i zmarnowałam je, ale walczę z tym. Wiem, że wszystko zależy od mojego nastawienia i mam dziecko, dla którego warto się starać. Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny i kiedyś okaże się, że tak właśnie musiało być.
mysia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 07:57   #32
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Drugi rozwód przed trzydziestką

Bardzo smutna historia. Mam nadzieję, że znajdziesz swoje szczęście
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 12:46   #33
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Drugi rozwód przed trzydziestką

mysia79,na pewno ulozysz sobie zycie. podstawa to zmiana myslenia, przede wszytskim na swoj temat.niech to,czego chcesz TY zacznie byc najwazniejsze i kieruje Twoimi krokami. pamietaj,ze po porazkach zazwyczaj nadchodza zwyciestwa-musi byc rownowaga w zyciu.

osobiscie przezylam wiele takich historii,jak Twoja, w tym jeden rozwod i drugie malzenstwo.zrozumialam dlaczego tak bylo- nie umialam przyjac uczucia od tych,ktorzy chcieli mi ja dac, a podswiadomie szukalam mezczyzn,ktorzy nie mogli dac mi tego,czego potrzebuje(podswiadome szukanie odrzucenia).

podstawa to sila czerpana z nas samych. znalazlam milosc, ale wiem,ze poradze sobie rowniaz sama. i niech cieszy sie ten,ktory ma szanse doswiadczyc zaszczytu bycia ze mna
imiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 20:47   #34
makarena27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z Anglii
Wiadomości: 48
Dot.: Drugi rozwód przed trzydziestką

Dziewczyty! Czytam Wasze historie...i mam niestety podobną Mam 30 lat i jestem nieszczęśliwa w 2 małżeństwie. Mąż mnie nie zdradza, jednak każdego dnia jest dla mnie gorszy. Jest niemiły, nieuczynny, corza więcej wymaga, mniej oferuje. Gdy chcę rozmawiać i naprawiać, kiedy się żalę, pytam, próbuję wyjaśniać, każe udać mi się do psychiatry. Włącza telewizor, ignoruje mnie, nie słucha. Dziś pierwszy raz użyłam słowa rozwód. W ogóle go to nie ruszyło. Myśli, że żartuje, że straszę. Ale ja nie straszę. Czuję wielka porażkę bo 2 mąż podobny do 1 go. Ale nie jestem aż tak zdesperowana aby być popychadłem całe życie. Mówię Wam...ciężkie sprawy. Mamy małego synka... Buziaczki dla wszystkich złamanych serc xxx
makarena27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 10:10   #35
mysia79
Raczkowanie
 
Avatar mysia79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: Drugi rozwód przed trzydziestką

makarena27, tak mi przykro! Wiem jak to jest, gdy bierzesz drugi ślub i wierzysz, że sytuacja z pierwszego małżeństwa nie ma prawa się powtórzyć, bo wycierpiałaś już swoje i teraz już będziesz szczęśliwa. Ale cóż, zycie to nie bajka o kopciuszku niestety
Masz rację, nie zasługujesz na to, żeby być popychadłem, więc nie pozwól na to. Mam nadzieję, że Twój mąż jeszcze zmądrzeje i doceni to, co ma. Najgorzej jest, gdy ta druga osoba nie chce rozmawiać, tak też było z moim eksem i myślę, że to był jeden z powodów rozpadu naszego związku. Gdy druga osoba nie chce nawet powiedzieć Ci co robisz nie tak i jak można poprawić sytuację,jak możesz cokolwiek zmienić??
Co do mojej sytuacji, to nie wiem czy ułożę sobie jeszcze życie. Czasem brakuje mi kogoś bliskiego, ale samotność ma wiele plusów, które powoli odkrywam. Możliwe, że tak jak pisała imiro, podświadomie szukam facetów, którzy w końcu mnie krzywdzą. Dlatego nie wiem, czy będę chciała ryzykować ponowny zawód i odrzucenie. Raz na jakiś czas spotykam się z jakimiś facetami, mam też kontakt z pierwszym mężem, ale wszystko to dzieje się jakoś tak bez emocji i chyba nawet cieszę się, że tak jest.
mysia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 18:13   #36
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Drugi rozwód przed trzydziestką

Mam dziś okropny nastrój, czytam te wszystkie smutne historie i jest mi jeszcze bardziej źle. Ja tez jestem w drugim małżeństwie, nie będę się tutaj rozpisywać bo nie mam na to siły ale wiem co czujecie. Po raz drugi jestem motorem w związku i jestem tym bardzo zmęczona, nie mam już po prostu siły. Podświadomie szukam chyba dziś takich historii, żeby szczęście innych ludzi nie kluło mnie w serce. Czasem zastanawiam się co ze mną jest nie tak. Moje życie prywatne leży - jedyna pociecha to synek, w pracy jakoś pomieszały się relacje i też źle. Nie mogę mieć tego, którego...... eh przemilczę lepiej. Jestem na pustyni i nie wiem, w którą stronę iść. Zawiodłam się ostatnio na kimś, kogo brałam za dobra koleżankę i to chyba przelało kielich goryczy. Płakać mi się chce, mam wrażenie, że życie ucieka mi przez palce. Najchętniej spakowałabym siebie i dziecko i wyjechała z dala od ludzi, których znam. Nawet na to nie mam siły.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 13:38   #37
program_szuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Drugi rozwód przed trzydziestką

uwaga! WIELOKROTNY ROZWODNIK/ROZWODNICZKA POSZUKIWANY!

program telewizyjny poszukuje osób, które są po kilku rozwodach!
masz doświadczenie i chcesz się nim podzielić?

napisz:
krakow.program@gmail. com
program_szuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 07:31   #38
LUCRETIA82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 255
Dot.: Drugi rozwód przed trzydziestką

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość

osobiscie przezylam wiele takich historii,jak Twoja, w tym jeden rozwod i drugie malzenstwo.zrozumialam dlaczego tak bylo- nie umialam przyjac uczucia od tych,ktorzy chcieli mi ja dac, a podswiadomie szukalam mezczyzn,ktorzy nie mogli dac mi tego,czego potrzebuje
bardzo mądre-mysle, że wiele kobiet tak ma-w tym ja.
LUCRETIA82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:13   #39
loloona_79
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 747
Dot.: Drugi rozwód przed trzydziestką

jak czytam takie historie, to myślę sobie, do cholery co jest z tymi chłopami?
__________________
Udany sex to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić....
loloona_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.