łojotok po kuracji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-01, 18:32   #1
sajmon07_50007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5

łojotok po kuracji


Pod koniec kwietnia zacząłem brać IZOTEK i brałem go do początku grudnia. (Miałem jednak 1,5tyg przerwę pod koniec lipca bo byłem na wakacjach,a jak wróciłem to lekarza nie było.) Początkowo brałem 2x10 mg dziennie, później 2x20mg dziennie, później 1x10 mg dziennie , a pod koniec kuracji 10mg co drugi dzień (być może przestawiłem jakoś kolejność lub coś pomyliłem, ale dawka była właśnie w tych granicach co podałem). I teraz zaczyna się problem, po zakończeniu kuracji na początku grudnia cera zaczęła mi się lekko tłuścić. Nie wiem teraz czy mam ponownie jeździć do lekarza i wydawać kasę, czy po prostu "urokiem" mojej cery jest to , że zawsze będzie się przetłuszczać.
Acha, i do przemywania używam L'oreal PURE ZONE Tonik oczyszczająco kojący i smaruję na czole i w okolicach nosa Cetaphilem (wyczytałem gdzieś , ze jak się nim nawilża skórę to skóra lekko przestaje się tłuszczyć).
Doradźcie mi proszę.
sajmon07_50007 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.