"Rzęsy motylkowe" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-14, 14:02   #1
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134

"Rzęsy motylkowe"


Witajcie!

przyznam się,że niespecjalnie dbam o rzęsy bo nie wiem jak. Idę na łatwiznę:P. Otóż wieczorem staram się być delikatna przy ich wycieraniu wacikiem nasączonym wodą micelarną, ale nie zawsze wychodzi. Następnie kiedy nie zapomnę wklepuję pod oczka magiczne kremiki, które pewnie i tak nie zbyt działają, a kiedy już w ogóle mam pamięć na 100%, używam serum, które kiedyś kupiłam i modlę się,żeby mi choć trochę urosły. Niestety nan małą przerwę w rzęsach na dolnej powiece i cięzko coś na to zaradzić. Do oczek czasem wkroplę czegoś nawilżającego, by mieć ładne spojrzenie i biale białka oczne. Odżywiam się normalnie, choć staram się kupować zdrową, jak naj mniej przetworzoną żywność. Za to piję bardzo dużo wody mineralnej niegazowanej, co powoduje,że jestem odpowiednio nawilżona. A do makijażu używam tuszu z serum, o ile ono tam jest:P. To na tyle by było z zabiegów pielęgnujących rzęsy. Czasem jeszce twarz olejkami smaruję, to może rzęsy też coś z tego biorą? Z miłą chęcią wygrałabym taki zestawik, i wkońcu odbudowała solidnie rzęsy, żebym nie musiała aż tyle malować))i może w końcu urosną te na dole? Buziolleeeee)
__________________
Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Balsam!
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.