skora -okreslic ja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-07, 19:43   #1
izka05
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
GG do izka05

skora -okreslic ja


witam serdecznie
od jakiegos czasu zaobserwowalam ze moja tusta albo mieszana skora na ktorej pojawiaja sie krostki-tradzik przesusza sie !!!!!!! czy to jest normalne? co zrobic by do tego nie dopuszzcac gdyz tworzy sie bledne kolo ?
izka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-07, 19:43   #2
izka05
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
GG do izka05
skora -okreslic ja

witam serdecznie
od jakiegos czasu zaobserwowalam ze moja tusta albo mieszana skora na ktorej pojawiaja sie krostki-tradzik przesusza sie !!!!!!! czy to jest normalne? co zrobic by do tego nie dopuszzcac gdyz tworzy sie bledne kolo ?
izka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 22:52   #3
Danuta_Sztencel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 72
Re: skora -okreslic ja

Bardzo czesto skora lojotokowa bywa cera bardzo wrazliwa, a jest to nastepstwem stosowania duzej ilosci lekow wysuszajacych, miedzy innymi na spirytusie. Taka skora wymaga bardzo delikatnej pielegnacji odpowiednio dobranymi preparatami.
Danuta_Sztencel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-08, 22:52   #4
Danuta_Sztencel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 72
Re: skora -okreslic ja

Bardzo czesto skora lojotokowa bywa cera bardzo wrazliwa, a jest to nastepstwem stosowania duzej ilosci lekow wysuszajacych, miedzy innymi na spirytusie. Taka skora wymaga bardzo delikatnej pielegnacji odpowiednio dobranymi preparatami.
Danuta_Sztencel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 06:41   #5
izka05
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
GG do izka05
Re: skora -okreslic ja

Bardzo dziekuje za odpowiedz Pani doktor
hm od dluzszego czasu ponad pol roku nie stosuje juz zadnych kremow tradzikowych moja skora lepiej wyglada po tonikach itp przezanczonych do skory normalnej albo suchej o dziwo ale raz na jakis nadal sie przesusza a wydaje mi sie ze po kreie dla skory bardzo suchej nie powinny mi sie takei rzeczy przytrafiac .
A moze sa jakies polecane kosmetyki dl ateakiej skory nie drogie ale dajace ulge skorze chociaz w okresie przesuszenia?
pozdrawiam serdecznie
izka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-09, 06:41   #6
izka05
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
GG do izka05
Re: skora -okreslic ja

Bardzo dziekuje za odpowiedz Pani doktor
hm od dluzszego czasu ponad pol roku nie stosuje juz zadnych kremow tradzikowych moja skora lepiej wyglada po tonikach itp przezanczonych do skory normalnej albo suchej o dziwo ale raz na jakis nadal sie przesusza a wydaje mi sie ze po kreie dla skory bardzo suchej nie powinny mi sie takei rzeczy przytrafiac .
A moze sa jakies polecane kosmetyki dl ateakiej skory nie drogie ale dajace ulge skorze chociaz w okresie przesuszenia?
pozdrawiam serdecznie
izka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 17:45   #7
KamilkaChef
Przyczajenie
 
Avatar KamilkaChef
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Re: skora -okreslic ja

Witam
Mam podobny problem co izka05. Otóż mam bardzo suchą skórę twarzy, moja buzia nie toleruje żadnych żeli do mycia buzi, nawet do skóry suchej i wrażliwej. Mam od nich podrażnienia i zaczerwienioną buzię. Moje pytanie brzmi: Jak powinnam pielęgnować taka buźkę?? Słyszałam że powinnam używać tylko mleczko i nie używać żadnych toników, jeśli powinnam używać samo mleczko to czy tylko wieczorem czy rano i wieczorem?? I czy mleczko powinnam zmywać wodą?? Proszę o poradę. Pozdrawiam
KamilkaChef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.