AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-22, 12:42   #1531
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że trochę obawiam się tych nowych formuł... Na szczęście mam jeszcze prawie całe opakowanie wcześniejszej wersji. Moja cera jest mieszana, ale nie przetłuszcza się tak bardzo, a policzki są wręcz suche, czasami nawet po tej uniwersalnej formule czułam ściągnięcie. Obawiam się tego dwutlenku cynku w formule do tłustych, bo mnie nieźle podsusza, a z drugiej strony nie potrzebuję aż tak dużego krycia. Powinni wprowadzić taką opcję, że przy zamawianiu można wymieszać 2 formuły.

U mnie wersja 'klasyczna' okazała się porażką. Na początku efekt PS, a później totalna masakra (po 2h podkreślone wszystkie pory, niedoskonałości - fuj, fuj!). Na razie mam 10g biga z AM, ale myślę że wiosną skuszę się na nową - matującą formułę
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 13:13   #1532
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Moje zamówienie już w realizacji, więc zdam relację z formuły coverage.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 16:16   #1533
Portia_Nox
Raczkowanie
 
Avatar Portia_Nox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 52
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Hej dziewczyny, ja mam problem może Wy mi doradzicie, bo już sama nie wiem, który podkład zamówić. Używałam Amilie Golden Fair, na początku wydawał mi się ok, przy pierwszym pełnowymiarowym opakowaniu, ale teraz wydaje mi się, że jest zbyt mało żółty w stosunku do szyi - zbyt beżowy? chociaż poziomem jasności chyba dobry, albo ja myle poziom jasności z odcieniem? Teraz wprowadzili te nowe formuły i uszczuplili odcienie, zależałoby mi na matowej formule i jestem w kropce.
Pisałam do Amilie i twierdzą, że wprowadzili najbardziej uniwersalne odcienie i te najchętniej kupowane do pozostałych formuł i chyba nic w tej kwestii się nie zmieni i nie wprowadzą tych najjaśniejszych pozostałych odcieni. A mi doradzili, żebym wzięła Ivory, bo jest najbardziej zbliżony do Golden Fair, a ja nie wiem czy jednak ten Golden Fair nie jest za mało żółty, a może powinnam celować w oliwkowe tony? Tyle, że nie wiem czy Pine Nut nie będzie za ciemny, skoro to drugi odcień. Co myślicie?
Portia_Nox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 12:01   #1534
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:19
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 21:59   #1535
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Zamówiłam próbki w odcieniu Sesame - rozświetlajacy i matujący. Kolorek zdycydowanie lepszy niż pasujący do mnie z opisu, ale kompletnie nie w realu Creme Bruele. Tyle, ze rózni się odcieniem w obu tych formulach: w rozświetlajacej jest ciemniejszy, ciemnieje zreszta zaraz po nałożeniu na twarz, w matujacej jest jasniejszy.
Formuła rozświtelajaca ładnie rozprowadza się po twarzy - znacznie lepiej niz ta "stara" formuła, daje takie ładne lusterko na twarzy - taki satynowy glow (czubek nosa musiałam lekko przypudrować). Niestety jest dość kremowy i albo go wzięłam za dużo, albo po prostu daje efekt maski, wszedł mi w pory i je podkreślił. ladnie za to przykrył wszelkie przebarwienia, zaczerwienienia.
Formuła matujaca wygląda na twarzy bardziej świeżo, ale dla mnie jest jednak ciut zbyt wysuszajaca no i słabo kryje - musiałam sporo korektora użyć.
Ale generalnie i tak jest o niebo lepiej niż w tej "starej" forumle, z którą ja się nie polubilam.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 17:31   #1536
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Co się dzieje z moim podkładem???
Tak się nim zachwycałam, a ostatnio zupełnie mnie zawodzi- wchodzi w pory, nie chce się stopić ze skórą, o tym co się dzieje na nosie szkoda mówić Mam tę nową wersję matującą.
Ostatnio używałam na zmianę Amilie i Annabelle i niestety widzę, że Annabelle dużo lepiej się zachowuje na skórze. Niestety, bo Fair jest dla mnie za jasny, a Light za ciemny. Amilie za to ma idealne dla mnie kolory.
ugh, jak zyc?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 19:21   #1537
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Co się dzieje z moim podkładem???
Tak się nim zachwycałam, a ostatnio zupełnie mnie zawodzi- wchodzi w pory, nie chce się stopić ze skórą, o tym co się dzieje na nosie szkoda mówić Mam tę nową wersję matującą.
Ostatnio używałam na zmianę Amilie i Annabelle i niestety widzę, że Annabelle dużo lepiej się zachowuje na skórze. Niestety, bo Fair jest dla mnie za jasny, a Light za ciemny. Amilie za to ma idealne dla mnie kolory.
ugh, jak zyc?
U mnie też coś nie gra chociaż ja mam starą formułę. Na początku byłam zachwycona, kupiłam biga Cashmere i próbkę Pine nut. Ten pierwszy był bardzo dobry chociaż wydawało mi się że ten drugi lepiej do mnie pasuje. No więc zamówiłam niedawno biga Pine nut i kolor jest co najmniej dziwny, moja szyja wydaje się bardzo żółta w porównaniu z twarzą
Poza tym nie jestem zadowolona z krycia Amilie odkąd przyszły do mnie kryjące próbki Annabelle (kryją milion razy lepiej, a i konsystencja jest bardziej kremowa i podkład łatwiej się rozprowadza).
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 21:19   #1538
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny, nie wiem, jak dlugo używacie minerałów i czy używacie róznych podkładów, czy przez wiele tygodni/miesiecy tego samego, ale ja z mojego doświadczenia (5,5 roku z minerałami) wiem, że najlepiej mi się sprawdza częste zmienianie podkładu, tzn 2-3 dni, potem inny, potem następny, powrót itd. twarz mi nie przywyka do jednego, co wychodzi ej na dobre. poza tym ja mam zupelnie inną cerę w pierwszej ("estrogenowej") fazie cyklu, kiedy skóra jest czystsza, bardziej elastyczna ale i łatwiej wysuszająca się - oraz w drugiej ("progestagenowej") kiedy jest bardziej zanieczyszczona, z wypryskami, szybciej traci świezość. Zupełnie inne minerały wtedy sie sprawdzają. Dlatego mam przeróżne próbki, odsypki, kilka bigow. Tez zauważyłam, że jeśli używam przez tydzień jednego podkładu, to nawet ukochane Lauress przestają być fantastyczne
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 21:42   #1539
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
U mnie też coś nie gra chociaż ja mam starą formułę. Na początku byłam zachwycona, kupiłam biga Cashmere i próbkę Pine nut. Ten pierwszy był bardzo dobry chociaż wydawało mi się że ten drugi lepiej do mnie pasuje. No więc zamówiłam niedawno biga Pine nut i kolor jest co najmniej dziwny, moja szyja wydaje się bardzo żółta w porównaniu z twarzą
Poza tym nie jestem zadowolona z krycia Amilie odkąd przyszły do mnie kryjące próbki Annabelle (kryją milion razy lepiej, a i konsystencja jest bardziej kremowa i podkład łatwiej się rozprowadza).

Wiem, ze to wątek Amilie, ale chyba napisze do Annabelle o wprowadzenie między Fair a Light ze 2 odcieni Wtedy to bedzie coś dla mnie
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 12:36   #1540
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem, jak dlugo używacie minerałów i czy używacie róznych podkładów, czy przez wiele tygodni/miesiecy tego samego, ale ja z mojego doświadczenia (5,5 roku z minerałami) wiem, że najlepiej mi się sprawdza częste zmienianie podkładu, tzn 2-3 dni, potem inny, potem następny, powrót itd. twarz mi nie przywyka do jednego, co wychodzi ej na dobre. poza tym ja mam zupelnie inną cerę w pierwszej ("estrogenowej") fazie cyklu, kiedy skóra jest czystsza, bardziej elastyczna ale i łatwiej wysuszająca się - oraz w drugiej ("progestagenowej") kiedy jest bardziej zanieczyszczona, z wypryskami, szybciej traci świezość. Zupełnie inne minerały wtedy sie sprawdzają. Dlatego mam przeróżne próbki, odsypki, kilka bigow. Tez zauważyłam, że jeśli używam przez tydzień jednego podkładu, to nawet ukochane Lauress przestają być fantastyczne
Zgadzam się w zupełności i ostatnio potwierdziłam to też moja koleżanka, która początkowa była bardzo zadowolona z podstawowej formuły Amillie.

Ja jestem ogromną fanką AM i nie wyobrażam sobie codziennego makijażu bez minerałów. Jednak też zaczęłam dostrzegać, że są dni kiedy buzia wygląda jak po PS, a już za tydzień nie mogę na nią patrzeć - po minerałach robi się szara, zmęczona...
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 12:49   #1541
Portia_Nox
Raczkowanie
 
Avatar Portia_Nox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 52
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

I ja to widzę, ale ja mam mega kapryśną cere
Mnie chyba pozostaje znów nakupić próbek i próbować...próbować aż do skutku. Myślałam ostatnio, żeby nie wypróbować AM, bo tylko używałam z minerałów Amilie, ale czytam, że zapychają i że nie są tak jasne jak Amilie, z tą jasnością to prawda? Bo jak oglądam zdjęcia na ich stronie to wyglądają mega ciemno...
Portia_Nox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 16:07   #1542
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Portia_Nox Pokaż wiadomość
I ja to widzę, ale ja mam mega kapryśną cere
Mnie chyba pozostaje znów nakupić próbek i próbować...próbować aż do skutku. Myślałam ostatnio, żeby nie wypróbować AM, bo tylko używałam z minerałów Amilie, ale czytam, że zapychają i że nie są tak jasne jak Amilie, z tą jasnością to prawda? Bo jak oglądam zdjęcia na ich stronie to wyglądają mega ciemno...
Nie dajmy się zwariować z tym zapychaniem Ktoś kiedyś puścił (brzydko mówiąc) "plotę" o zanieczyszczonych minerałach i fama poszła świat. Oczywiście nie przeczę, że kogoś mogą zapychać - ale tak naprawdę każdego coś może zapychać i nie muszą być to od razu minerały.

Mnóstwo dziewczyn używa i nie skarżą się na zapychanie - po prostu trzeba próbować, próbować i jeszcze raz próbować
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 13:47   #1543
Portia_Nox
Raczkowanie
 
Avatar Portia_Nox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 52
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Nie dajmy się zwariować z tym zapychaniem Ktoś kiedyś puścił (brzydko mówiąc) "plotę" o zanieczyszczonych minerałach i fama poszła świat. Oczywiście nie przeczę, że kogoś mogą zapychać - ale tak naprawdę każdego coś może zapychać i nie muszą być to od razu minerały.

Mnóstwo dziewczyn używa i nie skarżą się na zapychanie - po prostu trzeba próbować, próbować i jeszcze raz próbować
No fakt, bo mi to mimo, że już od kilku miesięcy używam mineralnych to i tak co chwilę coś wyskoczy, chociaż może jest lepiej niż np. jak używałam Revlon CS to już była masakra
Portia_Nox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 16:01   #1544
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Annabelle nie zapycha, mi wręcz pomógł przy nadmiarze zaskórników :P Ale kolory są ciemniejsze - u Amilie jest większy wybór.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 17:07   #1545
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Hej, kobieta zmienną jest Już myślałam, że mam ulubieńca w Neauty, ale jestem bardzo ciekawa tej nowej kryjącej formuły Amilie Może się skuszę na coś, jeśli będzie fajna promocja (nie 15%), ale gdyby któraś z Was chciała się pozbyć próbek, albo zrobiła odsypkę to chętnie się wymienię (mam na zbyciu Annabelle matujący)
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 19:21   #1546
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

No i wykrakałam... jest 10% rabatu.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:18   #1547
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
No i wykrakałam... jest 10% rabatu.
Skąd informacja o rabacie? Przejrzałam stronę/facebooka i nic nie widzę?

Mam jeszcze jedno pytanie Ciągle kusi mnie ta nowa formuła matująca (oryginalna w moim przypadku okazała się porażką). Jednak czy nowa "Coverage", to stara "Oryginalna" (bo chyba wcześniej nazywała się Amilie Coverage Foundation)?

Bo skoro formuła Matt daje krycie na poziomie dwóch serduszek (idąc tokiem rozumowania Amillie), to sama nie wiem czego się spodziewać... Chciałabym coś równie kryjącego jak matujące AM
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 21:18   #1548
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Skąd informacja o rabacie? Przejrzałam stronę/facebooka i nic nie widzę?

Mam jeszcze jedno pytanie Ciągle kusi mnie ta nowa formuła matująca (oryginalna w moim przypadku okazała się porażką). Jednak czy nowa "Coverage", to stara "Oryginalna" (bo chyba wcześniej nazywała się Amilie Coverage Foundation)?

Bo skoro formuła Matt daje krycie na poziomie dwóch serduszek (idąc tokiem rozumowania Amillie), to sama nie wiem czego się spodziewać... Chciałabym coś równie kryjącego jak matujące AM
To nie bierz matującej Amilie kryje tak samo jak (w mojej opinii!!) jak stare Coverage, ale nie tak dobrze, jak matujace AM
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 23:02   #1549
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
No i wykrakałam... jest 10% rabatu.
Gdzie? Gdzie ?

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 07:57   #1550
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
To nie bierz matującej Amilie kryje tak samo jak (w mojej opinii!!) jak stare Coverage, ale nie tak dobrze, jak matujace AM
Smutek Ostatnio pomalowałam się niegdyś ulubionym podkładem w płynie Make Up For Ever HD i kolejny raz utwierdziłam się w przekonaniu, że minerały mają jakoś niewytłumaczalną moc

Jednak jak to baba... Znów chce mi się czegoś nowego. Myślałam o Amillie, ale chyba w takim razie spróbuję BareMinerals
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 10:08   #1551
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Skąd informacja o rabacie? Przejrzałam stronę/facebooka i nic nie widzę?

Mam jeszcze jedno pytanie Ciągle kusi mnie ta nowa formuła matująca (oryginalna w moim przypadku okazała się porażką). Jednak czy nowa "Coverage", to stara "Oryginalna" (bo chyba wcześniej nazywała się Amilie Coverage Foundation)?

Bo skoro formuła Matt daje krycie na poziomie dwóch serduszek (idąc tokiem rozumowania Amillie), to sama nie wiem czego się spodziewać... Chciałabym coś równie kryjącego jak matujące AM
Jest info na fb, z okazji Walentynek... może na Dzień Kobiet się bardziej postarają, przydałby się raz a dobrze porządny rabat a nie takie śmieszne parę % co chwile.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 11:07   #1552
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

aania88, to chyba u Annabelle jest ten rabat
radelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 11:24   #1553
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez radelka Pokaż wiadomość
aania88, to chyba u Annabelle jest ten rabat
Kurcze, rzeczywiście to Annabelle, sorry za wprowadzenie w błąd no to Amilie ma jeszcze szansę na jakąś fajną akcje
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 20:05   #1554
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Kurcze, rzeczywiście to Annabelle, sorry za wprowadzenie w błąd no to Amilie ma jeszcze szansę na jakąś fajną akcje
Amilie ma urodziny 28.02 może wtedy dadzą jakaś fajna promocję

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 13:46   #1555
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Mam formułę matującą odcień Sesame. Jestem z niej bardziej zadowolona niż ze starej wersji, bo rzeczywiście matuje na dłużej i jest trochę trwalsza.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 19:11   #1556
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Mam formułę matującą odcień Sesame. Jestem z niej bardziej zadowolona niż ze starej wersji, bo rzeczywiście matuje na dłużej i jest trochę trwalsza.
A jak porównałabyś krycie?
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 08:51   #1557
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dostałam dziś maila od Amilie, że do zamówienia o wartości powyżej 100 zł zostanie dołączony gratis dowolnie wybrany przez nas róż, którego nazwę należy wpisać w pole na kod rabatowy. Promocja do 15 lutego do północy.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:27   #1558
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Dostałam dziś maila od Amilie, że do zamówienia o wartości powyżej 100 zł zostanie dołączony gratis dowolnie wybrany przez nas róż, którego nazwę należy wpisać w pole na kod rabatowy. Promocja do 15 lutego do północy.
Zbankrutuję
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:30   #1559
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Zbankrutuję
W sumie to żadna rewelacyjna oferta...
Big kosztuje 45, więc nawet jak 2 weźmiesz, to się nie łapiesz na gratis...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:50   #1560
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W sumie to żadna rewelacyjna oferta...
Big kosztuje 45, więc nawet jak 2 weźmiesz, to się nie łapiesz na gratis...
Myślałam jeszcze o pudrze Angel Dust (49zł), ale nadal się nie łapię..
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.