Perfumeria Refan Opole - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 11:21   #1
Jowita01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2

Perfumeria Refan Opole


Jestem klientką perfumerii Refan mieszczącej się w Galerii Opolanin. Lubię ich produkty ponieważ są trwałe i jest ich duży wybór. Niestety ostatnio sprzedawczyni sprzedała mi jakąś podróbkę rzekomo będącą Refanem. Dowiedziałam się, że podróbka to sprowadzane tańsze odpowiedniki bez atestów firmy Zag zodiak. Jest mi przykro że nikt mnie nie poinformował, że to nie jest Refan. Najgorsze jest jednak to, że od tych perfum dostałam jakiejś wysypki, podrażniło mi to skórę i przez 3 tyg. chodziłam po lekarzach z tego powodu. Zapach też szybko wyparował. Dlatego pisze to na forum aby ostrzec inne klientki Refana.
Jowita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 11:28   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Perfumeria Refan Opole

Cytat:
Napisane przez Jowita01 Pokaż wiadomość
J Dlatego pisze to na forum aby ostrzec inne klientki Refana.
O czym Ty mówisz ? Jak można kupić podróbkę czegoś, co samo jest podróbką ? Rozlewnie Refan nie sprzedają oryginalnych perfum, a podróbki oryginalnych. Jako że temat była wałkowany na forum, to najlepiej go zamknąć.

A od siebie napiszę, bo jak wiadomo jestem bardzo chamska i niemiła - DOBRZE CI TAK, oby Ci ta wysypka szybko nie zeszła !! Oto kara za kupowanie podrób
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 11:29   #3
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Perfumeria Refan Opole

Podróbki podróbek? O matko, świat się kończy

Zaręczam Ci, że na tym forum nie znajdziesz klientek "perfumerii" Refan. Nie popieramy i nie kupujemy podróbek.
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:06   #4
Jowita01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Perfumeria Refan Opole

Moje drogie niestety nie wszystkich stać na drogie perfumy (gdzie 90%ceny to cena za marke-nazwe) nawet raz do roku nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Dlatego skorzystałam z tych odpowiedników Refanowskich, z tego co wiem posiadają one różne atesty. Nie to mnie boli jednak lecz nieuczciwość człowieka który sprzedał mi coś jeszcze innego. A zgryźliwości zostaw dla siebie.
Jowita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:42   #5
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Perfumeria Refan Opole

Cytat:
Napisane przez Jowita01 Pokaż wiadomość
Jestem klientką perfumerii Refan mieszczącej się w Galerii Opolanin. Lubię ich produkty ponieważ są trwałe i jest ich duży wybór. Niestety ostatnio sprzedawczyni sprzedała mi jakąś podróbkę rzekomo będącą Refanem. Dowiedziałam się, że podróbka to sprowadzane tańsze odpowiedniki bez atestów firmy Zag zodiak. Jest mi przykro że nikt mnie nie poinformował, że to nie jest Refan. Najgorsze jest jednak to, że od tych perfum dostałam jakiejś wysypki, podrażniło mi to skórę i przez 3 tyg. chodziłam po lekarzach z tego powodu. Zapach też szybko wyparował. Dlatego pisze to na forum aby ostrzec inne klientki Refana.
Podróbki Refana, a to dobre
Przykro mi, że zostałaś oszukana i poskutkowało to dolegliwościami skórnymi, ale czego można się spodziewać po rozlewni, która z założenia sprzedaje podróbki?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

A od siebie napiszę, bo jak wiadomo jestem bardzo chamska i niemiła - DOBRZE CI TAK, oby Ci ta wysypka szybko nie zeszła !! Oto kara za kupowanie podrób
Wiesz, ubawiłaś mnie, zwłaszcza w kontekście tego Twojego posta:

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

A swoją drogą mam zupełnie nie przez przypadek kilka butelek FM w domu, i powiem Wam, że całkiem przyjemne są. Mało trwałe fakt, ale ileż to perfum niepodróbkowych jest mało trwałych ...
Przyganiał kocioł garnkowi

Cytat:
Napisane przez Jowita01 Pokaż wiadomość
Moje drogie niestety nie wszystkich stać na drogie perfumy (gdzie 90%ceny to cena za marke-nazwe) nawet raz do roku nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Dlatego skorzystałam z tych odpowiedników Refanowskich, z tego co wiem posiadają one różne atesty. Nie to mnie boli jednak lecz nieuczciwość człowieka który sprzedał mi coś jeszcze innego. A zgryźliwości zostaw dla siebie.
To prawda, że część ceny oryginalnych perfum stanowi marka.
Znacznie większą jednak cześć stanowią produkty wysokiej jakości, ogrom pracy wielu ludzi, żeby powstał zapach o oryginalnej kompozycji, badania itd.
Refan jest tani, bo tego nie płaci - wykorzystuje składniki dużo niższej jakości i KRADNIE receptury na zapachy. Bo jak inaczej można nazwać podróbkarski proceder?
Nie lepiej kupić wody trochę droższe a oryginalne, choćby Avon czy Oriflame?
Z resztą po co ja to powtarzam, dyskusja o podróbkach nie raz toczyła się na tym forum i powraca jak upierdliwe echo.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:05   #6
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Perfumeria Refan Opole

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

A od siebie napiszę, bo jak wiadomo jestem bardzo chamska i niemiła - DOBRZE CI TAK, oby Ci ta wysypka szybko nie zeszła !! Oto kara za kupowanie podrób
Czytalam na forum pisane przez Ciebie posty nie tak dawno,ze sama posiadasz podrobki?????
Wiec czy taka kara powinna spotkac i Ciebie eh...
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:11   #7
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Perfumeria Refan Opole

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A od siebie napiszę, bo jak wiadomo jestem bardzo chamska i niemiła - DOBRZE CI TAK, oby Ci ta wysypka szybko nie zeszła !! Oto kara za kupowanie podrób
Wiesz.... nie uważam, żeby to był powód do żarcików z samej siebie czy do chwalenia się
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 15:17   #8
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Perfumeria Refan Opole

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
P
Wiesz, ubawiłaś mnie, zwłaszcza w kontekście tego Twojego posta:

Przyganiał kocioł garnkowi
Nie pierwszy raz nie rozumiesz kontekstu moich postów, ani też nie znasz historii w jaki sposób te wstrętne ciecze FM znalazły się w moim posiadaniu ( o której pisałam dawniej - kiedy jeszcze nie byłaś w tym dziale tak aktywną użytkowniczką)

Daj więc spokój.

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Czytalam na forum pisane przez Ciebie posty nie tak dawno,ze sama posiadasz podrobki?????
Wiec czy taka kara powinna spotkac i Ciebie eh...
Jak wyżej.

Cytat:
Napisane przez madziczka
Wiesz.... nie uważam, żeby to był powód do żarcików z samej siebie czy do chwalenia się

Twoje prawo
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:28   #9
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Perfumeria Refan Opole

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie pierwszy raz nie rozumiesz kontekstu moich postów, ani też nie znasz historii w jaki sposób te wstrętne ciecze FM znalazły się w moim posiadaniu ( o której pisałam dawniej - kiedy jeszcze nie byłaś w tym dziale tak aktywną użytkowniczką)

Daj więc spokój.
Nie pierwszy raz moje posty są dla Ciebie niewygodne po prostu

Tja źle zrozumiałam posta, w którym czarno na białym napisałaś, że podróbki FM całkiem przyjemne są
EOT - bo i tak wykręcisz kota ogonem.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:49   #10
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Perfumeria Refan Opole

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie pierwszy raz nie rozumiesz kontekstu moich postów, ani też nie znasz historii w jaki sposób te wstrętne ciecze FM znalazły się w moim posiadaniu ( o której pisałam dawniej - kiedy jeszcze nie byłaś w tym dziale tak aktywną użytkowniczką)

Hm... ale Ty nie pisalas ,ze to sa wstretne ciecze FM ,tylko dokladnie ,ze calkiem przyjemne pisalas ,to 6,08,2008.
Nie wazne w jaki sposob i kiedy weszlas w ich posiadanie ,tego nie rozpatrujemy .
Mowisz ,ze ktos nie rozumie Twoich postow czasem jak czytam ,to sie zastanawiam czy sama je rozumiesz i pamietasz co wczesniej i gdzie pisalas
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:55   #11
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Perfumeria Refan Opole

Ja też za Wami tęskniłam
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 16:02   #12
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Perfumeria Refan Opole

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja też za Wami tęskniłam
to widać
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.