Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-09, 18:50   #2011
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez bonjourdisko Pokaż wiadomość
Mnie roz oh la la. Z am piękny jest romantic...
Wow, to dużo zuzylas, mi 10gram na pół roku starczyło

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przy mojej różowej cerze Oh La La La był dla mnie za intensywny i za swiecacy. Jak na razie pasuja mi tylko róże Annabelle.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 08:28   #2012
nutello
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
(...) nutello, nie. Dobór podkładu oczywiście nic nie kosztuje Pani zacznie od zrobienia pasków na linii żuchwy, a potem może pomalować całą twarz. Jeśli jesteś bardzo jasna i ciepła, to w LL raczej nie dobierzesz odcienia. Jeśli chłodna, neutralna, już tak. Jeżeli zwyczajnie jasna, to nie powinno być problemu.
(...)
kurczę szkoda. przyszły do mnie próbki z EDM i jednak wychodzi, że ciepły... golden fair - czyli najjaśniejszy z żółtych. A chciałam LL, bo bigi EDM to jednak drogie są. A w LL dodatkowo podoba mi się cała otoczka - produkty są takie... eleganckie

pozastanawiam się jeszcze, a przy okazji nawiedzę stoisko w Wawie
nutello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 18:04   #2013
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

zanabylam baze pod cienie LL. Jutro testy ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 10:48   #2014
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, Warm Peach jest dla mnie trochę za ciemny, ale w dobrej tonacji. A jakbym zmieszała wp z porcelain? Co myślicie o tym?
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 11:04   #2015
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny dawno tu nie byłam, ale może ktoś ma w planie zakup jakiś minerałków i czeka na promocje w sklepach internetowych... Na allegro można teraz kupić za 22,99zł cienie LL, sa też róże, podkłady itp z likwidacji sklepu internetowego. Kolory trafiają się niespotykane w naszych sklepach.Kupiłam kolor Sandy Shore i Indigo, które sa tylko na amerykańskiej stronieKolory obłęd, cudo. Tania przesyłka i super obsługa. Kosmetyki szybko znikają, więc jak ktoś ma na coś ochotę...Nie powiem jaki sprzedawca, żeby nie robić reklamy, ale jak wpiszecie Lily lolo w wyszukiwarce, to same znajdziecie
__________________

Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 15:55   #2016
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Jovanka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dawno tu nie byłam, ale może ktoś ma w planie zakup jakiś minerałków i czeka na promocje w sklepach internetowych... Na allegro można teraz kupić za 22,99zł cienie LL, sa też róże, podkłady itp z likwidacji sklepu internetowego. Kolory trafiają się niespotykane w naszych sklepach.Kupiłam kolor Sandy Shore i Indigo, które sa tylko na amerykańskiej stronieKolory obłęd, cudo. Tania przesyłka i super obsługa. Kosmetyki szybko znikają, więc jak ktoś ma na coś ochotę...Nie powiem jaki sprzedawca, żeby nie robić reklamy, ale jak wpiszecie Lily lolo w wyszukiwarce, to same znajdziecie
ale super!
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 09:13   #2017
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez bonjourdisko Pokaż wiadomość
ale super!
__________________

Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 07:17   #2018
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

hej dziewczyny. planuję na lato przerzucić się z annabelle minerals na lilu lolo. Pomóżcie mi dobrać kolor w annabellkach miałam golden fair i wygląda idealnie czy z lily odpowiednikiem będzie kolor Butterscotch? Dodam że potrzebuje żółto oliwkowych tonów bo tylko takie dobrze na mnie wyglądaja.
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 18:48   #2019
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. planuję na lato przerzucić się z annabelle minerals na lilu lolo. Pomóżcie mi dobrać kolor w annabellkach miałam golden fair i wygląda idealnie czy z lily odpowiednikiem będzie kolor Butterscotch? Dodam że potrzebuje żółto oliwkowych tonów bo tylko takie dobrze na mnie wyglądaja.
Butterscotch wygląda na ciemny, za ciemny, żeby mógł być odpowiednikiem Fair. Prędzej jaśniejsze Popcorn lub Warm Peach, tylko nie wiem, czy jakikolwiek LL ma oliwkowe tony.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 13:56   #2020
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Potrzebuję porady
Używam zimą Meow manx 3 w lato manx 4. W jakie kolory celować w LilyLolo?
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 14:28   #2021
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

co dopiero mi się wydawało ze kupilam nowy podklad a już się kończy, kiedys jakoś miałam wrażenie że starczal na dłużej
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-04, 23:55   #2022
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. planuję na lato przerzucić się z annabelle minerals na lilu lolo. Pomóżcie mi dobrać kolor w annabellkach miałam golden fair i wygląda idealnie czy z lily odpowiednikiem będzie kolor Butterscotch? Dodam że potrzebuje żółto oliwkowych tonów bo tylko takie dobrze na mnie wyglądaja.
W życiu!
Zacznij od Warm Peach, a Butterscotch może użyjesz jako bronzera.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 11:18   #2023
gabiG4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 108
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ma ktoś porównanie Lily Lolo i Amilie jeśli chodzi o poziom krycia?
gabiG4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 11:43   #2024
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez gabiG4 Pokaż wiadomość
Ma ktoś porównanie Lily Lolo i Amilie jeśli chodzi o poziom krycia?
Ja mam.
Moim zdaniem amilie kryje trochę lepiej.
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 14:22   #2025
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Ja mam.
Moim zdaniem amilie kryje trochę lepiej.

Zdecydowanie Amilie są bardziej kryjące.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 14:28   #2026
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cześć
Mam 3 próbki podkładów: popcorn, barely buff i warm peach. Kiedy nakładam je na nadgarstek/linie żuchwy wydaje się, że żaden mi nie pasuje jednak po nałożeniu na twarz nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy nimi... Barely buff nalozylam wczoraj i troszkę rozjaśńił mi cerę. Dzisiaj mam popcorn i wyglada prawie tak samo.

Miała któraś z was tak, ze kolory jakby sie dopasowywaly do koloru skory?

Dołączam zdjecie na nadgarstku (od góry: barely buff, popcorn, warm peach). Liczę, ze moze wy mi doradzicie ktory zamówić w pełnej wersji. A moze jakies inne odcienie próbek

Kolejny problem to fakt, ze jestem obecnie dosc opalona :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (72,8 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez xsyskax
Czas edycji: 2014-08-06 o 14:29
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 14:41   #2027
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez xsyskax Pokaż wiadomość
Cześć
Mam 3 próbki podkładów: popcorn, barely buff i warm peach. Kiedy nakładam je na nadgarstek/linie żuchwy wydaje się, że żaden mi nie pasuje jednak po nałożeniu na twarz nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy nimi... Barely buff nalozylam wczoraj i troszkę rozjaśńił mi cerę. Dzisiaj mam popcorn i wyglada prawie tak samo.

Miała któraś z was tak, ze kolory jakby sie dopasowywaly do koloru skory?

Dołączam zdjecie na nadgarstku (od góry: barely buff, popcorn, warm peach). Liczę, ze moze wy mi doradzicie ktory zamówić w pełnej wersji. A moze jakies inne odcienie próbek

Kolejny problem to fakt, ze jestem obecnie dosc opalona :/
Dopóki nie zrobisz testów paskowych na buzi to niestety ciężko będzie cokolwiek doradzić .
Natomiast podkłady LL mają po prostu bardzo subtelne krycie, dlatego może ci się wydawać, że wszystkie wygladaja jednakowo na buzi
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 18:36   #2028
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy ktos juz probowal nowej maskary LL?
A jak z kolorami prasowanych rozy? Zdjecia w opakowaniu ladnie wygladaja, ale jak to sie ma skorze?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 12:18   #2029
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Czy ktos juz probowal nowej maskary LL?
A jak z kolorami prasowanych rozy? Zdjecia w opakowaniu ladnie wygladaja, ale jak to sie ma skorze?
Zobacz na blogu Candy Killer, ostatnio wrzucała zdjęcia tych róży .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 19:21   #2030
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zobacz na blogu Candy Killer, ostatnio wrzucała zdjęcia tych róży .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No i stalo sie. Oficjalnie obwiniam cie o moj kryzys kolorowkowy
We wrzesniu mam urodziny i chcialam dostac jako prezent limitowany brazer od Dr. Hauschka. To ten sam brazer co w stalym sortymencie, ale w limitownym opakowaniu z pedzelkiem 4€ drozej od normalnej wersji czyli 25€ by trzeba bylo zaplacic.

http://www.puraliv.com/2014/07/ankun...uschka-le.html

Niestety albo stety udzielilas mi takiej a nie innej odpowiedzi i poszukalam tego bloga i moglam sobie poczytac, poogladac i przepadlam w cienie sypkie Juz kiedys mialam takie lekki kryzys, ale jakos mi przeszlo
W ecco-verde.de wprowadzili mini opakowania brazerow, pudrow i podkladow. jest nawet bardzo fajny zestaw z trzema kolorami podkladu, jednym pudrem wykonczeniowym i baby kabuki za ciut ponad 16€. Jak by zachcialo mi sie te produkty zamowic w mini ale oddzielnie wyszlo by mnie to prawie 16€, wiec w tym zestawie pedzelek kosztuje cos kolo 50 centow.

http://www.ecco-verde.de/lily-lolo/starter-collection

Bardzo mi sie ten zestaw podoba( dla mnie wersja light) , wkoncu moglabym przetestowac jasne kolory ( mam w tej chwili probke koloru blondi, ale w woreczku strunowym, a wiadomo ile tego proszku tam jest. Pare razy i koniec, porzadnie sobie potestowac nie moge, wiec moglabym przy tym zestawie porzadnie potestowac i moze by sie okazalo ze inny odcien lepszy dla mnie. Nie wiem czymu ale mialam penowymiarowy warm peach i to byla katastrofa a blondi zachowuje sie zupelnie inaczej, wiec mam nadzieje ze jednak podklad LL moze byc dla mnie, daje taki ladny photoshopowy efekt i to zaraz po nalozeniu, gdzie moje Chrimaluxe dopiero takie sie staja jak cera sie lekko przetlusci i zrobi mi sie ladny glow, nie ociekam lojem , ale tez nie jestem plasko matowa) . No i ichnie cienie ( mam jeden kolor, reszta to przewaga EDM i kilka probek z innych firm) . PO zdjeciach na wspomnianym wyzej blogu upewnilam sie ze 4 kolory, ktore juz od dawna mnie interesuja , to napewno odcienie dla mnie. Sand dune i black sand moglabym sobie odpuscic, bo prawdopodobnie beda bardzo podobne do cieni od EDM jakie posiadam( jesli LL nie ma zamiaru wycofac tych odcieni to moglabym sobie poczekac z zakupem), ale smoky brown i miami taupe moglabym sobie sprawic na urodziny. Oba kolory maja byc perlowe miami taupe rzekomo mniej blyszczacy. Oba maja byc to odcienie taupe, napewno beda sie ciutke roznic od ciebie i napewno beda inne od mojego cienia nutmeg od EDM, ktory juz zostal wycofany, zreszta wszystkie moje kolory jakie mam od EDM sa juz wycofane. Z LL chodzi jeszcze za mna moonlight, ale mam inny perlowy ciemny braz ktory po roztarciu traci ten blysk, co mnie tez cieszy. nakladam go odrobinke przy rzesach w zewnetrznym kaciku oka i pewnie ta probka jeszcze na dlugo mi starczy, wiec cien LL moglabym tez odlozyc na pozniej. I co ja mam teraz zrobic? Co mam chcec na urodziny? Brazer Hauschki, ktory prawdopodobnie pouzywam poki bedzie nowy i na koncu odloze i bedzie na lato jak bede jechala na urlop, a na codzien i tak bede uzywac mineralnych sypancow. Z drugiej strony brazer Hauschki chce juz od jakiegos czasu. Mialam kiedys juz ten brazer i to limitowane opakowanie bardzo pokusilo i do tego niedlugo mam urodziny, dobry momenmt zeby wkoncu przestac sobie go odmawiac, ale od 2 lat jestem zakochana w sypkich mineralach i takie naturalne prasowance uzywam latem w upaly najlepiej na wyjezdzie, bo z lekka prasowany puder wygodniejszy w podrozy niz sypany, co nie zmiania faktu ze rok temu na urlop zabralam syany mineralny brazer i tez sie dalo.
Co ja mam zrobic? LL ciagnie mnie do siebie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 16:27   #2031
sandrulkaaaa92
Przyczajenie
 
Avatar sandrulkaaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

A czy któraś z Was doradziłaby jaki korektor mineralny dobrać do podkładu Lily Lolo w kolorze China Doll? Na stronie polecają korektor Blondie, ale czytałam opinie w Internecie, że jest on trochę za jasny do tego podkładu i lepiej zamówić Barely Beige i jestem w kropce
sandrulkaaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 17:27   #2032
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandrulkaaaa92 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was doradziłaby jaki korektor mineralny dobrać do podkładu Lily Lolo w kolorze China Doll? Na stronie polecają korektor Blondie, ale czytałam opinie w Internecie, że jest on trochę za jasny do tego podkładu i lepiej zamówić Barely Beige i jestem w kropce
Używam China Doll i Barely Beige i sobie takie połączenie chwalę
Barely Beige jest naprawdę bardzo jasny, nie będzie Ci się odcinał od reszty twarzy
Natomiast powiem szczerze, że konsystencja tego korektora mi słabo odpowiada.... Jest taki jakby...Słabo zmielony.
Do tego raczej licho kryje. Jeśli nie potrzebujesz mega mocnego krycia to powinnaś być zadowolona
Może warto byłoby wziąć próbkę najpierw? Bo kolor będzie dobry, tylko warto byłoby się upewnić czy konsystencja i działanie tez będą okej.
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 18:49   #2033
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandrulkaaaa92 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was doradziłaby jaki korektor mineralny dobrać do podkładu Lily Lolo w kolorze China Doll? Na stronie polecają korektor Blondie, ale czytałam opinie w Internecie, że jest on trochę za jasny do tego podkładu i lepiej zamówić Barely Beige i jestem w kropce
Na pewno nie Blondie, jest bardzo jasny. Trzymam go w szufladzie już z 2 lata i pomysłu na niego nie mam. Barely Beige nigdy nie miałam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 20:09   #2034
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
No i stalo sie. Oficjalnie obwiniam cie o moj kryzys kolorowkowy
We wrzesniu mam urodziny i chcialam dostac jako prezent limitowany brazer od Dr. Hauschka. To ten sam brazer co w stalym sortymencie, ale w limitownym opakowaniu z pedzelkiem 4€ drozej od normalnej wersji czyli 25€ by trzeba bylo zaplacic.

http://www.puraliv.com/2014/07/ankun...uschka-le.html

Niestety albo stety udzielilas mi takiej a nie innej odpowiedzi i poszukalam tego bloga i moglam sobie poczytac, poogladac i przepadlam w cienie sypkie Juz kiedys mialam takie lekki kryzys, ale jakos mi przeszlo
W ecco-verde.de wprowadzili mini opakowania brazerow, pudrow i podkladow. jest nawet bardzo fajny zestaw z trzema kolorami podkladu, jednym pudrem wykonczeniowym i baby kabuki za ciut ponad 16€. Jak by zachcialo mi sie te produkty zamowic w mini ale oddzielnie wyszlo by mnie to prawie 16€, wiec w tym zestawie pedzelek kosztuje cos kolo 50 centow.

http://www.ecco-verde.de/lily-lolo/starter-collection

Bardzo mi sie ten zestaw podoba( dla mnie wersja light) , wkoncu moglabym przetestowac jasne kolory ( mam w tej chwili probke koloru blondi, ale w woreczku strunowym, a wiadomo ile tego proszku tam jest. Pare razy i koniec, porzadnie sobie potestowac nie moge, wiec moglabym przy tym zestawie porzadnie potestowac i moze by sie okazalo ze inny odcien lepszy dla mnie. Nie wiem czymu ale mialam penowymiarowy warm peach i to byla katastrofa a blondi zachowuje sie zupelnie inaczej, wiec mam nadzieje ze jednak podklad LL moze byc dla mnie, daje taki ladny photoshopowy efekt i to zaraz po nalozeniu, gdzie moje Chrimaluxe dopiero takie sie staja jak cera sie lekko przetlusci i zrobi mi sie ladny glow, nie ociekam lojem , ale tez nie jestem plasko matowa) . No i ichnie cienie ( mam jeden kolor, reszta to przewaga EDM i kilka probek z innych firm) . PO zdjeciach na wspomnianym wyzej blogu upewnilam sie ze 4 kolory, ktore juz od dawna mnie interesuja , to napewno odcienie dla mnie. Sand dune i black sand moglabym sobie odpuscic, bo prawdopodobnie beda bardzo podobne do cieni od EDM jakie posiadam( jesli LL nie ma zamiaru wycofac tych odcieni to moglabym sobie poczekac z zakupem), ale smoky brown i miami taupe moglabym sobie sprawic na urodziny. Oba kolory maja byc perlowe miami taupe rzekomo mniej blyszczacy. Oba maja byc to odcienie taupe, napewno beda sie ciutke roznic od ciebie i napewno beda inne od mojego cienia nutmeg od EDM, ktory juz zostal wycofany, zreszta wszystkie moje kolory jakie mam od EDM sa juz wycofane. Z LL chodzi jeszcze za mna moonlight, ale mam inny perlowy ciemny braz ktory po roztarciu traci ten blysk, co mnie tez cieszy. nakladam go odrobinke przy rzesach w zewnetrznym kaciku oka i pewnie ta probka jeszcze na dlugo mi starczy, wiec cien LL moglabym tez odlozyc na pozniej. I co ja mam teraz zrobic? Co mam chcec na urodziny? Brazer Hauschki, ktory prawdopodobnie pouzywam poki bedzie nowy i na koncu odloze i bedzie na lato jak bede jechala na urlop, a na codzien i tak bede uzywac mineralnych sypancow. Z drugiej strony brazer Hauschki chce juz od jakiegos czasu. Mialam kiedys juz ten brazer i to limitowane opakowanie bardzo pokusilo i do tego niedlugo mam urodziny, dobry momenmt zeby wkoncu przestac sobie go odmawiac, ale od 2 lat jestem zakochana w sypkich mineralach i takie naturalne prasowance uzywam latem w upaly najlepiej na wyjezdzie, bo z lekka prasowany puder wygodniejszy w podrozy niz sypany, co nie zmiania faktu ze rok temu na urlop zabralam syany mineralny brazer i tez sie dalo.
Co ja mam zrobic? LL ciagnie mnie do siebie

Ja Miami Taupe byłam bardzo zawiedziona. Słabo napigmentowany, taki nijaki był jak dla mnie. Smoky Brown ładny, lepiej napigmentowany. Miałam odsypkę i chyba oddałam, bo jednak wolę bardziej matowe brązy. Na pewno jednak to nie były te same odcienie. Miami Taupe był w odcieniach szarości bardziej, a Smoky Brown brązu. Polecam natomiast Mudpie (ciepły średni brąz, matowy) oraz Moonlight. Niewypałem była dla mnie Cream Soda, cień wyglądał jak podkład w żóltawym odcieniu, no lipa.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 20:13   #2035
sandrulkaaaa92
Przyczajenie
 
Avatar sandrulkaaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dzięki dziewczyny za pomoc
sandrulkaaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 21:53   #2036
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47706621]Ja Miami Taupe byłam bardzo zawiedziona. Słabo napigmentowany, taki nijaki był jak dla mnie. Smoky Brown ładny, lepiej napigmentowany. Miałam odsypkę i chyba oddałam, bo jednak wolę bardziej matowe brązy. Na pewno jednak to nie były te same odcienie. Miami Taupe był w odcieniach szarości bardziej, a Smoky Brown brązu. Polecam natomiast Mudpie (ciepły średni brąz, matowy) oraz Moonlight. Niewypałem była dla mnie Cream Soda, cień wyglądał jak podkład w żóltawym odcieniu, no lipa.[/QUOTE]


Ja tez nie przepadam za duzym polyskiem. Do tych cieni przekonuje mnie to ze to odcienie taupe, a ja takie kocham. Mam od EDM nutmeg i chce inne, nie musi byc identyczny, troche inny mniej szary ,bardziej szary itd, ale jednak taupe, moze byc lekki polysk, ale nie brokat i perla na kilometr, bo ja miami taupe to chcialam w zaglebienie powieki, wiec tutaj wole jednak cos matowego/satynowego i po routarciu taki ma byc( ktos w recenzji napisal). Smoky brown ma byc bardziej bylszczacy, ale rzekoma po roztarciu ma ten mocny polysk tracic tak samo jak moonlight, ktory bym uzywala tylko w zewnetrznym kaciku przy rzesach, moze nawet jak by pigmentacja byla mocna to jako kreske, jesli reszte powieki byla by matowa. W tej chwili uzywam matowy brazowoczarny cien EDM, ale mam wlasnie blyszczacy ciemny braz w zewnetrznym kaciku, ktory po roztarciu nie ma tego mocnego blasku co w sloiczku( a jest sliczny takie zielonkawy braz i sie to traci), w zalamaniu nutmeg ktory jest matowy, a na cala powieke tez cien od EDM w jasnym bezu ktory ma bardzo delikatny blask, roztarty na cala powieke prawie sie nie blyszczy jest satynowy. Czasami pozwalam sobie na typowo perlowy cien jako rozswietlacz.
Z recenzji w KWC pomyslalam ze ten miami taupe i smoky brown powinny byc dla mnie, jednek stanie sie bardziej matowy( miami taupe), a drugi bydzie sie blyszczal, ale dobrze roztarty jednak nie jak psu wiadomo co, tylko stanie sie bardziej satynowy.
Mudpie odpada bo jest cieply. Mnie niestety cieple brazy dodaja lat i robia stara lampucere ze mnie( tez o nim myslalam, ale jak wyczytalam na blogu i w recenzjach ze on cieply jest to go niestety skreslilam, bo owszem matowy cien jest jak najbardziej tak, ale cieply odcien odpada w 100%) Teraz sie zastanawiam nad tym co napisalas o miami taupe i smoky brown. taki bardziej szary to ja mam probke od chrimaluxe i jednak wole szarybraz niz szary, jak by miami taupe mial taki byc... ale na blogach swatsche sa takie jak trzeba, widac ze to wlasnie szarybraz i do tego satynowy, wiec idealnie odmladzajacy ( na mnie satyna wyglada jak bym sobie gebe przez photoshopa przepuscila , a smoky brown blyszczy sie z lekka mocniej i tez jest szarobrazowy, ale jednak wiecej w nim brazu i te opisy, ze jak nie ma sie czasu na makijaz to ten jeden cien i oko zrobione, bardzo mnie to interesuje czy by sie i u mnie tak dalo)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 20:50   #2037
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy znalazłaby się może chętna na rozebranie cieni Lily Lolo? Mają dobre opinie, dobry stosunek ceny do ilości, tylko że 2g to dla mnie za dużo. Wolałabym wziąć połowę i zapłacić również połowę.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 11:01   #2038
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

a jakie kolory bys chciala?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 22:38   #2039
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

W zasadzie prawie wszystkie :P
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 17:07   #2040
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja na pierwszy rzut ze 4 , a jak bym sie uparla to nawet tylko 2, bo kolejne dwa mam podobne od EDM, tylko ze ich juz w sortymencie nie ma, a LL ma w miare staly sortyment, wiec mam taka cicha nadzieje ze jak kiedys te moje mi sie skoncza( pewnie tak szybko to nie nastapi) to bede miala super zastepniki w LL.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.