Wpadka? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-06, 08:53   #61
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Wpadka?

Kiedy konkretnie kochaliście się bez zabezpieczenia? 1 stycznia? Do tej pory byś już widziała, czy jesteś w ciąży czy nie.
Obliczeniami się nie martw, kobiecy organizm jest dość "nieprzewidywalny", nie ma 100% pewności.
Jeśli minęły dwa tygodnie, kup test ciążowy. Wybierz się do ginekologa.
I dopilnuj, żeby następnego razu bez zabezpieczenia nie było.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 08:57   #62
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wpadka?

Cytat:
Napisane przez Ollalaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prosze o pomoc.!
Zdecydowałam się napisać na forum, ponieważ już nie wiem co mam robić ...
...i pomyślałam, że mogłybyście mi pomóc, gdyż jesteście starsze i bardziej doświadczone...
Ja niestety mam dopiero 17 lat i obawiam się, że mogę być w ciaży.
Od ponad roku mam stałego chłopaka i kocham się z nim, zawsze było to robione z zabezpieczeniem (prezerwatywa), lecz ostatnio niestety nas poniosło i kochaliśmy się bez żadnego zabezpieczenia, lecz nie trwało to długo, około 5-10 min, gdyż w pore się opanowaliśmy, chłopak nie miał wytrysku.
On twierdzi, że do niczego nie doszło, wie o śluzie, który wydobywa się wraz z plemnikami przed wytryskiem, ale jest pewny tego, że nawet nie zdążył się wytworzyć przez tę chwilę ...
Chłopak ma 22 lata, jest bardziej doświadczony ode mnie.

Ostatnią miesiączkę miałam 13.05.
Tym nieszczęsnym dniem był 1.01
Cykle mam dość nieregularne
Luty : 24
Marzec : 28
Kwiecień : 24
Maj : 30
Z moich takich niedoświadczonych obliczeń, wyszło, że ten trefny dzień to ostatni dzień płodny.

Objawów jako takich nie mam, ...prócz tego, że czuję sie ociężała, ciągle zmęczona-senna,kręgosłup, głownie w okolicach nerek boli, brzuch, w okolicach podbrzusza boli. Apetyt mam raz taki raz taki, czasami mogłabym jeść i jeść, a czasami nie mam ochoty przez cały dzień nic nie zjeść (ale wydaje mi się, że u mnie to normalne, na codzień), a także zaledwie pare razy zdarzyło mi się, że nie dobrze mi było. Temperature mam 37.2 i utrzymuję się od dnia kochania się do teraz (jestem zdrowa).
Śluz obecnie mam taki kremowo-żółty.
Możliwe, że są to objawy nadchodzącej miesiączki, ale mimo wszystko panicznie boję się, że to mogą być objawy ciąży ...
Wiem, że jestem młoda, nie powinnam się jeszcze interesować takimi rzeczami jak sex, ale jednak zdażył mi się ...
Teraz ponosimy konsekwencje, wraz z chłopakiem, że nie uważaliśmy i bardzo się boimy.
Więc proszę, nie oceniajcie mnie (nas), lecz chciałabym was poprosić o pomoc. Jestem w ciąży, czy jednak jest szansa, że nie jestem ??
Jak myślicie ??
Jesteś, gratuluję
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 10:35   #63
Ollalaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ollalaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 89
Dot.: Wpadka?

Fresa jesteś pewna, że jestem w ciąży ??
Kurcze, oby jednak nie ...

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

I mała poprawka, tym nieszczęsnym dniem był 1.06, a nie 1.01.
Ollalaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.