Dogrywka! Czyli seks po seksie. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 17:20   #61
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Question Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Nie mogłem znaleść podobnego tematu, a zależy mi by poznać waszą opinie.

Zdarza wam się z TŻ uprawiać seks po seksie?
Lubicie seks po seksie?
Ile robicie dogrywek i jaki jest wasz związkowy rekord?

My uwielbiamy maratony. Zdarzały się weekendy kiedy nie wychodziliśmy praktycznie z łóżka, chyba że pod prysznic lub na kąpiel. No i oczywiście żeby przyrządzić jedzonko. Uwielbiałam te zwłaszcza soboty.
Coś pięknego. Teraz jestem w ciąży i mamy zakaz. Jak się dzidziuś urodzi też nie będzie czasu na całodzienne i całonocne prawie erotyczne wyczyny. Ale może kiedys uda się wyjechać na weekend we dwoje. To sobie pouzywamy jak za starych dobrych czasów
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:46   #62
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Nie zorientowałem, tylko zmęczyła mnie ta dyskusja - mówie pas.
Jednak z kobietami sie nie wygra.
Ide podyskutować o ciuchach, musze troche odpoczać od seksu.
widać skończyly Ci się już argumenty z kosmosu?
gadałeś głupoty to na Ciebie jechałyśmy. i nie zaprzeczaj, bo powtarzać się nie będę żeby Cię "nawrócić"...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 08:02   #63
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Nie mogłem znaleść podobnego tematu, a zależy mi by poznać waszą opinie.

Zdarza wam się z TŻ uprawiać seks po seksie?
Lubicie seks po seksie?
Ile robicie dogrywek i jaki jest wasz związkowy rekord?
Z moim narzeczonym praktycznie zawsze kochamy się raz za razem (kilka razy zdarzył nam się pojedynczy seks, jak po prostu nie było czasu na więcej) - minimum 2, maksimum póki co 5 (najczęściej zdarza nam się po 3 razy).
To była dla mnie nowość, bo z poprzednimi partnerami doświadczałam praktycznie wyłącznie pojedynczych stosunków (poza niezwykle rzadkimi przypadkami) - ciesze się, że w końcu znalazłam kogoś kto ma taki temperament jak ja
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 09:49   #64
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Uciekam, tylko przed kobietami.
A to nie na odwrót?
__________________
1. Rzucilam palenie.
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 12:50   #65
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
A to nie na odwrót?
to samo pomyślałam
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 00:11   #66
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Myśle że top generalnie zależy od wieku młodzi krócej częściej starzy dłużej rzadziej. Ja kiedyś mogłem się masturbować (bo w seksie nie mam doświadczeń) 4/5 razy pod rząd a teraz 1. Właściwie to się zmieniło z dnia na dzień 4marca dokładnie nie wiem od czego i skończyły się nocne maratony masturbacyjne.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 00:25   #67
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Ja nie znoszę dogrywek. Jakoś po pierwszym seksie, mimo, że nie mam orgazmów czuję się zawsze zaspokojona no i po drugim seksie otarcia murowane..mimo żelu
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 09:17   #68
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Myśle że top generalnie zależy od wieku młodzi krócej częściej starzy dłużej rzadziej. Ja kiedyś mogłem się masturbować (bo w seksie nie mam doświadczeń) 4/5 razy pod rząd a teraz 1. Właściwie to się zmieniło z dnia na dzień 4marca dokładnie nie wiem od czego i skończyły się nocne maratony masturbacyjne.

Gratuluje. Ale myslisz tez o czyms innym mam nadzieje.

Nie od wieku , chyba ze chodzi o roznice 15lat - 25lat - 50lat.
__________________
1. Rzucilam palenie.
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 11:45   #69
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

U mnie było maksymalnie 4 razy, ale też nie pod rząd tylko w krótkich odstępach czasu 5-15 minut. Zaczęłam się zastanawiać jak to jest możliwe kilka razy pod rząd, bo rozumiem, że chodzi o to, że praktycznie bez przerwy, tak?

Osobiście wolę szybciej, ale np. 3 razy niż raz przez godzinę .
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:46   #70
ruda3991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 22
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez will will Pokaż wiadomość
Mój chłpak dochodzi po 5 lub 10 minutach, wiec dla mnie to wclae nie za dużo, on dochodzi te 3/4 razy, ja raz lub wcale

mam tak samo, mój TŻ kończy po góra 10 minutach,
ale za to robimy to tak własnie ze 3, 4 razy w krótkich odstepach czasowych, można powiedzieć pod rząd (szczególnie bez prezerwatywy- wtedy wytrzymuje bardzo krótko)
ruda3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:49   #71
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 258
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Dla facetów sprawa jest prosta, jak dziewczyna jest ładna, to facet jest dobry, jak dziewczyna jest nie załadna to jest kiepski, bo jakby był dobry, to by miał ładnią dziewczyne, a nie średnią.
Dla nas facetów, to wy non stop żyjecie seksem i o nim dyskutujecie z koleżankami.

Nie wierze, bo trudno jest mi uwierzyć, że kobiety mają tak błędne wyobrazenie o mężczyznach.
Ładna ? ale jak ty rozumiesz to słowo ładna ?
Bo ja uważam że ładną kobietę/dziewczynę można nazwać tą, która jest inteligenta, posiada jakąś mądrość no i oczywiście urodę.
A nie jak to się czasem widzi na ulicy, idzie przysłowiowa ''blodni''
czy też nawet nie ''blondi'' ale zgrabne dziewuszki, których śmiech i ''inteligentne'' rozmowy słychać na drugim końcu ulicy. Ale z ust chłopaków już się słyszy ''ale du*a'' ''jaka laska''


---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda3991 Pokaż wiadomość
mam tak samo, mój TŻ kończy po góra 10 minutach,
ale za to robimy to tak własnie ze 3, 4 razy w krótkich odstepach czasowych, można powiedzieć pod rząd (szczególnie bez prezerwatywy- wtedy wytrzymuje bardzo krótko)
no my stosujemy prezerwatywy, więc ten chwilowy odstęp czasowy jest.
A jak by było bez prezerwatywy to pewnie by wytrzymał ze 2 min
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkę
zużywam zbędne kosmetyki
cel osiągnięty - włosy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--

Edytowane przez will will
Czas edycji: 2011-05-06 o 11:47
will will jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 13:14   #72
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez will will Pokaż wiadomość
Ładna ? ale jak ty rozumiesz to słowo ładna ?
Bo ja uważam że ładną kobietę/dziewczynę można nazwać tą, która jest inteligenta, posiada jakąś mądrość no i oczywiście urodę.
A nie jak to się czasem widzi na ulicy, idzie przysłowiowa ''blodni''
czy też nawet nie ''blondi'' ale zgrabne dziewuszki, których śmiech i ''inteligentne'' rozmowy słychać na drugim końcu ulicy. Ale z ust chłopaków już się słyszy ''ale du*a'' ''jaka laska''
Dla mnie ladna dziewczyna to kazda na ktora przyjemnie mi sie patrzy i chyba kazdy w ten sposob mysli
Uroda to w wyglad zewnetrzny, wiec taka "blondi" moze byc ladna, nawet dla wielu - czemu nie? To tak jakby twierdzic, ze kazdy rudzielec to paskuda...
Z wygladem jak z zapachem - jedni sie rozkoszuja tym, co innych drazni. Nie jest to nic nowego, jednak ludzie wciaz o tym zapominaja

Niemozna na kogos napadac za to, ze gustuje w rozowych blondynach, otylych brunetkach, czy piegowatych rudzielcach.

Ladne moga byc modelki, osoby na zdjeciach sprzed wojny. A przeciez nie mamy okazji uslyszec co maja do powiedzenia?
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-05-06 o 13:18
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 14:30   #73
fanabanana
Raczkowanie
 
Avatar fanabanana
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 40
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
.. ale też nie pod rząd tylko w krótkich odstępach czasu 5-15 minut.
u mnie tak samo, Tż dochodzi tak do 10 min, potem chwilkę przerwy i od nowa. najwięcej - 4 razy pod rząd. ja odpadłam pierwsza.
fanabanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 15:26   #74
zagir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 32
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Praktycznie zawsze jest dogrywka. Drugi raz jest nawet lepszy, bo zdecydowanie dłuższy niz pierwszy. Najwięcej to 3 powtórki (razem 4 razy), a przewaznie to jedna, ale za to porządna powtórka. Po pierwszych 10 - 15 minutach, drugi raz trwa średnio 30 - 50 minut. Teraz już rzadko przechodzimy do trzeciego razu (drugiej powtórki), chociaż zdarza się. Moja żona średnio to lubi, gdyż dojście za trzecim razem zajmuje minimum 30 - 40 minut intensywnych ruchów i naprawdę czasami mimo tego trudno mi dojść. Notabene wręcz uwielbiam trzeci raz, tą długą drogę i wysiłek, aby szczytować, ale ze względu na na to, że moja żona twierdzi, że jest na drugi dzień za bardzo obolała, nie muszę mieć trzeciego razu. Rzadko bo rzadko, ale mojej żonie zdarza się odrobina szaleństwa i nie bacząc na możliwe otarcia bardzo silnie zaciska uda i intensywnie porusza się na mnie - tak, że czasami do trzeciego razu dochodzi już po 20 minutach i wtedy odlot jest nieziemski (wtedy żona zawsze na drugi dzień odczuwa objawy po intensywnym tarciu). Generalnie w naszym małżeństwie seks polega na pierwszym zbliżeniu i późniejszej powtórce (bez wychodzenia członka z pochwy), wytworzyliśmy pewien kanon i dobrze nam z takim przebiegiem seksu - nie musimy bić rekordów w ilości powtórek. Lepiej jedna powtórka ale za to porządna (chociaż jak wspomniałem trzeci raz tez bywa odlotowy), niż wiele powtórek byleby więcej (aby tylko pochwalić się można ilością).

Edytowane przez zagir
Czas edycji: 2011-05-09 o 15:29
zagir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 17:11   #75
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

A dla mnie dziewczyna ładna, to na taką którą się fajnie patrzy, ale to kwestia też gustu. Np te typowe plastiki, w dużej mierze są dla mnie brzydkie lub przeciętne. BYć może , gdyby akcentowały swój wygląd inaczej , to określiłabym je inaczej, ale przykro mi, ale np młoda dziewczyna, która ma pomarańczową twarz od solarki, długie, obleśne tipsy i strasznie mocny, często nienaturalny makijaż nie jest ładna , tylko wygląda jak wiedźma, mnie taki widok szczerze obrzyda i odtrąca. Oczywiście często mają ładne ciała, ale to nie znaczy, że ogolnie są ladne, prędzej seksowne, ale niezbyt ladne , bo seksowna nie zawsze znaczy ladna. To tak jak Anderson, moim zdaniem niezbyt ladna, ale cialo przyciaga. A zachwyt wpadam jak zobaczę naturalną dziewczynę o fajnej urodzie, to jest dla mnie dopiero ładne .

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez fanabanana Pokaż wiadomość
u mnie tak samo, Tż dochodzi tak do 10 min, potem chwilkę przerwy i od nowa. najwięcej - 4 razy pod rząd. ja odpadłam pierwsza.

wow pozazdrościc, moj facet na kolejny raz jest gotowy dopiero po 2 godzinach minimum .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 18:41   #76
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 258
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
A dla mnie dziewczyna ładna, to na taką którą się fajnie patrzy, ale to kwestia też gustu. Np te typowe plastiki, w dużej mierze są dla mnie brzydkie lub przeciętne. BYć może , gdyby akcentowały swój wygląd inaczej , to określiłabym je inaczej, ale przykro mi, ale np młoda dziewczyna, która ma pomarańczową twarz od solarki, długie, obleśne tipsy i strasznie mocny, często nienaturalny makijaż nie jest ładna , tylko wygląda jak wiedźma, mnie taki widok szczerze obrzyda i odtrąca. Oczywiście często mają ładne ciała, ale to nie znaczy, że ogolnie są ladne, prędzej seksowne, ale niezbyt ladne , bo seksowna nie zawsze znaczy ladna. To tak jak Anderson, moim zdaniem niezbyt ladna, ale cialo przyciaga. A zachwyt wpadam jak zobaczę naturalną dziewczynę o fajnej urodzie, to jest dla mnie dopiero ładne .

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------




wow pozazdrościc, moj facet na kolejny raz jest gotowy dopiero po 2 godzinach minimum .
Dokładnie doskonale ujęte!
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkę
zużywam zbędne kosmetyki
cel osiągnięty - włosy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 18:49   #77
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 258
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez will will Pokaż wiadomość
nam sie ostatnio zdarzyło kochac 4 razy pod rząd,
ale moze to dlatego ze nie robimy tego zbyt często, może raz za miesiąc, czasem dwa
oj cos się pokiełbasiło
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkę
zużywam zbędne kosmetyki
cel osiągnięty - włosy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:49   #78
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Wydolność seksualna to kwestia indywidualna. Byłam z facetami, którzy dość szybko dochodzili, za to po krótkim odpoczynku byli ponownie gotowi do akcji (zakończonej ejakulacją).
Mój obecny TŻ to raczej długodystansowiec, długa gra wstępna+ długi sam stosunek, w trakcie tych działań ja szczytuję kilka razy (min. 2), on - raz. Maraton "raz po razie" zdarza nam się raczej rzadko. Ale w ogóle zdarza się

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość


Nie od wieku , chyba ze chodzi o roznice 15lat - 25lat - 50lat.
Zapewniam, że to cecha osobnicza, niezależna od wieku - wiem z autopsji
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 13:34   #79
cgc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Pomyślałam dokładnie to samo, faceci cholernie często rozmawiają o swoich doświadczeniach i przed kolegami są w tym temacie nad wyraz otwarci.
Choć faceci to straszni plotkarze i mitomani (to drugie jest zazwyczaj odwrotnie proporcjonalne do wieku i prawdziwego doświadczenia), to faktem jest, że poważnie o seksie rozmawiają bardzo rzadko, a o swoich rzeczywistych doświadczeniach jeszcze rzadziej.

Kobiety są dużo bardziej otwarte na rozmowę o swoich doświadczeniach seksualnych z koleżankami.

Inaczej wygląda sprawa z żartowaniem na tematy seksualne, przechwałkami itp. Tu rozkład na płcie jest odwrotny.
cgc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 08:47   #80
xpatusx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 161
Dot.: Dogrywka! Czyli seks po seksie.

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Nie mogłem znaleść podobnego tematu, a zależy mi by poznać waszą opinie.

Zdarza wam się z TŻ uprawiać seks po seksie?
Lubicie seks po seksie?
Ile robicie dogrywek i jaki jest wasz związkowy rekord?
Często nam się to zdarza

Edytowane przez xpatusx
Czas edycji: 2011-05-23 o 08:49
xpatusx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.