Jak kupować ciuchy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-28, 09:16   #1
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471

Jak kupować ciuchy?


Dziewczynki, mam do Was pytanie. Czy maciej jakieś żelazne zasady, którymi kierujecie się kupując ubrania? Ja mam zawsze straszny problem - niby mam pełno ubrań, ale nie potrafię stworzyć z nich żadnych rozsądnych zestawów. Zawsze jeansy i swtere albo bluka. Jak robicie zakupy to czy patrząc na dane ubranie zasatanwaiacie się do czego będzie Wam pasował?
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:22   #2
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Jak kupować ciuchy?

wstyd sie przyznac ale tez tak mam ;(
nawet zalozylam kiedys o tym watek ;(
ale nic to nie pomoglo ;(
dalej jeansy+topy

tragedia, moze poszukamy jakiejs pomocy razem???
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:23   #3
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Jak kupować ciuchy?

ja nie patrze,kupuje to co mi wpadnie w oko. jestem zdania ze potem nawet ze zwyklymi jeansami da sie kazdy zestaw wyciagnac z pomoca dodatkow.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:25   #4
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
ja nie patrze,kupuje to co mi wpadnie w oko. jestem zdania ze potem nawet ze zwyklymi jeansami da sie kazdy zestaw wyciagnac z pomoca dodatkow.
Ale ile mozna: jeansy + bluzka + dodatki?
Mi to zawsze czegoś brakuje - paska, butów, torebki, żakiety który by pasował do stroju i potem wkładam i tak jeansy + bluzka.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:31   #5
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Jak kupować ciuchy?

ej ale jest tyle krojow bluzek i spodni ze taki zestaw moze wygladac na milion sposobow. wystarczy przestac kupowac jeden fason wszystkiego i przymierzac,przymierzac,p rzymierzac wszystko, nawet to o czym nigdy powaznie nie myslalas.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:37   #6
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Glowna zasada jest taka, ze kupuje tylko to co mi sie naprawde podoba chyba ze jest tanie nie no, latwo sie mozna przejechac na kupowaniu czegos dlatego, ze jest tanie, bo pozniej w szafie lezy ze ma pasowac, to ja sobie juz automatycznie w glowie ukladam zestawy z potencjalnym zakupem
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:39   #7
naatii17
Raczkowanie
 
Avatar naatii17
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 301
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Najlepiej chyba iść na zakupy bez żadnych konkretow, kupic to co sie zobaczy i spodoba ( w moim przypadku tak jest np.ide kupic bluze to zadnych nie ma a podoba mi sie tysiac innych rzeczy)
__________________
wymianka :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=584889
naatii17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 12:09   #8
Mehuneferka
Raczkowanie
 
Avatar Mehuneferka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
ej ale jest tyle krojow bluzek i spodni ze taki zestaw moze wygladac na milion sposobow. wystarczy przestac kupowac jeden fason wszystkiego i przymierzac,przymierzac,przymierzac wszystko, nawet to o czym nigdy powaznie nie myslalas.
i to jest świetny sposób - mam kilka fajnych ciuszków, urozmaicających moją szafę, które do przymierzalni przyniósł mi TŻ (bo sama bym ich nie wzięła z wieszaka)
__________________
cookie monster
Mehuneferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:37   #9
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Ja też nie za bardzo umiem robic zakupy, choc ostatnio zauważyłam poprawę Wydaje mi się, że najlepiej iśc samemu, bo ani nikt ci źle nie doradzi (np. patrząc na ubranie pod swoim kątem "czy ja bym to założyła") ani nie będzie poganiał i zdążysz spokojnie pooglądac wszystko co chocby troszeczkę przykuje twoją uwagę. A druga rada jaką mogę dac to przymierzaj wszystko !! To naprawdę pomaga. Czasami jakieś ubranko źle wygląda na wieszaku, a jak założysz to np. super podkreśli zalety twojej figury Aaaa i jeszcze jedno, nie bój się brac (przynajmniej do przymierzalni) ubrań jakich wcześniej nie nosiłaś (nie twój styl) czy nie wyobrażałaś sobie siebie w nich. Nawet jeśli się do nich nie przekonasz to możliwe że będą dobrą inspiracją

Powodzenia w zakupach
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:43   #10
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Ja też nie za bardzo umiem robic zakupy, choc ostatnio zauważyłam poprawę Wydaje mi się, że najlepiej iśc samemu, bo ani nikt ci źle nie doradzi (np. patrząc na ubranie pod swoim kątem "czy ja bym to założyła") ani nie będzie poganiał i zdążysz spokojnie pooglądac wszystko co chocby troszeczkę przykuje twoją uwagę. A druga rada jaką mogę dac to przymierzaj wszystko !! To naprawdę pomaga. Czasami jakieś ubranko źle wygląda na wieszaku, a jak założysz to np. super podkreśli zalety twojej figury Aaaa i jeszcze jedno, nie bój się brac (przynajmniej do przymierzalni) ubrań jakich wcześniej nie nosiłaś (nie twój styl) czy nie wyobrażałaś sobie siebie w nich. Nawet jeśli się do nich nie przekonasz to możliwe że będą dobrą inspiracją

Powodzenia w zakupach
Właśnie ostatnio kupiła bluzkę, która nie jest w moim stylu i problem jest taki, że nie mam do czego jej załozyć. A podobała mi się straaaasznie mocno.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:47   #11
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Jak kupować ciuchy?

to może zaszalejesz z kolorkami i ubierzesz się troszkę "pstrokato" dziś widziałam panią w sukience w kolorze zielonego groszu i z biżuterią - korale, kolczyki i coś tam jeszcze nie przypatrywałam się bardzo w kolorze ciemnoczerwonym i nawet się to nie "gryzło"
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 12:52   #12
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Jak kupować ciuchy?

A tak poza tym to ja kieruję się kolorami odpowiednimi do mojej cery tzn. kolorami przypisywanymi do pani- lata i przynajmiej staram się wybierać ciuchy, o kroju który "wydłuży" moją małą osobę ale niestety, nieraz wyklucza się on z krojem "wyszczuplającym uda"
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:53   #13
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
to może zaszalejesz z kolorkami i ubierzesz się troszkę "pstrokato" dziś widziałam panią w sukience w kolorze zielonego groszu i z biżuterią - korale, kolczyki i coś tam jeszcze nie przypatrywałam się bardzo w kolorze ciemnoczerwonym i nawet się to nie "gryzło"
Niestety, nie mogę. Muszę w pracy wyglądac w miarę " przyzwoicie".
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:59   #14
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Niestety, nie mogę. Muszę w pracy wyglądac w miarę " przyzwoicie".
a no tak, racja, jak pracowałam swojego czasu w biurze to dostawałam szału przez to bo nie zawsze miałam ochotę na spodnie czarne w kantkę i koszulę + żakiet ale po pracy na spotkanie już można
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:04   #15
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Ale ile mozna: jeansy + bluzka + dodatki?
Mi to zawsze czegoś brakuje - paska, butów, torebki, żakiety który by pasował do stroju i potem wkładam i tak jeansy + bluzka.
Mam niestety podobnie
Chociaż ostatnio zaczęłam zwracać większą uwagę na jakieś dodatki itp.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:24   #16
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Mam niestety podobnie
Chociaż ostatnio zaczęłam zwracać większą uwagę na jakieś dodatki itp.
Dodatki, kolejna moja bolączka. Nigdy nie wiem co do czego
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:00   #17
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: Jak kupować ciuchy?

ja kieruję się takimi zasadami od kilku dobrych lat:

1-w szafie musisz obowiązkowo mieć- ciemne proste jeansy bez żadnych dodatków,cekin itp.2-3 sukienki tzw. na co dzień np. szmizjerki, w kolorach które lubisz +1 czarna. 1 czarna sukienka wieczorowa-tzw.mała czarna.czarne czółenka na obcasie + baleriny w kolorze pasującym do reszty np. szarym. min. 4 torebki-2 duże w tym 1 czarna a druga w ulubionym kolorze oraz mała na długim pasku + 1 kopertówka na wieczór-możne postawić na kolor.Kilka dobrych gatunkowo kardiganów-rozpinanych żeby zarzucić na bluzeczkę czy sukienkę,białe i czarne bluzki-np. na ramiączkach, kilka takich kolorowych, zwykła niegniecąca się czarna dopasowana marynarka.

2. Duuuuużo dodatków
: korale, koraliki, łańcuszki nieszlachetne, kolczyki bransoletki jeśli ktoś lubi-i kupować je jak najczęściej w sumie nawet nie zastanawiając się czy będą ci pasowały, nie sa drogie inie będziesz żałowała a mogą nawet za kilka lat zrobić z wyżej wymienionych prostych i klasycznych rzeczy super kreację.

J a wychodzę z założenia że wiekszość ubrań to baza więc lepiej postawic na prostotę jakość niz kupować 20 bluzek a żadna nie doczeka "modna" do przyszłego sezonu a kreację robię butami, dodatkami, super torebką

3. Nie przyzwyczajać sie za bardzo do rozmiaru-dotyczy to szczególnie dwóch przypadków-kiedy dziewczyny przytyją nie wiedza co ubrać i ciągle kupują mniejsze rzeczy w nadziei że schudną oraz przypadek kiedy np. wiesz że nosisz S i nawet jeśli podoba ci się jakaś rzecz z której nie ma twojego rozmiaru nie sięgniesz np. po M.

4. Czasem pozwolić sobie na szaleństwo np. za dodatkowa premię i kupić coś super,na co dawno polowałyście

5. nosić sukienki, kupować kolorowe leginsy, rajstopy-dla każdej figury

6. co 3-4 miesiące zrobić przegląd szafy, rzeczy noszone w tym sezonie poukładać na widocznych półkach wieszakach, te nieaktualne na inne półki.Dbać o ubrania i trzymać porządek a ominie was częsta sytuacje np. z kupnem 3 z rzędu czarnego sweterka bo poprzedni gdzieś zaginął w szafie

Ufff tyle ode mnie, może komuś sie to przyda
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:23   #18
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: Jak kupować ciuchy?

buttreflyyyy świetna robota

tą liste obowiązkowych rzeczy uzupełniłabym jeszcze o białą bluzkę koszulową
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:40   #19
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Cytat:
Napisane przez buttreflyyyy Pokaż wiadomość
ja kieruję się takimi zasadami od kilku dobrych lat:

1-w szafie musisz obowiązkowo mieć- ciemne proste jeansy bez żadnych dodatków,cekin itp.2-3 sukienki tzw. na co dzień np. szmizjerki, w kolorach które lubisz +1 czarna. 1 czarna sukienka wieczorowa-tzw.mała czarna.czarne czółenka na obcasie + baleriny w kolorze pasującym do reszty np. szarym. min. 4 torebki-2 duże w tym 1 czarna a druga w ulubionym kolorze oraz mała na długim pasku + 1 kopertówka na wieczór-możne postawić na kolor.Kilka dobrych gatunkowo kardiganów-rozpinanych żeby zarzucić na bluzeczkę czy sukienkę,białe i czarne bluzki-np. na ramiączkach, kilka takich kolorowych, zwykła niegniecąca się czarna dopasowana marynarka.

2. Duuuuużo dodatków: korale, koraliki, łańcuszki nieszlachetne, kolczyki bransoletki jeśli ktoś lubi-i kupować je jak najczęściej w sumie nawet nie zastanawiając się czy będą ci pasowały, nie sa drogie inie będziesz żałowała a mogą nawet za kilka lat zrobić z wyżej wymienionych prostych i klasycznych rzeczy super kreację.

J a wychodzę z założenia że wiekszość ubrań to baza więc lepiej postawic na prostotę jakość niz kupować 20 bluzek a żadna nie doczeka "modna" do przyszłego sezonu a kreację robię butami, dodatkami, super torebką

3. Nie przyzwyczajać sie za bardzo do rozmiaru-dotyczy to szczególnie dwóch przypadków-kiedy dziewczyny przytyją nie wiedza co ubrać i ciągle kupują mniejsze rzeczy w nadziei że schudną oraz przypadek kiedy np. wiesz że nosisz S i nawet jeśli podoba ci się jakaś rzecz z której nie ma twojego rozmiaru nie sięgniesz np. po M.

4. Czasem pozwolić sobie na szaleństwo np. za dodatkowa premię i kupić coś super,na co dawno polowałyście

5. nosić sukienki, kupować kolorowe leginsy, rajstopy-dla każdej figury

6. co 3-4 miesiące zrobić przegląd szafy, rzeczy noszone w tym sezonie poukładać na widocznych półkach wieszakach, te nieaktualne na inne półki.Dbać o ubrania i trzymać porządek a ominie was częsta sytuacje np. z kupnem 3 z rzędu czarnego sweterka bo poprzedni gdzieś zaginął w szafie

Ufff tyle ode mnie, może komuś sie to przyda
Super! Jesteś wielka
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 17:47   #20
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: Jak kupować ciuchy?

myślałam o białej bluzce ale najważniejsze żeby była łatwa do prasowania i miała podkreśloną talię. czasem jak patrzę na niektóre białe bluzki to mam wrażenie ze lepiej nie miec żadnej ale kiedy już się znajdzie taką naprawdę ładną np. z żabotem czy kokardą to jest coś
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:47   #21
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Jak kupować ciuchy?

nie zawsze sie sprawdza :P nie mam ani jednego kardiganu, ani prostych czolenek, ani balerinek, ani marynarki prostej czarnej, ani torebki malej na pasku, ani zwyklej prostej koszuli,ani kolorowych leginsow
trzeba znalezc swoj styl i zrobic wlasna liste "bazowych ubran" bo ta akurat jest butterflyy, ja na przyklad sie inna kieruje, wedlug mnie ta swietna lista B. powinna byc tylko drogowskazem
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:51   #22
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Ja też nie za bardzo umiem robic zakupy, choc ostatnio zauważyłam poprawę Wydaje mi się, że najlepiej iśc samemu, bo ani nikt ci źle nie doradzi (np. patrząc na ubranie pod swoim kątem "czy ja bym to założyła") ani nie będzie poganiał i zdążysz spokojnie pooglądac wszystko co chocby troszeczkę przykuje twoją uwagę. A druga rada jaką mogę dac to przymierzaj wszystko !! To naprawdę pomaga. Czasami jakieś ubranko źle wygląda na wieszaku, a jak założysz to np. super podkreśli zalety twojej figury Aaaa i jeszcze jedno, nie bój się brac (przynajmniej do przymierzalni) ubrań jakich wcześniej nie nosiłaś (nie twój styl) czy nie wyobrażałaś sobie siebie w nich. Nawet jeśli się do nich nie przekonasz to możliwe że będą dobrą inspiracją

Powodzenia w zakupach
Niestety gdy kupię cos co nie jest w moim stylu to za nic tego nie zaloze potem :/ lub czuję się źle. To chyba kwestia przyzwyczajenia do stylu i umiejetnosci doboru i wyboru :/
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:55   #23
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
nie zawsze sie sprawdza :P nie mam ani jednego kardiganu, ani prostych czolenek, ani balerinek, ani marynarki prostej czarnej, ani torebki malej na pasku, ani zwyklej prostej koszuli,ani kolorowych leginsow
trzeba znalezc swoj styl i zrobic wlasna liste "bazowych ubran" bo ta akurat jest butterflyy, ja na przyklad sie inna kieruje, wedlug mnie ta swietna lista B. powinna byc tylko drogowskazem
A możesz napisać mi jakie bazowe ubrania masz Ty? Tak dla porównania?
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 20:17   #24
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
nie zawsze sie sprawdza :P nie mam ani jednego kardiganu, ani prostych czolenek, ani balerinek, ani marynarki prostej czarnej, ani torebki malej na pasku, ani zwyklej prostej koszuli,ani kolorowych leginsow
trzeba znalezc swoj styl i zrobic wlasna liste "bazowych ubran" bo ta akurat jest butterflyy, ja na przyklad sie inna kieruje, wedlug mnie ta swietna lista B. powinna byc tylko drogowskazem
pewnie, wg. mnie to must have w kobiecej szafie ale to tylko podpowiedz, ja np. mam o wiele wiecej sukienek, bardzo dużo różnych torebek ale tez kolekcje tiszertów z threadlessa i rurki kazdy musi miec swój styl ale ta lista moze pomóc i jest dosc ogólna

Edytowane przez buttreflyyyy
Czas edycji: 2008-04-29 o 07:51
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 21:34   #25
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Jak kupować ciuchy?

ja mysle ze jak ktos ma problemy z ubraniami, a chce dobrze i modnie wygladac, to powinien posiedziec troche, pomyslec, i zrobic swoja wersje listy. wedlug wlasnego stylu i pomyslow na siebie. i potem do tego dobierac inne gadzety.

moja lista podstaw:
gora: pare t-shirtow w roznych kolorach, bokserek, jeden wyjsciowy gorset, kurtka bomber jacket, bluza z kapturem, sweterek z okraglym dekoltem.
dol: ciemne proste/rurki jeansy, jasne proste jeansy, jakies szorty, za kolano w stylu safari, mini spodniczka, maxi spodnica
sukienki: sa najlatwiejsze do noszenia bo wlasciwie poza nimi nic nie trzeba jedna mala czarna na wszelkie okazje dobra, jedna mini z rekawkami, jedna mini na jesien, letnia bawelniana, kolorowa na specjalne okazje, jedna maxi. ale serio radze inwestowac w sukienki jak macie problemy z dobieraniem reszty stroju
buty: po parze kowbojek, adidasow, szpilek czarnych do wszystkiego, japonek, trampek
dodatki: torba duza czarna, duza kolorowa, dobre okulary przeciwsloneczne, zadne najnowsze trendy bo to droga impreza no i tuuu reszta byle duzo

i generalnie wyznaje zasade co za duzo to niezdrowo. jak powiedzmy kupisz jakis wybjerowany top w najnowszym stylu, reszte rzeczy ubieraj z podstawowych. bo inaczej latwo o choinke no chyba ze to naprawde specjalna okazja.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 23:39   #26
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Dziewczyny, łączę sie w bólu z tymi co to nie mają co na siebie włożyć a szafa pęka w szwach. Ja mam szmatek od groma, wiekszosc kupiona bo była okazja a potem i tak kończe z westchnieniem i rozczarowaniem, że nic do siebie nie pasuje...

Wiecie bardzo podoba mi sie idea wymyslania różnych zestawów ze stosunkowo małej ilości garderoby. Często można to spotkać w różnych kobiecych pisemkach, kiedy styliści łączą parę zaledwie ciuchów w nieskończoną ilość "kreacji". Wiecie co mam na mysli?
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 12:40   #27
izusiam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 43
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, łączę sie w bólu z tymi co to nie mają co na siebie włożyć a szafa pęka w szwach. Ja mam szmatek od groma, wiekszosc kupiona bo była okazja a potem i tak kończe z westchnieniem i rozczarowaniem, że nic do siebie nie pasuje...

Wiecie bardzo podoba mi sie idea wymyslania różnych zestawów ze stosunkowo małej ilości garderoby. Często można to spotkać w różnych kobiecych pisemkach, kiedy styliści łączą parę zaledwie ciuchów w nieskończoną ilość "kreacji". Wiecie co mam na mysli?
dokładnie polecam przeglądanie kobiecych pism, rożnorodnych w tych w których znajduje się dział z MODĄ, (claudia, olivia, albo juz takie typowe z moda HOT lub AVANTI) propozycje zestawow ubran według stylistek sa badzo fajne, nie trzeba kopiowac całego zestawu ale moze własnie w nich odszkasz jedna rzecz jaka podobną masz w szafie i bedzie łatwiej ze skomponowaniem pozostałych uban. Takie podpatrywanie jest bardzo dobra metoda. Podpatruj i przemycaj do swojego stylu to co Ci sie podoba. Bardziej odwazniej zestawimy cos z czyms jak zobaczymy jaki to daje efekt na zdjeciu w gazecie. Powodzenia,
ja mam całe segregatory wycietych stron z gazet własnie takich propozycji zestawów i to sie sprawdza! Polecam serdecznie
izusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 13:05   #28
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: Jak kupować ciuchy?

Cytat:
Napisane przez izusiam Pokaż wiadomość
dokładnie polecam przeglądanie kobiecych pism, rożnorodnych w tych w których znajduje się dział z MODĄ, (claudia, olivia, albo juz takie typowe z moda HOT lub AVANTI) propozycje zestawow ubran według stylistek sa badzo fajne, nie trzeba kopiowac całego zestawu ale moze własnie w nich odszkasz jedna rzecz jaka podobną masz w szafie i bedzie łatwiej ze skomponowaniem pozostałych uban. Takie podpatrywanie jest bardzo dobra metoda. Podpatruj i przemycaj do swojego stylu to co Ci sie podoba. Bardziej odwazniej zestawimy cos z czyms jak zobaczymy jaki to daje efekt na zdjeciu w gazecie. Powodzenia,
ja mam całe segregatory wycietych stron z gazet własnie takich propozycji zestawów i to sie sprawdza! Polecam serdecznie
A mi kompletnie się takie zestawy nie podobają, zazwyczaj ciuchy sa głupio zestawione zeby pokazac jakąś ideę a nie konkretny przypadek i wypada to raczej marnie wg. mnie. Jeśli już to ELLE albo twój styl-tam mozna znalezc zestawy sesje z fanych ciuszków i jesli sa bardzo drogie szukac odpowiedników z znanych sklepach typu zara, stradivarius, vila czy h&m
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 20:09   #29
miracle567
Raczkowanie
 
Avatar miracle567
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 347
GG do miracle567
Dot.: Jak kupować ciuchy?

przede wszystki na zakupach trzeba szukac czegos w twoim stylu. Jak chce cos kupic to chodze po sklepach i staram sie siebie wyobrazic w kazdej rzeczy, kiedy widze siebie w niej to zaraz pedze do przymiezalni. Najlepiej na zakupy chodzic samemu albo z kims zaufanym
miracle567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.