Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy") - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 19:39   #31
klotylda14
Zadomowienie
 
Avatar klotylda14
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 428
Dot.: Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy")

Przekaz poleciał do Ciebie rano.
klotylda14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 07:33   #32
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy")

przelew zrobiony, adres na PW
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 09:14   #33
Turczynka30
Raczkowanie
 
Avatar Turczynka30
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 47
Dot.: Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy")

przelew zrobiony
Turczynka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:04   #34
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy")

Ludziska, strasznie przepraszam z obsuwę, ale przez ostatnie dni wypadły mi dość pilne sprawy, z którymi musiałam się uporać
Flakoniki rozpsikam 04.05 (dzień rektorski ) i postaram się wysłać następnego dnia


*edit - albo jestem jakaś nienormalna, albo z pierwszego postu zniknęło zdjęcie flachoników :/
zaraz poszukam na kompie i wkleję (albo najpiewniej zrobię nowe, bo na ogół "zużyte" foty wywalam z kompjutera)

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

dodałam fotę (poprzednia jednak z kompa usunięta, ale za to zrobiłam nową, zbiorczą VC&A i nie tylko - czyli początkowomajowy przepsik)
nasze flachoniki stoją na samej górze (te w białych pudełkach )
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez cbr
Czas edycji: 2010-04-28 o 18:28
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 23:12   #35
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy")

przeklejam z innego wątku, bo dziś nie mam siły customizować posta do każdego wątku oddzielnie (6h odlewkowania + pakowania, a potem 6h zapitalania ze szczotą, odkurzaczem i ścierą)

nie bić, nie krzyczeć, nie gryźć!
wysyłkę opóźniam do poniedziałku
żeby nie owijać w bawełnę - część flachoników rozlałam, część nie - brakło atomków, które miały być, ale ich nie ma (zamówione grubo przed świętami, wysłane, ale coś kurier nawala - jeśli jutro nie przyjedzie, dzwonię do firmy kurierskiej i zapytam, czy o mnie nie zapomnieli)
po części się dobrze złożyło, bo i folia bąblowa się kończy, co odkryłam przy pakowaniu flachonów (na oko zostało może 1,5-2m, czyli ogryzek z pierwotnej beli), więc trza co nieco dokupić - na szczęście bąblowe źródełko mam w Łodzi, więc to kwestia 2 dni będzie
dodatkowo wypadła mi jeszcze końcówka remontu - do realizacji na cito (czyli sprzątanie burdelu, który mi się przez 2 lata gromadził w nowym domu bo meble mają spory - dwutygodniowy - falstart... przyjeżdżają jutro ok. godz. 15 ), ale to nie powinno mi przeszkadzać w zobowiązaniach wobec Was

natomiast z dobrych wieści - żeby chociaż części wynagrodzić czas oczekiwania - rozleję przy okazji Escentuala i pójdzie wszystko jedną przesyłką, czyli będą zwroty

przepraszam za takie mieszanie z czasem i przesyłkami, ale przez ten nieszczęsny meblowy falstart moje plany czasowe wzięły w łeb

gdyby komuś strasznie, strasznie zależało na wysyłce zaraz, teraz, już, bo np. wyrusza na wyprawę dookoła świata przez najbliższy rok - dajcie znać, postaram się wysłać przesyłkę jeszcze w tym tygodniu (wtedy bez escentuala niestety, bo zostawiam sobie go na weekend), ale jeśli możecie poczekać - będę dźwięczna straszliwie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 08:47   #36
zuzqie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: split/poznań
Wiadomości: 647
Dot.: Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy")

jesień + zima już są u mnie i w tym wątku też dziękuję
__________________
david
zuzqie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 07:16   #37
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy")

dostałam odlewki, bardzo dziękuję ku mojemu zaskoczeniu- podobają mi się!
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 10:29   #38
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy")

moje flaszeczki już na miejscu całe i zdrowe, zima brana w ciemno faktycznie świetna na lato, choć trochę ulotna w porównaniu z automne...
dziękuję pięknie
dixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:36   #39
Turczynka30
Raczkowanie
 
Avatar Turczynka30
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 47
Dot.: Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy")

przesyłka dotarła, dziękuje za wspolne zakupy.
Turczynka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 06:56   #40
Spook
Raczkowanie
 
Avatar Spook
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 317
Dot.: Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy")

Przesyłka jest już u mnie cbr-ku bardzo dziękuje za wspólne zakupy i trud przepsikiwania
__________________
Jestem za, a nawet przeciw...
Spook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:03   #41
klotylda14
Zadomowienie
 
Avatar klotylda14
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 428
Dot.: Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy")

Do mnie również dotarła paczka , pieknie zapakowane, dzieki za wspólne zakupy.
klotylda14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 17:41   #42
annika77
Rozeznanie
 
Avatar annika77
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Rzeszów i okolice
Wiadomości: 986
GG do annika77
Dot.: Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy")

gigantyczna paczucha odlewek już u mnie! Cudownie! Ogromne dzięki
__________________
Szukam korka do:
Very Irresistible L'Intense
setki Coco Mademoiselle edp
setki Jimmy Choo edp

annika77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:54   #43
chytrusek_lisek
Raczkowanie
 
Avatar chytrusek_lisek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Dot.: Van Cleef & Arpels - Hiver + Automne 0,49zł/ml - na już (wątek "rezerwowy")

Ja też już mam. Dzięki
chytrusek_lisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.