Zapachy drogie, zbyt drogie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 10:15   #31
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

W każdym normalnym budzecie domowym istnieje rubryka "przyjemności" . Jeżeli budżet jest dostatecznie duży , żeby tę rubrykę mieć , czemu nie skorzystać ? W sytuacji , kiedy trzeba się za kieszeń trzymać i pieniądze dobrze liczyć wiadomo , że flaszka to szaleństwo . Ale jeżeli można sobie pozwolić , nie czyniąc domowi uszczerbku ? czy lepiej umrzeć zadowolonym i dopachnionym , mając piękne wspomnienia , czy przeżywszy całe życie w dumnym rozsądnym sknerstwie , nie robiąc nic dla siebie i nie mając żadnych przyjemnych przeżyć a kasy i tak do trumny nie zabierzemy
I jeszcze jeden argument , który z pewnością nie wszystkim trafi do przekonania - satysfakcja z obcowania z dziełem sztuki , przeżycia jakich ono może dostarczyć , króŧko mówiąc cała estetyczno-duchowa strona czegoś , co nam swoim pięknem daje przyjemność , sprawia , że chce się żyć i rosną skrzydła , a świat pięknieje - jest absolutnie bezcenna .Oczywiście pod warunkiem , że nie wydamy na to pieniędzy przeznaczonych na obiad/czynsz/szkołę dla dziecka
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2012-09-28 o 10:27
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 10:42   #32
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Justyno,
dołożę mój przypadek:
od grudnia,(otrzymałam próbkę od Wizażanki) zapach chodził za mną wszędzie, najczęściej w myślach. W końcu po kilku miesiącach, dokładnie w lipcu dokonałam zakupu. Fakt, zbyt ciężki na upały, odłożyłam na chłodniejsze dni. I co, zapomniałam, że w ogóle ów zapach posiadam. Dziś po przeczytaniu tego wątku, poszłam do sekretarzyka , psiknęłam nim na nadgarski, nos obecnie mam przy nich i co? Nie ma szybszego bicia serca, tej podniety i radości. Ot zapach jak zapach, a nawet mam wrażenie, że zaraz rozboli mnie głowa
Tańszy był od Twojego, ale i tak stosunkowo drogi- S. Lutens Feminite du Bois.
Ale jak widac nie dawał mi spokoju przez kilka długich miesięcy, także mimo tego jestem za opcją zakupu i choc chwilowej radości z przyjemności pachnienia.
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 10:44   #33
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez ania*aneczka Pokaż wiadomość

Justyno - miałam okazję poznać Blood Concept, AB właśnie..i nie dziwię się, że spędza Ci sen z powiek. On ma w sobie coś takiego, co nie pozwala, aby o nim zapomnieć. Nawet moi znajomi, totalni laicy w temacie perfum - przez cały dzień (dosłownie!) nie mogli się oderwać od blottera...!

p.s. A może pomoże Ci w jakiś sposób moja walka z "wyrzutami sumienia"? Jeśli cena jest zaporowa - ustalam sobie granicę budżetu, który mogę spokojnie na nie przeznaczyć (np. 200 zł), a resztę staram się "skombinować" - wyprzedaję stare flaszki, czasem jakieś ubrania, w których już nie chodzę, itd. Nie dość, że pozbywam się rzeczy niepotrzebnych, to zyskuję $$ na spełnianie moich małych marzeń

To jest sposób uzywany przeze mnie- ja w ogóle eliminuję, czytaj :wymieniam na lepsze/bardziej mi odpowiadające

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
Ju spróbuj zadzwonić do Lului, czasem mają na stanie, a nie mają na stronie Ja miałam próbkę właśnie od nich i jak mnie zachwycał na początku to po globalnym użyciu wyszły jednak chemiczne, duszące opary....
DUSZĄCE CHEMICZNE OPARY!!!!

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
I jeszcze jeden argument , który z pewnością nie wszystkim trafi do przekonania - satysfakcja z obcowania z dziełem sztuki , przeżycia jakich ono może dostarczyć , króŧko mówiąc cała estetyczno-duchowa strona czegoś , co nam swoim pięknem daje przyjemność , sprawia , że chce się żyć i rosną skrzydła , a świat pięknieje - jest absolutnie bezcenna .Oczywiście pod warunkiem , że nie wydamy na to pieniędzy przeznaczonych na obiad/czynsz/szkołę dla dziecka
Oł jes
nie wydamy

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez _kapryska_ Pokaż wiadomość
Ale jak widac nie dawał mi spokoju przez kilka długich miesięcy, także mimo tego jestem za opcją zakupu i choc chwilowej radości z przyjemności pachnienia.
Niepoprawna
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/


Edytowane przez justynaneyman
Czas edycji: 2012-09-28 o 11:39
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 10:59   #34
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Są perfumy, których ceny uważam za absurdalne. Traktuję je jako swego rodzaju kurioza i nawet testując czynię to z cudowną, niezobowiązującą lekkością- cena 1600 złotych za fakon sprawia że to dla mnie bardziej performance niż dzieła sztuki -było, nie-było- użytkowej.
Dokładnie
Ja za zapach w absurdalnej cenie uważam Black Cube, fakt, że to piękny zapach, ale 1200 zł za 50 ml to przesada i to gruba. Samego zapachu mógłbym pożądać, ale flakon z drobinami platyny stanowi dla mnie czynnik odpychający. Przy ewentualnym kupnie czułbym, że płacę nie za same perfumy (ciecz), ale za dizajnerski bajer, który do niczego mi nie jest potrzebny. Zapewne gdyby nie ta platyna flakon byłby sporo tańszy i mniej kiczowaty na swój sposób
Dlatego Black Cube mimo, że mi się bardzo podoba nigdy nie kupię

Cytat:
Są jednak zapachy, które, choć potwornie drogie kosztują mniej niż wynosi minimalna pensja i budzą moje pożądanie i chęć posiadania. Wtedy ulegam, nie obliczając kosztu dziennego użytkowania, po co psuć sobie przyjemność?
Możliwość zorganizowania rozbiórki czyni cenę bardziej strawialną i daje radość podzielenia się fascynacją i zachwytem.
I tu też się zgadzam
Ja raz sobie tak porządnie zaszalałem zakupując cały flakon Opus V i nie mam absolutnie żadnych wyrzutów, bo zapach uwielbiam, a tym bardziej, że upolowałem ciut taniej niż w Q. Ostatnio mało rzeczy mnie zachwyca zapachowo, więc dlaczego nie mógłbym sobie raz na rok czy rzadziej zaszaleć i zakupić flakon za 500-1000 zł

Cytat:
Oczywiście, ja też mogę żyć bez jednego konkretnego zapachu, pewnie mogłabym żyć bez perfum w ogóle
a także bez Internetu...
Tylko co by to było za życie.
Można by się równie dobrze przenieść mieszkać do jaskini, bo tam koszt utrzymania tańszy

Ju, kupuj ten flakon
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 11:11   #35
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Jezeli myslisz o nim od maja i jeszcze nie wyszedl Ci z glowy to moim zdaniem jest nikla szansa na to, ze szybko Ci sie znudzi albo ze zaczniesz doszukiwac sie w nim minusow... I skoro piszesz ze mozesz sobie na niego pozwolic, a Twoim konikiem sa perfumy to jasne, ze tak, kupuj

Mozna kupowac zapachy "kosztem" innych zachcianek tj. ciuszkow, innych kosmetykow, blyskotek, ale jesli sie najbardziej lubi perfumy to nie zastanawialabym sie.... Kazy ma jakiegos fiola, niektore z nas buty, inne torebki, a jeszcze inne perfumy Wiec dlaczego nie sprawic sobie przyjemnosci

Lepiej zalowac, ze sie cos zrobilo niz ze sie czegos nie zrobilo! Nie ma co gdybac, jak nie kupisz to sie nie przekonasz czy nie przestanie Ci sie podobac

Moj najdrozszy zapach jak do tej pory, ktory sama sobie sprezentowalam kosztowal cos okolo 200 zl, z tym ze dla mnie to majatek, bo studiuje, nie pracuje. Ale warto bylo

Edytowane przez LilyLauraIsabelle
Czas edycji: 2012-09-28 o 11:15
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 11:30   #36
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Oł jes
nie wydamy
To nad czym się jeszcze zastanawiasz
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 11:38   #37
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

jesli zapach zachwyca, kusi i bardzo mnie zamota, to go kupie
uzbieram pieniadze i kupie, a potem pozostaje juz sie nim tylko cieszyc

i nie ma co go potem zalowac, tylko sie cieszyc
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się

Edytowane przez Figarro
Czas edycji: 2012-09-28 o 11:40
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 12:25   #38
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Jezeli myslisz o nim od maja i jeszcze nie wyszedl Ci z glowy to moim zdaniem jest nikla szansa na to, ze szybko Ci sie znudzi albo ze zaczniesz doszukiwac sie w nim minusow
nie znasz mnie
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 12:30   #39
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
nie znasz mnie
Hehe to tym bardziej nie ma innej rady jak tylko sprobowac
A nie ma tego cudenka w mniejszej pojemnosci cobys mogla wybrnac z tego calo?
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 12:40   #40
Vanessa io
Rozeznanie
 
Avatar Vanessa io
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 856
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Jednak jak ktoś nie wie, ma obawy, rozterki kupić czy nie kupić to niech się zastanowi. Hobby to hobby tylko dlaczego odzywa się w Tobie Justyno Twój zdrowy rozsądek? Dlaczego? Dla tej chwili żeby inaczej oddychać, unieść się, zobaczyć obraz, czuć się pięknie... Dobrze jeśli tego potrzebujesz to kupuj śmiało mnie nic przecież do tego

Zdaje się, że fruwam na gapę w miejscu o którym piszesz i o bagażu również zapomniałam . I na flakon grubej kasy też już nie wydam
JA tak mam.

Figgaro napisał cieszyć się.
No właśnie pozostaje cieszyć się
Vanessa io jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 13:03   #41
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
No właśnie, Tru- nie dzielisz włosa na czworo, a ja owszem...na ile? Dziesięcioro...?
Jakoś tak Ale ja jestem prosta jak konstrukcja cepa
Mój proces decyzyjny w takich sytuacjach ogranicza się do odpowiedzi na pytanie czy po zakupie będę miała czym opłacić rachunki i jedzenie Ale też flachy kupuję po zużyciu całej próbki lub odlewki i jak mam mało zapachów o podobnym charakterze, jak mam coś podobnego to czekam aż się skończy, bywa, że zakup flaszki dojrzewa latami.

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Raz zrobilam tak, ze kupilam perfumy Ophelia Heeleya - 100 ml za 550 zl. Stracilam wtedy prace i ostatnie pieniadze wydalam na flaszke
Ha, zrobiłam podobnie, i to był jeden jedyny raz, kiedy miałam może nie wyrzuty sumienia, ale się puknęłam w głowę, no bo dostałam wypowiedzenie w pracy i kupiłam flachę, w dodatku z balsamem do kompletu Ale zapach mój, przetestowany na dziesiątą stronę, do tej pory go mam i lubię, no i dodatkowy czynnik - przypomina, że mozna wyjść i z takiej za przeproszeniem ciemnej w jakiej wtedy byłam

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Jest w krakowskiej Lului. Tylko że próbki robią dość małe.
Albo po brzeg fiolki
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 13:15   #42
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Albo po brzeg fiolki
Nieprecyzyjnie się wyraziłam - chodziło mi o to, że próbki robią, a próbki jak to próbki są z natury rzeczy małe i nie przypominają kilku-/kilkunastomililitrowej odlewki
Dziękuję za wyprostowanie, bo faktycznie napisałam tak pokracznie, jakby w Lului oszczędzali na próbkach
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 13:18   #43
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Nieprecyzyjnie się wyraziłam - chodziło mi o to, że próbki robią, a próbki jak to próbki są z natury rzeczy małe i nie przypominają kilku-/kilkunastomililitrowej odlewki
Dziękuję za wyprostowanie, bo faktycznie napisałam tak pokracznie, jakby w Lului oszczędzali na próbkach
no tak, probeczka nalana po brzegi to jakieś 1,5 ml
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 14:01   #44
ariadn_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 324
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Zbyt drogie.
ariadn_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 15:19   #45
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Jeśli możesz sobie pozwolić na taki wydatek, to czemu nie - przynajmniej parę dni będziesz mieć radochę
Ale, Justyno, sama znasz siebie najlepiej i zdajesz sobie sprawę z tego, że tydzień później najpewniej już będziesz je sprzedawać? (nie, żebym chciała wykrakać! )


Pytanie na marginesie - gdzie to można powąchać? Jest w jakimś Galilu?
Chyba wąchałam z Rozterką w Wiedniu, ale duuuużo wtedy wąchałam i już nie pamiętam.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 16:00   #46
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Pytanie na marginesie - gdzie to można powąchać? Jest w jakimś Galilu?
Chyba wąchałam z Rozterką w Wiedniu, ale duuuużo wtedy wąchałam i już nie pamiętam.
w lulua jest
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 16:21   #47
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

po co wydawać tyle pieniędzy na pachnidło?

Powiem Ci, po co.
Żeby inaczej oddychać
Żeby widzieć obrazy, których jeszcze nie ma, ale może będą
Żeby przenosić się w czasie i miejscu bez wysiłku
A nawet frunąć nad ziemią
Czując, że pięknie się wygląda, niezależnie od...

Czy to nierozsądne?
no to sama sobie odpowiedziałas To inwestycja
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 16:48   #48
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez Vanessa io Pokaż wiadomość
Jednak jak ktoś nie wie, ma obawy, rozterki kupić czy nie kupić to niech się zastanowi. Hobby to hobby tylko dlaczego odzywa się w Tobie Justyno Twój zdrowy rozsądek? Dlaczego? Dla tej chwili żeby inaczej oddychać, unieść się, zobaczyć obraz, czuć się pięknie... Dobrze jeśli tego potrzebujesz to kupuj śmiało mnie nic przecież do tego

Zdaje się, że fruwam na gapę w miejscu o którym piszesz i o bagażu również zapomniałam . I na flakon grubej kasy też już nie wydam
JA tak mam.

Figgaro napisał cieszyć się.
No właśnie pozostaje cieszyć się
zgadzam się ze wszystkim, poza pogrubionym.
To na pewno nie jest to samo miejsce

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
no to sama sobie odpowiedziałas To inwestycja


EPILOG :

no więc zdecydowałam się ponieść ryzyko z ew. stratą- czyli kupiłam

Wchodzę do mieszkania, a Wojtek mówi "Jaki nieprzyjemny, odpychający zapach!"

No cóż, teraz to tylko mogę się śmiać.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:09   #49
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
EPILOG :

no więc zdecydowałam się ponieść ryzyko z ew. stratą- czyli kupiłam

Wchodzę do mieszkania, a Wojtek mówi "Jaki nieprzyjemny, odpychający zapach!"

No cóż, teraz to tylko mogę się śmiać.
Przynieś na następny zlot
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 17:29   #50
ewika70
Zadomowienie
 
Avatar ewika70
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
DUSZĄCE CHEMICZNE OPARY!!!!
Jesteś absolutnie niesamowita.

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;36803217]Ostatnio mało rzeczy mnie zachwyca zapachowo, więc dlaczego nie mógłbym sobie raz na rok czy rzadziej zaszaleć i zakupić flakon za 500-1000 zł [/QUOTE]

O rany! Przypomniałeś mi, że były takie czasy kiedy kupowałam perfumy raz, no góra dwa razy w roku. Wtedy każdy kto nabywał więcej flaszek niż ja, wydawał mi się ekstrawaganckim egzotem
Ha, ha, ha - cóż za ironia losu.
ewika70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 18:47   #51
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Dla mnie bywają zbyt drogie, aczkolwiek gdybym nie kupowała nałogowo, pewnie przy wydawaniu tej samej sumy miałabym to co chcę. Czyli zamiast 20 niewymarzonych flaszek, 5 wymarzonych I właśnie zamierzam do tego dążyć
Widzę że już i tak kupiłaś, więc miłego używania
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 19:10   #52
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
EPILOG :

no więc zdecydowałam się ponieść ryzyko z ew. stratą- czyli kupiłam

Wchodzę do mieszkania, a Wojtek mówi "Jaki nieprzyjemny, odpychający zapach!"

No cóż, teraz to tylko mogę się śmiać.
brałam pod uwagę taki rozwój wypadków
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 19:58   #53
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
zgadzam się ze wszystkim, poza pogrubionym.
To na pewno nie jest to samo miejsce




EPILOG :

no więc zdecydowałam się ponieść ryzyko z ew. stratą- czyli kupiłam

Wchodzę do mieszkania, a Wojtek mówi "Jaki nieprzyjemny, odpychający zapach!"

No cóż, teraz to tylko mogę się śmiać.
Ale wazne, ze Tobie sie nadal podoba Podoba sie, prawda?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 22:43   #54
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

No więc...coś się ze mną stało.
Po pierwsze, nie żałuję i zamierzam dzięki tej sytuacji wyciągnać naukę, która brzmi; ciesz się, nie myśl za dużo.

Ponieważ załamała mnie reakcja Wojtka i chodziłam jak struta (depeszuję teraz z Łodzi- zapomniałam mnóstwa rzeczy ), On sam przyszedł do mnie i oznajmił:
"Kochanie, czemu się martwisz? Przecież możesz sprzedać, jak zwykle"
I wtedy pomyślałam sobie- wóz albo przewóz:
"Ale to moje najdroższe perfumy, kosztowały.." (tu głos mi zadrżał w oczekiwaniu na gromy) 470zł"
"Justysiu" powiedział, patrząc na mnie ciepło "Ja się postaram.Co prawda pachniesz jak zostawiony na gazie aluminiowy garnek, zanim zacznie czernieć, tylko... Ty pachniesz trochę gorzej"
Zwiesiłam głowę (nie mogąc jednak powstrzymać zduszonego śmiechu)
"Halo! Żartowałem! no więc będę się starał, już nawet pachną lepiej. A jak mi się nie uda, to je od Ciebie odkupię"


Tu padliśmy sobie w objęcia.

I jakoś mi niespodziewanie lekko i przyjemnie. Kiedy patrzę na ten srebrny flakonik.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Ale wazne, ze Tobie sie nadal podoba Podoba sie, prawda?

A bo ja wiem?
Nie miałam odwagi się nimi psiknąć.

Jutro, jak nabiorę sił...
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 22:52   #55
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Zacny doprawdy ten Mąż-czyzna. A i porównanie do garnka arcyciekawe nie muszę zdobywać próbki, tylko wygrzebię skądyś gar aluminiowy, włączę gaz i mogę się drogim zapachem delektować.

Kurczę, doczytałam w blogu, że
Cytat:
Podoba się Wojtkowi! Czuje w nim kadzidło.
no i jak on w końcu to wąchał?

Edytowane przez dobbinka
Czas edycji: 2012-09-28 o 22:53
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 23:19   #56
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Justyno,
rozpoczęłaś kolejny interesujący wątek.
Nie wiem, czy przyda Ci się moje zdanie, niemniej - kilka razy zdarzyło mi się kupić zapach zbyt kosztowny (w moim odczuciu). Gdy pierwszy - obłędny - entuzjazm mijał, rozdawałem go w prezencie.
Pozdrawiam.
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 23:43   #57
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
no i jak on w końcu to wąchał?
powiedział, ze ja, jako osoba wybitnie niestała, muszę zrozumieć, że i On tak może mieć

Cytat:
Napisane przez EauDeParfum Pokaż wiadomość
Justyno,
rozpoczęłaś kolejny interesujący wątek.
Nie wiem, czy przyda Ci się moje zdanie, niemniej - kilka razy zdarzyło mi się kupić zapach zbyt kosztowny (w moim odczuciu). Gdy pierwszy - obłędny - entuzjazm mijał, rozdawałem go w prezencie.
Pozdrawiam.
Dziękuję
rozdawałeś w prezencie?
No cóż, skoro masz w nicku roślinkę o czterech sercach... widać to coś znaczy
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 23:56   #58
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
rozdawałeś w prezencie?
No cóż, skoro masz w nicku roślinkę o czterech sercach... widać to coś znaczy
Cóż, tak.
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 23:57   #59
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
powiedział, ze ja, jako osoba wybitnie niestała, muszę zrozumieć, że i On tak może mieć
No to w sumie słusznie i prawdziwie powiedział. Może jutro znowu będzie kadzidło.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 00:08   #60
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Zapachy drogie, zbyt drogie?

Podoba mi się ten wątek. Ja czasami też marzę sobie o rożnych zapachach, ale nie mogę sobie pozwolić na ich kupno, dlatego cieszę się że jeden kupiłam dziś od Ciebie na all. Fascynują mnie nie tylko zapachy, ale też ich opakowania. Zbieram je namiętnie. Od Ciebie będę mieć Pamplelune. To nie jest jesienny zapach, ale za sam flakon pokroić dałabym się. Wiele razy pisano tu, że marzenia trzeba spełniać i próbować, próbować, by później nie gdybać i nie żałować. To prawda stara jak świat. Pozdrawiam Cię
Aaa i podobają mi się zwłaszcza koty na Twoich obrazach, bo sama mam jednego rudego dzikusa w domu. To padaczkowiec, więc sporo przy nim zachodu i wydatków. Miał zostać uśpiony, ale nie pozwoliłam i żyje sobie zadowolony kolejny rok
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.