Bolące małe palce u stóp! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-13, 22:56   #1
hollow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22

Bolące małe palce u stóp!


Dziewczyny, mam problem. Przejrzałam forum i nie znalazłam nic, co mogłoby mi pomóc. Otóż mam stopy dość małe - noszę rozmiar 36, jeśli chodzi o balerinki i buty z wcięciem nawet ten rozmiar jest za duży - stopy wypadają. Ale za to w palcach mogłabym spokojnie nosić 37. We wszystkich butach na obcasie, nawet takim malutkim, trzycentymetrowym mam obtarte małe palce. Czy ma tutaj ktoś podobny problem? Polecacie jakieś maści czy coś takiego? Jestem niska, mam niecałe 160 cm i nie chciałabym zrezygnować z butów na obcasie, zwłaszcza, że te obcasy na codzień wcale super wysokie nie są. Proszę o pomoc
hollow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 10:41   #2
Agatha2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 186
Dot.: Bolące małe palce u stóp!

Cytat:
Napisane przez hollow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem. Przejrzałam forum i nie znalazłam nic, co mogłoby mi pomóc. Otóż mam stopy dość małe - noszę rozmiar 36, jeśli chodzi o balerinki i buty z wcięciem nawet ten rozmiar jest za duży - stopy wypadają. Ale za to w palcach mogłabym spokojnie nosić 37. We wszystkich butach na obcasie, nawet takim malutkim, trzycentymetrowym mam obtarte małe palce. Czy ma tutaj ktoś podobny problem? Polecacie jakieś maści czy coś takiego? Jestem niska, mam niecałe 160 cm i nie chciałabym zrezygnować z butów na obcasie, zwłaszcza, że te obcasy na codzień wcale super wysokie nie są. Proszę o pomoc
Taki urok stóp :P Ja mam rozmiar 39, ale baleriny, buty na obcasie nosze 38 ( chociaż i z tych już noga wyskakuje), zdarzyło mi się kupić w zeszłym roku buty 37 :P jeśli tak Cię obcierają to może trochę je rozciągnij- załóż wilgotną skarpetkę i pochodź, albo kup specjalny spray na rozciągnięcie butów. Na palce to pomoże chyba tylko żel/krem do stóp, są Rossmannie jakieś, Avon też chyba jakieś ma
Agatha2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 10:49   #3
hollow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22
Dot.: Bolące małe palce u stóp!

Właśnie problem jest taki, że wszystkie buty tak próbowałam rozciągnąć. Przód buta w środku smarowałam kremem, wkładałam grubą, wilgotną w palcach skarpetkę. W efekcie stopa wypadała mi jeszcze bardziej, a w palcach nadal uciskało:/ Kiedy noszę buty widać w którym miejscu te małe place się "rozpychają"-robi się takie wybrzuszenie, które no boli:/

Edytowane przez hollow
Czas edycji: 2015-05-15 o 10:50
hollow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 11:49   #4
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Bolące małe palce u stóp!

Nie masz halluksów na małym palcu?
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-15 12:49:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.