Naprawdę dobra odżywka do włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-04, 21:14   #1
qwertywoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Unhappy

Naprawdę dobra odżywka do włosów.


Pomocy!! Moje włosy są po postu do.. niczego , po prostu raz się przetłuszczają, raz są suche niczym siano. Jak na razie jestem na etapie czynnego poszukiwania dobrej odżywki do włosów. Właśnie "utknęłam" na odżywce Garniera z aloesem. Niby jest dobra itd., ale nie daje efektów. Miałam włosy ufarbowane szamponetką z Garniera i odżywka, która była do tejże farby dołączona, była po prostu super i dała długotrwały efekt, bo trzymała coś ponad tydzień. Dlatego proszę Was o wskazanie naprawdę świetnej odżywki do włosów, bo zależy mi na tym, by moje włosy były błyszczące, chociaż trochę :'(. I tu nie chodzi o bardzo szybki efekt, tylko o skuteczność i by nie "tłuściła" zbytnio moich włosów. Zdaję się na Was .
qwertywoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 21:27   #2
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

Przejrzyj kwc,wizazanki zrecenzowały wiele odżywek.
Istnieją wątki o pielęgnacji włosów,nie jeden zresztą,użyj wyszukiwarki.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 21:31   #3
olutta
Raczkowanie
 
Avatar olutta
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 123
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

to co powyżej + maseczka z jajka, oliwki i cytryny
olutta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:21   #4
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

Wypróbowałam miliony odzywek i maseczek, włosy mam bardzo cienkie a końcówki często zniszczone farbowaniem.
Ostatnio odkryłam maseczkę firmy Ziaja w pudełku (białe okrągłe) i rewelacja!! Nie umywa się do żadnej odżywki a próbowałam ich naprawdę wiele.
W dodatku cena - około 5 zł. Naprawdę warto "zaryzykować"
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 14:56   #5
qwertywoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Wypróbowałam miliony odzywek i maseczek, włosy mam bardzo cienkie a końcówki często zniszczone farbowaniem.
Ostatnio odkryłam maseczkę firmy Ziaja w pudełku (białe okrągłe) i rewelacja!! Nie umywa się do żadnej odżywki a próbowałam ich naprawdę wiele.
W dodatku cena - około 5 zł. Naprawdę warto "zaryzykować"
A to któraś z nich?
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...y_1/maski.html
qwertywoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:21   #6
StayInShape
Rozeznanie
 
Avatar StayInShape
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 569
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

To zależy na ile pozwolą Ci zasoby pieniężne. Od dłuzszego czasu stawiam na profesjonalną pielęgnację, bo moim zdaniem drogeryjne odżywki i maski do najskuteczniejszych nie należą. Chociaż pewnie w drodze wyjątku można znależć jakąs perełkę.
Pomimo tego, że raczej sporo wydaję na różnego rodzaju specyfiki do włosów, to ostatnio zakupiłam Jantar Farmony, który jest tani, ale ma rewelacyjny skład. Z tego co zauważyłam, większość osób na Wizażu stosuje go na scalp, ale ja nakładam też na długość i włosy coraz bardziej go chłoną. Za taką cenę to jest prawdziwa rewelacja.

Z profesjonalnych:
Produkty Alterna, ale uwaga kosztują ok. 200 zł.
Joico K-Pak, cały zestaw, wzmacnia włosy i widocznie regeneruje. Jest też seria do włosów suchych.
Alfaparf, seria bambusowa (regeneracja) i fioletowa maska do włosów bardzo suchych, genialnie nawilża.
Dodatkowo jakiś czas temu odkryłam produkty Macadamia Natural Oil, które dosłownie każdy zachwala. Wczoraj dopiero zamówiłam, więc o efektach nie powiem, ale bardzo na nie liczę.

Ponadto wspomniane wyżej w postach oleje, nawilżają i nabłyszczają.

Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
I hate it but I love it!
StayInShape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:50   #7
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

Wątków na ten temat jest całe mnóstwo, wystarczy przeszukać.
A poza tym nikt Ci nie pomoże jak nawet nie zna Twojej pielęgnacji i historii włosów.
Nie ma czegoś takiego jak najlepsza odżywka. Każdemu służy co innego

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

StayInShape, to nie prawda, że kosmetyki profesjonalne są najlpesze. Nie wszystko co drogie jest lepsze
To wszystko zależy od tego czego włosy akurat potrzebują.
U mnie hitami okazały się kosmetyki niedrogie, które znajduję tylko w małych niepozornych drogeriach
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 20:20   #8
StayInShape
Rozeznanie
 
Avatar StayInShape
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 569
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Wątków na ten temat jest całe mnóstwo, wystarczy przeszukać.
A poza tym nikt Ci nie pomoże jak nawet nie zna Twojej pielęgnacji i historii włosów.
Nie ma czegoś takiego jak najlepsza odżywka. Każdemu służy co innego

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

StayInShape, to nie prawda, że kosmetyki profesjonalne są najlpesze. Nie wszystko co drogie jest lepsze
To wszystko zależy od tego czego włosy akurat potrzebują.
U mnie hitami okazały się kosmetyki niedrogie, które znajduję tylko w małych niepozornych drogeriach
Otóż to. "Każdemu służy co innego". Daltego też, ja ze swojej strony wymieniłam profesjonalne odżywki, u mnie bardzo dobrze się sprawdzają, a drogeryjne na moich włosach nic by nie zdziałały. Kiedyś takie stosowałam i żadnej poprawy nie zauważyłam. M.in. to było powodem do sięgnięcia po "cięższą artylerię". Ponadto profesjonalne produkty zawierają więcej składników odżywczych. Oczywiście trafiają się i buble wśród nich, które najzwyczajniej w świecie są przereklamowane, a wśrod drogeryjnych mogą być te o dobrym skladzie.
Rozumiem, że kosmetyki, które mi pomagają u kogoś mogą się nie sprawdzić. Normalna rzecz. Każdy ma też jakichś swoich faworytów .
Nie twierdzę, że tylko profesjonalna pielęgnacja jest ok. Sama używam maseczek domowej roboty, oleje, bo lubię różnorodność, ale od preparatów typu pantene etc. ja trzymam się z daleka . Mi oblepiały włos, dając tylko wizualnie dobry efekt, a nie poprawę jakiej oczekuję.
Pozdrawiam .
__________________
I hate it but I love it!

Edytowane przez StayInShape
Czas edycji: 2011-12-05 o 20:25
StayInShape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:36   #9
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

Cytat:
Napisane przez StayInShape Pokaż wiadomość
Otóż to. "Każdemu służy co innego". Daltego też, ja ze swojej strony wymieniłam profesjonalne odżywki, u mnie bardzo dobrze się sprawdzają, a drogeryjne na moich włosach nic by nie zdziałały. Kiedyś takie stosowałam i żadnej poprawy nie zauważyłam. M.in. to było powodem do sięgnięcia po "cięższą artylerię". Ponadto profesjonalne produkty zawierają więcej składników odżywczych. Oczywiście trafiają się i buble wśród nich, które najzwyczajniej w świecie są przereklamowane, a wśrod drogeryjnych mogą być te o dobrym skladzie.
Rozumiem, że kosmetyki, które mi pomagają u kogoś mogą się nie sprawdzić. Normalna rzecz. Każdy ma też jakichś swoich faworytów .
Nie twierdzę, że tylko profesjonalna pielęgnacja jest ok. Sama używam maseczek domowej roboty, oleje, bo lubię różnorodność, ale od preparatów typu pantene etc. ja trzymam się z daleka . Mi oblepiały włos, dając tylko wizualnie dobry efekt, a nie poprawę jakiej oczekuję.
Pozdrawiam .
To fakt większość tych "profesjonalnych", to nic specjalnego, chyba tylko ta nazwa przyciąga, ale zdarzają się też naturalne, przepraszam, że tak odgórnie oceniłam
Ja też nie używam tych typu pantene, elseve....nafaszerowanych silikonami, stosuję kosmetyki bez nich, z większą ilością ekstraktów.
Dodatkowo nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez olei i wcierek

A co do pogrubionego, to Święte słowa
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 22:01   #10
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

ja polecam olejowanie
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 22:13   #11
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
ja polecam olejowanie
Zgadzam się w 100%

A na przetłuszczanie jest też mnóstwo różnych specyfików. Mi pomogła woda brzozowa i odstawienie silikonów
Chociaż na okres zimy zamierzam zabezpieczać końcówki preparatami z silikonami.
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 04:08   #12
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

Dziwne ze jeszcze moderator nie zamknal tego watku, bo przeciez wizaz to kopalnia wiedzy o produktach i metodach dbania o wlosy . Ja bym polecila odzywke rozowa isany bo swietnie nawilza i nie ma silikonow, a do mycia jakikolwiek szampon ziolowy ktory oczysci wlosy w np. Joanna Naturia i jakis silikon jako zabezpieczenie na konce. No i oleje kup sobie np. kokosowy i ze slodkich migdalow zeby sprawdzic jakie oleje sluza twoim wlosom i to powinno wystarczyc.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii

Edytowane przez uca
Czas edycji: 2011-12-07 o 04:09
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 14:53   #13
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

Cytat:
Napisane przez qwertywoman Pokaż wiadomość
Miałam włosy ufarbowane szamponetką z Garniera i odżywka, która była do tejże farby dołączona, była po prostu super i dała długotrwały efekt, bo trzymała coś ponad tydzień.
Szamponem koloryzującym Color & Shine? Jeśli chodzi o odżywkę z tego produktu to jest to ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,36861,garnier-ultra-doux-apres-shampooing-huile-dargan-et-de-cranberry.html&next=1 albo bardzo podobna, ale chyba ta sama :P
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 16:58   #14
qwertywoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

Cytat:
Napisane przez _Blacky_ Pokaż wiadomość
Szamponem koloryzującym Color & Shine? Jeśli chodzi o odżywkę z tego produktu to jest to ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,36861,garnier-ultra-doux-apres-shampooing-huile-dargan-et-de-cranberry.html&next=1 albo bardzo podobna, ale chyba ta sama :P
Takkk! To ta! Dzięki wielkie
qwertywoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 22:31   #15
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

ja proponuje przed myciem olejowanie a po umyciu glowy balsam do włosów STAPIZ z jedwabiem moje suche, rozjasnione koncowki są gładkie i lśniace nie moge sie nadziwić ze tak fajnie sie ukladaja i nie są takie napuszone i suche;p;p
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 06:48   #16
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

Cytat:
Napisane przez qwertywoman Pokaż wiadomość
Tak dokładnie to te, wszystkie - dla mnie - są rewelacyjne!! Naprawdę warto spróbować.
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 10:01   #17
chandra
Rozeznanie
 
Avatar chandra
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 515
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

ja polecam waxa
__________________
...
Radość była panią domu, strach mieszkał w szopie na tyłach.
chandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 16:46   #18
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

Polecam odżywkę Isana z olejkiem babassu Natychmiastowe efekty, włosy mięciutkie i nawilżone
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:09   #19
mamajagody_2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 27
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

hej, każda musi sobie dobrać do swoich włosów, ja do tej pory używałam zawsze garnier szampon + odżywka (z tej samej firmy zawsze). Używałam do farbowanych, czerwona butelka, teraz kupiłam z drożdżami piwnymi taka przezroczysto pomarańczowa... , włosy są naprawdę ładniejsze, takiz estaw starcza mi na ok 2 mies, mam krótkie włosy. ale zmienię graniera na BIEDRONKĘ ELISSE, wszystkie tak chwalą
mamajagody_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 06:36   #20
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

joanna profesjonalna porzeczkowa na blogu mam jej recenzje swietna
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 15:31   #21
LoveLuxury
Raczkowanie
 
Avatar LoveLuxury
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 91
Dot.: Naprawdę dobra odżywka do włosów.

A ja się zgadzam z StayInShape. Używałam wielu rzeczy i właśnie te profesjonalne u mnie działały. Zwłaszcza w ciąży i po korzystałam z produktów Alterny. W moim odczuciu jest przepaść między tymi kosmetykami a innymi profesjonalnymi. A jeśli dla kogoś interesuje by kosmetyk był dopieszczony składem. Bez parabenów i innych świństw. To Alterna jest dla niego. U mnie na blogu pisałam o tych kosmetykach i jeszcze pewnie napiszę bo ciągle z nich korzystam.

Tak samo ja czuję☠różnicę, między kosmetykami drogeryjnymi a tymi z salonów kosmetycznych czy fryzjerskich. Ale to oczywiście subiektywne jest. ;-)
__________________
Kocham kosmetyki
http://loveluxury.blog.pl
LoveLuxury jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 16:31:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.