Zapalenie jajników - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 13:31   #1
postrzelona20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Unhappy

Zapalenie jajników


Drogie kobietki,czy któras z Was przechodziła zapalenie jajników,jak się u was to objawiało i ile z tym walczyłyście??ja już niestety mam to miesiąc...wybralam leki a poprawa jest znikoma czy moge wylądować przez to w szpitalu?? w piątek mam następną wizytę, i boję sie,że dostane kolejne leki,globulki itd,bo podbrzusze boli nadal( pozdrawiam
postrzelona20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 16:20   #2
aasiaa1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: Zapalenie jajników

1

Edytowane przez aasiaa1990
Czas edycji: 2009-09-01 o 16:56
aasiaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 16:35   #3
postrzelona20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Zapalenie jajników

pamietam doskonale...;/ bólem w lewym jajniku..podobne do kolki,a z czasem przerodziło sie w bol piekący calego podbrzusza;( i tak zostało do dzis... boję sie własnie,ze w piatek lekarz skieruje mnie do szpitala,bo juz wybrałam 2 różne antybiotyki,leki przeciwzapalne i przeciwbólowe,i globulki dopochwowe i nic nie przechodzi jest lepiej,ale ból do końca nie zanikł
postrzelona20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 09:07   #4
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Zapalenie jajników

Pierwszym objawem były bóle podbrzusza, niestety ówczesny ginekolog nie dopatrzył się żadnej choroby. Na tle przenoszonego stanu zapalnego jajników zaczęło wysypywać mnie okropnymi, ropnymi krostami na linii żuchwy. Kosmetyczka do której chodzę poradziła mi ponowną wizytę u lekarza. Niestety odłożyłam ją - pojawiły się gorączka, ogólne osłabienie - myślałam, że jestem przeziębiona. Po "chorobie" poszłam na badanie. Dostałam 2 rodzaje antybiotyków, zakaz współżycia i zalecenie odpoczywania. Pierwsza seria nie dała jednak rezultatów, dostałam kolejną dawkę antybiotyków. I od zimy jest super. Dodam, że nie wiem czy na tym tle, ale zniknęły nawet skrzepy w krwi miesiączkowej. Wiem, że mi się udało, nieraz jednak konieczna jest hospitlizacja. Głowa do góry!
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 20:01   #5
postrzelona20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Zapalenie jajników

no własnie w czwartek wróciłam ze szpitala... ale...ja sie nadal zastanawiam nad soba i moimi bólami...kobietki moje drogie..moze najpierw napisze co mi na sercu lezy..otóż...wypisali mnie ze szpitala,bo wybrałam dozylne antybiotyki przez 7 dni,a ze dostalam okres to nic mi nie robili i brzuch i tak mnie bolal,ze nie umialam sie okreslic,czy mnei jajniki bola,chociaz przed okresem ból sie zmniejszyłł,ale dzisiaj niestety bóle znowu wrócily a okres juz mi sie kończy...taki sam ból jak przedtem...ale chodzi mi tez o to,ze wyniki morfologi,ob i crp nie wskazywaly na zadne zapalenie(wszystko w normie)..mialam robione usg dowcipne i wykryto u mnie 3 cm torbiel n aprawym jajniku....i teraz tu są moje watpliwosci i pytania..czy mozliwe jest to,ze lekarz cos pominął,a moze to wcale nie jest zapalenie jajników,tylko moze cos innego??ja juz mam tego wszystkiego dosyc...moze powinnam isc na usg przez powłoki brzuszne,zeby wykluczyli chorobe nerek,czy czegos innego...bo owszem prawy jajnik mnie boli(wiadomo torbiel),ale lewy??? ja już mam dośc tych lekarzy,wizyt....nie wiem co mam robic a nie chce tez,zeby ktos pomyslał,ze wymyslam sobie choroby itd prosze wyraźcie swoja opinie
p.s co mam brac zeby organizm mi sie zregenerował po tych wszystkich antybiotykach
postrzelona20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 13:31   #6
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Zapalenie jajników

Witam
mi okres spózniał się popnad 2 tygodnie dostałam go wczoraj hmm ale jest jakiś dziwny to bardziej przypomina plamienie o brunatnym kolorze,a dzsiaj nic się nie dzieje już go nie ma? ehh jajnik lewy boli mnie od 3 tygodni,brałam wczesniej tabletki na grzybice pochwy Clotrimazolum 500 mg 10 tabletek ;/ byłam u innego gina i powiedział mi że za dużo tych tablete brałam ;/ boli mnie w sumie wszystko nerki,żoładek ;/ hmm robiłam test w ciązy nie jestem czy to mozliwe że przez ten lek coś mi się stało
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 15:26   #7
Zasmutana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Ze swojego pokoju:P
Wiadomości: 299
Dot.: Zapalenie jajników

Cytat:
Napisane przez postrzelona20 Pokaż wiadomość
no własnie w czwartek wróciłam ze szpitala... ale...ja sie nadal zastanawiam nad soba i moimi bólami...kobietki moje drogie..moze najpierw napisze co mi na sercu lezy..otóż...wypisali mnie ze szpitala,bo wybrałam dozylne antybiotyki przez 7 dni,a ze dostalam okres to nic mi nie robili i brzuch i tak mnie bolal,ze nie umialam sie okreslic,czy mnei jajniki bola,chociaz przed okresem ból sie zmniejszyłł,ale dzisiaj niestety bóle znowu wrócily a okres juz mi sie kończy...taki sam ból jak przedtem...ale chodzi mi tez o to,ze wyniki morfologi,ob i crp nie wskazywaly na zadne zapalenie(wszystko w normie)..mialam robione usg dowcipne i wykryto u mnie 3 cm torbiel n aprawym jajniku....i teraz tu są moje watpliwosci i pytania..czy mozliwe jest to,ze lekarz cos pominął,a moze to wcale nie jest zapalenie jajników,tylko moze cos innego??ja juz mam tego wszystkiego dosyc...moze powinnam isc na usg przez powłoki brzuszne,zeby wykluczyli chorobe nerek,czy czegos innego...bo owszem prawy jajnik mnie boli(wiadomo torbiel),ale lewy??? ja już mam dośc tych lekarzy,wizyt....nie wiem co mam robic a nie chce tez,zeby ktos pomyslał,ze wymyslam sobie choroby itd prosze wyraźcie swoja opinie
p.s co mam brac zeby organizm mi sie zregenerował po tych wszystkich antybiotykach

Nom ja mialam dokladnie to samo bole jajnikow,i podobno zapalenie obustronne. Bralam leki i niby przeszlo ale wrocilo za kilka tygodni.Wiec zmienilam lekarza,ktory powiedzial ze to dziwne ze tak mloda osoba i juz zapalenie.I skierowal mnie na badanie moczu.Okazalo sie ze to nerki i pecherz a bol poprostu tak promieniowal,ze wydawalo sie ze to jajniki.Ale co dziwne po tych tabletkach na zapalenie zostaly mi zrosty na jajowodach.Lekarz powiedzial ze to normalne i zebym sie nie martwila.Okazalo sie ze to powazna sprawa bo pozniej nie mozna miec przez takie zrosty dzieciIde za 2 tyg na badania juz do calkiem innego lekarza.Wiec lepiej dowiedz sie czy zostaly ci zrosty a jak tak to dzialaj zeby nie bylo za pozno.Ja obecnie czekam na wizyte.daj znac co u ciebie.
__________________
Pomyśl chociaż raz ile możesz dać każdego dnia...


Zasmutana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 16:00   #8
postrzelona20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Zapalenie jajników

daje znać co u mnie...pisalam już o tym co u mnie...otóż jak wróciłam ze spzitala to bóle nie przeszły...nie wiem jak to napisac....otóż bóle do tej pory mam..byłam u ogolnego,mialam robione usg przez powłoki brzuszne i wszystko wporządku...zadnych kamieni,piiasku nic...poszłam do ginekologa a ten powiedział,że podejrzewa endometrioze...jutro jade do innego lekarza zeby potwierdził,czy zaprzeczył tą diagnoze....ja sie powoli załamuje..ta niepewnosc..te bóle... jesli diagnoza sie potwierdzi bede musiała miec laparoskopie..
postrzelona20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 17:09   #9
Zasmutana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Ze swojego pokoju:P
Wiadomości: 299
Dot.: Zapalenie jajników

Cytat:
Napisane przez postrzelona20 Pokaż wiadomość
daje znać co u mnie...pisalam już o tym co u mnie...otóż jak wróciłam ze spzitala to bóle nie przeszły...nie wiem jak to napisac....otóż bóle do tej pory mam..byłam u ogolnego,mialam robione usg przez powłoki brzuszne i wszystko wporządku...zadnych kamieni,piiasku nic...poszłam do ginekologa a ten powiedział,że podejrzewa endometrioze...jutro jade do innego lekarza zeby potwierdził,czy zaprzeczył tą diagnoze....ja sie powoli załamuje..ta niepewnosc..te bóle... jesli diagnoza sie potwierdzi bede musiała miec laparoskopie..

Nom a u mnie jesli potwierdzi te zrosty to to samo mnie czeka lub operacja boje sie strasznie. Nigdy nie mialam operacji ani zadnych zabiegow i boje sie tego
__________________
Pomyśl chociaż raz ile możesz dać każdego dnia...


Zasmutana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 18:01   #10
magiii6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zapalenie jajników

Witam wszystkich,jestem totalnie zdołowana przez moje jajowody.Nie wiem gdzie szukać pomocy ani co robić.A mianowicie ponad pół roku temu dostałam ropne zapalenie jajowodów i skończyło się ono na stole operacyjnym.Leczenie antybotykiem brak poprawy,nast.antybiotyk-chiwilowe przyćmienie.Brzuch cały czas czułam.miesiąc temu kolejny antybiotyk,chwilowa ulga,brzuch dalej czuję,dziś kolejne zapalenie nie dostałam teraz antybiotyku gdyż od poprzedniego nie minął miesiąc.Mam teraz czopki przeciwzapalne i jakieś tabletki.Mam dość.W związku z tym,że bóle cały czas były zmieniłam lekarz,obecnie jestem u trzeciego.Każdy mówi coś innego.Mam dość.Czy to się kiedyś skończy?!Czy któaś z Was miał taki przypadek?Pozdrawiam
magiii6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 19:42   #11
Ela85
Raczkowanie
 
Avatar Ela85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 121
Dot.: Zapalenie jajników

Ja mam następujący problem - ponad tydzień temu byłam nad wodą, spore sztuczne kąpielisko, ludzi ponad 2 tys, woda za czysta nie była, aż brązowa. Po 2 dniach wieczorem zaczęło mnie boleć z lewej strony pod brzuchem. Bół się nasilał, nawet przy dotyku mnie bolało i przy przewracaniu się z łóżka na lewy bok. Wziełam kilka NOSP jednak efektu nie było. Zbudziłam się o 4 rano wzięłam Furaginum (na pęcherz), wyszłam z psem na spacer, położyłam się spać, a gdy się obudziłam bólu juz nie było.
Czytałam wczoraj w gazecie, że kąpielisko jest nieczynne, gdyż wykryli tam jakieś bakterie - czy to możliwe, że coś złapałam ?
Od tamtej pory mnie nie boli, jednak czuje od czasu do czasu takie leciutkie narywanie. Nie wiem, może to więcej spowodowane tym, że zawsze jestem przestraszona i ciągle dotykam to miejsce sprawdzając czy nie boli . Miałam tak w przypadku tarczycy, jak wiedziałam ze mam iść do lekarza i miałam swoje wizje że jest mi niewiadomo co to wtedy zaczynało boleć .

Jak myślicie co to może być? chyba jutro się wybiore do lekrza rodzinnego (specj. chorób wew.)
Ela85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 11:08   #12
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Zapalenie jajników

magiii6
ja tez tak miałam,chodziłam od lekarza dolekarza jeden stwierdził u mnie grzybice,drugi jakieś inne zapalenie 3 torbiele 4 ciąże bo po tych lekach bolał mnie strasznie brzuch i spóznial okres,dostawałam 3 antybiotyki dopochwowe od każdego lekarza inny,wydałam około 700 zł na wizyty i leki,chodziłam tylko do lekarek,aż w końcu poszłam do faceta na wizyte i usg dopochwowe,i wszystko ze mną w porządku,zaufałam facetowi bo baby to straszne jędze ;/ żal jak ktoś taki może leczyć?skąd taich lekarzy biorą że każdy gadał mi coś innego!!!
Ela85
ich z tym do lekarza,bedziesz miała wtedy pewnośc czy wszystko w porządku
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 15:06   #13
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Zapalenie jajników

Od bardzo dawna boli mnie podbrzusze.. Zawsze byłam leczona na zapalenie pęcherza, lekarka rodzinna leczyła mnie na to i za każdym razem przepisywała mi te same antybiotyki.. Przez jakiś czas miałam spokój. Jednak jakieś 3tyg temu znowu zaczęło mnie tam boleć (z tym że po obu stronach). Poszłam do ginekologa. Powiedziała mi, że to jest albo zapalenie jajników albo wyrostka. Przepisała mi antybiotyk i zleciła badania. Wyniki wykazały, że mam stan zapalny. Po jakimś czasie poszłam do chirurga. Tam powiedzieli, że to na pewno od jajników i wysłali mnie do innego ginekologa. W sumie byłam u 3 różnych. Każdy przepisywał mi inne leki. Zażyłam je wszystkie. Ból jakby ustał, ale wczoraj wieczorem znowu zaczęło mnie boleć I teraz takie pytanie. Czy wg was powinnam isc do szpitala?? I czy jak się raz mialo zapalenie przydadków, to czy jest możliwa bezpłodność w przyszłości??

Aha, jeszcze jedno: moja gin powiedziała też, że mam zrosty, a macica jest przesunięt w lewą stronę.. Czy to też może mieć później jakiś wpływ na płodność?? Z góry dziękuję
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:20   #14
pysiaczek123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zapalenie jajników

Miałam takie same obiawy ja Wy!!! Lekcewarzyłam to nie poszłam do lekarza!! Sama sobie na złość zrobiłam!! Na początku podejrzewano u mnie Torbiela na jajniku!! Jednak okazało się że mam ostre zapalenioe jajników!!!!!!!! Straszny ból! Ciężko póżniej z tego wyjść! Niedawno wróciłam z szpitala. dostawaLam co dzienni 3razy zastrzyki w tyłek :-( 2razy dziennie dożylnie antybiotyk! Wypóścili mnie w końcu ale nie stety ból nie przestał. Byłam przed wczoraj u ginekologa stwierdził że jakiś kretyn mnie leczył jak zresztą po przeczytaniu waszych wiadomości was też bo po takim zapaleni powinny być odrazu przepisane antybiotyki tak zwane "czopki" by się nie zrobiły zrosty (gdy bym nie poszła prywatnie niec by z tego nie było) i tak musze iść w wtorek na sprawdzenie czy wszystko ok czy choroba czasami nie powruciła!!! czy mnie czeka operacja!!!!!!! Bo jeżeli się przeziębi bardziej jajniki to je usówają a z tym wiąze się też że nie możesz mieć pózniej dzieci!!!!!!!!!! Porażka! Boje sie i to bardzo!!! W końcu dopiero mam 16 lat wszysto przedemną a tu może się wszystko nagle skończyć!!!!!!!
pysiaczek123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:26   #15
pysiaczek123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zapalenie jajników

Tak ma to wielkie znaczenie ponieważ dzięki tym zrostą możesz mieć ciąże poza maciczną!!!!!! albo wogóle nie będziesz mogła zajść w ciąze lub bedzie ci bardzo trudno!!!! Jeżeli to zlekcewazysz możesz mieć operacje na usunięcie tych zrostów ale w tedy usuwają cały jajnik albo jajowód!!! Idz jak naj szybciej do lekarza!!!!!!!!!!!!!!
pysiaczek123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 19:19   #16
postrzelona20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Zapalenie jajników

tak musze iść w wtorek na sprawdzenie czy wszystko ok czy choroba czasami nie powruciła!!! czy mnie czeka operacja!!!!!!! Bo jeżeli się przeziębi bardziej jajniki to je usówają a z tym wiąze się też że nie możesz mieć pózniej dzieci!!!!!!!!!! Porażka! Boje sie i to bardzo!!! W końcu dopiero mam 16 lat wszysto przedemną a tu może się wszystko nagle skończyć!!!!!!!

kto ci to powiedział??
jaką operacje można przejść?jakie usunięcie jajników?co Ty mówisz??masz zła wiedze,nie wiem skad ja wziełas...nie usuwaja zadnych jajników,ani jajowodów,a jedynie zrosty okołojajnikowe...!!!nie zadna operacj atylko laparoskopia!! i sprawdzaja droznosc jajników!!
Można miec problemy z zajściem w ciąze i nie mozna tegolekceważyc,ale Tobie tak młodej dziewczynie nie beda sprawdzac drożnosci jajników!!!
postrzelona20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 17:34   #17
dakota89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 751
Dot.: Zapalenie jajników

Witam.Chciałam was spytac dziewczyny o coś Mam 20 lat i od kilku dni boli mnie po lewej stronie podbrzusze ale nie tak "normalnie" tylko kłuje mnie w jednym punkcie jakby ktoś mnie czymś dzgał.Jak gwałtowniej rusze lewą nogą jak chodze jak sie ruszam a czasmi tak poprostu jak leze czy siedze.Czy to moze być cos z jajnikami?Pozdrawiam was ciepło
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post42752959
frezarka,kawitacja, zestaw do odbudowy keratynowej!!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post42753717 Książki
dakota89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 18:19   #18
przydygana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Zapalenie jajników

Zrób sobie analizę moczu.Mnie takim własnie bólem zaczęła się kolka nerkowa.Tez myślałam, ze postawili błedną diagnoze, okazało sie , że mam kamienią w nerce.Żadne usg, rtg nie wykazało,że to kamien,bo był "bezcieniowy", dopiero urografia potwierdziła.Przechodziła m tez kiedyś zapalenie jajników, to był straszny ból, połączony z gorączką, dreszczami i nie mogłam nawet chodzic.Dostałam od razu, leki doustne, dowcipne , doodbytnicze i zastrzyki 2 razy dziennie.Od tamtej pory nie mam zadnych problemów z "moim podwoziem".Tak więc, wizyta u dobrego lekarza konieczna i poproś o skierowanie na badanie moczu.Pozdrawiam
przydygana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:25   #19
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Zapalenie jajników

Byłam w lekarza, który wykrył nadzerke ale mam co do tego watpliwości. Mam bole podczas stosunku, upławy o zółtym zabarwieniu, i bol lewego jajnika od czasu do czasu ktory powraca. Czy moze to byc zapalenie jajnika? Bylam u 2 lekarzy :/ jeden nic nie wykryl a 2 ta neszczesna nadzerke...
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 22:13   #20
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Zapalenie jajników

przepraszam, lekarze nie wykryli zapalenia a my mamy to zrobic....?
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 05:35   #21
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Zapalenie jajników

czy twoj post tyczy sie mojego zapytania? jesli tak to po 1 proponuje czytac ze zrozumieniem poniewaz nie ma tam pytania czy to jest tylko czy to moze byc ale ja rozumiem ze nie wszyscy opanowali ta "trudna" technike... po 2 skoro nic na ten temat nie wiesz to po co sie wypowiadasz? a po 3 jak mam ochote to moge nawet zapytac czy mam siersc na mozgu i miec nadzieje ze ktos sposrod wizazanek moze miec jakies przypuszczenia na ten temat poniewaz to to miedzy innymi sa fora wiec "przepraszam" i bez obrazy, ale jak dla mnie nie musisz wiedziec nic na ten temat poczekam az ktos cos moze wiedziec

Edytowane przez Wenja
Czas edycji: 2009-11-08 o 05:42
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:56   #22
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Zapalenie jajników

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
czy twoj post tyczy sie mojego zapytania? jesli tak to po 1 proponuje czytac ze zrozumieniem poniewaz nie ma tam pytania czy to jest tylko czy to moze byc ale ja rozumiem ze nie wszyscy opanowali ta "trudna" technike... po 2 skoro nic na ten temat nie wiesz to po co sie wypowiadasz? a po 3 jak mam ochote to moge nawet zapytac czy mam siersc na mozgu i miec nadzieje ze ktos sposrod wizazanek moze miec jakies przypuszczenia na ten temat poniewaz to to miedzy innymi sa fora wiec "przepraszam" i bez obrazy, ale jak dla mnie nie musisz wiedziec nic na ten temat poczekam az ktos cos moze wiedziec
o loooosieeee... i co Ci da, ze ktos powie czy moze byc czy nie? chyba wazniejsze jest to, co Ci naprawde dolega. i akurat wiem na ten temat wystarczajaco duzo, zeby moc sie wypowiedziec.
powiedzialas ZBYT MALO zeby mozna bylo cokolwiek powiedziec.... bol jajnikow pojawia sie takze u zdrowych kobiet np w okresie owulacji. poza tym w przypadku zapalenia zwykle jest on bardzo silny, promieniuje na plecy, biodro, czesto towarzyszy mu goraczka, chociaz oczywiscie nie jest to regula. czasem dochodza do tego wymioty, omdlenia. bol ktory powraca od czasu do czasu raczej nie jest objawem zapalenia. jednak jesli jest uciazliwy moze swiadczyc np o torbielu. uplawy moga byc rownie dobrze objawem zapalenia pochwy. np grzybicznego. bol podczas stosunku jak najbardziej moze byc spowodowany stanem zapalnym wywolanym przez nadzerke, ktora u Ciebie zdagnozowano. wrozkami my nie jestesmy, nie napisalas nic konretnego, co Ci da takie gdybanie? bylas u 2 lekarzy, nawet nie powiedzialas jakie badania miala robione. jesli dalej masz watpliwosci-wybierz sie do kolejnego, zrob usg, wymaz z pochwy i badania krwi wykluczajace (lub tez potwierdzające) domniemane zapalenie jajnikow. i nastepnym razem zachowaj wypowiedzi jak ta powyzej dla siebie. chyba ze chcesz zostac forumowym 'trollem'

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2009-11-08 o 11:57
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 16:25   #23
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Zapalenie jajników

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
o loooosieeee... i co Ci da, ze ktos powie czy moze byc czy nie? chyba wazniejsze jest to, co Ci naprawde dolega. i akurat wiem na ten temat wystarczajaco duzo, zeby moc sie wypowiedziec.
powiedzialas ZBYT MALO zeby mozna bylo cokolwiek powiedziec.... bol jajnikow pojawia sie takze u zdrowych kobiet np w okresie owulacji. poza tym w przypadku zapalenia zwykle jest on bardzo silny, promieniuje na plecy, biodro, czesto towarzyszy mu goraczka, chociaz oczywiscie nie jest to regula. czasem dochodza do tego wymioty, omdlenia. bol ktory powraca od czasu do czasu raczej nie jest objawem zapalenia. jednak jesli jest uciazliwy moze swiadczyc np o torbielu. uplawy moga byc rownie dobrze objawem zapalenia pochwy. np grzybicznego. bol podczas stosunku jak najbardziej moze byc spowodowany stanem zapalnym wywolanym przez nadzerke, ktora u Ciebie zdagnozowano. wrozkami my nie jestesmy, nie napisalas nic konretnego, co Ci da takie gdybanie? bylas u 2 lekarzy, nawet nie powiedzialas jakie badania miala robione. jesli dalej masz watpliwosci-wybierz sie do kolejnego, zrob usg, wymaz z pochwy i badania krwi wykluczajace (lub tez potwierdzające) domniemane zapalenie jajnikow. i nastepnym razem zachowaj wypowiedzi jak ta powyzej dla siebie. chyba ze chcesz zostac forumowym 'trollem'

Nie bede swoich wypowiedzi zostawiac dla siebie tylko bede sie udzielac jak bede miala ochote na to tym bardziej ze zalezy mi na odpowiedzi i skoro zapytala czy moze to byc to naiwdoczniej mialam w tym jakis cel mialam robione badania a skoro nie chcesz odpowiadac na moje pytanie to nie wiem po co sie wogole udzielasz w moim temacie jak nie chcesz sie wypowiadziec to przemilcz,a swoje uwagi zostaw dla siebie i tyle, zebys czasem nie zostala "trollem" forumowym a objawy rowniez znam ale to jest choroba przewlekla i poczatkowo objawy moga nie wystepowac

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
przepraszam, lekarze nie wykryli zapalenia a my mamy to zrobic....?
faktycznie widac ze wiesz duzo, skoro na proste pytanie nie potrafisz znalezc odpowiedzi tylko jakies komentarze nie na temat piszesz. Skoro jestes tego zdania ze nie jestes w stanie udzielic mi na to odpowiedzi to nie wiem po co wogole pisalas ???

Edytowane przez Wenja
Czas edycji: 2009-11-08 o 16:26
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:58   #24
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Zapalenie jajników

przeciez udzielilam Ci odpowiedzi na pytanie...

nie rozumiem co sie dzieje z tym wizazem. a raczej z ludzmi.
nc.

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2009-11-08 o 18:00
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:09   #25
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Zapalenie jajników

Wenja skoro Ty bedziesz pisala o czym chcesz i kiedy chcesz, to dlaczego zabraniasz innym sie wypowiedzieć? ojejka89 ma racje- skad my mamy wiedziec co Tobie dolega? Z resztą napisała już co może być, a co to tak na prawdę jest powie Ci inny lekarz, może piąty, może dziesiąty z kolei
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:33   #26
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Zapalenie jajników

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
przeciez udzielilam Ci odpowiedzi na pytanie...

nie rozumiem co sie dzieje z tym wizazem. a raczej z ludzmi.
nc.
nie nie odpowiedzialas powiedzialas ze nie wiesz co mi jest a nie takie bylo moje pytanie no ale coz...

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Wenja skoro Ty bedziesz pisala o czym chcesz i kiedy chcesz, to dlaczego zabraniasz innym sie wypowiedzieć? ojejka89 ma racje- skad my mamy wiedziec co Tobie dolega? Z resztą napisała już co może być, a co to tak na prawdę jest powie Ci inny lekarz, może piąty, może dziesiąty z kolei

nie ja zabranialam ale ojejka moja wypowiedz byla ironiczna wzorowana na jej wypowiedzi i jakbys przeczytaa mojego posta uwaznie to bys sie DOWIEDZIALA ze NIE pytam o to co mi jest tylko czy to moze byc to no ale coz...
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:40   #27
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Zapalenie jajników

Przeczytalam uwaznie, i dla mnie to jest bez roznicy, bo i tak skad my mamy wiedziec co to MOZE byc? Ojejka89 odpisala Ci, nie za pierwszym razem, ale odpisala wiec sie nie czepiaj
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:44   #28
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Zapalenie jajników

opisalam KAŻDĄ z Twoich dolegliwości i napisalam czym MOŻE ona byc spowodowana. nie będę przytaczać calosci mojej wypowiedzi, ale krotkie podsumowanie jest chociazby tu:
Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
bol ktory powraca od czasu do czasu raczej nie jest objawem zapalenia. jednak jesli jest uciazliwy moze swiadczyc np o torbielu.
napisalam DOKŁADNIE jakie badania MOŻESZ ZROBIĆ jeśli dalej masz wątpliwości. Owszem, poczatkowe stany zapalenia mogą przebiegać bezobiawowo,ale wynikow labolatoryjnych sie nie oszuka.

prosze Cie,nie mow o czytaniu ze zrozumieniem skoro Tobie samej sprawia ono problem...

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2009-11-08 o 18:46
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:06   #29
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Zapalenie jajników

nie sprawia mi zadnej trudnosci chcialam normalnej odpowiedzi tak albo nie a ty nie wiem co probujesz udowodnic... bo nie pytalam o to co to moze byc tylko czy to moze bcy zapalenie jajnikow... nie wiem czy juz to zauwazylas? o badania rowniez nie pytalam ale widze to rowniez ci "umknelo"... jak Cie ktos zapyta czy ta trawa jest zielona to opiszesz cala budowe rodzaje i testy za pomoca ktorych mozna to sprawdzic? czy poprostu odpowiedz na proste pytanie?
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:09   #30
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Zapalenie jajników


chyba nie masz sie juz czego przyczepic;p
w cytacie z mojego poprzedniego postu masz odpowiedz na Twoje pytanie...

albo zeby ukrocic ta zbyteczna dyskusje oszczedze Ci kolejnych trudow wnioskowania czegokolwiek z wyczerpujacych wypowiedzi, bo rozumiem ze dla niektorych sa one zbyt dlugie i za trudne do zinterpretowania.

WG MNIE NIE MOŻE TO BYĆ ZAPALENIE JAJNIKA.


Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2009-11-08 o 19:15
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-09 09:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.