Okres w dzień ślubu - co robić? ;( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 14:57   #61
pinky82
Raczkowanie
 
Avatar pinky82
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: PL południowo-zachodnia:)
Wiadomości: 60
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

dodam, iż biorę Novynette...
__________________
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera ... na próbę
pinky82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:09   #62
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

Głupotą jest brac 2 opakowania tabletek bez przerwy! Możesz sobie zrobi krzywdę! Lepiej wziąc parę więcej i zakończy branie w dzień ślubu a okres pojawi się po ok 3 dniach. Możesz też zaczą brac później niż przewiduje ulotka. Oblicz sobie tak, żeby kończyło się w dzień ślubu i to by było najlepsze rozwiązanie! Z takimi tabletkami nie ma śmichów. Jednej nie zaszkodzą a innej narobią kłopotów.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 08:21   #63
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Głupotą jest brac 2 opakowania tabletek bez przerwy! Możesz sobie zrobi krzywdę! Lepiej wziąc parę więcej i zakończy branie w dzień ślubu a okres pojawi się po ok 3 dniach. Możesz też zaczą brac później niż przewiduje ulotka. Oblicz sobie tak, żeby kończyło się w dzień ślubu i to by było najlepsze rozwiązanie! Z takimi tabletkami nie ma śmichów. Jednej nie zaszkodzą a innej narobią kłopotów.
Co może się stać? Mój ginekolog mówił mi, że można wziąć 2 opakowania bez przerwy i nic się nie stanie.
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 08:34   #64
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Co może się stać? Mój ginekolog mówił mi, że można wziąć 2 opakowania bez przerwy i nic się nie stanie.

dokladnie ja takze tak robie, nie mamy wyboru pozatym tu nie chodzi o sam okres,bo np dla mnie to nie jest jawiekszy problem.Ja szaleje przed - mam fatalne PSM,zlosc,placz,nerwy obolale piersi i 2-3 kg wiecej
Tak bylo na slubie siostry w tamtym roku, soetalam w dzien slubu i pomimo tego ze nie jestem gruba!!!! wygladalam i czulam sie jak slonica
pozatym tez bylam u ginekologa zrobil mi wszystkie badania, moje siostry biora tabletki od kilku dobrych lat, badaj sie systematycznie i jakos wszytko jest w pozadku.
u nas w kraju panuje chyba jeszcze taki stereotyp zwiozany z hormonami,kobiety na calym swiece biora je przez dlugie lata a pozniej rodza zdrowe piekne dziecie, w niektorych kraja sa nawet refundowane!!!
mysle ze nie ma sie czego bac, to twoj dzien i napewno dwa opakowania nie zrobia rewolucji w organizmie, gdyby tak bylo lekarze nie wypisywaliby na cos takiego recept
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 08:41   #65
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Kofika13, bierzemy slub tego samego dnia , 13 września

niestety....mi też okres wypada w okolicach ślubu... tabletki odpadają, bo bardzo chcemy zacząć starać się o dzidzię....
więc chyba będę się tą witaminką C faszerować, cukrem i stosować zimny prysznic...

będzie super

no tak i znowu nie chce robi z siebie eksperta,ale my takze bedziemy sie "starc" i powiedzialam to lekarzowi on nie wiedzial zadnych przeciwskazan aby jednak wziac tabletki.
Do tego dodoam ze nie stosowalam antykoncepcji hormonalnej nigdy przedtem wiec 2 opakowania pod rzad nie powinny "nabroic" w moim organizmie
oj napisze jak to wszystko na mnie dziala juz po slubie.poki co biore juz 4 dzien i nie zauwazylam zadnych zmian
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 10:46   #66
sygnaturka
Raczkowanie
 
Avatar sygnaturka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
GG do sygnaturka
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

Tak się zastanawiam - czy okres to naprawde aż taki wielki problem? Jeśli brzuch nie boli, to tampony do kieszeni i już. Tra to przeżyć. Pamiętać, by co kilka godzin uciekać do toalety i tyle. Zawsze mnie to zastanawia - mnie okres jeszcze nie popsuł żadnego święta czy imprezy.
sygnaturka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 11:03   #67
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
u nas w kraju panuje chyba jeszcze taki stereotyp zwiozany z hormonami,kobiety na calym swiece biora je przez dlugie lata a pozniej rodza zdrowe piekne dziecie, w niektorych kraja sa nawet refundowane!!!
mysle ze nie ma sie czego bac, to twoj dzien i napewno dwa opakowania nie zrobia rewolucji w organizmie, gdyby tak bylo lekarze nie wypisywaliby na cos takiego recept
1.W Anglii tabletki są refundowane, aborcja jest dozwolona a chorych dzieci rodzi się bardzo dużo. W Polsce nie widziałam tylu niepełnosprawnych dzieci co tutaj w parkach i na zakupach.
2. Dwa opakowania pod rząd z powodu ślubu to nie głupota. Ja teraz stosuje npr ale latem na żagle jadę z tabletkami.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 17:17   #68
emi_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

ile lekarzy,tyle może być i opinii, i sposobów leczenia. zawsze tak jest. jestem przeciwniczką tabletek,ale jeśli za rok okres będzie wypadał mi w dzień slubu, to przyjmę dwa opakowania tabletek antykoncepcyjnych. nie powinny narobić zbyt dużego bałaganu w organizmie, a jak każda wie, wachania hormonalne powodują,że nie zawsze wygląda się korzystnie
emi_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 17:46   #69
jeanne8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 251
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

Ja też się tego boję
__________________
Nazwałam Twoim imieniem każdy dzień
i tak już będzie, do skończenia świata...

jeanne8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 11:39   #70
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

Okres w dzień ślubu to jeden z koszmarów panny młodej, niestety przytrafi się i mnie . Już nie chodzi o ten ból brzucha, ale o komfort. Ja mam pierwsze dwa dni naprawdę obfite, że z domu się nie ruszam, więc nie wyobrażam sobie latać co chwila do łazienki i zmieniać podpaski czy tampony, obawiam się, że mogę pobrudzić suknię. Dlatego dziewczyny jeżeli macie możliwość to bierzcie pigułki, ja niestety nie mogę, a chętnie bym wzięła. Tylko pamiętajcie, że najlepiej zacząć je łykać 3-4 miesiące przed ślubem, bo przez 3 pierwsze opakowania mogą pojawić się skutki uboczne, np plamienia.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 08:20   #71
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

mnie również @ wypadała w dzień ślubu, wzięłam 3 listki tabletek i było ok naprawdę, nie ma się co bać tabletek anty, zwłaszcza branych tylko przez trzy cykle.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-02, 22:04   #72
Soniapiecha9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 9
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

zajdz w ciaze, nie bedziesz musiala sie stresowac, Jesssuuuuu jak ja uwielbiam idiotyczne posty...
Soniapiecha9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 11:16   #73
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

Cytat:
Napisane przez Soniapiecha9 Pokaż wiadomość
zajdz w ciaze, nie bedziesz musiala sie stresowac, Jesssuuuuu jak ja uwielbiam idiotyczne posty...

A po co odkopujesz watek sprzed 8 lat zeby napisac cos tak durnego?
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 17:03   #74
Soniapiecha9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 9
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

niczego nie odkopuje. Po prostu sie na niego natknelam. Cos ci nie pasuje?
Soniapiecha9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 11:59   #75
marnofe
Przyczajenie
 
Avatar marnofe
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: Okres w dzień ślubu - co robić? ;(

Absolutnie każda z nas powinna sobie świetnie zdawać sprawę z takich rzeczy... Jest naprawdę całe mnóstwo informacji w Internecie, dzięki którym nie będzie trzeba pytać nikogo na forum Trzeba tylko naprawdę dobrze poszukać i uwierzcie mi, że problem się rozwiąże całkowicie sam. I to jest też powód dlaczego jestem za edukacją seksualną w szkołach. Dzięki temu dzieciaki już od początku dowiadują si wszystkich niezbędnych rzeczy i problemy się same rozwiązują Warto spojrzeć na przykład tutaj http://www.mamazone.pl/artykuly/mama...-braku-okresu/
__________________
Zasadniczo żyjemy w czasach obojętności, a otacza nas taka wielka ilość informacji o nas i innych osobach. Jak się chce, można je łatwo zgromadzić. A mimo to naprawdę mało wiemy o ludziach.

Edytowane przez marnofe
Czas edycji: 2017-11-07 o 09:57
marnofe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-28 12:59:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.