Wrocław Ginekolog - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-07, 15:49   #1
mlulu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4

Wrocław Ginekolog


Witajcie wizażanki. Do tej pory byłam pacjentka przychodni ginekologicznej na Bulwarze Ikara, ale od miesiąca nie mogę sie tam zarejestrować, wszystkie miejsca na cały tydzień rozchodzą się w godzinę a dodzwonienie sie graniczy z cudem. Szukam więc ginekologa we Wrocławiu, najlepiej refundowanego, który po uprzednim skontrolowaniu mojego zdrowia byłby skłonny przypisywac mi bez problemu dobrane już tabletki anty. Jestem dosyc mloda, wiec nie chce trafic na lekarza który odmówi mi recepty. czy ktos zna przychodnie na kamiennogórskiej?
mlulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 12:42   #2
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wrocław Ginekolog

W przychodni na ul. Bzowej jest ginekolog Jeden to pan Gwozdz-calkiem sympatyczny gościu.. niestety nazwiska drugiego ginekologa nie znam.
Nr. telefonu musisz sobie w necie poszukac, bo ja nieposiadam bo nie umawiam sie tam telefonicznie.

Ahaa! przychodnia nazywa sie Biogenez

Mam nadzieje,ze chociaz troszke ci pomoglam
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 12:44   #3
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wrocław Ginekolog

aha i ta przychodnia niestety nie jest na kamiennogorskiej..
Pewnie sie zdarzylas domyslic
ul. Bzowa to okolice Grabiszynskiej
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 12:11   #4
suziaa
Rozeznanie
 
Avatar suziaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 662
GG do suziaa
Dot.: Wrocław Ginekolog

Cytat:
Napisane przez mlulu Pokaż wiadomość
Witajcie wizażanki. Do tej pory byłam pacjentka przychodni ginekologicznej na Bulwarze Ikara, ale od miesiąca nie mogę sie tam zarejestrować, wszystkie miejsca na cały tydzień rozchodzą się w godzinę a dodzwonienie sie graniczy z cudem. Szukam więc ginekologa we Wrocławiu, najlepiej refundowanego, który po uprzednim skontrolowaniu mojego zdrowia byłby skłonny przypisywac mi bez problemu dobrane już tabletki anty. Jestem dosyc mloda, wiec nie chce trafic na lekarza który odmówi mi recepty. czy ktos zna przychodnie na kamiennogórskiej?
hej. ja tam bardzo długo mieszkałam i wiem, że przyjmuje tam dr.Studzińska-Kalota w tej prywatnej ale na kase chorych przyjmuje na ul.Żółtej. ja osobiście jej nie polecam ale może to rzecz gustu....recepty wypisuje chętnie także nie powinnaś mieć żadnych problemów. pozdrawiam
suziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 12:38   #5
Asiazr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wrocław Ginekolog

Witam mam pytanie. Dzis doktor powiedziala mi ze "wypadl mi jajnik" nie bardzo rozumiem o co chodzi, czy mozecie napisac o co chodzi? Z gory dziekuje.
Asiazr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:03   #6
dodka88
Raczkowanie
 
Avatar dodka88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 54
Dot.: Wrocław Ginekolog

wiecie gdzie moge zrobic proby watrobowe we wroclawiu??
__________________

dodka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:43   #7
mariska123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wrocław Ginekolog

KOLEJNY KONOWAŁ - OSTRZEGAM PRZED KOTARSKIM Z WROCŁAWIA!!!!

Naciągacz i oszust a do tego kompletnie niezorganizowany. Nie istnieje recepcja i umawianie się na wizyty, po prostu czeka się na swoją kolej jak za komuny... Doktorzyna lubi sobie pogadać z pacjentkami i podowcipkować, więc zazwyczaj jedna osoba spędza około 30 minut w gabinecie. Dlatego nawet jeżeli potrzebujesz tylko recepty a jesteś 5 w kolejce to sterczysz tam ponad 2 godziny...
Poszłam do niego z zapaleniem pęcherza, przewiało mnie dosyć mocno. Lekarzyna potwierdził stan zapalny i wysłał mnie na badania pod kątem wirusów i grzybów. Wtedy nie wiedziałam, że te badania przysługują mi za darmo z NFZ, więc oczywiscie poszłam tam gdzie mi polecił i zapłaciłam. Badania nie wykazały żadnych grzybów, bakterii etc. W tym czasie kupiłam sobie w aptece jakiś środek na zapelenie dróg moczowych i wyleczyłam się sama. Do naciągacza Koterskiego jednak poszłam pokazać mu wyniki. Bardzo go to zdziwiło i stwierdził, że coś muszę mieć. Nastraszył mnie chlamydią i kazał iść laboratorium. Oczywiście badanie płatne, ponad 100zł. Wtedy nie wiedziałam, że przysługuje za darmo z NFZ... Posłuchałam lekarzyny i mimo iż czułam się dobrze zrobiłam te badania. Ze strachu po prostu. Oraz z powodu niewiedzy. Oczywiście wyniki były ok, nic mi nie dolegało. Ale konował się uwziął i przez pół roku w sumie odsyłał na przeróżne badania oraz przepisywał leki, które moge kupić taniej "tylko w jego aptece". Owszem, te jego leki nie były specjalnie drogie, ale były też zupełnie niepotrzebne!!!!!
Bo całej tej wystrzałowej kuracji zapisał mi tabeletki antykoncepcyjne. Te co każdej pacjentce - czyli Harmonet. Oczywiście żadnych badań pod kątem hormonów wcześniej nie zlecił, stwierdził, że to bez sensu mimo iż chciałam skierowanie na takie badania. Wtedy byłam u niego ostatni raz.
Przestrzegam wszystkich - to konował, naciągacz i oszust. O swojej pracy ma mizerne pojęcie, nadrabia tylko dowcipami. Wszystkich leczy wg tego samego schematu. Chodząc do niego dajecie mu zarobić, w końcu NFZ płaci temu staremu obleśnemu dziadowi za każdą pacjentkę. On Wam nie pomoże!!! Nie dajcie się oszukać tak jak ja! Kotarski to najgorszy "lekarz" we Wrocławiu!!! Dla niego liczy się tylko forsa, a wiedzę ma marną. Bezczelnie straszy i manipuluje ludźmi, żeby nabić swoją kabonę.
mariska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 20:15   #8
emalf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30
Dot.: Wrocław Ginekolog

Kochane gdzie we Wrocławiu mozna w okolicach grunwaldzkiego wykonac proby watrobowe i badania na krzepliwosc krwi...tak zeby nie trzeba bylo sie rejestrowac tylko pojsc i juz...Cos w LaboFam (gunwaldzka 2) robia, ale na ich stronie strasznie malo tych badan jest podanych wiec nie wiem...
Ktos mi mowil tez o przychodni na Kamienskiego...z tym ze to juz daleko, ale jesli zrobia mi tam full serwis to moge nawet tam jechac...tylko pytanie czy tam trzeba sie zapisywac, rejestrowac czy cos...
emalf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:20   #9
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Wrocław Ginekolog

Cytat:
Napisane przez emalf Pokaż wiadomość
Kochane gdzie we Wrocławiu mozna w okolicach grunwaldzkiego wykonac proby watrobowe i badania na krzepliwosc krwi...tak zeby nie trzeba bylo sie rejestrowac tylko pojsc i juz...Cos w LaboFam (gunwaldzka 2) robia, ale na ich stronie strasznie malo tych badan jest podanych wiec nie wiem...
Ktos mi mowil tez o przychodni na Kamienskiego...z tym ze to juz daleko, ale jesli zrobia mi tam full serwis to moge nawet tam jechac...tylko pytanie czy tam trzeba sie zapisywac, rejestrowac czy cos...
O LaboFam nic nie słyszałam. Ja robiłam próby wątrobowe w przychodni "ZiemoVita" na ul. Ziemowita (obok pl. Jana Pawła II). Laboratorium jest na III piętrze, nie trzeba się rejestrować. Po prostu przychodzisz rano na czczo, wchodzisz do gabinetu, podajesz imię, nazwisko i pesel, mówisz które badania chcesz zrobić, płacisz, siadasz i pobierają Ci krew. Nie musisz mieć tam karty ani nic takiego. Ceny prób wątrobowych:
ALT - 5 zł
AST - 5 zł
GGTP - 5,50 zł
Do tego trzeba doliczyć 3 zł za samo pobranie krwi. Wyniki miałam jeszcze tego samego dnia popołudniu
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 21:41   #10
zuzaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: Wrocław Ginekolog

pile!!dziewczyny pilne!
szukam pgin. we wro ktory zna sie na leczeniu grzybka, zleci badania (nie jak moja doktor )
prosze o pomoc
zuzaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 17:11   #11
niezapominaczka
Raczkowanie
 
Avatar niezapominaczka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 206
Dot.: Wrocław Ginekolog

dziewczyny podajcie namiary na kogoś dobrego we Wrocławiu- najlepiej z cennikiem (ile za cytologię, usg)
niby jest sporo opinii w temacie "Dobry lekarz" jednak często koszty i adresy gabinetów są już nieaktualne
__________________

niezapominaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 19:43   #12
humannature
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wrocław Ginekolog

Cześć czy któraś z Was chodziła może do dr Małgorzaty Winiarskiej i orientuje się ile kosztuje wizyta prywatna?
humannature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-08 20:43:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.