REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-18, 16:47   #1
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424

REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD


Witam!
Dziewczyny pojawił się nowy podkład firmy Revlon. Czy którakolwiek z Was go ma?
Ja kupiłam wczoraj na Allegro...Nie ukrywam że zaciekawiła mnie jego dość nietypowa forma.
W pojemniczku znajdują się dwie komory z ciemnym i jasnym podkaldem, i mamy 5 stopni - którymi mozemy regulowac kolor.
Odsyłam do stronki. Kolory też ciekawe
http://www.revlon.com/ProductCatalog...&ProductID=134
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P-faceCustCreation-lg.jpg (41,5 KB, 159 załadowań)
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:06   #2
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

W zasadzie to innowacja,nie widziałam nigdzie takiego rozwiązania. Ciekawa jestem jak to się "je" i czy faktycznie jest dobry i trwały. Możesz napisać coś więcej.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:37   #3
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
W zasadzie to innowacja,nie widziałam nigdzie takiego rozwiązania. Ciekawa jestem jak to się "je" i czy faktycznie jest dobry i trwały. Możesz napisać coś więcej.
Czekam na przesyłke narazie. Sama jestem ciekawa co to bedzie. Wybrałam kolor "Light".
Jak wypróbuje - od razu dam znac. Na kwc ktos go juz zgłosił ale nie ma żadnych ocen...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 18:27   #4
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

na makeupalley.com są oceny tego produktu i z tego co widzę oceny są niezbyt pochlebne
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 19:21   #5
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Ja znalazłam taką opinie... http://au.answers.yahoo.com/answers2...7170012AAkIWJP

No nic... przekonam sie na własnej skórze już niedługo
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:31   #6
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Oooo, a to ciekawostka. Daj znać koniecznie jak sie sprawuje
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 23:31   #7
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

tez jestem jego ciekawa...
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 10:21   #8
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Pytanie z rodziny tych glupich
Po co mam kupowac jeden podklad w kilku odcieniach, skoro do mojej cery pasuje jeden? Wyprodukowali podklad rodzinny? Dla mamy i corek? Dla mnie i kilku kolezanek?
OK, powiedzmy, ze zima jestem odrobine bledsza niz latem, ale ja sie nie opalam wiec jednego odcienia podkadu uzywam przez okragly rok i pasuje zawsze. Wiec po co mi az 5 odcieni?
Gdybym go kupila okazaloby sie pewnie, ze polowa opakowania bylaby za jasna/ciemna i wywalilabym go do kosza.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 13:42   #9
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Podbijam wątek.
Ciekawi mnie jak się sprawuje to cudo.. Może Wizażanki będą tak miłe i opiszą swoje doświadczenia? Zastanawiam się czy warto zainwestować w ten, jak to trafnie określiła MISIAPISIA, podkład rodzinny
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 13:52   #10
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Też go widziałam na allegro i się zastanawiałam, więc poczekam na opinie
Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Pytanie z rodziny tych glupich
Po co mam kupowac jeden podklad w kilku odcieniach, skoro do mojej cery pasuje jeden? Wyprodukowali podklad rodzinny? Dla mamy i corek? Dla mnie i kilku kolezanek?
OK, powiedzmy, ze zima jestem odrobine bledsza niz latem, ale ja sie nie opalam wiec jednego odcienia podkadu uzywam przez okragly rok i pasuje zawsze. Wiec po co mi az 5 odcieni?
Gdybym go kupila okazaloby sie pewnie, ze polowa opakowania bylaby za jasna/ciemna i wywalilabym go do kosza.
Dla Ciebie jest on nieodpowiedni bo jak sama mówisz się nie opalasz i raczej masz podobny odcień cały rok, ale dużo jest osób które na lato kupują ciemniejsze podkłady, a na zimę jaśniejsze, więc byłoby to jakieś rozwiązanie. Albo np. jest wiosna czy tam jesień/zima i ktoś idzie na jakąś imprezę więc chcę się opalić i idzie na solarium kilka razy czy też balsamów używa, to bezsensu kupować nowy podkład na jeden raz, a tak może skorzystać. To jest oczywiście wymyślony jeden z powodów, ale takich powodów może być naprawdę wiele.
Z tym rodzinnym to też nie głupie. Kupuje mama,a córka może np. używać od czasu do czasu nie tracąc pieniędzy na nowy(jeśli ma inny odcień cery niż mama).

Zobaczymy czy się przyjmie ta nowa technologia

EDIT:
Spr kwc no i jest pierwsza opinia i to jaka...
Dziewczyna bardzo go zachwala czekamy na relację założycielki wątku co do podkładu.
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 14:20   #11
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Melduje się !
Podkład jest bardzo fajny! Bardzo dobrze się rozprowadza, nie robi maski, nie jest "tępy". ja żaluje jednak że nie wziełam tego najjasniejszego z gamy, tylko drugi z kolei - tak więc bledzioszki powinny wziąć ten najjasniejszy odcien.
Ogólnie dla osób które niekoniecznie chca miec 5 podkladów na cały rok - bo się opalają, ta opalenizna potem blednie jakiś czas itd - jest to naprawde fajne rozwiązanie.

I jeszcze jedno : firma Revlon nie testuje swoich kosmetyków na zwierzątkach....wiec tym bardziej polecam!
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 14:22   #12
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

A jak z kryciem? Bardzo ciekawy ten podkład...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 17:07   #13
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

a czy ma ktos moze sklad? jestem ciekawa czy ma alkohol tak jak colorstay.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 17:29   #14
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Pytanie z rodziny tych glupich
Po co mam kupowac jeden podklad w kilku odcieniach, skoro do mojej cery pasuje jeden? Wyprodukowali podklad rodzinny? Dla mamy i corek? Dla mnie i kilku kolezanek?
OK, powiedzmy, ze zima jestem odrobine bledsza niz latem, ale ja sie nie opalam wiec jednego odcienia podkadu uzywam przez okragly rok i pasuje zawsze. Wiec po co mi az 5 odcieni?
Gdybym go kupila okazaloby sie pewnie, ze polowa opakowania bylaby za jasna/ciemna i wywalilabym go do kosza.
Dzieki temu ze jest kilka odcieni mozesz sobie nim wymodelowac twarz tak jak to sie robi rozem czy brazerem,twarz wtedy nie jest taka"plaska"
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 09:56   #15
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
Dzieki temu ze jest kilka odcieni mozesz sobie nim wymodelowac twarz tak jak to sie robi rozem czy brazerem,twarz wtedy nie jest taka"plaska"
i mozesz uzywac tego samego na lato i na zimę
ja sie bardzo szybko opalam, teraz mam naprawde ciemna skore, zima jestem bledziochem jakim mało wiec to dobry patent dla mnie
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:37   #16
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

juz go dawno widzialam na allegro i mialam na niego ochote ale niestety panie w sklepie wogole nie wiedza o tej nowosci revlona a jedna byla niedawno na szkoleniu i nic o nim nie mowili ja bym go klikla ale mnie prawie kazdy podklad zapycha wiec wole nie ryzykowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:43   #17
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

.....
kurcze...a mnie kusi żeby kliknąć go w ciemno na A. czytam o nim opinie na MUA- podzielone...ale juz nie mam pomysłu który podkład wybrać...a ten mix kolorów w opakowaniu uważam za świetny patent
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 16:41   #18
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
kurcze...a mnie kusi żeby kliknąć go w ciemno na A. czytam o nim opinie na MUA- podzielone...ale juz nie mam pomysłu który podkład wybrać...a ten mix kolorów w opakowaniu uważam za świetny patent
wlasnie on jest idealny mozemy sie opalac do woli i nie musimy kupowac innych podkladow a po lecie jak opalenizna bedzie schodzila tez bedzie idealny tylko wlasnie u mnie pojawia sie pytanie czy nie zapycha i nie wysusza poki co nic mi sie nie stalo po revlonie colorstay ale nie kazdy podklad tej samej firmy jest rownie odpowiedni dla skory
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 16:51   #19
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie on jest idealny mozemy sie opalac do woli i nie musimy kupowac innych podkladow a po lecie jak opalenizna bedzie schodzila tez bedzie idealny tylko wlasnie u mnie pojawia sie pytanie czy nie zapycha i nie wysusza poki co nic mi sie nie stalo po revlonie colorstay ale nie kazdy podklad tej samej firmy jest rownie odpowiedni dla skory

.........
uuuu mnie colorstay wysusza i wypryszcza na maxa przy stosowaniu kilka dni po koleiii...napakowany silikonami do granic mozliwości
paten z kolorami jest świetny jesli podkładem maluje sie wiecej niz jedna osoba ja maluje rózne osoby..a inwestowanie niewiadomo jak wielkiej kasy w dopasowane kolorystycznie podkłady< np 10 sztuk> poraża moja wyobraznie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 17:17   #20
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.........
uuuu mnie colorstay wysusza i wypryszcza na maxa przy stosowaniu kilka dni po koleiii...napakowany silikonami do granic mozliwości
paten z kolorami jest świetny jesli podkładem maluje sie wiecej niz jedna osoba ja maluje rózne osoby..a inwestowanie niewiadomo jak wielkiej kasy w dopasowane kolorystycznie podkłady< np 10 sztuk> poraża moja wyobraznie.
to teraz mnie wystraszylas tym colorstayem mnie wysypuje juz po 2 dniach uzywania i po probce colorstay nic nie dostalam ani mnie nie wysuszyl, kobieta mi podala do mieszanej i suchej skory i jako tako podszedl ale teraz mam probke z ciemniejszego odcienia na dluzej wiec spr i sie okaze ten revlon fajny jest ale wlasnie niewiadomo jak sie on spisze na skorze przy uzywaniu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 17:22   #21
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Mnie odcień cery zmienia się kilkakrotnie w ciągu roku Mam taką skórę, że opala się ładnie, ale na dość jasno i szybko schodzi- twarzy nie opalam więc muszę zawsze odpowiednio ją 'domalować' do reszty ciała

Jestem ciekawa jak z kryciem w tym podkładzie. Jak to Revlon to pewnie mocne

Ja chciałabym jakiś fajny, lekko koloryzujący podkład-krem na lato. Ale jak jest ciepło moja skóra mocniej się przetłuszcza i chyba nie ma czegoś takiego
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 18:10   #22
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

dimiti

to teraz mnie wystraszylas tym colorstayem mnie wysypuje juz po 2 dniach uzywania i po probce colorstay nic nie dostalam ani mnie nie wysuszyl, kobieta mi podala do mieszanej i suchej skory i jako tako podszedl ale teraz mam probke z ciemniejszego odcienia na dluzej wiec spr i sie okaze ten revlon fajny jest ale wlasnie niewiadomo jak sie on spisze na skorze przy uzywaniu
......
ja używam Colorsteya teraz tylko w mixie z innymi podkladami jako ''utrwalacza'' kilka kropel Colorsteya i kilka kropel innego podkładu i takie mieszanki spisuja się niezle jesli zalezy mi na trwałosci makijażu.




Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Mnie odcień cery zmienia się kilkakrotnie w ciągu roku Mam taką skórę, że opala się ładnie, ale na dość jasno i szybko schodzi- twarzy nie opalam więc muszę zawsze odpowiednio ją 'domalować' do reszty ciała

Jestem ciekawa jak z kryciem w tym podkładzie. Jak to Revlon to pewnie mocne

Ja chciałabym jakiś fajny, lekko koloryzujący podkład-krem na lato. Ale jak jest ciepło moja skóra mocniej się przetłuszcza i chyba nie ma czegoś takiego
.......
sama nie wiem...czytając skrajne opinie dziewczyn na MUA... podobno jest własnie leciutki,a jednak wyrównuje kolor cery...na Twoje problemy to chyba tylko pomoze dobry puder i absorbetki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:13   #23
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
dimiti

to teraz mnie wystraszylas tym colorstayem mnie wysypuje juz po 2 dniach uzywania i po probce colorstay nic nie dostalam ani mnie nie wysuszyl, kobieta mi podala do mieszanej i suchej skory i jako tako podszedl ale teraz mam probke z ciemniejszego odcienia na dluzej wiec spr i sie okaze ten revlon fajny jest ale wlasnie niewiadomo jak sie on spisze na skorze przy uzywaniu
......
ja używam Colorsteya teraz tylko w mixie z innymi podkladami jako ''utrwalacza'' kilka kropel Colorsteya i kilka kropel innego podkładu i takie mieszanki spisuja się niezle jesli zalezy mi na trwałosci makijażu.




.
ja jak uzywalam tych probek colorstaya z ta formula to wydawal mi sie taki srednio kryjacy i dosc delikatny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:57   #24
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja jak uzywalam tych probek colorstaya z ta formula to wydawal mi sie taki srednio kryjacy i dosc delikatny
...........
bo Ty masz do skóry mieszanej/suchej a ja ten standardowy tynk
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:15   #25
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...........
bo Ty masz do skóry mieszanej/suchej a ja ten standardowy tynk
no a ja bym wziela pewnie ten tynk gdyby mi nie podala ten dla suchej pani w sklepie ale i tak kusi mnie ten nowy revlon tylko nie ma jak go przetestowac!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:46   #26
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
sama nie wiem...czytając skrajne opinie dziewczyn na MUA... podobno jest własnie leciutki,a jednak wyrównuje kolor cery...na Twoje problemy to chyba tylko pomoze dobry puder i absorbetki.
Nie jest aż tak źle

Przyzwyczaiłam się do tego, że w inne pory roku raz na cały dzień używam bibułki a teraz jak jest ciepło to już częściej trzeba sięgać po nią


Nie mam dużych problemów ze świeceniem ale wiadomo jak to jest- chciałoby się mieć skórę matową przez cały dzień Tylko latem jest z tym duży problem

Ciekawa jestem czy inne dziewczyny z mieszaną cerą też to zauważyły, że skóra latem trochę mocniej zaczyna się przetłuszczać?


p.s. A z tego Colorstaya to chyba zrezygnuję.... Będzie zbyt mocno kryć...
EDIT: Nie z Colorstaya tylko z Custom Creations
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2008-05-30 o 14:21
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:21   #27
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Nie jest aż tak źle

Przyzwyczaiłam się do tego, że w inne pory roku raz na cały dzień używam bibułki a teraz jak jest ciepło to już częściej trzeba sięgać po nią


Nie mam dużych problemów ze świeceniem ale wiadomo jak to jest- chciałoby się mieć skórę matową przez cały dzień Tylko latem jest z tym duży problem

Ciekawa jestem czy inne dziewczyny z mieszaną cerą też to zauważyły, że skóra latem trochę mocniej zaczyna się przetłuszczać?


p.s. A z tego Colorstaya to chyba zrezygnuję.... Będzie zbyt mocno kryć...
...........
jasne,ze tak jest,wzmozona temperatura powoduje zwiekszoną produkcje sebum, i zwiększoną wymianę gazową między ciałem,a otoczeniem ,zeby utrzymac wewnątrz organizmu odpowiednią temp. pocimy się...nawet osoby z suchą cerą mogą mieć problem z błyszczeniem się....normalka
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 07:09   #28
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Podbijam wątek , nadal nie wiem kupić czy nie kupićktoś wie może coś nowego?
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 09:13   #29
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Podbijam wątek , nadal nie wiem kupić czy nie kupićktoś wie może coś nowego?
najlepiej byloby go sprawdzic na twarzy albo co ale w sklepach o nim nic nie wiedza a na all probek nie ma ale lol....zanim on w sklepach bedzie to minie jeszcze hoho!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 09:40   #30
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: REVLON - Custom Creations - NOWY PODKŁAD

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
najlepiej byloby go sprawdzic na twarzy albo co ale w sklepach o nim nic nie wiedza a na all probek nie ma ale lol....zanim on w sklepach bedzie to minie jeszcze hoho!

Aha bo on nie jest dostępny jeszcze w Polsce. Pewnie dlatego jest tylko jedna recenzja na KWC . Bo allegro ma tą wade że dotknąć nie można.
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.