Maniery w gabinecie kosmetycznym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 23:54   #1
airotta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1

Maniery w gabinecie kosmetycznym


Mam pytanie, nurtuje mnie ono coraz bardziej. Otóż szefowa gdy w gabinecie leży na fotelu klientka rozebrana ( pod kocykiem) coraz czesciej wchodzi do gabinetu, a to z jakims pytaniem do mnie, a to zapytac sie ile mi to jeszcze zajmie, lub po np jakiś kosmetyk, który potrzebuje lub hennę. W takich sytuacjach głupio mi przed klientka, gdyż uważam ze po pierwsze nie wypada gdy klientka jest na zabiegu by ktoś wchodził do gabinetu i narusza jej intymność. Jak wy uważacie czy powinna wogóle wchodzic do gabinetu gdy jest klientka?? A jak jest u was? zdarza sie wam by ktoś wszedł po coś?? Jak wytułumaczyc szefowej? Bardzo prosze o radę.
airotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 10:35   #2
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Maniery w gabinecie kosmetycznym

Raczej sie nie zdarza,ale jak juz jest taka koniecznosc to ta osoba ktoras czegos potrzebuje (ja albo kolezanki), pukamy cichutko ,nie wchodzac a osoba wykonujaca zabieg podaje to co potrzeba. Jednak zawsze staramy sie zeby kazda mialaw gabinecie niezbedne rzeczy przygotowane wczesniej,zeby nie było takich sytuacji. I na pewno nie ma mowy o rozmowach przy klientce pt.'za ile skonczysz'.

Moze powiedz szefowej ze klientka sie skarzyla ze nie czula sie z tym ok...?
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 11:51   #3
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Maniery w gabinecie kosmetycznym

ja mogę tylko się wypowiedzieć z punktu widzenia Klientki... absolutnie niekomfortowe i nieprofesjonalne zachowanie - masz rację! Myślę, że Screamowsky dobrze radzi - powiedz szefowej, że 2-3 osoby już się skarżyły, wtedy to nie wyjdzie od Ciebie, a to na pewno przeszkadza, tylko nie każda osoba pozwoli sobie zwrócić na to otwarcie uwagę. ja bym nie zwróciła przy pierwszej wizycie w salonie, tylko już bym tam raczej nie poszła
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 14:33   #4
Broszeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: Maniery w gabinecie kosmetycznym

Zdecydowanie trzeba powiedzieć szefowej! jako klientka czułabym sie bardzo niekomfortowo! pomysł, że klientki się skarżą jest bardzo dobry - myślę że możesz tak zrobić!
Broszeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 17:14   #5
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Maniery w gabinecie kosmetycznym

airotta , teoretycznie dziewczyny mają rację, że nie powinno się wchodzić.
Jednak z perspektywy klientki wiem, że w wielu salonach zdarza się, że ktoś zajrzy - czy zapytać się o coś, np. kiedy mogą klientkę inną zapisać czy po jakiś kosmetyk. I ja nigdy nie zwracałam na to uwagi i nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo. No chyba, że ktoś by przychodził typowo na dłuższe ploty to bym pewnie była zdegustowana.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.