Dekoracja sali drewnianej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 23:24   #1
agnieszniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31

Dekoracja sali drewnianej


Hej dziewczyny!
prosze Was o pomoc, macie moze jakies inspiracje jak udekorować sale drewnianą? ona jest troche taka w stylu wiejskim, bo wesele bedzie na Podlasiu, no i taka stylistyka, tylko klopot w tym ze ja chcialabym zeby jednak to byla elegencka impreza i sala tez wyglądała wytwornie ( wiem, wiem powinnam o tym pomyslec jak wybieralam sale ale juz za pozno ;p) najgorsze jest to, ze na sali sa krzesla z czerwonym obiciem i kurde pasują tam jak pieść do nosa normalnie, niestety nie mają białych pokrowców, moglabym sama wypożyczyć, ale z tego co patrzylam to jedno krzeslo to ok 6zł a u nas bedzie ok 200 osób (wiec za same pokrowce 1200zł) macie jakies pomysly jak sale udekorowac zeby bylo elegancko?
tu jest zdjecie z wesela, na ktorym motywem przewodnim byly sloneczniki (tylko sztuczne) te obicie stołu na złoto to dekoratorka wymysliła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 307804_172020112873543_129548673787354_360374_1986691203_n.jpg (66,2 KB, 287 załadowań)

Edytowane przez agnieszniczka
Czas edycji: 2012-04-16 o 22:27
agnieszniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 07:10   #2
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Tez mam drewniana sale i na poczatku dokladnie ten sam problem. Tylko ze
Moja w goralskim stylu wybrana celowo na wesele w stylu lat 50. I u nas dekoracja bedzie tylko i wylacznie z kwiatow, bukiety choc z kupuonych kwiatow maja sprawiac wrazenie polnych.
Nie wiem czemu sie czepiasz tych krzesel. Wg mnie sa bardzo ladne i ozywiaja wnetrze. Jesli marzy ci sie odrobina elegancji to zaplanuj jakas zloto czerwona dekoracje. Tak zeby w bukietach znalazly sie czerwone kwiaty ( nie za duuzo) taki tylko akcent. Moze jakies anemony, maki... Do tego serwetki na przemian czerwona i zlota, jakies winietki z czerwonym motywem... Kilka swiec i bedzie pieknie nawet z czerwonymi krzeslami ktore teraz ci sie tak nie podobaja. A jak jeszcze nie masz kupionych butow, to postawilabym na czerwone szpileczki
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 07:53   #3
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Zgadzam się z poprzedniczką

U nas są identyczne krzesła, tylko, że nasza sala jest w stylu typowo pałacowym, ale i tak będziemy mieć pokrowce.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:12   #4
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Moim zdaniem właściciel z tymi eleganckimi krzesłami do drewnianych ścian przegiął :/

Ale, bez paniki, da się ładnie przystroić salę, a na krzesła nikt nie zwróci uwagę.

Wygoogluj sobie zdjęcia hasłem "barn wedding" lub "barn wedding inspirations", "barn wedding decorations". Na zachodzie wesela w stodołach lub podobnym stylu są bardzo modne, więc znajdziesz miliony zdjęć, które Cię zainspirują

Tak jak pisała Marylka, luźne bukiety z miksu kwiatów (a la polne), a także źdźbła zborza, len, motyw podkowy, super modne słoiki zamiast wazonów, lampiony ze słoików, konewka zamiast wazonu, albo blaszane wiaderka, rafia zamiast wstążki. Wszystko co kojarzy Ci się z sielskim, anielskim latem na wsi
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:37   #5
ania281
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 47
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Ja też popieram wszystkie przede mną sal z drewna nie będzie taka zła. Myślę że nie zrobisz z tego pałacu, ale bardzo klimatyczny wystrój, wykorzystaj trawy, zboża oraz polne kwiaty i będzie cudnie. Na pewno nie możesz wstawić ozdobnych wazonów itp, ale proste w stylu dodatki.
ania281 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 17:00   #6
Morelcia_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Witam!
Ja też bym stawiała na kwiaty.... materiały są przeżytkiem i oklepane - choć też można zrobić ładnie ....
Do drewna proponuję biało zielone bukiety, jabłuszka na stole zielone z winietkami w kształcie listka , zielone serwetki....
co do krzeseł można je zakryc samymi kawałkami materiału - wyjdzie taniej niż ubranka ...
Morelcia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:08   #7
agatha_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

ja też będę miała drewnianą salę.
zgadzam się z dziewczynami co do wystroju postaw na prostotę, bukiety niczym z łąki i np świeczniki, możesz wymieszać czerwień z pomarańczą lub innymi kolorami i w ten sposób nawiążesz do koloru krzeseł .
aaa i myślę że te krzesła wcale nie są złe (mogły by być gorsze ).
ja jeszcze nie wiem jaki kolor dekoracji wybiorę ale stawiam albo na biel (dekoracje z gipsówki), albo na niebieski chabrowy (tworzy się wtedy fajny kontrast do drewnianej sali).

[edit] szukałam trochę inspiracji do naszych sal i na pewno dałabym tam biały obrus bo ten złoty trochę przytłacza te stoły poza tym wrzucam parę fotek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0eda5e602604583d99f15f359024d815_m.jpg (30,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1dfd2a719b011cbb459a5e0056507965,14,19,0.jpg (33,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (56,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (37,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image01340.jpg (52,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reception_flowers_553_10_m.jpg (49,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red_reception_620_10_m.jpg (26,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0569.jpg (70,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6a00d8345228e069e201156fcb240d970c-800wi.jpg (49,7 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez agatha_g
Czas edycji: 2012-04-13 o 21:19
agatha_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 22:52   #8
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

wasze pomysły są świetne ,ale dziewczyna nie chce wiejskich klimatów typu polne kwiaty itp.tylko żeby było jak w eleganckim lokalu,co wg mnie akurat tu będzie trudno osiągnąc. przede wszystkim te obrusy/żółte zwisy do wywalenia ,serwetki też . elegancki ton nadasz bielą,co przy czerwonych krzesłach już stworzy inny klimat,więc i obrusy i serwetki białe,ja bym tu z czerwienią nie szalała,skłaniałabym się ku zieleni z przewagą bieli,ewentualnie daj kolor przewodni taki,jaki przewidujesz w bukiecie ślubnym. na tę ścianę z boazerią można dać tiul a pod spodem kurtynę z lampek led( są do wypożyczenia ) .lekkości dodałyby bukiety z gipsówki delikatnie przybrane jakąś wstażką ,piórkami na druciku .ja bym zrezygnowała z tych wysokich wazonów na rzecz małych bukietów ,właśnie z gipsówki czy innych białych kwiatów,niech będą np.niskie ,okrągłe jak wianuszki a w środku biała świeca. ewentualni ,jeśli wybierzesz czerwony kolor do swojego bukietu,to i niech bukiety na stole mają dodatek tej czerwieni ,ale uwaga,nie przesadzaj,żeby nie wyszło narodowo-patriotycznie ))
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 23:17   #9
Jolie Perle Rare
Raczkowanie
 
Avatar Jolie Perle Rare
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 363
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Wiele powyższych propozycji jest ciekawych i ja osobiście taż do takiej sali dałabym słoneczniki lub coś a la polne kwiaty bo takie dekoracje pasują do sali - nie ma co na siłę robić dekoracji "pałacowych" bo wyjdzie dziwoląg. Jeśli jednak styl wiejski Ci nie odpowiada sugeruję bukiety z białych kwiatów:
-"uspokoją" trochę salę bo jest w niej już sporo kolorów: drewno, złoty, czerwony...
- nadadzą sali weselnego (biel) i elegantszego charakteru

oprócz wspomnianej gipsówki mogą być białe tulipany (w zależności od miesiąca) w szerokich wazonach z grubego szkła: http://i.st-firmy.net/93p3c1l/organi...lsko-biala.jpg lub http://wedding-thanks-you.com/wp-con...nterpieces.jpg albo biały bez (w dodatku ten zapach!) http://pobieramysie.pl/upload/portal...3_oryginal.jpg do tego świece (mogą być w szklanych kielichach, kulach lub pływające na wodzie - http://wedding-planning-checklist.bi...erpieces-1.jpg)
co do krzeseł, żeby za bardzo nie odcinały się od kolorystyki sali, można je przewiązać tiulowymi kokardami albo z organzy http://www.efekt-dekoracje.pl/images/_zdjecia/Inne/23kdk2.gif lub/i warto wpleść na stół też małe elementy w kolorze krzeseł np wspomniane pływające świeczki niech będą czerwone http://www.candlesshopsideas.com/wp-...ng-Candles.jpg albo serwetki podwójne: biało-czerwone

Ja na swojej sali mam podobne kolory (choć sala jest w innym stylu) a konkretnie złotawo-piaskowy + bordo i skłaniam się ku takiej dekoracji: http://sonatina.pl/wesela/foto/max//002.jpg - bukiet przed młodymi; http://sonatina.pl/wesela/foto/max//005.jpg


Edit: O! widzę, że mamy z Trebolitą podobną wizję tej sali pomysł z lampkami led+ tiul już kiedyś widziałam - super efekt
__________________
26.06.2008 - pierwsze spotkanie
22.06.2011 - zaręczyny
22.06.2013 - ślub


Edytowane przez Jolie Perle Rare
Czas edycji: 2012-04-13 o 23:49
Jolie Perle Rare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 08:19   #10
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Też mam drewnianą salę i koncepcę dekoracji prawie dopracowaną :
- białe lampiony/latarenki na stołach
- kule z żywych kwiatów porozwieszane w różnych miejscach w kolorach: żółty, pomarańczowy
- motyw przewodni mojego wesela to motyle, więc będą one podoczepiane w różnych miejscach - takie piórkowe, do kupienia w różnych hurtowniach, będą i białe i żółte i pomarańczowe
- gipsówka w doniczkach stalowych (czy jak to nazwać, takie osłonki na storczyki)

I z tym ostatnim pojawia się problem - czy gipsówki nie zastąpić margaretkami w żółtych i pomarańczowych kolorach, bo są dużo tańsze i chyba bardziej pasują do drewnianej karczmy..
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 18:35   #11
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Z całym szacunkiem dla autorki postu - chcąc "wytwornego" wystroju sali na własne wesele nie rezerwuje się sali typu karczma.

Moim zdaniem próba zmiany dekoracji na kojarzone z eleganckim miejscem może sprawić, że efekt będzie wręcz przeciwny. Wesela w karczmach mogą być tak samo wspaniałe jak te w klimacie "pałacowym", a nawet można się pokusić o stwierdzenie, że w klimacie karczmy ludzie szybciej się rozluźniają...
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 18:27   #12
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

wiktusiaczek: popieram wybór margerytek czy innych kwiatków w kolorach przewodnich ,w dodatku jak tańsze,a idzie tego dużo,to argument "przeciw" gipsówce.
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 10:42   #13
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem dla autorki postu - chcąc "wytwornego" wystroju sali na własne wesele nie rezerwuje się sali typu karczma.

Moim zdaniem próba zmiany dekoracji na kojarzone z eleganckim miejscem może sprawić, że efekt będzie wręcz przeciwny. Wesela w karczmach mogą być tak samo wspaniałe jak te w klimacie "pałacowym", a nawet można się pokusić o stwierdzenie, że w klimacie karczmy ludzie szybciej się rozluźniają...
Racja Trzeba było pomyśleć o tym troszkę wcześniej...

Sama mam mały problem bo u nas jest połączenie jednego i drugiego - pierwsza sala jest typowo pałacowa, kryształowe żyrandole, lustra, elegancki wystrój, a druga, taneczna jest drewniana - nie mam pojęcia czemu właściciele zrobili taki kontrast, dla mnie to jest zupełnie bezsensowne. Ale po cichu liczę, że uda mi się zrobić wesele tylko w tej sali balowej
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 22:23   #14
agnieszniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Dziewczyny, pięknie Wam dziekuje za rady !
Macie racje skoro juz jest drewniana sala ( tylko to nie karczma! ) to trezba ją udekorowac tak, zeby pasowało do jej charakteru,
po glowie mi chodzila mysl zeby wlasnie zrobić ją na biało-zielono, tak jak większośc z Was mówila kwiatki na stole z gipsówki w niskich wazonikach, i świeczki co jakiś czas,
tylko te krzesła wtedy nie bedą pasować, chyba jednak te pokrowce trezba bedzie wypożyczyć no i dochodzi kwestia sufitu, chyba trzebaby go czymś zakryć, bo uwierzcie mi widzialam film jednej pary, która miala slub w styczniu w tej sali i w nocy przy świetle sztucznym ten sufit okropnie wyglądał, dawał takie jakby zimne światło jak w kostnicy

a na osłode pokaże Wam jak wygląda obok sala restauracyjna, do której sie przechodzi z tej drewnianej, oto ona:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 298309_172020102873544_129548673787354_360373_670283992_n.jpg (90,5 KB, 75 załadowań)
agnieszniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 12:22   #15
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Czyli to jest jedna restauracja, tylko dwie sale? A czy wesele bedzie w jednej tylko, tej drewnianej, czy w obu?
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 22:28   #16
agnieszniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Czyli to jest jedna restauracja, tylko dwie sale? A czy wesele bedzie w jednej tylko, tej drewnianej, czy w obu?
wesele , stoły z jedzeniem i tance bedą w tej drewnianej sali, tylko chcialam Wam pokazać, ze obok znajduje sie sala w zupelnie innym stylu, a to jeden i ten sam lokal.
agnieszniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 09:43   #17
Wariate
Raczkowanie
 
Avatar Wariate
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 309
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Ja mam zarezerwowaną taką góralską, drewnianą, wielką salę z wewnętrznymi tarasami (barierki/poręczę są z czarnego, zdobionego metalu). Dekorację postanowiłam uściślić do 2 kwestii:
1. moje upodobania
2. sala (co by się nie gryzł pomysł dekoracji z wizerunkiem tego typu budowli).

Efekt zobaczę w sierpniu ;P ale zdecydowałam się na biel z białych róż z akcentem jaśniutkiej (jabłkowej) zieleni. Stoły rzecz jasna będzie pokrywał biały obrus itd, coś tam z tarasów czy sufitu delikatnie będzie opadać białego ale od dekoratorki zawodowej usłyszałam radę, żeby uważać i nie próbować zakrywać całego wnętrza materiałami i dodatkami, bo zniszczy cały efekt. No i przede wszystkim... mimo, że charakter karczmowy, może być elegancki (co też mnie w pierwszym odruchu zdziwiło)
__________________
Zdawało mi się, ze widziałem kotecka. Dobze mi się zdawało... widziałem kotecka...


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818580214.html
Wariate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 23:16   #18
agnieszniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

dziewczyny znalazlam taką oto dekoracje sal drewnianych, biale lampiony i kulki z galązek (chyba) to by pasowało do trewnianej sali i pokrowce na te moje nieszcesne czerwone krzesła ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 50.jpg (48,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 52.jpg (45,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 646671091ca1e2e2a1426500b155a6e3gmx754911549aac53ab7ef38b1904771af3(1).jpg (130,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200912031234060._MG_2910.jpg (100,4 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201006021556410._MG_2914.jpg (168,6 KB, 69 załadowań)
agnieszniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 21:10   #19
agatas1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Witam. Zaniedlugo mamy zarezerwowany termin na wesele. Wybraliśmy kolor przewodni cytrynę tylko czy pasuje do sali w drewnie ? Jakie wybrać kwiaty ? Czy połączyć limonkę z fuksja ?
agatas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 08:50   #20
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Mnie urzekła taka dekoracja

http://projektslub.blogspot.com/2012...lonego_26.html

Prosto i chyba niezbyt kosztownie, ale może się mylę.
No i krzesła dużoooooooooo lepsze niż u autorki wątku.
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:33   #21
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Cytat:
Napisane przez agatas1 Pokaż wiadomość
Witam. Zaniedlugo mamy zarezerwowany termin na wesele. Wybraliśmy kolor przewodni cytrynę tylko czy pasuje do sali w drewnie ? Jakie wybrać kwiaty ? Czy połączyć limonkę z fuksja ?
A masz zdjęcia sali?
Żółty i drewno wyglądają razem b. ładnie Np.:
http://blog.weddingwire.com/wp-conte...ellow-barn.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-09LlB55acg...rn+wedding.jpg
http://snippetandink.com/wp-content/...ng-barn-11.jpg
http://www.weddingobsession.com/wp-c...lberta-541.jpg

Co do kwiatów - może żółte tulipany?
Ja też mam drewnianą salę, ale będę iść w zieleń+biel, może odrobinę fioletu.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 18:25   #22
agatas1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

A z jakim kolorem połączyć cytrynę ????


agatas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 19:38   #23
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Ja lubię cytrynę z szarością, ale do drewna szarość nie będzie pasowała.
Może cytryna z granatem? Albo fioletem?
Niby żółty i zielony też ładnie wyglądają, ale takie zestawienie mi się z Wielkanocą kojarzy.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 21:08   #24
edziunia2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Dziewczyny ja również będę miała sale drewnianą konkretnie wyglada jak chata góralska. Wygląda w środku tak:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...d=0CCMQMygDMAM
No i mam dylemat nie wiem jaką kolorystykę zastosować poradźcie coś;-(
Wiem jedno napewno nie chcem jakiś materiałów do tej sali bo uważam że nie pasuje
https://www.facebook.com/27492361594...type=3&theater
jest straszne.... I nie wiem co tam zastosować .... nie mówcie że słoneczniki bo nie chcę tego koloru nie lubie go;-(
edziunia2204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 10:01   #25
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Może dużo bieli z dodatkami różu i zieleni (ale ciemniejszej niż tu wrzucałaś, tamta moim zdaniem jest za jasna do tak jasnego drewna)? Albo biel i granat/ciemny niebieski?
A zamiast materiałów dekoracja z pomponów? Gotowe do najtańszych nie należą, ale samemu wychodzi znacznie taniej i robienie ich to nie jest jakaś filozofia. Sama na swoje wesele przygotowałam pełno takich.
Mówię o czymś w tym stylu: https://www.google.pl/search?q=barn+...dding&imgdii=_
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 16:46   #26
edziunia2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

no w sumie te pompony to nie głupi pomysł jak tak patrze ;-) tylko jak te sie robi???
chciałam wszystko w jednej tonacji z kwiatami. wymarzyłam sobie taki bukiet :
http://whiteday.pl/pin/6781/bukiet-s...-polne-kwiatki

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

jak dodajecie tu więcej zdjęć bo ja nie mogę?
edziunia2204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 16:57   #27
edziunia2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Poszukałam sobie również dekoracje:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiety na stół różowe.jpg (12,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoracja chata zielono różowe.jpg (91,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoracja rózowo zielona.jpg (52,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoracja na stół zielono brązowa brudny róż.jpg (138,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoracja na stół zielono brązowo brudny róż.jpg (125,6 KB, 3 załadowań)
edziunia2204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 17:08   #28
edziunia2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

i takie :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet zielono rózowy.jpg (69,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet zielony.jpg (62,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiety na stół zielone 1.jpg (42,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiety na stół zielone.jpg (61,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoracja kremowa.jpg (67,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taki bukiet różowy ale wole tamten wymarzony ;-).jpg (64,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg butonierka do różowego bukietu.jpg (73,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoracja rózowo zielona.jpg (52,9 KB, 1 załadowań)
edziunia2204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 17:13   #29
edziunia2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

i jeszcze takie pudełko na koperty : załącznik na dole .
a zamawiał ktoś może takie? CZY ONE FAJNE SĄ ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buiet zielono kremowo różowy.jpg (61,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudełko na koperty.jpg (70,8 KB, 3 załadowań)
edziunia2204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 08:53   #30
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Dekoracja sali drewnianej

Cytat:
Napisane przez edziunia2204 Pokaż wiadomość
no w sumie te pompony to nie głupi pomysł jak tak patrze ;-) tylko jak te sie robi???
tak: https://www.youtube.com/watch?v=OkXx7KyXFfg
http://allyouneedisloveevents.com/wp...09/pom-pom.jpg

w skrócie: 8-10 arkuszy składasz w harmonijkę, pośrodku przewiązujesz nitką, zaokrąglasz nożyczkami brzegi, rozkładasz harmonijkę i oddzielasz od siebie poszczególne warstwy i już

duże ładnie wychodzą z gładkiej bibuły, a małe z chusteczek higienicznych do nosa Polecam, na własny ślub zrobiłam ich ponad 150
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-28 21:59:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.