Kilka pytań do Was-poradźcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-16, 15:12   #1
aneczkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 50

Kilka pytań do Was-poradźcie


Kochane kobity.

SKonczyly mi sie wlasnie niektore kosmetyki i chce sie poradzic jakie kupic tym razem dla odmiany.
Mam cere jasna, czasem gdzies na czole lub brodzie mam kilka pryszczy/krostek wiec to pewnie cera mieszana.Nie przesusza sie ani nie jest tlusta.

Ceny kosmetykow moge byc srednie, nie z najwyzszej ani najnizszej polki.
Potrzebuje:
-tonik lub melczko (nie wiem co lepsze )-uzywam zwykle loreala ale nie wiem ktory
-zel do mycia twarzywybrac-uzywam zawsze garnier oczyszczajacy
-fluid- terazm mialam astora (silk cos tam) za 30 zl
-puder sypki-nie stosowalam wiec nie mam zielonego pojecia czy wogole trzeba stososwac by lepiej wygladac i przykryc syfy
-korektor do wyprosykow i ew.pod oczy-niedrogo bo do tej pory uzywalam inglota za 9 zl
-cienie-zwykle uzywam brazy z jasnym ale dawno nie zuwalam cienii wiec nie wiem jaki jest w miare trwaly i niedrogi.Nie wiem tez czy lepsze sa matowe czy swiecace,tzn perlowe
-kredka do oczu-jaka dobrac gdy jestem ciemna blondynka i mam szare oczy, bo czarna chyba za mocna-a moze lepszy eyeliner?
-szminka czy blyszczyk?Nigdy nie mialam szminki ale moze czas najwyzszy?Jesli tak to jaka jest niedroga i trwala szminka w ktorej nie wyglada sie jak pajac?
-balsam do ciala-czy jesli uzyje brazujacego to przebarwienia w kolorze brazawym stana sie mniej widoczne ?
-tusz do rzes-jaki najlepszy do 20 zl ktory sie nie kruszy i nie skleja

Bede wdzieczna za porady bo widze ze sie znacie a ja jestem daleko w tyle .
buzka
aneczkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 15:51   #2
nutella.a
Raczkowanie
 
Avatar nutella.a
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: przed komputerem
Wiadomości: 492
GG do nutella.a
Dot.: Kilka pytań do Was-poradźcie

Witam! Na kilka pytań mogę spróbować coś Ci poradzić:
1. żel do mycia twarzy - Lirene kojąco-nawilżający (ok. 13zl) baaardzo delikatny a jeśli potrzebujesz czegoś mocniejszego to też z Erisa Under 20 antybakteryjny - mi pomógł! niestety nie pamiętam ceny
2. fluid - Też Lirene (małe zboczenie! ) city mat (ok.20zł) - tylko jeśli masz dużo mocnych przebarwień i pryszczy to potrzebujesz czegoś lepiej kryjącego (sprawdź na KWC)
3. sypki puder - dziewczyny chwalą sobie pudry Constance Crroll i Vollare (zwłaszcza kuleczki rozświetlające) co do ceny to nie są to drogie rzeczy do 10zł.
4. korektor - ja polecam DERMACOL jako korektor. Znajdź w wyszukiwarce - jest kilkanaście wątków na jego temat. Niestety jest ciężko dostać go w Polsce, ale na allegro bez problemu go wyszukasz. Jego cena to ok. 12zł. I pamietaj, że musisz z nim uważać! Jest dosyć gęsty i mocno kryje!!
5. tusz do rzęs - mój ukochany Constance Carroll! Pogrubiający i podkręcający! 12zł a jak dla mnie to cudo!

Wejdź sobie też na Kosmetyk Wszech Czasów i poszukaj w wybranych kategoriach kosmetyków jakie potrzebujesz! mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam. Pozdrawiam
__________________
7.08.2010
nutella.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 20:37   #3
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kilka pytań do Was-poradźcie

Właśnie odpowiedzi na takie pytania udziela KWC (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/) dlatego też nie widzę sensu w tworzeniu takich wątków na forum. Po co dublować? Poza tym pytasz również o kosmetyki pielęgnacyjne, a na tym forum zajmujemy się wyłącznie kolorówką.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 20:51   #4
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Kilka pytań do Was-poradźcie

*Tonik i żel polecam ci z Loreala Pure Zone to dobry zestaw na pryszcze! Obydwa produkty ok.15 zł
*Generalnie to puder używa się na podkład żeby go utrwalić, ale ostatecznie możesz używać puder osobno! Nie znalazłam jeszcze pudru, który był by moim ulubionym, ale taki sypki z inglota jest nawet spoko i masz wybór odcieni
*Korektor ja używam Constance Carroll jest tani i dobry używam go zarówno pod oczy jak na pryszcze
*Jeżeli lubisz brązowe cienie to ja polecam taniutkie cienie z rossmana Lovely!
Ja mam kilka odcieni brązu i złota z tej firmy i są naprawdę dobre w promocji kosztują 3,99 a normalnie cos koło 5 zł
Dobre tanie cenie to też oczywiście Inglot! Fajnie też są paletki Ruby Rose, które można zamówić na allegro!
A jeżeli chodzi o to czy cienie mają być matowe czy perłowe to myśle że jest to sprawa indywidualna! Ja lubie takie i takie! Fajnie też są cienie z brokatem
* Na kredkach się nie znam, bo nie używam, ale jeżeli chodzi o trwałość to dobre są kredki rimmel
*Szminki nie używam, więc nie wiem
*Jeżeli chodzi o balsam to polecam rozświetlający Nivea, ale ten nie jest brązujący ale ma fajnie świecące drobinki
*Mój ulubiony tusz to Rimmel Volume Flash jest naprawdę super! Super pogrubia i jest trwały a kosztuje 19,90 jak trafisz na promocje to nawet taniej! Dobry jest jesz Astor Air maX ale kosztuje 25 zł
Polecam też jakiś fajny róż albo puder brązujący! Ja mam puder brązujący w kulkach i używam go jako róż na policzki! Jest on z firmy Pierre Arthes! Kupiłam go na Słowacji za 157 koron, ale myślę, że w Polsce tez jest!
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 20:56   #5
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: Kilka pytań do Was-poradźcie

jeny co chwile słowo jeżeli :P
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.