Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 12:44   #1
meahewett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3

Pomocy


Co mogłybyście polecić dla mnie? Jaką fryzurę i makijaż?
Sama myślę o powróceniu do naturalnego ciemnego blondu. Proszę o pomoc !
meahewett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:28   #2
basia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20
Dot.: Pomocy

Witam. Co do wlosów radze je sciac do lini brody i pomalowac na ciemniejszy kolor moze sredni blond. Pwinnas bardziej zaakcentowac brwii np brązową henną.
basia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 14:30   #3
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Pomocy

Witaj!

Pownnaś zadbać o podkreslenie swojej urody, bo jak narazie to wszystko gdzieś zanikło i jesteś taką szarą myszką.

Przede wszystkim zadbaj o brwi. Depilacja + zaakcentowanie ich koloru. Wybierz się do kosmetyczki, albo skorzystaj z tych rad, aby je dobrze wydepilować:
https://wizaz.pl/Makijaz/ABC-makijazu/Piekne-brwi

Kolejna rzecz - wydaje się, że masz bardzo mało włosków na głowie, dlatego też wycieniowanie ich będzie dobrym pomysłem, bo nada to im puszystości. Powinnaś wybierać fryzury wycieniowane przy twarzy, bo takie "pazurki" optycznie twarz wyszczuplają. Widziałabym Cię w jakimś ciemniejszym kolorku. Grzywka na bok również jest dla Ciebie.

Twoje oczy są duże, ale kompletnie nie podkreślone. Myślę że będą pasować:
kolory harmonijne - zielenie, żółcie, róże
kolory kontrastujące - brązy, czernie, fiolety
kolor dopełniający (dający silny kontrast) - pomarańcz

Oczy masz blisko osadzone, więc wykonując makijaż wyciągaj cień poza zewnętrzny kącik oka, również przy zewnętrznym kąciku mocniej tuszuj rzęsy.
Poprzeglądaj wątki na podforum moje makijaże, powinno Cię to zainspirować:
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29

Bardzo pomocne w osiągnięciu idealnego kształtu twarzy będzie jej konturowanie za pomocą bronzerów i róży. Brązowym różem zaznacz linię przy nasadzie włosów. Brązera (ale nie za ciemnego) używaj po obu bokach nosa, skośnie - poniżej kości policzkowych, a na samych kościach policzkowych użyj różu do uzyskania naturalnego efektu.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 14:41   #4
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Pomocy

Masz pociągłą twarz i naprawdę piękne oczy! To Twoje ogromne atuty. Pokusiłam się o małą przeróbkę zdjęcia (bez fryzury, bo nie znalazłam dostatecznie dobrych zdjęć).


1. Dobrze kryjący podkład dla ujednolicenia cery i zniwelowania porów, błyszczenia.
2. Depilacja brwi (!!!) i przyciemnienie ich henną, tym bardziej, że chcesz przyciemnić kolor włosów. Im bardziej wyraziste brwi tym oczy zyskują.
3. Bronzer + róż dla wymodelowania twarzy, podkreślenia kości policzkowych (róż) i na skronie od wysokości czoła, pod kośćmi policzkowymi, trochę na żuchwie i kącikach nosa od łuku brwiowego.
4. Po zakryciu cieni coś rozświetlającego pod oczami, koło kącików nosa, pod zewnętrznymi oczu, na łuku brwiowym, zmarszczki mimiczne wokół ust i nad ustami, dla wrażenia większych ust. Ewentualnie w grę wchodzi broda.
5. Oczy... jak najbardziej wyciągaj do góry powieki, żeby nie sprawiały wrażenia smutnych i przygnębionych. Eyeliner? Delikatne dzienne smokey eyes w kolorze brązu? Rozmyta kreska na dole i przede wszystkim tusz do rzęs - podkręcający i wydłużający. W kącikach też coś rozświetlającego.

Co do włosów - moim zdaniem powinnaś ściąć mniej więcej do długości połowy policzków. Wtedy zyskają na objętości, będzie wydawać się ich więcej i będą bardziej uniesione. Kolor? Kasztanowy blond, złoty blond - będą idealne. Z lekką grzywką na bok, postrzępioną i z pazurem. Kilka moich propozycji (wszystkie pochodzą z IKF)
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 14:58   #5
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Pomocy

I moje propozycje cięć i kolorów włosów (karmel/miedziany blond/ciemny miedziany blond)
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:12   #6
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Wink Dot.: Pomocy

__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.