Pytanie na temat wykonania mostu-pilna sprawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 18:59   #1
Marcin25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2

Pytanie na temat wykonania mostu-pilna sprawa


Dzien Dobry

Mam pytanie na temat wykonania mostu dentystycznego, a wlasciwie na temat przygotowania zebow pod most. Ale znacznijmy od poczatku, most ten ma byc zalozony na opilowana 1 i przylepiony do 3. Dzisiaj mialem pilowana jedynke i zrobiony wycisk pod mostek tymczasowy, chcialem go uniknac bo to dodatkowe koszty jednek dentysta nalegal a wrecz mowil ze to nieuniknione, wiec klamka zapadla. No wiec podczas pilowania jedynki czulem jak dentysta przy okazji podpilowal mi dolne zeby 3,2,1 wyglada to malo estetycznie. 3 jest delikatnie pochylona w bok wczesniej bylo to malo widoczne ale teraz po spolowaniu krawedzi wyglada jakby byla krzywa, czy bylo to konieczne? Jutro mam miec zakladany mostek tymczasowy i robiony wycisk pod most wlasciwi, opilowana jedynka byla leczona, po ogledzinach w domu zuwazylem miejsce w ktorym bylo wypelnienie wyglada to tak ze krawedz wypenienia rozni sie kolorem od zeba a na samej gorze widac ciemny punkt delikatnie rozchodzacy sie na boki. Czy cala ta procedura powinna tak wygladac? Zaczynam zalowac ze zgodzilem sie na takie rozwiazanie. Prosze o szybka odpowiedz bo juz sam nie wiem co mam robic a pozatym jutro rano mam kolejna wizyte.

Edytowane przez Marcin25
Czas edycji: 2011-02-07 o 19:18
Marcin25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 16:45   #2
dearlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 9
Dot.: Pytanie na temat wykonania mostu-pilna sprawa

hej.
ja mam pytanie bo z tego co przeczytałam to chcesz wstawic sobie ząb dwójke a ja właśnie musze wyrwac i wstawic tylko niewiem ile bedzie sie dziasło goiło po wyrwaniu ... Boje sie bo niechce chodzic długo bez zęba
czy wie ktos ile to trwa i jak to wygląda ???
dearlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 12:17   #3
Rita1973
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pytanie na temat wykonania mostu-pilna sprawa

Hej !

Dwa lata temu miałam podobna sytuację. Musialam wyrwac czworke ktora jest widoczna jak sie smieje. Pekla na pol. Oczywiscie jak to bywa w sobote mialam slub przyjaciolki i nie moglam isc szczerbata. Pani doktor do ktorej trafilam z polecenia bardzo sprawnie poradzila siebie i ku mojemu zaskoczeniu po usunieciu zeba wstawila mi nowy przyklejajaac do zebow sasiednich. Powiedziala ze to zab na jakis czas az sie wygoi. To trwalo jakies 1,5 miesiaca. Po tym czasie,( ja troche dluzej przechodzilam z tym i o dziwo nic sie nie dzialo) odbudowala mi czworke fantastycznie bez szlifowania zebow obok. Polecam. Nie zgadzaj sie zeby lekarz zostawil Cie z przerwa w buzi na papierosa. Tez bylam przerazona cala sytuacja, ale dzieki Pani Doktor udalo sie wszystko, zabawa na weselu dzieki temu byla przednia.
Rita1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 08:06   #4
Marcin25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pytanie na temat wykonania mostu-pilna sprawa

Halo niepotrzebnie sie martwilem po oszlifowaniu tego zeba, most zakotwiczył w swoim miejscu wszystko wyglada bardzo ladnie i naturalnie, nie mialem uczucia ciala obcego w buzi(most lezy idealnie i po paru dniach wlasciwie o nim zapomnialem), jestem bardzo zadowolony z pracy dentysty i protetyka, a znajomi mi mowia ze teraz mam nowy usmiech prosto z hollywood(pol zartem, pol serio). Wiec jezeli ktos jest ze stalowej woli i chcialby sobie zalozyc mostek polecam Dentyste Zbigniewa Dolinskiego panuja rozne opinnie na temat tego pana, jednak moim zdaniem kolo wykonuje swoja prace sumiennie jedyna jego wada jest zamilowanie do gotowki.
Marcin25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.