przyjme ubrania - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-19, 08:00   #61
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
a może to wpadka albo gwałt? weź się czasem zastanów 10 razy nim coś napiszesz bo ludzie to czytają...
boże xd
no tak przecież jak wpadła to jest usprawiedliwiona, biedna. ojojoj, wpadka, ojojoj, wszystko już jasne
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 08:08   #62
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: przyjme ubrania

Ja pamiętam z ubiegłego roku chyba bardzo podobny temat. Dziewczyna też prosiła o ubrania itp, nawet podała swoje imię, nazwisko i nr telefonu. Jedna wizażanka ją znalazła na facebooku i okazało się, że to kolejna niepracująca szlachcianka, która nie ma tak źle (zdradziły ją w sumie zdjęcia).
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 08:44   #63
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
a może to wpadka albo gwałt? weź się czasem zastanów 10 razy nim coś napiszesz bo ludzie to czytają...
I gwałciciel przelewa jej kasę?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 08:56   #64
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
a może to wpadka albo gwałt? weź się czasem zastanów 10 razy nim coś napiszesz bo ludzie to czytają...
tak, gwałt powiedziała, że facet odszedł. To Ty czytaj najpierw i to ze zrozumieniem.
Poza tym, kogo usprawiedliwia wpadka w tych czasach? jak ktoś nie chce zajść w ciążę to a cholerę nie zajdzie. A jak ktoś "wpada" to z czystej głupoty.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 09:08   #65
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
a może to wpadka albo gwałt? weź się czasem zastanów 10 razy nim coś napiszesz bo ludzie to czytają...
Co to jest wpadka? Dzisiaj już nie ma wpadek. Gumki w sklepie za rogiem kosztują 6 zł, tabletki po ok. 60, tabletki anty można kupić za 10 zł miesięcznie. Tylko jest taki problem, że TRZEBA używać. Ciągle. Do każdego jednego seksu trzeba założyć gumę. Tabsy trzeba brać codziennie, choćby się waliło i paliło. Przy ODPOWIEDNIM stosowaniu antykoncepcji nie ma szans na ciążę. Czyli jak wymiotowałam / miałam biegunkę /spóźniłam się z wzięciem /zapomniałam wziąć to nie uprawiam seksu albo idę do marketu i kupuje Rosetexy za 4 zł. Nie ma czegoś takiego jak wpadka. Jak liczyłam na szczęście bo misio zdąży wyjść to sorry ale głupota a nie wpadka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 09:22   #66
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: przyjme ubrania

Mam troche ubran do oddania, rozm. ok 38. Na codzien mieszkam w Paryzu, ale pochodze z Krakowa i bede w rodzinnym miescie po 20 stycznia na kilka dni, wiec jak jestes zainteresowana to moge przekazac tylko do rak wlasnych w centrum Krakowa i dopiero za miesiac. Jak pasuja Ci te warunki to pisz priv.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 12:06   #67
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: przyjme ubrania

Wlasnie tez mialam napisac, ze jak wroce z Francji to skontaktuje się z autorka bo nosze jej rozmiar, a mam zbyt duzo ubran obecnie i musze przynajmniej czesc gdzies oddac (tylko, ze ja z polnocy Polski).
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 12:18   #68
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Mam troche ubran do oddania, rozm. ok 38. Na codzien mieszkam w Paryzu, ale pochodze z Krakowa i bede w rodzinnym miescie po 20 stycznia na kilka dni, wiec jak jestes zainteresowana to moge przekazac tylko do rak wlasnych w centrum Krakowa i dopiero za miesiac. Jak pasuja Ci te warunki to pisz priv.
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Wlasnie tez mialam napisac, ze jak wroce z Francji to skontaktuje się z autorka bo nosze jej rozmiar, a mam zbyt duzo ubran obecnie i musze przynajmniej czesc gdzies oddac (tylko, ze ja z polnocy Polski).
Ale dziewczyny, przecież ona ma dziecko i nie przyjedzie do was po te ciuchy, poza tym kasa na bilet . Duża paczka to też jest niezły koszt przesyłki, a ona nie ma pieniędzy. Jak sobie wyobrażacie przekazanie paczek?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 14:30   #69
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny, przecież ona ma dziecko i nie przyjedzie do was po te ciuchy, poza tym kasa na bilet . Duża paczka to też jest niezły koszt przesyłki, a ona nie ma pieniędzy. Jak sobie wyobrażacie przekazanie paczek?
A co cię to obchodzi jak one przekażą jej paczkę? Jak ktoś chce pomóc, to znajdzie sposób, nie martw się nie swoją sprawą.
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 14:42   #70
Joltar 3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 99
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez wordila Pokaż wiadomość
A co cię to obchodzi jak one przekażą jej paczkę? Jak ktoś chce pomóc, to znajdzie sposób, nie martw się nie swoją sprawą.
Chciałam napisać to samo ,ale mnie ubiegłaś. Jeśli ktoś nie chce pomagać , to nie musi, ale pouczać darczyńcy nie powinien.
Joltar 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 14:51   #71
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: przyjme ubrania

Boże, jak można być takim wrednym
Nie macie ciuchów/nie chcecie pomóc, to siedźcie cicho. A te wyliczenia ile kosztują prezerwatywy...nie wiadomo- śmiać się czy płakać. Nie dziwię się, że Autorka znikła, skoro większość z Was na nią wsiadła.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 15:18   #72
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Boże, jak można być takim wrednym
Nie macie ciuchów/nie chcecie pomóc, to siedźcie cicho. A te wyliczenia ile kosztują prezerwatywy...nie wiadomo- śmiać się czy płakać. Nie dziwię się, że Autorka znikła, skoro większość z Was na nią wsiadła.
Wiesz, z jednej strony masz rację ale z drugiej strony, autorka też się obrzydliwie zachowuje a jej posty tak trącają o wciskanie kitu, że ciężko w cokolwiek uwierzyć.
To, że wciska, że ciąża z wpadki. No sorry, dziewczyny mają rację - z głupoty, nie z wpadki bo w naszych czasach coś takiego jak wpadka? Błagam, to nie średniowiecze.
Ale masz rację, że jak ktoś chce pomóc, no niech pomaga ale weźmy pod uwagę ile osób się przejechało na takim pomaganiu. Uważam, że lepiej oddać ciuchy do domu dziecka.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 15:19   #73
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A co z ubraniami sprzed ciąży?
Nie każda kobieta wraca do przedciążowej sylwetki, wymiary mogą się zmienić - ciało jest inne. Jeśli karmi piersią, to nie jest to wygodne w każdym ubraniu.

Rozumiem, że ciężko zweryfikować, czy osoba jest potrzebująca - analizy tutaj i dobre rady trochę za daleko zaszły.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 15:33   #74
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
To, że wciska, że ciąża z wpadki. No sorry, dziewczyny mają rację - z głupoty, nie z wpadki bo w naszych czasach coś takiego jak wpadka? Błagam, to nie średniowiecze.
Akurat sporo dzieci jest z wpadki Np. taka Anna Mucha pierwszej ciąży nie planowała, Ania Przybylska ostatniej. Zdarza się więc najlepszym. A poza tym, to Autorka nie pytała, jakie mamy zdanie na temat okoliczności poczęcia
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 15:38   #75
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
tak, gwałt powiedziała, że facet odszedł. To Ty czytaj najpierw i to ze zrozumieniem.
Poza tym, kogo usprawiedliwia wpadka w tych czasach? jak ktoś nie chce zajść w ciążę to a cholerę nie zajdzie. A jak ktoś "wpada" to z czystej głupoty.
No i co w takim razie? Sama sobie winna więc niech sobie zgnije w biedzie wraz z dzieckiem?
No ludzie, prawdopodobnie nawet jeśli sama sobie winna to jest jak jest i jeśli znajdzie się ktoś kto podzieli się swoimi ubraniami, to chyba na tym nie ucierpimy?
Bo my wszyscy tutaj tacy doskonali jesteśmy, że dawaj walić pociskami, kto mocniej

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-12-19 o 15:39
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 15:56   #76
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: przyjme ubrania

Sama sobie dziecko zrobiłaś, jesteś bezmyślna, ależ tu niektórzy muszą sobie ego podwyższyć
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 16:22   #77
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Akurat sporo dzieci jest z wpadki Np. taka Anna Mucha pierwszej ciąży nie planowała, Ania Przybylska ostatniej. Zdarza się więc najlepszym. A poza tym, to Autorka nie pytała, jakie mamy zdanie na temat okoliczności poczęcia
Gdyby tych dzieci nie chciały, to by nie miały. Nazywanie wpadką jest tylko i wyłącznie wygodną wymówką na to, że się nie uważało a, że już się chciało urodzić jak się zaszło, to co innego.


---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
No i co w takim razie? Sama sobie winna więc niech sobie zgnije w biedzie wraz z dzieckiem?
No ludzie, prawdopodobnie nawet jeśli sama sobie winna to jest jak jest i jeśli znajdzie się ktoś kto podzieli się swoimi ubraniami, to chyba na tym nie ucierpimy?
Bo my wszyscy tutaj tacy doskonali jesteśmy, że dawaj walić pociskami, kto mocniej
Ależ ja napisałam, że pomóc ale się upewnić, że pomagamy a nie padamy ofiarą oszustki.
Popieram to, co któraś z dziewczyn zaproponowała: odda ubrania, chętnie ale osobiście. I słusznie.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Sama sobie dziecko zrobiłaś, jesteś bezmyślna, ależ tu niektórzy muszą sobie ego podwyższyć
Ale halo! Jak sobie dziecko zrobiłaś i wciskasz kity, że z wpadki to sorry, z własnej głupoty.
A to, że już to dziecko na świecie jest to cóż, no jest i już ale niech mi nikt nie wciska, że można wpaść bo jak się nie chce dziecka (a w sytuacji autorki zajście w ciążę było skrajnie nieodpowiedzialne i pomyśleć, że trzeba AŻ się zabezpieczać jak się nie chce zajść) to się go mieć nie będzie. Mamy taką skuteczność antykoncepcji, że na prawdę, nie mając warunków na dziecko powinno się o tym pomyśleć najpierw a jak jeszcze taka autorka wyjeżdża z tekstami na poziomie gimnazjum to cóż, aż się odechciewa pomagać.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 16:22   #78
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: przyjme ubrania

czasami oczy mi wychodzą, jak czytam niektóre komentarze na wizażu, jak dziewczyny potrafią być okrutne i wredne, smutne to
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 16:31   #79
Joltar 3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 99
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Gdyby tych dzieci nie chciały, to by nie miały. Nazywanie wpadką jest tylko i wyłącznie wygodną wymówką na to, że się nie uważało a, że już się chciało urodzić jak się zaszło, to co innego.


---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------


Ależ ja napisałam, że pomóc ale się upewnić, że pomagamy a nie padamy ofiarą oszustki.
Popieram to, co któraś z dziewczyn zaproponowała: odda ubrania, chętnie ale osobiście. I słusznie.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------


Ale halo! Jak sobie dziecko zrobiłaś i wciskasz kity, że z wpadki to sorry, z własnej głupoty.
A to, że już to dziecko na świecie jest to cóż, no jest i już ale niech mi nikt nie wciska, że można wpaść bo jak się nie chce dziecka (a w sytuacji autorki zajście w ciążę było skrajnie nieodpowiedzialne i pomyśleć, że trzeba AŻ się zabezpieczać jak się nie chce zajść) to się go mieć nie będzie. Mamy taką skuteczność antykoncepcji, że na prawdę, nie mając warunków na dziecko powinno się o tym pomyśleć najpierw a jak jeszcze taka autorka wyjeżdża z tekstami na poziomie gimnazjum to cóż, aż się odechciewa pomagać.
To nie pomagaj i przestań kogoś oceniać . Nie chcesz pomagać , nie musisz.
Joltar 3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 16:45   #80
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Boże, jak można być takim wrednym
Nie macie ciuchów/nie chcecie pomóc, to siedźcie cicho. A te wyliczenia ile kosztują prezerwatywy...nie wiadomo- śmiać się czy płakać. Nie dziwię się, że Autorka znikła, skoro większość z Was na nią wsiadła.
Boże jak można być tak naiwnym i napędzającym spiralę bezsensownej pomocy
Nie masz do czynienia z ludźmi nieporadnymi i bezsensownie ślepo wierzysz w każdą bzdurę jaką przeczytasz w internecie... nie wiadomo - śmiać się czy płakać. Nie dziwię się, że ludzie śmieją się z takich jeleni skoro żeby pomóc wystarczy rozejrzeć się w koło i dostrzec faktycznie potrzebującą taką osobę zamiast ślepo pompować dobra materialne w osoby całkowicie wzięte z drzewa.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 16:53   #81
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Boże jak można być tak naiwnym i napędzającym spiralę bezsensownej pomocy
Nie masz do czynienia z ludźmi nieporadnymi i bezsensownie ślepo wierzysz w każdą bzdurę jaką przeczytasz w internecie... nie wiadomo - śmiać się czy płakać. Nie dziwię się, że ludzie śmieją się z takich jeleni skoro żeby pomóc wystarczy rozejrzeć się w koło i dostrzec faktycznie potrzebującą taką osobę zamiast ślepo pompować dobra materialne w osoby całkowicie wzięte z drzewa.
Dokładnie. Są osoby potrzebujące bo niestety takie życie a są takie jak autorka, co to chcą żerować na innych za własną głupotę zamiast brać się do roboty. I tak, takie samo mam zdanie jak o autorce, o osobach, które zamiast brać się za pracę, łażą po ulicach grając na gitarze i żebrząc o pieniądze.
A już mnie cholera bierze, jak pod sklepem Cię zaczepi ktoś i poprosi o pomoc, dasz mu bułkę a on zacznie wydziwiać, ze chciał pieniądze. No to widocznie nie jest taki biedny i potrzebujący albo potrzebuje ale na wódę.

I nie mówcie mi, że samotna matka, że wpadła. Sorry, nie te czasy. Samotne matki sobie dobrze radzą a żeby wpaść to trzeba chcieć wpaść, niestety.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Btw. uważacie, że człowieka, który jest potrzebujący stać na internet? Bo według mnie, powinna szukać pomocy w fundacjach chociażby a nie na wizażu.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:21   #82
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Boże jak można być tak naiwnym i napędzającym spiralę bezsensownej pomocy
Nie masz do czynienia z ludźmi nieporadnymi i bezsensownie ślepo wierzysz w każdą bzdurę jaką przeczytasz w internecie... nie wiadomo - śmiać się czy płakać. Nie dziwię się, że ludzie śmieją się z takich jeleni skoro żeby pomóc wystarczy rozejrzeć się w koło i dostrzec faktycznie potrzebującą taką osobę zamiast ślepo pompować dobra materialne w osoby całkowicie wzięte z drzewa.
Ładna parafraza
Jasne, że prośbę bardziej uwiarygodniłaby np.strona z imieniem i nazwiskiem Autorki pod patronatem jakiejś fundacji.
Ubrania, których już nie założę, sprzedaję na Allegro. Ale jak mam za coś dostać parę złotych, to wolę zaoszczędzić sobie czasu, wrzucić je do kartonu i wysłać jednej, potrzebującej osobie. Mnie nic przez to nie ubędzie, a wręcz przybędzie miejsca w szafie Nie wysyłam wtedy kaszmirowych swetrów i marynarek za 7 stów, więc nawet jak trafi się ktoś nieuczciwy, to za bardzo się na tych moich ciuchach nie wzbogaci.
Akurat nie należę do szczególnie wrażliwych osób i na co dzień nie interesuje mnie działalność charytatywna. Ale jak coś mi zawadza, a komuś może się przydać, to co w tym złego. Cały dział ''oddam'' na OLX opiera się na tej zasadzie.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:21   #83
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Ładna parafraza
Jasne, że prośbę bardziej uwiarygodniłaby np.strona z imieniem i nazwiskiem Autorki pod patronatem jakiejś fundacji.
Ubrania, których już nie założę, sprzedaję na Allegro. Ale jak mam za coś dostać parę złotych, to wolę zaoszczędzić sobie czasu, wrzucić je do kartonu i wysłać jednej, potrzebującej osobie. Mnie nic przez to nie ubędzie, a wręcz przybędzie miejsca w szafie Nie wysyłam wtedy kaszmirowych swetrów i marynarek za 7 stów, więc nawet jak trafi się ktoś nieuczciwy, to za bardzo się na tych moich ciuchach nie wzbogaci.
Akurat nie należę do szczególnie wrażliwych osób i na co dzień nie interesuje mnie działalność charytatywna. Ale jak coś mi zawadza, a komuś może się przydać, to co w tym złego. Cały dział ''oddam'' na OLX opiera się na tej zasadzie.
poczytaj więcej o parafrazach
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:24   #84
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Btw. uważacie, że człowieka, który jest potrzebujący stać na internet? Bo według mnie, powinna szukać pomocy w fundacjach chociażby a nie na wizażu.

Tak, w XIX wieku nawet biedni ludzie mają telefony komórkowe i internet. Mimo wszystko nie żyjemy w afrykańskim buszu i te rzeczy/usługi są łatwo dostępne.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
poczytaj więcej o parafrazach
No dobra- ładna inspiracja
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:24   #85
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Tak, w XIX wieku nawet biedni ludzie mają telefony komórkowe i internet. Mimo wszystko nie żyjemy w afrykańskim buszu i te rzeczy/usługi są łatwo dostępne.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------



No dobra- ładna inspiracja
normalny człowiek zamiast komórki jak nie ma pieniędzy, kupi jedzenie. Proste.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:28   #86
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
normalny człowiek zamiast komórki jak nie ma pieniędzy, kupi jedzenie. Proste.
Chyba nie masz pojęcia, jak to wygląda. I nie ma w tym nic złego- ja też na wielu rzeczach się nie znam. Tylko wtedy się na dany temat nie wypowiadam.
Naprawdę można zaoszczędzić i kupić tak podstawowy i potrzebny sprzęt jakim jest telefon. Nie musi to być iPhone za 3200, pewnie za 150 można znaleźć coś używanego na Allegro, albo w niskim abonamencie.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:31   #87
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
normalny człowiek zamiast komórki jak nie ma pieniędzy, kupi jedzenie. Proste.


Chyba czegoś nie doczytałaś, dziewczyna nie prosi, ani o pieniadze, ani o jedzenie, tylko o ubrania.
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:31   #88
Joltar 3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 99
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
normalny człowiek zamiast komórki jak nie ma pieniędzy, kupi jedzenie. Proste.
Po prostu brak slów i ręce opadają. Biedni są niektórzy z nadmiarem dóbr materialnych, którzy potrafią jedynie generalizować i stygmatyzować innych.
Joltar 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 17:34   #89
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Dokładnie. Są osoby potrzebujące bo niestety takie życie a są takie jak autorka, co to chcą żerować na innych za własną głupotę zamiast brać się do roboty. I tak, takie samo mam zdanie jak o autorce, o osobach, które zamiast brać się za pracę, łażą po ulicach grając na gitarze i żebrząc o pieniądze.
A już mnie cholera bierze, jak pod sklepem Cię zaczepi ktoś i poprosi o pomoc, dasz mu bułkę a on zacznie wydziwiać, ze chciał pieniądze. No to widocznie nie jest taki biedny i potrzebujący albo potrzebuje ale na wódę.

I nie mówcie mi, że samotna matka, że wpadła. Sorry, nie te czasy. Samotne matki sobie dobrze radzą a żeby wpaść to trzeba chcieć wpaść, niestety.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Btw. uważacie, że człowieka, który jest potrzebujący stać na internet? Bo według mnie, powinna szukać pomocy w fundacjach chociażby a nie na wizażu.
Nie znasz dziewczyny ani jej sytuacji, to nie oceniaj. W ogóle mało wiesz, wypowiadasz sie, podobnie jak kilka innych tu dziewczyn, jakbyście wychowaly sie na serialach. A teraz zaskocze Cię, można mieć net za darmo. Wieś sąsiadującą z moją ma go za free i to cała. Nie wiem dokladnie z jakiej inicjatywy, bo mnie to nie obchodzi, stać mnie akurat na taki jaki ja mam. Ale czy mam pluć jadem za to, że to niesprawiedliwe? Ludzie, mam swoje życie. A i nie czuję sie naiwna, bo zdarza mi się oddac ciuchy po mojej córce, w sumie, to oddaje wszystkie nie znoszone tak się składa, ze obcym, bo jak na złość znajomym sami synowie się rodzą.
Jestem tego samego zdania jak kilka dziewczyn powyżej, nie chcecie pomagać, to po co sie udzielacie.
__________________
 21.04.2001
 21.12.2010
 29.01.2011
 07.06.2012
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 18:18   #90
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: przyjme ubrania

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Tak, w XIX wieku nawet biedni ludzie mają telefony komórkowe i internet. Mimo wszystko nie żyjemy w afrykańskim buszu i te rzeczy/usługi są łatwo dostępne.
Podobnie jak środki mające na celu planowanie rodziny
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-20 06:45:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.