Starania o pierwsze dziecko. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-26, 18:52   #61
iwonka 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 21
Dot.: Starania o pierwsze dziecko.

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Jeśli nie miałaś zabiegu, to chyba nie musisz czekać, ale oczywiście lepiej, żeby organizm wrócił do normy. I zmień lekarza, bo skoro poroniłaś tak szybko, to może masz niedobór prostegeronu i wystarczy go suplementować, a nie straszyć pacjentkę, że kolejnej ciąży też może nie donosić. Niektóre kobiety żeby utrzymać ciążę zaczynają brać luteinę już po owulacji. Powodzenia!
---
Oczywiście polecam też zbadanie tarczycy i doprowadzenie do TSH poniżej 2-2,5.
---
Nie pisałam o temperaturze np. 37,2, tylko o wyższej, niż Twoja średnia.
Hej lekarza zamierzam zmienić zresztą już chodzę do dwóch na raz żeby mieć jakieś potwierdzenie. Zaczynamy się starać od razu bo dobrze się już czuje więc mam nadzieję, że będzie ok.
iwonka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 19:48   #62
marie89
Raczkowanie
 
Avatar marie89
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: ... z daleka!
Wiadomości: 310
Dot.: Starania o pierwsze dziecko.

Cześć ja staram się z mężem o dziecko od 3 cykli. Jak na razie nieskutecznie. Jutro mam dostać miesiączkę. Niby mam nadzieję, że jednak się nie pojawi.. ale wszystko wskazuje, że będzie. Staram się nie nastawiać, nie nakręcać, nie myśleć o ciąży, ale nie za bardzo mi wychodzi..
__________________

Nienarodzone dziecko nie umiera...Ono zmienia tylko datę przyjścia na świat (26.08.2013)
marie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 21:47   #63
kkasienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 293
Dot.: Starania o pierwsze dziecko.

Witaj powodzenia w staraniach 3 cykle to jeszcze nie jest powod, zeby sie jakos bardzo niepokoic. Niemniej jednak trzymam kciuki, zeby udalo sie jak najszybciej.

a robiliscie jakies podstawowe badania czy na razie nie?
__________________
Never lose hope!!

Staranka z OvuFriend


Mój wykres:
http://ovufriend.pl/thumb/c68b76157f...fd34c38436.png
kkasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 19:24   #64
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Starania o pierwsze dziecko.

Witajcie

Jestem świeżakiem Ponad 2 tyg temu odstawiłam tabletki i generalnie mieliśmy zacząć starania po ślubie, czyli za 3 tygodnie, ale...
ale zaczęliśmy już teraz

Miło jest mi dołączyć do Waszego grona, życzę wszystkim nam II kresek w najbliższym czasie i zdrowych Maluszków
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 19:44   #65
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Starania o pierwsze dziecko.

hej dziewczyny , my jestesmy 1 miesiac po slubie i od 1 meisiaca zaczelismy starac sie o dzidzie 29 czerwca wieczorem test owulacyjny wykazal dwie kreski i byly przytulanki 29 30 (test juz byl negatywny( 31 i 1 , teraz mam 22 dzien cyklu i test wychodzi negatywny (((( nie wiem czy jeszce miec nadzieje czy nie ale czuje ze nic z tego nie ebdzie bo nie mam zadnych objawow , czuje sie jakgdyby nigdy nic
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 13:01   #66
Halszaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Starania o pierwsze dziecko.

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Witajcie,
zdecydowałam się odstawić tabletki po bardzo długim czasie stosowania (łącznie około 7 lat w tym kilka miesięcy przerwy). Ostatnią tabletkę wzięłam w niedzielę ( 19.05.2013 ). Jestem już po okresie 'z odstawienia'. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia, do końca w niedzielę - tydzień po ostatniej tabletce. Chcemy z mężem zacząć starania. Naszły mnie jednak wątpliwości, czy czasem nie powinniśmy odczekać kilka miesięcy, żeby hormony powróciły do normalności. Czy któraś z Pań starała się już od pierwszego cyklu?
Boję się, żeby nie było potem jakiś komplikacji a z drugiej strony jestem bardzo niecierpliwa i chciałabym już zajść w ciążę.
W momencie odstawienia tabletek zaczęłam również zażywać kwas foliowy. Do ginekologa idę 18.06 (dopiero) ponieważ chcę zrobić podstawowe badania.
Co sądzicie? ;-)
Witaj,
Ja właśnie tak postąpiłam , 7.08 wzięłam ostatnia tabletke, 9.08 dostałam okres z odstawienia i juz.... 19.09 nadal nie dostałam normalnego okresu wiec zrobiłam dwa testy strumieniowe, które wyszły pozytywnie potem w poniedziałek 23.09 zrobiłam beta hcg i wyszła 3949 mlU/ml ....
Dziś pierwsza wizyta u ginekologa... Oprócz ciągłej sennosci i obolalych piersi nic mi nie dolega
Halszaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.