Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-08, 10:22   #4501
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Próbowała któraś z was detoksu kosmetycznego na twarz? Tylko dobre mydło rano i wieczorem? Zadnego kremu, podkladu, oleju czy serum?
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie i nie odważyłabym się na coś takiego. Zwłaszcza po koszmarze, jaki mi fundowało Aleppo i Savon Noir. Popularność mydeł jest dla mnie niepojęta, szorować się czymś, co tak zaburza naturalne pH skóry.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
może po prostu niektórym osobom jest zbędny a innym - wręcz przeciwnie
Właśnie jestem w tym temacie bardzo wdrożona, przez brak czasu wieczorem myje tylko twarz mydłem z Czyste mydło z węglem brzozowym, lub żelem pod prysznic Alterra sensitive. |Rano tylko oczyszczam płynem micelarnym Biolaven i w ciągu dnia spryskuje wodą termalną. Nie narzekam na cerę, a nawet nie mam na to czasu .
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 10:49   #4502
CoreMia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja też uważam, że najlepiej umyć twarz z użyciem wody. Czasem jak już jestem bardzo zmęczona używam tylko wody micelarnej, ale uważam, że regularne mycie z wodą jest niezbędne. Chociaż do mydeł nie jestem przekonana, mi wysuszały skórę. Teraz mam SO BIO Przeciwzmarszczkowy olejek arganowy do mycia i sprawdza się bardzo dobrze, mam wrażenie że jeszcze rano moja twarz jest po nim nawilżona, bo rano jest inaczej (a używam cały czas tego samego kremu na noc) kiedy używam tego olejku, a inaczej kiedy zmyję buzię tylko micelem. Z mieszaniem zwykłych olei nie miałabym czasu ani ochoty się bawić. Za dużo byłoby zachodu jak dla mnie. No i wtedy chyba się już wody nie używa, a ja innego demakijażu i oczyszczania sobie nie wyobrażam na co dzień. Zresztą moja cera mówi mi, że to dobra metoda bo od lat tak robię i ma się świetnie.
CoreMia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 11:19   #4503
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny, co sądzicie o kremie probiotycznym Niekiel z takim składem: Acidosalus, Aqua, Buxus Chinensis Oil, Oenothera Biennis Oil, Linoleic Acid, Linolenicacid, Butyrospermum Parkii Butter, Propylene Blycol, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Ceteareth 20, Ceteareth 12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Sodium Cetearyl Sulfate, Glycerin, Decyl Oleate, Hexyl Laurate, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid? poszukuję czegoś mocno nawilżającego i wpadłam na taki krem. warto zaryzykować?
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 12:44   #4504
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o kremie probiotycznym Niekiel z takim składem: Acidosalus, Aqua, Buxus Chinensis Oil, Oenothera Biennis Oil, Linoleic Acid, Linolenicacid, Butyrospermum Parkii Butter, Propylene Blycol, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Ceteareth 20, Ceteareth 12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Sodium Cetearyl Sulfate, Glycerin, Decyl Oleate, Hexyl Laurate, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid? poszukuję czegoś mocno nawilżającego i wpadłam na taki krem. warto zaryzykować?
Zamiast tego https://eko-banka.pl/pl/p/NIKEL,-Kre...ymi,-60ml/1594
to wolałabym ten https://eko-banka.pl/pl/p/NIKEL%2C-B...e%2C-50ml/1582
albo ten https://eko-banka.pl/pl/p/NIKEL%2C-B...j%2C-50ml/1583


Dziewczyny, ciekawe, czy ten krem jest warty swojej ceny?
http://kalina-sklep.pl/cera-dojrzala...940069518.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-09-08 o 12:47
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 12:52   #4505
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


Boskie Sibu Beauty Czekam na twoje recenzje. Ciekawe, czy tonik mocno alkoholowy? i jak oceniasz serum? spojrzała na cenę na iherb - 139 zł, a pomyśleć, że w tk maxx było za 54,99 zł
Próbkę serum już miałam i pokochałam, boskie Tonik otworzę na dniach, bo jeszcze muszę wykończyć wodę Saisony. Dzięki Susabee Sibu mam właśnie z tkm, serum za 55zł, reszta 45zł.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem co myśleć o soli, z jednej strony podoba mi się efekt, bo fajnie dotlenia, odświeża, wzmacnia i mineralizuje skórę, ale podobno jest bardzo komedogenna, kiedyś stosowałam peeling solny do twarzy i bardzo lubiłam, ale pamiętam też, że był to okres gdy nagminnie mnie wysypywało, ...trądzik aktywny i nie wiem, czy przypadkiem sól się do tego nie przyczyniała.
Efekt po soli jest super, ale zaskoczyłaś mnie informacją o komedogenności. Dzisiaj wróciłam do peelingów i zobaczę co będzie.
Z dwa miesiące temu zrobiłam sobie tonik z soli epsom, ale przez ten cały szał przeprowadzkowy zupełnie o nim zapomniałam i stosowałam raptem kilka dni, jednak wtedy nic złego ze skórą się nie działo.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 15:47   #4506
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Próbkę serum już miałam i pokochałam, boskie Tonik otworzę na dniach, bo jeszcze muszę wykończyć wodę Saisony. Dzięki Susabee Sibu mam właśnie z tkm, serum za 55zł, reszta 45zł.
to zmienili opakowania. moje miało inne pudełeczka. A jak dotąd w moim tk maxx Sibu niestety nie pokazał się po raz drugi. wypatruję i nic
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 17:44   #4507
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

bardzo dziękuję!
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-08, 19:42   #4508
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to może być alergiczne - nie chcę nic sugerować, ale u mnie się takie coś pojawia po wszystkich - dosłownie wszystkich eko płynachmicelarnych muszę używać zwykłych aptecznych...
To jest u mnie alergiczne... Jestem alergikiem i astmatykiem z AZS. Całe życie się z tym męczę. Kiedyś było duuuużo gorzej, teraz mam tylko suche czerwone placki wokół ust (głównie pod nosem) i od jakiegoś roku na palcu wskazującym prawej ręki To dziadostwo się ciągle przemieszcza...I nie wiadomo jak z tym walczyć. Próbowałam już naprawdę wszystkiego (nabiału nie jem, cukier bardzo rzadko...). Niedługo będę się odczulać na roztocza, może to coś pomoże (chociaż jakoś już zwątpiłam we wszystko), bo to głównie one wywołują u mnie alergię.
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 22:52   #4509
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

nowości 100% pure
https://eu.100percentpure.com/collec...25+Pure+Europe
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 11:16   #4510
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Organique podnieśli ceny
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 13:12   #4511
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny, co myślicie o używaniu kosmetyków antycellulit podczas karmienia? chodzi mi o taki skład: Macadamia Ternifolia Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Zea Mais Germ Oil, Caprylic/Capric Trigliceride, Coffea Arabica Oil, Hedera Helix Extract, Ruscus Acuelatus Extract, Arnica Montana Flower Extract, Ginko Biloba, Rosmarinus Officinalis Oil, Citrus Medica Limonum Oil ,Mentha Piperita Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Cinnamomum Cassia Oil, Tocopheryl Acetate, Limonene, Citral, Eugenol, Benzyl benzoate, Cinnamal, Linalool. To jest Olejek antycellulitowy FITOCELL LaSaponaria,
mam zamiar smarować tym brzuch, w ramach ujędrnienia , bo cellulitu nie mam, ani rozstępów, tylko brzuch wystaje i wisi.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 18:38   #4512
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie i nie odważyłabym się na coś takiego. Zwłaszcza po koszmarze, jaki mi fundowało Aleppo i Savon Noir. Popularność mydeł jest dla mnie niepojęta, szorować się czymś, co tak zaburza naturalne pH skóry.
ja stosuję mydła do mycia twarzy od kilku lat i nie mam problemów.
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
mnie bardzo kusi, po recenzji Anuli Złuszczająca pianka rozjaśniająca Saisona , strasznie chce ja miec :heart:

anula_ga myslisz ze stosowanie jej rano to dobry pomysl? Czy jednak zostawic ja na wieczor tak jak opisalas po demakijazu?
Moge po niej swobodnie nalozyc serum czy krem?

Chcialam rano bo mam wrazenie po nocy ze moja buzia potrzebuje fajnego oczyszczenia i pomyslalam, ze moglaby sie super sprawdzic, ale sama nie wiem
Serum czy krem na pewno możesz po niej nałożyć, ja na noc nakładałam
Czy używanie pianki rano będzie dobrym pomysłem musisz wypróbować sama, ja używałam wieczorem. Czasem delikatnie uwrażliwiała cerę i myślę, że mi osobiście nieprzyjemnie by się wówczas nakładało minerały i wcierało je w twarz pędzlem wydaje mi się, że wzmagałoby efekt uwrażliwienia....
Spróbuj, inaczej się nie dowiesz
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2016-09-09 o 18:39
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 21:40   #4513
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

W "moim" tkm dzieją się cuda, zrobili osobne stojaki na kosmetyki naturalne, osobne na azjatyckie i jeszcze cała ściana z różnościami, w tym naturalki, bo chyba nie mieszczą się na tych osobnych. Zrobiłam kilka zdjęć, ale kiepskim aparatem i tylko jedno nadaje się do pokazania. Wzięłam serum Willow anty age, mydło w płynie Heyland & Whittle oraz koreańską ampułkę Centella 90 firmy Pure Heals.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0008.jpg (172,3 KB, 38 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 07:01   #4514
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
W "moim" tkm dzieją się cuda, zrobili osobne stojaki na kosmetyki naturalne, osobne na azjatyckie i jeszcze cała ściana z różnościami, w tym naturalki, bo chyba nie mieszczą się na tych osobnych. Zrobiłam kilka zdjęć, ale kiepskim aparatem i tylko jedno nadaje się do pokazania. Wzięłam serum Willow anty age, mydło w płynie Heyland & Whittle oraz koreańską ampułkę Centella 90 firmy Pure Heals.


Mam przez Ciebie i Beeets teraz sporo do testowania. Wczoraj na pierwszy ogień poszło Pony Hutchen, dezodorant Sweet Peach oraz mus do ciała. Obydwa okazały się naprawdę zacne. Było upalnie, a jak wróciłam do domu wieczorem, nadal czułam pod pachami soczystą brzoskwinię i żadnych nieprzyjemnych zapachów W dodatku ja nie lubię brzoskwiniowego zapachu w kosmetykach, bo w kontakcie z moją skórą robią się skwaśniałe, ale ten jest bardzo przyjemny, subtelny i na skórze pozostał taki sam, jak w słoiczku. Mam jeszcze jeden zapach do testów. Natomiast mus do ciała jest bardzo tłusty, a przy tym jakby lekki, super konsystencja, wspaniale się wchłania, do suchości i nie przeszkadzał przy wysokiej temperaturze, pięknie odżywił i wygładził mi skórę, w dodatku zapach również jest piękny, bardzo zmysłowy, waniliowo-perfumowy Do twarzy wypróbowałam żel do mycia Eubiony, peeling enzymatyczny centella (co to za firma) i wodę reperującą Saisony. Niestety, chyba któryś produkt mi nie podszedł, teraz nie wiem, który (jeszcze mam na kilka prób), skóra była po tym trio trochę taka nijaka i podrażniona, no niewyjściowa zbytnio, podejrzewam tę Saisonę. O enzymatyku nie mam za bardzo zdania. Sylwiusaka, proszę napisz jak go używać

Beeets przesłała mi też perfumy Sante Provence "Wild Rose". Są przepiękne, zapach mydła różanego, ale takiego luksusowego. Szkoda, że nie ma ich w Polsce. W ogóle nie czuć, że nie jest to górnopółkowiec, zapach jest bardzo składny i wyrazisty, myślałam na początku, że to luksusowa marka i potem dopiero zobaczyłam cenę na stronie producenta.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Efekt po soli jest super, ale zaskoczyłaś mnie informacją o komedogenności. Dzisiaj wróciłam do peelingów i zobaczę co będzie.
Z dwa miesiące temu zrobiłam sobie tonik z soli epsom, ale przez ten cały szał przeprowadzkowy zupełnie o nim zapomniałam i stosowałam raptem kilka dni, jednak wtedy nic złego ze skórą się nie działo.
Na ile wierzyć wszelkim tabelom komedogenności, to sól (zwykła Sodium Chloride) ma wskaźnik 5 w skali od 0-5
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-09-10 o 07:28
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 08:55   #4515
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
W "moim" tkm dzieją się cuda, zrobili osobne stojaki na kosmetyki naturalne, osobne na azjatyckie i jeszcze cała ściana z różnościami, w tym naturalki, bo chyba nie mieszczą się na tych osobnych. Zrobiłam kilka zdjęć, ale kiepskim aparatem i tylko jedno nadaje się do pokazania. Wzięłam serum Willow anty age, mydło w płynie Heyland & Whittle oraz koreańską ampułkę Centella 90 firmy Pure Heals.


---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Mam przez Ciebie i Beeets teraz sporo do testowania. Wczoraj na pierwszy ogień poszło Pony Hutchen, dezodorant Sweet Peach oraz mus do ciała. Obydwa okazały się naprawdę zacne. Było upalnie, a jak wróciłam do domu wieczorem, nadal czułam pod pachami soczystą brzoskwinię i żadnych nieprzyjemnych zapachów W dodatku ja nie lubię brzoskwiniowego zapachu w kosmetykach, bo w kontakcie z moją skórą robią się skwaśniałe, ale ten jest bardzo przyjemny, subtelny i na skórze pozostał taki sam, jak w słoiczku. Mam jeszcze jeden zapach do testów. Natomiast mus do ciała jest bardzo tłusty, a przy tym jakby lekki, super konsystencja, wspaniale się wchłania, do suchości i nie przeszkadzał przy wysokiej temperaturze, pięknie odżywił i wygładził mi skórę, w dodatku zapach również jest piękny, bardzo zmysłowy, waniliowo-perfumowy Do twarzy wypróbowałam żel do mycia Eubiony, peeling enzymatyczny centella (co to za firma)

Beeetsprzesłała mi też perfumy Sante Provence "Wild Rose". Są przepiękne, zapach mydła różanego, ale takiego luksusowego. Szkoda, że nie ma ich w Polsce. W ogóle nie czuć, że nie jest to górnopółkowiec, zapach jest bardzo składny i wyrazisty, myślałam na początku, że to luksusowa marka i potem dopiero zobaczyłam cenę na stronie producenta.


Pony Hutchen nieźle namieszało

może to ten produkt
https://e-naturalne.pl/pl/p/Ekologic...ca-ECOCERT/154

oj, szkoda, że Wild Rose zniknęły z Polski

Wyszukałam sklepik ze Słowenii, który wysyła do Polski
http://www.ekobutik.eu/index.php/gb/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-09-10 o 09:25
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 09:37   #4516
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Pony Hutchen nieźle namieszało

może to ten produkt
https://e-naturalne.pl/pl/p/Ekologic...ca-ECOCERT/154

oj, szkoda, że Wild Rose zniknęły z Polski

Wyszukałam sklepik ze Słowenii, który wysyła do Polski
http://www.ekobutik.eu/index.php/gb/
Już dawno to pisałam, ale powtórzę, że drogeryjne dezodoranty są tak beznadziejne, że... Wszyscy tak narzekają, że jak naturalny, to na pewno nie będzie działać, tymczasem naturalne działają przynajmniej tak samo, a jak w przypadku Pony wręcz niezawodnie, a przy tym nie są szkodliwe. Testowałam wiele drogeryjnych z aluminium, ale 95% z nich jest nieskutecznych (bez przekłamania), a wcale nie mam bardzo dużego problemu z poceniem. Kiedyś, z 10-15 lat wstecz, drogeryjne dezodoranty były lepsze, teraz prawie żaden nie działa tak, jak powinien (pomijając już składy). Mam wrażenie, że to jakaś zmowa producentów, albo jakieś wprowadzane przez unię restrykcje zmuszają producentów do robienia wody, zamiast kosmetyków, są nic nierobiące po prostu i tak jest z każdym rodzajem, nie tylko jeśli chodzi o deo.

Próbki Pony od Ciebie mnie skutecznie przekonały do tej marki Z tego co kojarzę, to właśnie Ty pierwsza ją odkryłaś, albo Sicilia, w każdym razie Wy zwróciłyście naszą uwagę na te dezodoranty

Nie, to nie ten peeling, ten od Sylwiusaki jest gotowcem w formie emulsji.

Idę do tego sklepiku
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-09-10 o 10:13
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 11:46   #4517
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Już dawno to pisałam, ale powtórzę, że drogeryjne dezodoranty są tak beznadziejne, że... Wszyscy tak narzekają, że jak naturalny, to na pewno nie będzie działać, tymczasem naturalne działają przynajmniej tak samo, a jak w przypadku Pony wręcz niezawodnie, a przy tym nie są szkodliwe. Testowałam wiele drogeryjnych z aluminium, ale 95% z nich jest nieskutecznych (bez przekłamania), a wcale nie mam bardzo dużego problemu z poceniem. Kiedyś, z 10-15 lat wstecz, drogeryjne dezodoranty były lepsze, teraz prawie żaden nie działa tak, jak powinien (pomijając już składy). Mam wrażenie, że to jakaś zmowa producentów, albo jakieś wprowadzane przez unię restrykcje zmuszają producentów do robienia wody, zamiast kosmetyków, są nic nierobiące po prostu i tak jest z każdym rodzajem, nie tylko jeśli chodzi o deo.

Próbki Pony od Ciebie mnie skutecznie przekonały do tej marki Z tego co kojarzę, to właśnie Ty pierwsza ją odkryłaś, albo Sicilia, w każdym razie Wy zwróciłyście naszą uwagę na te dezodoranty

Idę do tego sklepiku
no Pony Hutchen po prostu zmiażdżyło konkurencję

a co do tych drogeryjnych deo, to ja zanim poznałam naturalki, to też tego sporo przerobiłam. były takie zwykłe jak Fa, Niveo itp, ale też w rozpaczy sięgnęłam po drogie Vichy i Biotherm. tylko strata pieniędzy

Darmowa dostawa w ten weekend na zamówienie od 50 zł w sklepie:
http://kalina-sklep.pl/

90 zł za 150 ml szamponu
https://www.ecco-verde.pl/wegwarteho...czy-i-pokrzywa
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-09-10 o 12:16
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 12:23   #4518
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
no Pony Hutchen po prostu zmiażdżyło konkurencję

a co do tych drogeryjnych deo, to ja zanim poznałam naturalki, to też tego sporo przerobiłam. były takie zwykłe jak Fa, Niveo itp, ale też w rozpaczy sięgnęłam po drogie Vichy i Biotherm. tylko strata pieniędzy

Darmowa dostawa w ten weekend na zamówienie od 50 zł w sklepie:
http://kalina-sklep.pl/

90 zł za 150 ml szamponu
https://www.ecco-verde.pl/wegwarteho...czy-i-pokrzywa
U mnie ostatnio na tapecie były antyperspiranty Adidas, dawniej mieli bardzo dobre, przerobiłam więc kilka rodzajów, niestety, wiele się zmieniło po latach działanie, zapachy, bez komentarza.

Vichy to chyba był mój najdroższy antyperspirant, nie robił nic, kompletnie nie chronił, zarówno wersja 24h, jaki 48h.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 13:02   #4519
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Mam przez Ciebie i Beeets teraz sporo do testowania. Wczoraj na pierwszy ogień poszło Pony Hutchen, dezodorant Sweet Peach oraz mus do ciała. Obydwa okazały się naprawdę zacne. Było upalnie, a jak wróciłam do domu wieczorem, nadal czułam pod pachami soczystą brzoskwinię i żadnych nieprzyjemnych zapachów W dodatku ja nie lubię brzoskwiniowego zapachu w kosmetykach, bo w kontakcie z moją skórą robią się skwaśniałe, ale ten jest bardzo przyjemny, subtelny i na skórze pozostał taki sam, jak w słoiczku. Mam jeszcze jeden zapach do testów. Natomiast mus do ciała jest bardzo tłusty, a przy tym jakby lekki, super konsystencja, wspaniale się wchłania, do suchości i nie przeszkadzał przy wysokiej temperaturze, pięknie odżywił i wygładził mi skórę, w dodatku zapach również jest piękny, bardzo zmysłowy, waniliowo-perfumowy Do twarzy wypróbowałam żel do mycia Eubiony, peeling enzymatyczny centella (co to za firma) i wodę reperującą Saisony. Niestety, chyba któryś produkt mi nie podszedł, teraz nie wiem, który (jeszcze mam na kilka prób), skóra była po tym trio trochę taka nijaka i podrażniona, no niewyjściowa zbytnio, podejrzewam tę Saisonę. O enzymatyku nie mam za bardzo zdania. Sylwiusaka, proszę napisz jak go używać

Beeets przesłała mi też perfumy Sante Provence "Wild Rose". Są przepiękne, zapach mydła różanego, ale takiego luksusowego. Szkoda, że nie ma ich w Polsce. W ogóle nie czuć, że nie jest to górnopółkowiec, zapach jest bardzo składny i wyrazisty, myślałam na początku, że to luksusowa marka i potem dopiero zobaczyłam cenę na stronie producenta.



Na ile wierzyć wszelkim tabelom komedogenności, to sól (zwykła Sodium Chloride) ma wskaźnik 5 w skali od 0-5
Myślę, że winny może być peeling. Na pierwszym miejscu ma olej słonecznikowy, a Twoja skóra nie lubi się za bardzo z olejami
https://www.mondebio.com/soins-visag...0ml/22378.html
A ja napisałam Centella? Przed samym wyjazdem przygotowywałam wszystkie próbki i pewnie zastosowałam jakiś skrót myślowy.
W instrukcji napisali, aby po wmasowaniu żel przekształcił się w olej, następnie zmoczyć palce i masować od trzech do pięciu minut. Ja często nie masuję tak długo, tylko zostawiam i po kilku minutach spłukuję.

No faktycznie coś musi być z solą, bo jestem po trzecim peelingu i znowu mam kilka dziwnych kropek. U mnie na pewno nie do stosowania codziennie.

Ale kusicie tymi perfumami Sante Provence Aż zaczęłam patrzeć gdzie je można kupić.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2016-09-10 o 13:03
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 14:16   #4520
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny polecicie jakiś krem pod oczy dla młodej skóry? Myślę, że powinnam już zacząć czegoś używać, ale zupełnie nie wiem co wypróbować najpierw. Skórę mam bardzo wrażliwą, a pod oczami dość widoczne cienie.
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 16:50   #4521
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie jakiś krem pod oczy dla młodej skóry? Myślę, że powinnam już zacząć czegoś używać, ale zupełnie nie wiem co wypróbować najpierw. Skórę mam bardzo wrażliwą, a pod oczami dość widoczne cienie.
U mnie (choć już nie takiej młodej ) sprawdza się krem kofeinowy 100% pure.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 17:16   #4522
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Już dawno to pisałam, ale powtórzę, że drogeryjne dezodoranty są tak beznadziejne, że... Wszyscy tak narzekają, że jak naturalny, to na pewno nie będzie działać, tymczasem naturalne działają przynajmniej tak samo, a jak w przypadku Pony wręcz niezawodnie, a przy tym nie są szkodliwe. Testowałam wiele drogeryjnych z aluminium, ale 95% z nich jest nieskutecznych (bez przekłamania), a wcale nie mam bardzo dużego problemu z poceniem. Kiedyś, z 10-15 lat wstecz, drogeryjne dezodoranty były lepsze, teraz prawie żaden nie działa tak, jak powinien (pomijając już składy). Mam wrażenie, że to jakaś zmowa producentów, albo jakieś wprowadzane przez unię restrykcje zmuszają producentów do robienia wody, zamiast kosmetyków, są nic nierobiące po prostu i tak jest z każdym rodzajem, nie tylko jeśli chodzi o deo.
Ja bym powiedziała, że wszystkie drogeryjne są beznadziejne i mam tu na myśli zarówno eko jak i nieeko. Alterra i Dr Organic tworzyły u mnie nieznośnie smrodliwą mieszankę w połączeniu z potem, a Speick był co prawda skuteczny, ale tylko dlatego, że miał tak strasznie gryzący i męski, tandetny zapach, którego pewnego dnia nie mogłam więcej zdzierżyć i poleciał do kosza. Pony Hütchen to rzeczywiście inna jakość.
Mam ich masło, ale być może docenię je dopiero zimą, bo na teraz jest dla mnie za tłuste.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:00   #4523
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Myślę, że winny może być peeling. Na pierwszym miejscu ma olej słonecznikowy, a Twoja skóra nie lubi się za bardzo z olejami
https://www.mondebio.com/soins-visag...0ml/22378.html
A ja napisałam Centella? Przed samym wyjazdem przygotowywałam wszystkie próbki i pewnie zastosowałam jakiś skrót myślowy.
W instrukcji napisali, aby po wmasowaniu żel przekształcił się w olej, następnie zmoczyć palce i masować od trzech do pięciu minut. Ja często nie masuję tak długo, tylko zostawiam i po kilku minutach spłukuję.

No faktycznie coś musi być z solą, bo jestem po trzecim peelingu i znowu mam kilka dziwnych kropek. U mnie na pewno nie do stosowania codziennie.

Ale kusicie tymi perfumami Sante Provence Aż zaczęłam patrzeć gdzie je można kupić.
Ach, być może pisało centifolia, ale potargała mi się nazwa przy otwieraniu No to prawie pewne, że przez ten peeling, bo skórę mam jak po słonecznikowym właśnie. Najgorszy olej jaki znam. Być może przez to nie doceniłam wody Saisony, bo się kleiła i nie chciała wchłonąć i mam obciążoną skórę teraz.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała, że wszystkie drogeryjne są beznadziejne i mam tu na myśli zarówno eko jak i nieeko. Alterra i Dr Organic tworzyły u mnie nieznośnie smrodliwą mieszankę w połączeniu z potem, a Speick był co prawda skuteczny, ale tylko dlatego, że miał tak strasznie gryzący i męski, tandetny zapach, którego pewnego dnia nie mogłam więcej zdzierżyć i poleciał do kosza. Pony Hütchen to rzeczywiście inna jakość.
Mam ich masło, ale być może docenię je dopiero zimą, bo na teraz jest dla mnie za tłuste.
Kiedyś Garnier miał 3 wersje eko deo z ecocertem, były lepsze od Pony (w kulce i za 8 zł w promocji), ale je wycofali. Alterra dla mnie ładnie pachniała, ale za słabo chroniła, na lato się kompletnie nie nadawała.

Mus Pony mi się sprawdził, ale ja mam teraz lekko przesuszoną skórę ciała, takie posłoneczne przesuszenie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 12:02   #4524
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Lubię markę TAUTROPFEN, a widzę, że mi znika ze sklepów. może marka rozstaje się z Polską

Chciałam zapoznać się z marką Tata Harper, ale jednak nie dam za 7 próbeczek 310 zł
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 16:23   #4525
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ostatnio była tu mowa o beauty blenderze, o tym oryginalnym. Kupiłam i jednak te inne gąbeczki to zupełnie coś innego
Oryginalny BB jest bardziej miękki i rzeczywiscie z jego użyciem uzyskujemy świetny efekt
Ogromny minus za trwałość, już po 2 myciach zrobiło się pęknięcie - mimo, ze obchodziłam sie z nim bardzo delikatnie. Puszcza też różowy kolor.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 18:16   #4526
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ostatnio była tu mowa o beauty blenderze, o tym oryginalnym. Kupiłam i jednak te inne gąbeczki to zupełnie coś innego
Oryginalny BB jest bardziej miękki i rzeczywiscie z jego użyciem uzyskujemy świetny efekt
Ogromny minus za trwałość, już po 2 myciach zrobiło się pęknięcie - mimo, ze obchodziłam sie z nim bardzo delikatnie. Puszcza też różowy kolor.
Ja mam lawendową Cala z Tkm już jakieś 2 tygodnie i jest oki; efekt jest bardzo fajny, bo wcześniej krem BB Innisfree, nałożony pod oczy wchodził trochę w zmarszczki, a teraz nie- nawiasem mówiąc świetnie sprawdza się on pod oczami pod względem krycia, lepiej nawet niż na twarzy; no i jeszcze wysoki filtr
A propos jeszcze tych zmarszczek pod oczami- używam już od dłuższego czasu Latoille5 (30 ml ) i na początku przeszkadzał mi ten beżowożółty kolor, ale jak się dobrze rozsmaruje, to go nie widać i ostatnio właśnie zauważyłam, że zmarszczki też jakby mniej widoczne

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-09-11 o 18:17
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 18:57   #4527
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ostatnio była tu mowa o beauty blenderze, o tym oryginalnym. Kupiłam i jednak te inne gąbeczki to zupełnie coś innego
Oryginalny BB jest bardziej miękki i rzeczywiscie z jego użyciem uzyskujemy świetny efekt
Ogromny minus za trwałość, już po 2 myciach zrobiło się pęknięcie - mimo, ze obchodziłam sie z nim bardzo delikatnie. Puszcza też różowy kolor.
Fakt, że kolor blednie, także w Micro Mini. U mnie efekt ostateczny jest także bardzo zależy od kremu, na który nakładam korektor. Jak nie współpracuje, to i BB nie pomoże.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 09:44   #4528
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Już dawno to pisałam, ale powtórzę, że drogeryjne dezodoranty są tak beznadziejne, że... Wszyscy tak narzekają, że jak naturalny, to na pewno nie będzie działać, tymczasem naturalne działają przynajmniej tak samo, a jak w przypadku Pony wręcz niezawodnie, a przy tym nie są szkodliwe. Testowałam wiele drogeryjnych z aluminium, ale 95% z nich jest nieskutecznych (bez przekłamania), a wcale nie mam bardzo dużego problemu z poceniem. Kiedyś, z 10-15 lat wstecz, drogeryjne dezodoranty były lepsze, teraz prawie żaden nie działa tak, jak powinien (pomijając już składy). Mam wrażenie, że to jakaś zmowa producentów, albo jakieś wprowadzane przez unię restrykcje zmuszają producentów do robienia wody, zamiast kosmetyków, są nic nierobiące po prostu i tak jest z każdym rodzajem, nie tylko jeśli chodzi o deo.

Próbki Pony od Ciebie mnie skutecznie przekonały do tej marki Z tego co kojarzę, to właśnie Ty pierwsza ją odkryłaś, albo Sicilia, w każdym razie Wy zwróciłyście naszą uwagę na te dezodoranty

Nie, to nie ten peeling, ten od Sylwiusaki jest gotowcem w formie emulsji.

Idę do tego sklepiku
Zgadzam się co do tych dezodorantów, choć nie używam tego drogeryjnego syfu od dawna. Ostatni jaki miałam to Nivea Pure, coś tam, miał być bez aluminium, ale za to nafaszerowany innym syfem. Teraz jeszcze jak karmię, to tym bardziej unikam parabenów i innych.
Za to sprawdza się u mnie dezodornat Weleda, ale już mi się kończy i chyba kupię inną wersje zapachową. Kulka z Dr.Hauschka nie daje rady sobie z takimi upałami.

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie jakiś krem pod oczy dla młodej skóry? Myślę, że powinnam już zacząć czegoś używać, ale zupełnie nie wiem co wypróbować najpierw. Skórę mam bardzo wrażliwą, a pod oczami dość widoczne cienie.

Krem z Femi się u mnie dobrze spisywał na cienie, ale dosyć drogi jest .
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 10:35   #4529
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie jakiś krem pod oczy dla młodej skóry? Myślę, że powinnam już zacząć czegoś używać, ale zupełnie nie wiem co wypróbować najpierw. Skórę mam bardzo wrażliwą, a pod oczami dość widoczne cienie.
Ja bym Ci poleciła krem sylveco pod oczy. A jeśli chodzi o cienie pod oczami, to trzymaj krem w lodówce - chłodny poprawi krążenie.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
[/I]Chciałam zapoznać się z marką Tata Harper, ale jednak nie dam za 7 próbeczek 310 zł
Mówisz o tym zestawie?
https://www.sklep.warsztatpiekna.pl/...avel_size.html
Ja go miałam i byłam bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Już dawno to pisałam, ale powtórzę, że drogeryjne dezodoranty są tak beznadziejne, że... Wszyscy tak narzekają, że jak naturalny, to na pewno nie będzie działać, tymczasem naturalne działają przynajmniej tak samo, a jak w przypadku Pony wręcz niezawodnie, a przy tym nie są szkodliwe. Testowałam wiele drogeryjnych z aluminium, ale 95% z nich jest nieskutecznych (bez przekłamania), a wcale nie mam bardzo dużego problemu z poceniem. Kiedyś, z 10-15 lat wstecz, drogeryjne dezodoranty były lepsze, teraz prawie żaden nie działa tak, jak powinien (pomijając już składy). Mam wrażenie, że to jakaś zmowa producentów, albo jakieś wprowadzane przez unię restrykcje zmuszają producentów do robienia wody, zamiast kosmetyków, są nic nierobiące po prostu i tak jest z każdym rodzajem, nie tylko jeśli chodzi o deo.

Próbki Pony od Ciebie mnie skutecznie przekonały do tej marki Z tego co kojarzę, to właśnie Ty pierwsza ją odkryłaś, albo Sicilia, w każdym razie Wy zwróciłyście naszą uwagę na te dezodoranty
Ja pisałam o tym dezodorancie już zimą:
http://trzydziesci6.blogspot.com/201...e-nowosci.html
i wtedy też się nim zachwyciłam
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 13:39   #4530
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Czy ktoś pisał, że Pony H. podrażnił go po pewnym czasie, czy to chodziło o Schmidts'a?? (chyba podejrzenie padło na sodę )
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.