wygolone czoło - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 17:09   #1
a netka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1

wygolone czoło


ostatnio moja mala siostra kiedy spałam wlepila mi gumę do żucia do włosów(okolice czola) ,nei dalo sie nic z tym zrobić,dlateog byłam zmusza obciąć gumę,a przy okazji zgolić trochę tych włosów,teraz wyglada jakby rosły mi nowe włosy w okresie dojrzewania,ale to są tka grube włosy,ze jak zaczesuje je pod grzywke sa bardzo widoczne,grzywke mam krotka,na bok,nie na sie jej zakryc tych okropnych kudłów,da się cos z tym zrobic? czytalam ogolnie,ze woda utleniona rozjasnia wloski pod nosem i zastanawialam sie czy gdybym na dluzsza mete robila tak z tymi nowymi wlosami,staloby sie to mniej uciążliwe,macie jakies sowje porady? jestem w pilnej potrzebie.. tak to jest jak sie ma 5 letnia siostre.. aha i wlosy mam brazowe
a netka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 00:20   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: wygolone czoło

Cytat:
Napisane przez a netka Pokaż wiadomość
ostatnio moja mala siostra kiedy spałam wlepila mi gumę do żucia do włosów(okolice czola) ,nei dalo sie nic z tym zrobić,dlateog byłam zmusza obciąć gumę,a przy okazji zgolić trochę tych włosów,teraz wyglada jakby rosły mi nowe włosy w okresie dojrzewania,ale to są tka grube włosy,ze jak zaczesuje je pod grzywke sa bardzo widoczne,grzywke mam krotka,na bok,nie na sie jej zakryc tych okropnych kudłów,da się cos z tym zrobic? czytalam ogolnie,ze woda utleniona rozjasnia wloski pod nosem i zastanawialam sie czy gdybym na dluzsza mete robila tak z tymi nowymi wlosami,staloby sie to mniej uciążliwe,macie jakies sowje porady? jestem w pilnej potrzebie.. tak to jest jak sie ma 5 letnia siostre.. aha i wlosy mam brazowe
woda utleniona rozjasnia, a przede wszystkim kruszy wlosy...Jedyna rada-przeczekać
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 11:40   #3
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: wygolone czoło

zniszczysz sobie wodą utlenioną te włosy, które odrosną i zapewne inne dookoła, tak więc poczekaj trochę.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 12:42   #4
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: wygolone czoło

Te nowe włoski to są tak zwane baby hair - ciesz się że są grube, nie niszcz ich wodą utlenioną tylko poczekaj. Będziesz niedługo z nich miała nową grzywkę
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.