Fryzurka dla owalnej twarzy, coś cieniowanego.. Pomóżcie, zaproponujcie :] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 12:41   #1
monis83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
GG do monis83

Fryzurka dla owalnej twarzy, coś cieniowanego.. Pomóżcie, zaproponujcie :]


Witajcie dziewczyny. Mam na imię Monia i jestem nowa na tym forum
Wybieram się w najbliższym czasie do fryzjera, jednak nie mam pojęcia o co poprosić. Chciałabym abyście wspomogły mnie dobrą radą
Mam włosy długie do łopatek, proste, końcówki trochę się falują, taki mysi kolorek. Nie chcę farbować, jedynie jakoś ładnie przyciąć i wymodelować.
Trzeba by je jakoś optycznie podnieść, bo parę godzin po umyciu już są przyklapnięta. Nie lubię swojego przedziałka, który uporczywie tworzy mi się na środku, choćbym nie wiem jak cudowała.. I wkurza mnie strasznie gdy pochylam się nad biurkiem i wszystko mi leci na dół i zasłania pole widzenia Dlatego z pewnością je pocieniuję.. tylko pytanie, jak je potem ułożyć, nie wiem w czym by mi było dobrze. Podstawowa sprawa to zrobić coś z tym przedziałkiem. Nie wiem może coś na bok.. Wiem, że niektóre z Was dysponują programem, w którym można dobrać fryzurkę. Załączam swoje zdjęcia, przepraszam, że kiepska jakość, ale nie mam innego aparatu jak ten w telefonie Tak więc mega mega prośba do Was, przypasujcie coś dla mnie co ? Z góry bardzo dziękuję za propozycje.

Edytowane przez monis83
Czas edycji: 2006-07-19 o 11:09
monis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 12:52   #2
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Fryzurka dla owalnej twarzy, coś cieniowanego.. Pomóżcie, zaproponujcie :]

Witaj Niestety nie mam programu, ale proponuje wycieniować wtedy optycznie będzie ich więcej. Jeżeli chodzi o przedziałek to jeżeli naturalnie robi się w tym miejscu to ciężko bęszie sie go pozbyc A poza tym uważam, że taki przedziałek bardzo ci pasuje. Zaraz poszukam jakiś fryzurek i wstawie Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 12:57   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Fryzurka dla owalnej twarzy, coś cieniowanego.. Pomóżcie, zaproponujcie :]

Może cię jakoś zainspirują
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 13:00   #4
monis83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
GG do monis83
Dot.: Fryzurka dla owalnej twarzy, coś cieniowanego.. Pomóżcie, zaproponujcie :]

Dzięki Ninedin. Też mi się wydaje, że cieniowanie to dobry pomysł, natomiast co do przedziałka, mam wrażenie że wydłuża moją twarz. Sama nie wiem.. Najładniej wyglądam gdy sobie te włoski z przedziałka zepnę z tyłu wsuwką.
A co ty na to, gdyby spróbować coś pokręcić ? Może końcówki ? Osobiście podobam się sobie w takich prostych, ale nie wiem, może gdyby spróbować pokombinować byłoby jeszcze lepiej...
Czekam na propozycje, pozdrówki
monis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 13:03   #5
monis83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
GG do monis83
Dot.: Fryzurka dla owalnej twarzy, coś cieniowanego.. Pomóżcie, zaproponujcie :]

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Może cię jakoś zainspirują
Hmmm.. numer 3 super
monis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 13:31   #6
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Fryzurka dla owalnej twarzy, coś cieniowanego.. Pomóżcie, zaproponujcie :]

ja bym Ci również proponowała wycieniować włoski, troszke postrzępić i zrobić grzyweczkę na bok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg super blond za ramiona z grzywką w bok.JPG (20,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda.jpg (48,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg długi brąz.jpg (6,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (30,3 KB, 12 załadowań)
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 13:44   #7
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Fryzurka dla owalnej twarzy, coś cieniowanego.. Pomóżcie, zaproponujcie :]

Ta nr 3 ma boczny przedziałek i jest dość krótka Jeżeli lecą ci włosy na twarz i ci to przeszkadza to jak będą dłuższe zawsze możesz spiąć jakąś klamerką czy spinką. Jeżeli chodzi o pokręcenie to możesz jakieś fale wypróbować, zakręcając włosy na grube wałki albo papiloty
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 19:35   #8
monis83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
GG do monis83
Dot.: Fryzurka dla owalnej twarzy, coś cieniowanego.. Pomóżcie, zaproponujcie :]

Podoba mi się efekt, który ma pani na załączonym przeze mnie zdjęciu.. Włoski jej tak fajnie odstają od głowy, a moje tak przylegają, że buuuu.. Czy zwyczajne cieniowanie spowoduje taki efekt czy może potrzeba jeszcze jakichś specjalnych zabiegów po każdym myciu, żeby coś takiego osiągnąć ? Macie może jakieś fryzurki z podobnym efektem ? Smerfeta zapodałaś śliczne zdjątka, ale tak patrzę właśnie w lustro i grzywka chyba nie dla mnie Ninedin jutro idę po wałki hihih Do fryza ide za dwa tyg. poeksperymentuję, co by się jakoś u niego potrafić określić co ja właściwie chcę hihi Ciągle czekam na kogoś kto miałby ochotę dla mnie coś zmontować w programie, jednak inaczej jak człowiek widzi siebie w konkretnym cięciu. Chociaż za zapodane wzorki też jestem Wam bardzo wdzięczna Czekam na Wasze kolejne wypowiedzi i propozycje Nawiasem mówiąc, wydaje mi się, że ta fryzurka poniżej byłaby dla mnie całkiem niezła, co o tym sądzicie ? Nie chcę na początek jakichś drastycznych zmian hihih muszę Wam powiedzieć, że stara d.. ze mnie, a nigdy nie byłam u fryzjera hihi Czas jednak coś zmienić, bo patrząc w lustro ciągle widzę to samo.. ile można
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg latest hair cuts styles page s81.jpg (8,4 KB, 5 załadowań)
monis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:28   #9
MoOoNiA
Raczkowanie
 
Avatar MoOoNiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 469
Dot.: Fryzurka dla owalnej twarzy, coś cieniowanego.. Pomóżcie, zaproponujcie :]

moim skromnym zdaniem:p posowała by ci fryzurka pierwsza ktora zaproponowała Ninedin tylko że z grzyweczka na bok
__________________
Martulka
27.05.2009 r

Majeczka
04.12.2012 r

MoOoNiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.