Stomatolog Wrocław- PIOTR BIERNIKIEWICZ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 00:01   #1
blondyneczka_92
Raczkowanie
 
Avatar blondyneczka_92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 36

Stomatolog Wrocław- PIOTR BIERNIKIEWICZ


Witam, czy któraś z wrocławianek kojarzy tego pana, może ma o nim jakieś zdanie? Słyszałam, że jest tani i dobry, ale zawsze wydawało mi się, że to nie może iść w parze, a ja mam na prawdę ciężkie i okropne zęby, do tego teraz muszę iść ponieważ jeden boli, a że we Wroclawiu tylko studiuje to nie mam pojęcia co i jak i gdzie
__________________
bo 'jutro' to było o całą wieczność za późno.
blondyneczka_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 15:25   #2
_NICCOLE_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Stomatolog Wrocław- PIOTR BIERNIKIEWICZ

Witaj. Ja dzisiaj byłam u Pana Piotra z polecenia mojej znajomej, też nie wiedziałam gdzie mam się wybrać, bo mieszkam od niedawna we Wrocławiu, ale niestety na mojego pecha zaczął mnie boleć ząb i trzeba było natychmiastowej interwencji ;-) na szczęście interwencja okazała się bardzo miła i przyjemna, Pan Piotr wykonał zabieg bardzo szybko, najpierw zaaplikował mi znieczulenie,wyczyścił i zatruł zęba. Nic kompletnie nie bolało, aż byłam zdziwiona ;-) do tego bardzo miły Pan Doktor i tani, za wizytę zapłaciłam 50zł ;-) i do tego po telefonie od razu zostałam zapisana na drugi dzień na wizytę, oczywiście najpierw troszkę pomarudziłam,że bardzo mnie boli i szybko się znalazł bliższy termin, także jestem zadowolona ;-) dodam jeszcze,że Pan Piotr cieszy się dużym powodzeniem i pracuje praktycznie od rana do późnego wieczora, także to też o czymś świadczy ;-) Pozdrawiam
_NICCOLE_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 10:52   #3
Chodolkaewa
Przyczajenie
 
Avatar Chodolkaewa
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: Stomatolog Wrocław- PIOTR BIERNIKIEWICZ

Moja droga! Polecam Ci z całego serca dr. Lityńskiego! Ma gabinet w Jaworze, ale naprawdę warto się tam wybrać. Pełen profesjonalizm i szeroki zakres wykonywanych zabiegów, myślę, że tam Ci pomogą.
Chodolkaewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-09 10:52:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.