rozszerzone naczynka na nogach !!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-26, 09:02   #91
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: ratunku pękają mi naczynka na nogach!!

ja też mam ten problem niestety

używałam koncenrtau Farmona Dercos, ale nic nie pomogło... Mam teraz drugie opakowanie balsamu do skóry z problemowymi naczynkami FlosLeku i też zero rezultatów trzeba sie z tym pogodzić (chyba ) ...


U mnie ten problem sie pojawił po 3 latach pracy jako hostessa (myślę że to od tej stojącej pracy)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-01-26 o 13:12
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 10:28   #92
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ratunku pękają mi naczynka na nogach!!

Hosenko, a o jakim braku rezultatów mówisz? mimo stosowania tych kosmetyków pojawiały Ci się kolejne popękane naczynka?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:12   #93
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: ratunku pękają mi naczynka na nogach!!

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
Hosenko, a o jakim braku rezultatów mówisz? mimo stosowania tych kosmetyków pojawiały Ci się kolejne popękane naczynka?
tak, pomimo używania... poza tym na balsamie producent obiecuje redukcję tych już istniejących - niestety tego też nie zauważyłam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 12:56   #94
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: ratunku pękają mi naczynka na nogach!!

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ja też mam ten problem niestety

używałam koncenrtau Farmona Dercos, ale nic nie pomogło... Mam teraz drugie opakowanie balsamu do skóry z problemowymi naczynkami Farmony i też zero rezultatów trzeba sie z tym pogodzić (chyba ) ...
Hosenko ty używałaś balsamu Farmony czy FlosLeku? Albo może obydwu, bo kojarzy mi się, że o opinię na temat tego drugiego pytałam cię przy okazji zbiorów pielęgnacyjnych
Ja mam popękane naczynka na ramionach i na udach zamierzam kupić ten koncetrat Farmony, łudzę się, że może coś mi pomoże, ale w lutym wybiorę się też chyba do kosmetyczki z moimi naczynkami (z tymi na twarzy też)-niech coś zadziała zdecydowanie, bo już mi się to baaardzo przestaje podobać
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 13:08   #95
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: ratunku pękają mi naczynka na nogach!!

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Hosenko ty używałaś balsamu Farmony czy FlosLeku? Albo może obydwu, bo kojarzy mi się, że o opinię na temat tego drugiego pytałam cię przy okazji zbiorów pielęgnacyjnych
Ja mam popękane naczynka na ramionach i na udach zamierzam kupić ten koncetrat Farmony, łudzę się, że może coś mi pomoże, ale w lutym wybiorę się też chyba do kosmetyczki z moimi naczynkami (z tymi na twarzy też)-niech coś zadziała zdecydowanie, bo już mi się to baaardzo przestaje podobać
aj to chyba Flos lek rzeczywiście - popatrze na KWC i napisze

Tak - floslek http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10177
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 19:15   #96
angelika24l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: pękające naczynka na nogach

U mnie pojawily popękane naczynka gdy zaczelam pracowac w skepie stojac 8 godz dziennie na nogach bez mozliwosci siedzenia.Zadne kremy tego nie usuną!mozecie mi wierzyc bylam na konsultacji u wielu lekarzy tez prywatnie w klinice owszem mozna je usunac jedynie laserowo,ale...kostuje to majatek...i trwz dosc dlugo najedno pekniecie przypada okolo3 wizyt a jedna wizyta kosztuje 120zl powstaje siniak nie mozna tego miejsca opalac.
angelika24l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 15:21   #97
aniaaspire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: Popękane naczynka na nogach

Mam 25 lat i prace stojącą.Moja mama ma zylaki i ja pewnie tez bede miala.ale bronie sie przed tym jak moge.Do pracy zakladam rajstopy przeciwzylakowe-nie bola mnie nogi tak bardzo od stania poniewaz one uciskaja cale nogi.Kupilam je za 12zl.nie sa napewno profesjonalne- bo takie kosztuja 300zl, ale daja rade.Do tego co jakis czas łykam tabletki: aescin lub vanescin i wcieram masci rozne .ponoc jedna z najlepszych to aescin-daje rade.kilka razy w ciagu dnia unosze nogi wysoko!!!!to wazne!!!!!mam popekane naczynka na lydkach i tego juz chyba sie nie pozbede- chyba ze laserowo-kiedys POZDRAWIAM
aniaaspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 10:08   #98
Margarita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 28
Popękane naczynka na nogach !!!

Dziewczyny doradzcie coś?
Od jakiegoś czasu na nogach pod skórą zaczęły pojawiać mi się fioletowe żyłki różnych wielkości. Na początku wpadłam w panike że to żylaki, ale jak się im dłużej przyglądałam to stwierdziłam że wyglądają coś tak jak popękane naczynka tylko niektóre są większe a niektóre mniejsze. Zresztą mam dopiero 25 lat więC na żylaki jeszcze za wczesniej! Chyba?????
Niestety ale mam stojącą prace ,a od 9 miesięcy stoje po 12 godzin dziennie , a w dodatku bardzo lubie chodzić na wysokich obcasach ( jakoś do niskich nigdy się nie przekonałam- mój błąd , ale nic nie poradze.) PROSZE DORADZCIE CO ROBIĆ, MUSZE ZACZĄĆ STOSOWAĆ JAKIEŚ KREMY CZY MAŚCIE TYLKO JAKIE ?
Tylko nie piszcie że mam przestać nosić obcasy bo to wiem. Potrzebuje jakiś kremów maści ale nie wiem jakich. Pozdrawiam
Margarita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 10:29   #99
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Popękane naczynka na nogach !!!

Łączę podobne wątki, ten temat był już kilka razy poruszany na forum, polecam wyszukiwarkę.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 18:27   #100
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Popękane naczynka na nogach !!!

Ja sobie teraz kupiłam krem z serii Body Perfecta - Ziołowy koktail wzmacniający pękające naczynka. Wcześniej używałam vitalgu, ale nie za bardzo byłam zadowolona, poza tym nogi sie lepią po tych wszystch żelach i maściach. Ten krem co kupiłam ma niby działanie obkurczające naczynka, zobaczymy za parę tygodni czy działa
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 19:18   #101
diament74
Raczkowanie
 
Avatar diament74
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 59
Dot.: Popękane naczynka na nogach

Witam drogie dziewczyny. Mam 30 lata po dwóch ciążach zostały pamiątki na moim ciele, rozstępy, żylaki i popękane naczynka. Chodziłam do lekarzy chirurgów. Zapisywali drogie leki albo drogie pończochy i mówili, że już taka uroda. Byłam nie raz wściekła. W prasie tak pięknie pisali, że z takimi problemami trzeba zgłaszać się do specjalisty o pomoc. Trafił się lekarz który wreszcie miał mi usunąć żylaki. Okazało się, że znalazłabym się na tamtym świecie, lekarz nie zauważył małej ilości płytek krwi. Podczas zabiegu wykrwawiłabym się. Zabieg został przerwany, większość żylaków została.
W grudniu 2006 roku zaczęło spełniać się moje marzenie o gładkich nogach. Obecnie jestem po czwartym ostrzykiwaniu żylaków na jednej nodze, na drugiej będę miała usuwane popękane naczynka. Ta metoda wróciła do łask, na szczęście dla mnie, bo nie jest inwazyjna. Jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam Was gorąco, dbajcie o siebie.

Edytowane przez diament74
Czas edycji: 2008-01-05 o 11:32
diament74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-30, 19:21   #102
ainoh7
Rozeznanie
 
Avatar ainoh7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 717
Dot.: Popękane naczynka na nogach !!!

i co Tity działa to?
ainoh7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 19:28   #103
ainoh7
Rozeznanie
 
Avatar ainoh7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 717
Dot.: Popękane naczynka na nogach !!!

hey diament 74 a jak zlikwidowłas te naczynka \? ile to kosztowało?
ainoh7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 19:43   #104
diament74
Raczkowanie
 
Avatar diament74
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 59
Dot.: Popękane naczynka na nogach !!!

Trafiłam do takiej prywatnej kliniki, która przyjmuje pacjętówz Funduszu Zdrowia. Mam dobrą lekarz rodzinną, od której bez problemu dostałam tam skierowanie. Ucieszyłam się bardzo jak w tej klinice lekarz powiedział mi, że ostrzykiwanie jest refundowane przez Fundusz, i że w ogóle ostrzykują teraz żylaki i pajączki. Moje koleżanki z pracy też się tam wybierają . Pozdrawiam
diament74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 20:03   #105
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Popękane naczynka na nogach !!!

wczepiam sie chcoiaz ja mam tycie pajaczki na udach i moze znikna?:P w co watpie hehe
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 08:57   #106
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Popękane naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez diament74 Pokaż wiadomość
Trafiłam do takiej prywatnej kliniki, która przyjmuje pacjętówz Funduszu Zdrowia. Mam dobrą lekarz rodzinną, od której bez problemu dostałam tam skierowanie. Ucieszyłam się bardzo jak w tej klinice lekarz powiedział mi, że ostrzykiwanie jest refundowane przez Fundusz, i że w ogóle ostrzykują teraz żylaki i pajączki. Moje koleżanki z pracy też się tam wybierają . Pozdrawiam
Sądziłam,że takie rzeczy nie zdarzają sie w realnym świecie
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 13:20   #107
misiaczek_43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 45
Exclamation Dot.: Popękane naczynka na nogach !!!

Mam niestety ten sam problem pekaja mi naczynka na udach i nie wiem co z tym robic . U mnie jest to genetyczne moja mama ma pelno zylakow na nogach choc z drugiej strony wiem ze te popekane naczynka to tez moja wina bo bralam kapiele kiedys w bardzo goracej wodzie ktora az parzyla mi nogi!!!!teraz juz tego nie robie , myje sie w letniej wodzie. wyczytalam ostatnio na forum ze lykanie tabletek z wyciagiem z kasztanowca zmacnia naczynka krwionosne i zapobiega nowym. kupilam te tabletki i dzis zaczelam je stosowac wiec narazie nie wiem jake beda z tego efekty podobno tez rutinoscorbin wplywa na zmocnienie naczynek ale ja narazie sproboje tych tabletek z wyciagiem z kasztanowca a pozniej zobaczymy.wiem ze same tabletki nie pomoga wiec chcialabym stosowac jakis balsam ale niestety niewiem jaki jest dobry??? wiec dziewczyny prosze pomozcie mi.mam niestety jeszcze problem z cellulitem i roztepami wiec gdy zaczynam walczyc z "jednym" to musze uwazac na"drogie" a wyczytalam gdzies ze jak ma sie popekane naczynka to nie powinno sie uzywac balsamow na cellulit bo to szkodzi , wiec zastanawiam sie co z tym robic???chcialam robic sobie peeling kawowy ktory jest dobry na cellulit ale to zaszkodzilo by naczynka a niechce miec ich wiecejwiec jestem w blednym kole.jak ktos moze mi pomoc to prosze pisac
misiaczek_43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 08:23   #108
diament74
Raczkowanie
 
Avatar diament74
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 59
Post Dot.: Popękane naczynka na nogach !!!

Misiaczkiu już teraz poszukaj dobrego chirurga naczyniowego, który zajmie się Twoimi nóżkami . Pozdrawiam
diament74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 16:18   #109
immortal_20
Raczkowanie
 
Avatar immortal_20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kolobrzeg
Wiadomości: 52
GG do immortal_20
Dot.: popekane naczynka na nogach !!!

Nie zakladalam nowego tematu, bo pomyslalam, ze moze tutaj udzielicie mi jakiejs rady . Przeczytalam caly watek i zastanawiam sie, czy dolegliwosc popekanych naczynek dotyczy tez mnie ... Na zewnetrzynach stronach ud mam takie fioletowe zylki, nie sa one tak jakos 'zbite' tylko wystepuja pojedynczo i raczej nie sa tez takie 'pajaczki'. Ehhh... nie wiem za bardzo czy to moze byc jakies poczatkowe stadium zylakow, jak czyyalam na stronie: http://www.termedia.pl/magazine.php?...FULL_TEXTDodam, ze moja babcia ma zylaki, a u mojej mamy zaczynaja sie :/. Tyle, ze jestem nastolatka i dziwne, zeby zelaki pojawily sie u mnie tak wczesnie??? I zylaki chyba zazwyczaj wystepuja na lydkach, co nie???Ploosie o pomoc
immortal_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 15:48   #110
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: popekane naczynka na nogach !!!

Odświeżam wątek ponieważ mam ten sam problem Zaczęło się od pękających naczynkach na kostkach, zaczęłam więc łykać wit.C oraz używać maści Venoruton w ramach profilaktyki. Zrezygnowałam też z gorących kąpieli, dodam jeszcze że nie chodzę na wysokich obcasach, a w rodzinie nikt nie ma żylaków. Mimo stosowania maści i łykania wit.C uwidoczniły mi się żyły na udach i łydkach i pojawiła się sieć pękających naczynek na udzie co ja mam robić??? bo nie mam siły na to, pomóżcie...
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 22:50   #111
zabx88
Raczkowanie
 
Avatar zabx88
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 53
Dot.: popekane naczynka na nogach !!!

ja ma 19 lat i tragiczne pajaczki i [ o zgrozo!] juz mi zyly zaczynaja wychodzic!!!

jestem zalamana.
a co gorsza nie potrafie zaprzestac goracych kapieli i lezenia na sloncu[maj mamy cieplusienki az zal nie korzystac!]

zaczelam stoswac masc SAPOVEN ,polecila mi go pani w aptece,nie widze jakis doraznych efektow.....wogle slabo sie rozsmarowuje i ogolnie FUJ
bede szukac czegos innego.

no i coz bede musiala sila zaporzestac tych moich zlych nawykow,chociaz nie wiem jak to zrobie.
zabx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 12:31   #112
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Popękane naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Ja sobie teraz kupiłam krem z serii Body Perfecta - Ziołowy koktail wzmacniający pękające naczynka. Wcześniej używałam vitalgu, ale nie za bardzo byłam zadowolona, poza tym nogi sie lepią po tych wszystch żelach i maściach. Ten krem co kupiłam ma niby działanie obkurczające naczynka, zobaczymy za parę tygodni czy działa
Też go kupiłam, zużyłam i planuję kolejny, bo jedna tuba to chyba za mało żeby dostrzec efekty...niestety zauważyłam nowe naczynka na nogach i martwię się, że to masażer antycellulitowy przyśpieszył ich powstanie. Kruchość naczyń to ostatnio jakaś plaga
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 15:24   #113
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Popękane naczynka na nogach !!!

a mi oprócz pękających naczynek wychodzą żyły!!! prześwitują przez skórę i jest ich coraz więcej jestem załamana bo mój stan się pogarsza Łykanie wit.C i stosowanie maści Venoruton nie daje żadnych rezultatów... nie wiem jak mam im zapobiegać Słyszałam coś o zabiegu skleroterapii usuwającego żylaki i pajączki ale nie wiem jaki jest tego koszt? może któraś z Was się orientuje?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 10:18   #114
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: popekane naczynka na nogach !!!

ja mam pytanie...czy rozszerzajace naczynka moga pojawic sie pod oczami ...sprawiajac wrazenie iz ma sie podkrazone oczy? prosze o odpowiedz..
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 15:37   #115
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: popekane naczynka na nogach !!!

Maaalusia odpowiedzialam na to pytanie w wątku na biochemii o pielengacji cery naczynkowej
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 16:10   #116
agataaaaa
Raczkowanie
 
Avatar agataaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szwecja (polska)
Wiadomości: 44
Unhappy Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

a ja mam 16 lat i też mam pajaczki(fioletowe i je strasznie widac) na lydce
przeklenstwo!!czy jest jakis dobry krem na to??a cos zeby je zamaskowac??ile kosztuje jakis zabieg i czy jest bezpieczny?? pomozcie!!
agataaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 20:29   #117
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

a jakie peelingi stosujecie przy popekanych naczynkach? bo do twarzy sa enzymatyczne, ale nie spotkalam sie z takimi do ciała, a popekane naczynka mam na nogach gdziekoniecznie potrzebuje peelingu bo uzywam samoopalacza..
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 12:21   #118
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Używam kawowego i jako zaawansowany żylakowicz i naczyńkowiec moge z całym sercem go polecić
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 15:57   #119
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
Używam kawowego i jako zaawansowany żylakowicz i naczyńkowiec moge z całym sercem go polecić
a nie za ostry jest ten peeling? nie pojawiają Ci się nowe pajączki?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 23:25   #120
immortal_20
Raczkowanie
 
Avatar immortal_20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kolobrzeg
Wiadomości: 52
GG do immortal_20
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

O bosh.... ja juz nie wyrobie. Stado fioletowych pajaczkow od mniej wiecej 3 tygodni zaczely mnie tak atakowac, ze nie mam norrrmalnie slów ... Na udach jest najwiecej, ostatnio zauwazylam siateczke pajaczkow nad stopa, po wewnetrznej stronie nogi, tam gdzie jest taka cieniutka skórka.Ja sie powiesze ...A jaka jest pewnosc, ze od pajaczkow stopniowo robia sie zylaki???U mnie mozna tak jakby zobaczyc kilka zyl na nogach i to coraz bardziej...Pomocy, jest jakies lekarstwo konkretne na pajaczki, czy tylko profilaktyka???
immortal_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-19 22:13:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.