zakupy na Coastal Scents - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-07, 22:51   #811
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: zakupy na Coastal Scents

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1039289 4]przecież na poprzedniej stronie Cathy wszystko pięknie opisała[/QUOTE]
a wybaczta, to juz czytam jeszcze raz... chyba niedlugo zamowie wszystko
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:56   #812
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
No i pedzle (tutaj czekam na to Wasze streszczenie, bo wszystko mi sie miesza!).
A wlasnie, ktory pedzel Duo Fibre lepiej wybrac: czarny czy rozowy?
No i własnie mi ręce opadły
Jakiego jeszcze streszczenia oczekujesz? Wszystkie opinie o pędzlach, które były w tym wątku, czyli dziewczyn, które zamawiały którykolwiek z pędzli, a także opinie o pędzlach znalezione na youtubie, zebrane są w jednym poście...

Chyba nie ma sensu robić takich zestawień, bo i tak za kilka stron znajdzie się post pt" które pędzle polecacie"

Poza tym nie napisałaś nawet, jakich pędzli szukasz, do czego. A duo fibre był zakupiony tylko przez frantic i jej opinia na temat tego pędzla też znalazła się w podsumowaniu. Różowego nikt nie zamawiał...Przynajmniej nikt się nie pochwalił

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1039289 4]przecież na poprzedniej stronie Cathy wszystko pięknie opisała[/quote]
sunprince - przywracasz wiarę w ludzi

Dziewczyny- nadal proszę, byście swoje uwagi dotyczące pędzli, których nie uwzględniłam w zestawieniu, albo z którymi się nie zgadzacie, pisały, bo tylko dzięki temu będzie to wiarygodna i pełna lista "za i przeciw" dla danego pędzelka

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-07 o 23:01
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 23:07   #813
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
No i własnie mi ręce opadły
Jakiego jeszcze streszczenia oczekujesz? Wszystkie opinie o pędzlach, które były w tym wątku, czyli dziewczyn, które zamawiały którykolwiek z pędzli, a także opinie o pędzlach znalezione na youtubie, zebrane są w jednym poście...

Chyba nie ma sensu robić takich zestawień, bo i tak za kilka stron znajdzie się post pt" które pędzle polecacie"

Poza tym nie napisałaś nawet, jakich pędzli szukasz, do czego. A duo fibre był zakupiony tylko przez frantic i jej opinia na temat tego pędzla też znalazła się w podsumowaniu. Różowego nikt nie zamawiał...Przynajmniej nikt się nie pochwalił


sunprince - przywracasz wiarę w ludzi

Dziewczyny- nadal proszę, byście swoje uwagi dotyczące pędzli, których nie uwzględniłam w zestawieniu, albo z którymi się nie zgadzacie, pisały, bo tylko dzięki temu będzie to wiarygodna i pełna lista "za i przeciw" dla danego pędzelka
Cathy musisz sobie chyba zrobić skrót do postów o pędzlach w opisie, bo inaczej jeszcze nieraz Ci ręce opadną.
Szkoda żeby taki kawał dobrej roboty przepadł gdzieś zapomniany.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 00:38   #814
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
No i własnie mi ręce opadły
Jakiego jeszcze streszczenia oczekujesz? Wszystkie opinie o pędzlach, które były w tym wątku, czyli dziewczyn, które zamawiały którykolwiek z pędzli, a także opinie o pędzlach znalezione na youtubie, zebrane są w jednym poście...

Chyba nie ma sensu robić takich zestawień, bo i tak za kilka stron znajdzie się post pt" które pędzle polecacie"

Poza tym nie napisałaś nawet, jakich pędzli szukasz, do czego. A duo fibre był zakupiony tylko przez frantic i jej opinia na temat tego pędzla też znalazła się w podsumowaniu. Różowego nikt nie zamawiał...Przynajmniej nikt się nie pochwalił
oj juz na mnie tak nie krzyczcie jestem z watkiem na bierzaco, subskrypcja mi nie zadzialala, bo wlasnie specjalnie czekalam na Twoje posty i czekalam i czekalam...
poza tym nie spalam cala poprzednia noc i gdyby nie to, ze sie tak podekscytowalam zamowieniem to juz dawno bym chrapala pod pierzyna

teraz dopiero widze, gdy sie cofnelam, ze jakies pol strony jest Nie no, niesamowicie to zrobilas Cathy, zwlaszcza dodajac takze zdjecia i ceny - wszystko w jednym miejscu, super! I tak oto siedze o pierwszej w nocy i przegladam jakies 10 stron na razy. Juz mi rachunek dawno 100 dolcow przekroczyl Jestescie tgo bezposrednio winne!

co do pedzli jakich szukam, to trudno powiedziec, bo mam juz sporo innych i teraz raczej dobieram brakujace. Na pewno wezme Duo Fiber (a juz bylam wczoraj w MACu z zamiarem kupna 187, ale cos mnie powstrzymalo), zeby chociaz sie przekonac, do eyelinera, jakis pencil brush, pare mniejszych do rozcierania i jedyne na czym sie zastanawiam teraz to pedzel do konturowania, bo Synthetic Angle Blush and Define nie ma na razie i musze cos innego wymyslic...

Aha, proponuje, zeby linki do tych postow umiescic na samym poczatku watku.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2009-01-08 o 00:45
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 01:34   #815
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: zakupy na Coastal Scents

to jeszcze ja... spotkal ktos moze jakies opinie na temat eyelinera Platinum? widzialam swatch zamieszczony przez CS ale zastanawialam sie, czy daloby sie go nalozyc na cala powieke jako taki mega blyszczacy cien i na nim nastepnie cieniowac ciemniejszym...

a nie korci Was maslo shea?bo ja juz tyle pozytywnych opini na jego temat sie naczytalam... A tutaj niecale pol kilo kosztuje tylko $8.49... Ja zamawiam, ma swietne recenzje na stronie.

No, napisalam im maila, z zapytaniem kiedy pare rzeczy przychodzi, zeby nie czekac na darmo...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 01:48   #816
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
oj juz na mnie tak nie krzyczcie jestem z watkiem na bierzaco, subskrypcja mi nie zadzialala, bo wlasnie specjalnie czekalam na Twoje posty i czekalam i czekalam...
poza tym nie spalam cala poprzednia noc i gdyby nie to, ze sie tak podekscytowalam zamowieniem to juz dawno bym chrapala pod pierzyna

teraz dopiero widze, gdy sie cofnelam, ze jakies pol strony jest Nie no, niesamowicie to zrobilas Cathy, zwlaszcza dodajac takze zdjecia i ceny - wszystko w jednym miejscu, super! I tak oto siedze o pierwszej w nocy i przegladam jakies 10 stron na razy. Juz mi rachunek dawno 100 dolcow przekroczyl Jestescie tgo bezposrednio winne!

co do pedzli jakich szukam, to trudno powiedziec, bo mam juz sporo innych i teraz raczej dobieram brakujace. Na pewno wezme Duo Fiber (a juz bylam wczoraj w MACu z zamiarem kupna 187, ale cos mnie powstrzymalo), zeby chociaz sie przekonac, do eyelinera, jakis pencil brush, pare mniejszych do rozcierania i jedyne na czym sie zastanawiam teraz to pedzel do konturowania, bo Synthetic Angle Blush and Define nie ma na razie i musze cos innego wymyslic...

Aha, proponuje, zeby linki do tych postow umiescic na samym poczatku watku.
Przecież nikt nie krzyczy A już na pewno ja... Ja w ogóle krzyczeć nie potrafię
Tylko mi ręce opadły, bo jak sobie pomyślałam, że zrobiłam coś, co jest totalnie nie przydatne i tak będziecie się pytać, jaki pędzel do czego i które są dobre, a które nie, które do czego itd., to mi się słabo zrobiło
Mam nadzieję, ze te zestawienie pędzli będziemy w miarę naszych zamówień uzupełniać naszymi własnymi opiniami, bo robiąc to podsumowanie kilka razy natrafiłam na tak diametralnie różne recenzje dotyczące tego samego pędzla, że aż mialam ochotę go zamówić tylko po to, żeby przekonać się, jak to z nim jest... Na szczęście potem mi przeszło
Moje lista planów zakupowych z CS już dawno przekracza 100$ i absolutnie nie ma szans, abym zamówiła to za jednym zamachem- jakoś tak po kawałeczku mniej boli, nawet jak w jednym miesiącu Wiem, że to głupie, ale mam mniejsze wyrzuty sumienia, jak zamawiam za mniejsze kwoty kilka razy, niż raz, a porządnie... A z listy nic nie wyrzucę, nie ma mowy- lubię ją i już
Mnie też duo fiber kusi, zwłaszcza po tym, co frantic napisała, ale tak się ostatnio zaczęłam zastanawiać, czy nie lepiej zainwestować w pędzle z EM, bo droższe, ale pewnie jakościowo lepsze, bo nie oszukujmy się, te z CS są niektóre udane i kuszą mnie, ale to nie MAC
No i dziękuję za słowa uznania

a co do masła- mnie nie kusi.. na szczęscie. Mam zamówione z mazideł i tak sobie leży, bo ja wolę chyba pachnieć i pielęgnować się jednocześnie, a zapach tego masełka mnie coś nie pociąga, natomiast na kręcenie tych wszystkich mikstur, co by sobie zapachu do niego dodać jestem po prostu za leniwa

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-08 o 01:51 Powód: o maśle zapomniałam :D
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 02:45   #817
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: zakupy na Coastal Scents

no to ja juz prawie zdecydowalam (zobacze jeszcze co dopowiedza w sprawie dostawy z CS) i tak wyglada moja lista (wywalilam jednak palete 88 cieni)

Silica Powder Spheres
Options: Choose One::1 oz - 28.35 gram $4.00 $4.00
Gel Liners
Options: Choose Color::True Black $6.95
26 Shadow Blush Combo Palette $21.95
Chisel Angle Fluff Shadow Brush $2.00
Black on Black Taklon Angle Liner $1.85
Italian Badger Round Crease Brush $2.49
Tapered Crease Eye Brush $2.49
White Angled liner Brush $2.19
Pink Duo Fiber Powder Stippler $7.95
Gel Liners
Options: Choose Color::Platinum $6.95
Unrefined African Shea Butter
Options: Please Choose::1 pound $8.49
Sunset Mica Powder
Options: Choose One::Sample 1 teaspoon $1.00
Aruban Coral Pearl Mica (aka Artisan Coral)
Options: Choose One::Sample 1 teaspoon $1.00
Opal Tan Mica Powder
Options: Choose One::Sample 1 teaspoon $1.00
Italian Badger Angle Blush $6.99
Italian Badger Doe Foot Stippler $3.89
Chisel Fluff Large Shadow Brush $2.75
Pink Round Crease Eye Brush $1.49

Subtotal: $85.43
Est. Shipping: $29.00

Ah, wlasnie, co do przesylki, teraz jest wybrana USPS First Class - to jest chyba ta najtansza bez trackingu? Czy Priority bedzie juz z nr?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2009-01-08 o 02:49
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 05:15   #818
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Sorry a co to są manly
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 07:22   #819
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

własnie obejrzałam nowe video TiffanyD na youtubie, gdzie porównuje kilka pędzli z CS do podobnych pędzli MACa. Myślę, że warto obejrzeć, chociażby po to, zeby zobaczyć rozmiar kilku pędzli i usłyszeć, co ma do powiedzenia na ich temat. Szkoda tylko, że nie podaje nazw w czasie ich opisywania, ale są podane w opisie i myślę, że nie powinno być problemu z rozpoznaniem, o którym właśnie mówi
http://pl.youtube.com/watch?v=zuv646a7ljA
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 09:45   #820
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Mnie też duo fiber kusi, zwłaszcza po tym, co frantic napisała, ale tak się ostatnio zaczęłam zastanawiać, czy nie lepiej zainwestować w pędzle z EM, bo droższe, ale pewnie jakościowo lepsze, bo nie oszukujmy się, te z CS są niektóre udane i kuszą mnie, ale to nie MAC
Cathy jak się zastanawiasz nad pędzlami z EDM i nad duo fiber, to proponuję Ci poczekać jeszcze trochę. W styczniu ma się pojawić w sprzedaży Duo Fiber właśnie z EDM. Jakość ich pędzli jest obłędna i mam nadzieję że nowy pędzel też nie będzie odstawał.
Ja swój z CS bardzo lubię, ale na początku trochę gubił włoski i miałam mieszane uczucia co do niego. Poza tym jak trafisz na słaby egzemplarz, to będzie Ci linieć jak szalony. Natomiast wysokiej jakości w EDM możesz być pewna.
Ja mam pędzle z EDM (nie wszystkie jeszcze) i uważam je za genialne, ale to nie przeszkadza mi kupić kilka z CS, bo EDM nie ma za dużego wyboru w pędzlach do cieni.
Natomiast jak kupować pędzle do minerałów (kabuki, flat top), to EDM wymiata konkurencję.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 09:51   #821
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Błagam, frantic, nie kuś, bo ja wątek o EDM specjalnie szerokim łukiem omijam, a Ty mi tutaj takie rzeczy piszesz Z pędzli EDM widziałam kilka i to mi wystarczyło, by wpisać ja na listę planów zakupowych, ale ... jak dostanę extra kasę jakąś (najpóźniej do marca, więc jeszcze trochę muszę pozaciskać zęby i pozostać obojętna na rzeczy z EDM).

darianna25- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275607

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-08 o 09:54
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 10:15   #822
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Hej.
mam takie pytanko - czy te miki mozna nakladac bezposrednio na baze do cieni np Urban Decay i czy wtedy beda blade czy intensywniejsze? A jak nie na baze, to z czym? Z woda? Widzialam, ze frantic tak naklada, jak to dokladnie robisz? Moczysz powierzchnie i nakladasz czy rozpuszczasz proszek w odrobinie wody i nakladasz? Czy kupic jakies mixing medium?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 10:25   #823
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Hej.
mam takie pytanko - czy te miki mozna nakladac bezposrednio na baze do cieni np Urban Decay i czy wtedy beda blade czy intensywniejsze? A jak nie na baze, to z czym? Z woda? Widzialam, ze frantic tak naklada, jak to dokladnie robisz? Moczysz powierzchnie i nakladasz czy rozpuszczasz proszek w odrobinie wody i nakladasz? Czy kupic jakies mixing medium?
Miki na sucho wychodzą słabiuteńko, nieważne czy na bazie czy na gołej skórze. Dlatego najlepiej robić to na mokro (z wodą lub mixing medium).

Nakładanie na mokro to tak jak z innymi cieniami - moczę pędzelek w wodzie, odsączam go w ręczniku, żeby był tylko wilgotny, potem maczam ten pędzelek w mice i nakładam na na powiekę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 10:44   #824
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Miki na sucho wychodzą słabiuteńko, nieważne czy na bazie czy na gołej skórze. Dlatego najlepiej robić to na mokro (z wodą lub mixing medium).

Nakładanie na mokro to tak jak z innymi cieniami - moczę pędzelek w wodzie, odsączam go w ręczniku, żeby był tylko wilgotny, potem maczam ten pędzelek w mice i nakładam na na powiekę.
I powiedz, nakladasz tak na mokro na baze albo ten liner CS jako baze? Ile sie trzymaja?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:03   #825
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

pochwalimy sie frantic tym co sie stalo?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:08   #826
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

dziewczyny, jestem w ciężkim szoku. 30 grudnia zrobiłam mini zamówienie na CS, dzisiaj, po 8 dniach ( w tym Sylwester i Nowy Rok) dostałam przesyłkę!
Zamówiłam tylko czarny liner i 2 pędzelki (Chisel Fluff Medium Shadow i Pink Round Crease Eye Brush)
Co do linera- niesamowite, jak różne kolory różnią się od siebie. Własnie pacnęłam swój pędzelek w niego, coby troszkę koloru nanieść i zobaczyć, jak się spisze, a pędzelek zanurzył mi się do środka... Biały jest gęstą i twardą pastą, a ten czarny jest taki miękki i kremowy.. Straszna różnica w konsystencji.
Dostałam też próbkę cienia Cool White- śliczna perłowa biel.
Ale się cieszę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:10   #827
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

nam tez przyszly linery, po 5 dniach;d

ale nie wiem czy cos dostalysmy
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:56   #828
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ja tylko sie wtrace, ze Cathy, jesli chcesz duo fibre do nakladania plynnego podkladu (ja w takim celu zakupilam 187 MAC'a), to Flat Top z EDM pobija go na glowe! Jest, imho, tysiac razy lepszy w tym niz MAC. Moj 187 teraz lezy i sie zastanawiam co z nim robic. Probowalam do rozu i jakos mnie nie zachwyca. Moze znajde dla niego przeznaczenie, ale na razie troszke mi szkoda wydanch $40, gdzie za $10 mam milion razy lepszy efekt.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 14:35   #829
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
I powiedz, nakladasz tak na mokro na baze albo ten liner CS jako baze? Ile sie trzymaja?
Nakładam tak na bazę Lumene i trzymają mi się calutki dzień aż do wieczornego demakijażu (ale to pewnie zasługa bazy).
Na liner raczej nakładać tak nie będę. Próbowałam w ten sposób na ręcę i przez to że pędzelek jest mokry, to liner spod spodu się ściera. Jak spojrzysz na fotkę którą zamieszczałam z moich ostatnich zakupów, to jest tam pokazana mika nałożona na czarny liner jako bazę i widać też (chyba) że na środku liner się starł i jest jaśniej niż na brzegach. No chyba że za mocno wcierałam mikę. Musze jeszcze popróbować, bo jak widać z kolorową bazą jeden kolor miki może wyglądać zupełnie inaczej.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
pochwalimy sie frantic tym co sie stalo?
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
nam tez przyszly linery, po 5 dniach;d

ale nie wiem czy cos dostalysmy
No 5 dni mnie totalnie zszokowało - pozytywnie oczywiście. Wysyłka 03.01. doszła 08.01. Ale właśnie nic nie dostałyśmy. Tylko dwie wizytówki nam wpakowali.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, jestem w ciężkim szoku. 30 grudnia zrobiłam mini zamówienie na CS, dzisiaj, po 8 dniach ( w tym Sylwester i Nowy Rok) dostałam przesyłkę!
Zamówiłam tylko czarny liner i 2 pędzelki (Chisel Fluff Medium Shadow i Pink Round Crease Eye Brush)
Co do linera- niesamowite, jak różne kolory różnią się od siebie. Własnie pacnęłam swój pędzelek w niego, coby troszkę koloru nanieść i zobaczyć, jak się spisze, a pędzelek zanurzył mi się do środka... Biały jest gęstą i twardą pastą, a ten czarny jest taki miękki i kremowy.. Straszna różnica w konsystencji.
Dostałam też próbkę cienia Cool White- śliczna perłowa biel.
Ale się cieszę
No właśnie czarny liner to zupełnie inny zawodnik, ale jak dla mnie chyba najprzyjemniejszy. Jako że do mnie doszedł dzisiaj biały liner, to użyłam go jako bazy - świetnie się spisuje jak na razie. Fajnie wydobył kolor cieni na niego położonych. Konsystencję ma faktycznie takiej pasty, a nie właśnie żelu. I jako biała baza dla mnie jest o niebo lepszy niż Jumbo kredka Milk. Ta z kolei jest lepsza jako baza pod łuk brwiowy, bo można ją fajnie rozetrzeć nawet opuszkiem palca.

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Ja tylko sie wtrace, ze Cathy, jesli chcesz duo fibre do nakladania plynnego podkladu (ja w takim celu zakupilam 187 MAC'a), to Flat Top z EDM pobija go na glowe! Jest, imho, tysiac razy lepszy w tym niz MAC. Moj 187 teraz lezy i sie zastanawiam co z nim robic. Probowalam do rozu i jakos mnie nie zachwyca. Moze znajde dla niego przeznaczenie, ale na razie troszke mi szkoda wydanch $40, gdzie za $10 mam milion razy lepszy efekt.
Kurcze jakoś mi cały czas szkoda ubabrać mój Flat Top w płynnym podkładzie, chociaż nie Ty pierwsza piszesz, że świetnie się do niego nadaje.
A czy podkład płynny nałożony Flat Topem też daje taką cieniusieńką warstewkę na twarzy? Czy raczej efekt jest podobny do tego jaki daje płaski pędzel do podkładu w kształcie języczka - czyli większe, mocniejsze krycie?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 15:47   #830
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kurcze jakoś mi cały czas szkoda ubabrać mój Flat Top w płynnym podkładzie, chociaż nie Ty pierwsza piszesz, że świetnie się do niego nadaje.
A czy podkład płynny nałożony Flat Topem też daje taką cieniusieńką warstewkę na twarzy? Czy raczej efekt jest podobny do tego jaki daje płaski pędzel do podkładu w kształcie języczka - czyli większe, mocniejsze krycie?
Frantic nic sie nie boj, Flat Top sie swietnie czysci z mazidel plynnych, chyba nawet lepiej niz z niektorych mineralow - wlosie po wypraniu jest bialutkie (ta czesc u gory znaczy sie), miekkie i "sypkie", zadnego sklejenia, ani nic z tych rzeczy. Efekt - satynowa skora, moim zdaniem daje naturalniejszy efekt niz plaski pedzel, chyba tez minimalnie mniej kryje ale za to jak! - ultra cienka warstwa, a ujednolicenie doskonale. naprawde polecam chociaz sprobowac, zaden inny pedzel do podkladu nie dal mi takiego efektu, naturalnej, swiezej cery, ani Sephora, ani nawet EDM Foundation Brush (ten plaski)
Jesli mineraly by mi nie podpasowaly albo nawet jesli keidys je porzuce, to nigdy nei ebde zalowac zakupu dwoch pedzli EDM Flat Top - sa absolutnie genialne i bardzo wszechstronne Jesli mialabym go do czegos porownac to do mojego uczucia wobec Clinique Buttermilk, to chyba mowi wszystko
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:49   #831
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nakładam tak na bazę Lumene i trzymają mi się calutki dzień aż do wieczornego demakijażu (ale to pewnie zasługa bazy).
Na liner raczej nakładać tak nie będę. Próbowałam w ten sposób na ręcę i przez to że pędzelek jest mokry, to liner spod spodu się ściera. Jak spojrzysz na fotkę którą zamieszczałam z moich ostatnich zakupów, to jest tam pokazana mika nałożona na czarny liner jako bazę i widać też (chyba) że na środku liner się starł i jest jaśniej niż na brzegach. No chyba że za mocno wcierałam mikę. Musze jeszcze popróbować, bo jak widać z kolorową bazą jeden kolor miki może wyglądać zupełnie inaczej.
ja dzisiaj probowałam na czarny liner nałożyć sypki pigment- wyszła mi piękna paćka, takie brudne błotko, ale potem poczekałam, aż liner całkiem wyschnie (oj, długo to trwało, bo za dużo go dałam) i wtedy, na taki suchą czarną bazę jest całkiem przyzwoicie. Ale robiłam to tylko na dłoni, więc jeszcze nie wiem, jak będzie to się spisywało na oku.
Cytat:
No 5 dni mnie totalnie zszokowało - pozytywnie oczywiście. Wysyłka 03.01. doszła 08.01. Ale właśnie nic nie dostałyśmy. Tylko dwie wizytówki nam wpakowali.
Moze uznali, że i tak dostałyście gratisowe linery, więc już wystarczy Ale z drugiej strony Wasze zamówienie było większe, więc coś tam mogli dorzucić. Zawsze człowiekowi milej, jak dostanie jakiś gratis. Nawet mały. Ja też mam dwie wizytówki... Nie wiem, po co dwie? A co do mojego gratisu- bardzo się zdziwiłam, bo nie przypuszczałam, że przy takim mini zamówieniu coś dorzucą...
ale miło mi się zrobiło, tym bardziej, że ten cien już wyprobowałam jako rozświetlacz pod łuk i podoba mi się
Cytat:
No właśnie czarny liner to zupełnie inny zawodnik, ale jak dla mnie chyba najprzyjemniejszy. Jako że do mnie doszedł dzisiaj biały liner, to użyłam go jako bazy - świetnie się spisuje jak na razie. Fajnie wydobył kolor cieni na niego położonych. Konsystencję ma faktycznie takiej pasty, a nie właśnie żelu. I jako biała baza dla mnie jest o niebo lepszy niż Jumbo kredka Milk. Ta z kolei jest lepsza jako baza pod łuk brwiowy, bo można ją fajnie rozetrzeć nawet opuszkiem palca.
Zgadza się, ten czarny a biały to zupełnie inna bajka. Czarny jest taki mokry jakiś i zupełnie niepodobny do białego. Biały to kremowa pasta, która gładko się rozprowadza i tworzy pudrową warstewkę po zaschnięciu, natomiast czarny to gęsty żelowy mus i po rozprowadzeniu daje mokry efekt. Ale gdy już zaschnie, to na amen. Ja swojej ręki do tej pory domyć nie mogę

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Ja tylko sie wtrace, ze Cathy, jesli chcesz duo fibre do nakladania plynnego podkladu (ja w takim celu zakupilam 187 MAC'a), to Flat Top z EDM pobija go na glowe! Jest, imho, tysiac razy lepszy w tym niz MAC. Moj 187 teraz lezy i sie zastanawiam co z nim robic. Probowalam do rozu i jakos mnie nie zachwyca. Moze znajde dla niego przeznaczenie, ale na razie troszke mi szkoda wydanch $40, gdzie za $10 mam milion razy lepszy efekt.
ej, no, ja tu na odwyku kosmetykowym jestem, a Wy mnie kusicie tymi pędzlami z EDM Pędzle MAC-a na szczęscie mnie nie kuszą, bo chyba za skąpa jestem, by wydać tyle kasy na pędzelek, ale te z EDM już tak. I to coraz bardziej. Chyba w takim razie przy najbliższym większym przypływie gotówki zakupię kilka większych pędzli, a Flat Top pewnie znajdzie się w takim razie na tej liście.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:24   #832
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Frantic nic sie nie boj, Flat Top sie swietnie czysci z mazidel plynnych, chyba nawet lepiej niz z niektorych mineralow - wlosie po wypraniu jest bialutkie (ta czesc u gory znaczy sie), miekkie i "sypkie", zadnego sklejenia, ani nic z tych rzeczy. Efekt - satynowa skora, moim zdaniem daje naturalniejszy efekt niz plaski pedzel, chyba tez minimalnie mniej kryje ale za to jak! - ultra cienka warstwa, a ujednolicenie doskonale. naprawde polecam chociaz sprobowac, zaden inny pedzel do podkladu nie dal mi takiego efektu, naturalnej, swiezej cery, ani Sephora, ani nawet EDM Foundation Brush (ten plaski)
Jesli mineraly by mi nie podpasowaly albo nawet jesli keidys je porzuce, to nigdy nei ebde zalowac zakupu dwoch pedzli EDM Flat Top - sa absolutnie genialne i bardzo wszechstronne Jesli mialabym go do czegos porownac to do mojego uczucia wobec Clinique Buttermilk, to chyba mowi wszystko
Vril pewnie nie masz porównania do efektu jaki uzyskuje się pędzlem typu Duo Fiber?
Mi np. pędzel płaski do podkładów kompletnie nie opowiada - za duże krycie i w ogóle zawsze robię sobie przy jego pomocy maskę na buzi. Z kolei Duo Fiber to bajka. Podkładu nie widać, a jednak robi swoje.
Tak się waham, bo w tej chwili mam tylko jeden płynny podkład, ale to Revlon ColorStay czyli ciężki zawodnik. Jak mi się nie wymyje z mojego Flat Topa to będę załamana, zwłaszcza że na razie mam tylko jedną sztukę i to jeszcze tą starą - z drewnianą a nie bambusową rączką, czyli rarytas można rzec.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Moze uznali, że i tak dostałyście gratisowe linery, więc już wystarczy Ale z drugiej strony Wasze zamówienie było większe, więc coś tam mogli dorzucić. Zawsze człowiekowi milej, jak dostanie jakiś gratis. Nawet mały. Ja też mam dwie wizytówki... Nie wiem, po co dwie? A co do mojego gratisu- bardzo się zdziwiłam, bo nie przypuszczałam, że przy takim mini zamówieniu coś dorzucą...
Nie wiem jak oni te gratisy przyznają. Jak robiliśmy zamówienie za 160$ dostaliśmy próbkę miki i brokatu. Jak zamawiałam za 20$ dostałam próbkę cienia, a teraz nic. Szczerze mówiąc bardziej rozczarowana byłam prezentami z tej dużej paczki, tutaj jakoś przeżyję, chociaż faktycznie - zawsze to miło coś dostać.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ej, no, ja tu na odwyku kosmetykowym jestem, a Wy mnie kusicie tymi pędzlami z EDM Pędzle MAC-a na szczęscie mnie nie kuszą, bo chyba za skąpa jestem, by wydać tyle kasy na pędzelek, ale te z EDM już tak. I to coraz bardziej. Chyba w takim razie przy najbliższym większym przypływie gotówki zakupię kilka większych pędzli, a Flat Top pewnie znajdzie się w takim razie na tej liście.
Cathy prędzej czy później, ale pędzle z EDM powinnaś wziąć. Taka jakość w takiej cenie nie może Ci przejść koło nosa.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:33   #833
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

Cathy prędzej czy później, ale pędzle z EDM powinnaś wziąć. Taka jakość w takiej cenie nie może Ci przejść koło nosa.
frantic- bardzo śmieszne z tymi pędzlami... Ostrzegam Cię, że jak mnie z mieszkania eksmitują za to, że nie opłacę rachunków, to się do Ciebie wprowadzam

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-08 o 17:35
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:47   #834
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
frantic- bardzo śmieszne z tymi pędzlami... Ostrzegam Cię, że jak mnie z mieszkania eksmitują za to, że nie opłacę rachunków, to się do Ciebie wprowadzam
Nie boję się, bo za daleko od siebie mieszkamy. Co innego gdybyśmy miały do siebie bliżej, to bym siedziała cicho.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:53   #835
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Kochane ale kusiscie tymi pedzlami EDM

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2009-01-08 o 18:00
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:54   #836
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

no troche szkoda, myslalam ze moze chociaz ciut jakiejs miki dadza no ale trudno
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 18:00   #837
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Frantic ano nie mam porownania z Duo Fibre, czekam na tego z EDM, jestem bardzo zaciekawiona. Ogladalam na YouTube to porownanie pedzli MAC i CS i kurka, teraz wy mnie kusicie
Tez mam drewniane wszystkie, kazdy jeden dopiera sie idelanie, wygladaja jak nowe
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 18:57   #838
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Vril pewnie nie masz porównania do efektu jaki uzyskuje się pędzlem typu Duo Fiber?
Ja mam i duo fiber (187 MAC) i flat top i efekt jest podobny, tzn. da sie nimi nalozyc gladka cienka warstwe podkladu, w przeciwienstwie do klasycznych "jezyczkowych" pedzli do podkladu. Mam taki tez i zawsze sie meczylam ze smugami.
Co kocham we flat topie, to fakt, ze po nim nie musze nic poprawiac, w przeciwienstwie do 187. One oba sa dobre, ale flat top, przez to, ze jest gestszy rozprowadza podklad szybciej i rowniejsza warstwa, imho.
Co do mycia, to ja nie mam problemow, ale tez nie mam Revlon Colorstay. Mylam go po Gosh Xceptional i L'Oreal True Match i bylo ok.
Jesli masz EDM plaski do podkladu i z niego podklad sie ladnie spiera to z flat topem powinno byc podobnie, bo to tez przeciez sztuczne wlosie.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 19:31   #839
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Błagam, frantic, nie kuś, bo ja wątek o EDM specjalnie szerokim łukiem omijam, a Ty mi tutaj takie rzeczy piszesz Z pędzli EDM widziałam kilka i to mi wystarczyło, by wpisać ja na listę planów zakupowych, ale ... jak dostanę extra kasę jakąś (najpóźniej do marca, więc jeszcze trochę muszę pozaciskać zęby i pozostać obojętna na rzeczy z EDM).

darianna25- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275607
O Boże ja chyba przestanę czytać ten wątek.Co trochę to nowych rzeczy sie dowiaduję a jescze nic nie kupiłam i lista się wydłuża.
Manty sobie darowałam, nie potrzebuje aż takiej ilosci cieni. No moze jak zacznę używać to sie rozkręcę i kupie 120.
EDM właśnie zaczełam czytac wątek i już zgupiałam co zamówić a jeszcze nic nie zamówiłam.
No i jeszcze NYX.
A wszystko przez Was
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:45   #840
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Frantic ano nie mam porownania z Duo Fibre, czekam na tego z EDM, jestem bardzo zaciekawiona. Ogladalam na YouTube to porownanie pedzli MAC i CS i kurka, teraz wy mnie kusicie
Tez mam drewniane wszystkie, kazdy jeden dopiera sie idelanie, wygladaja jak nowe
Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Ja mam i duo fiber (187 MAC) i flat top i efekt jest podobny, tzn. da sie nimi nalozyc gladka cienka warstwe podkladu, w przeciwienstwie do klasycznych "jezyczkowych" pedzli do podkladu. Mam taki tez i zawsze sie meczylam ze smugami.
Co kocham we flat topie, to fakt, ze po nim nie musze nic poprawiac, w przeciwienstwie do 187. One oba sa dobre, ale flat top, przez to, ze jest gestszy rozprowadza podklad szybciej i rowniejsza warstwa, imho.
Co do mycia, to ja nie mam problemow, ale tez nie mam Revlon Colorstay. Mylam go po Gosh Xceptional i L'Oreal True Match i bylo ok.
Jesli masz EDM plaski do podkladu i z niego podklad sie ladnie spiera to z flat topem powinno byc podobnie, bo to tez przeciez sztuczne wlosie.
Dzięki dziewczyny za rady.
No to nie ma co wydziwiać, trzeba będzie przy okazji wypróbować mojego flat topa w nowej roli.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.