Czarnow³ose;) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-02-09, 09:22   #1951
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 5 663
Question Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
a jak jest z farbami?
STRIPPI mam do Ciebie pro¶bê jako "do¶wiadczonej" czarnulki
Od lat malujê sie ciemnymi br±zami,które nomen omen wygl±daj± z pocz±tkowego farbowania jak czarne.I tu zachcia³o mi siê czarnego w pe³nym s³owa tego znaczeniu.Czytam,¿e plecasz FERIÊ? Ja raczej preferujê czarny bez odcieni,choæ sama nie wiem
JA RADZISZ czym na pierwszy raz siê farbn±æ,bo mnie kusi bardzoooo?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-09, 09:46   #1952
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez iza251 Poka¿ wiadomo¶æ
STRIPPI mam do Ciebie pro¶bê jako "do¶wiadczonej" czarnulki
Od lat malujê sie ciemnymi br±zami,które nomen omen wygl±daj± z pocz±tkowego farbowania jak czarne.I tu zachcia³o mi siê czarnego w pe³nym s³owa tego znaczeniu.Czytam,¿e plecasz FERIÊ? Ja raczej preferujê czarny bez odcieni,choæ sama nie wiem
JA RADZISZ czym na pierwszy raz siê farbn±æ,bo mnie kusi bardzoooo?
Ja w prawdzie Strippi nie jestem, ale siê wtr±ce Je¶li nie farbowa³a¶ jeszcze nigdy na czerñ, a preferujesz tak± bez odcieni, to mo¿e na pocz±tek warto u¿yæ "hebanowej czerni" Casting Creme Gloss z L'Oreala? Albo w³a¶nie "aksamitnej czerni" Joanny, o której wcze¶niej wspomnia³am? Zawsze istnieje ryzyko, ¿e nie spodobasz siê sobie w klasycznej czerni, a wbrew pozorom z w³osów farbowanych trwa³± farb± na czarno, nie zawsze ³atwo jest wróciæ nawet do ciemnego br±zu.Czêsto kiedy zobaczymy siê w czerni, nawet po latach farbowania na ciemny br±z, to jest to du¿e zaskoczenie. Ja równie¿ farbowa³am na ciemny br±z i g³owê bym wtedy da³a, ¿e moje w³osy wygl±daj± jak czarne, dopóki naprawde nie zafarbowa³am na czarno - wydawa³o mi siê, ¿e jak to zrobiê, to nie bêdzie wielkiej ró¿nicy, a tu zaskoczenie Czerñ potrafi naprawdê nadaæ twarzy zupe³nie innego wyrazu, wyostrzyæ, b±dz "przyt³oczyæ" jej rysy, och³odziæ cerê i sprawiæ, ¿e bêdzie wydawaæ siê bledsza, uwydatniæ since pod oczkami itp To wspania³y kolor, ale najwa¿niejsze to czuæ siê w nim dobrze, dlatego wiêc na pocz±tek poleci³abym Ci koloryzacjê pó³trwa³± (do ok 28 myæ) Pozdrawiam i ¿yczê powodzenia
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-09, 09:53   #1953
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ
Strippi, ja równie¿ s³ysza³am, ¿e farby Multi Color Cream z Joanny s± dobre Ale nigdy ich nie u¿ywa³am. Za to u¿ywa³am szamponetek Joanny do 8 myæ Multi color effect i s± naprawdê ¶wietne Chyba najlepsze z szamponetek w saszetkach jakich kiedykolwiek u¿ywa³am. Mo¿e i faktycznie nie nadaj± siê do bardziej radykalnej zmiany koloru, bo po prostu nie "chwytaj±" odpowiednio intensywnie, ale wiadomo, ¿e ¿adna szamponetka cudów nie zdzia³a i nadaje siê g³ównie do od¶wie¿enia i o¿ywienia koloru w³osów
hmmm normalnie da³y¶cie mi do my¶lenia laski muszê i¶æ zobaczyæ jakie maj± czernie


Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Farby te¿ s± dobre moja mama u¿ywa i jest zadowolona ale ja osobi¶cie wolê szampon bo jest delikatniejszy
no to faktycznie mo¿e warto zakupiæ....bo jedna z Loreala 25z³..a ja muszê 2 kupowaæ...wiêc 50z³ za farbowanie...
a Joanna tañsza
ja kiedy¶ rozja¶nia³am Joann± ( za czasów blondynki ) to mi popali³a w³osy...wiêc mam lekkie obawy.


Cytat:
Napisane przez iza251 Poka¿ wiadomo¶æ
STRIPPI mam do Ciebie pro¶bê jako "do¶wiadczonej" czarnulki
Od lat malujê sie ciemnymi br±zami,które nomen omen wygl±daj± z pocz±tkowego farbowania jak czarne.I tu zachcia³o mi siê czarnego w pe³nym s³owa tego znaczeniu.Czytam,¿e plecasz FERIÊ? Ja raczej preferujê czarny bez odcieni,choæ sama nie wiem
JA RADZISZ czym na pierwszy raz siê farbn±æ,bo mnie kusi bardzoooo?
We¼ sobie hebanow± czerñ z Castinga szybciej siê sp³ukuje i bêdziesz w "razie czego" mog³a powróciæ po pewnym czasie do br±zu.
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-09, 09:54   #1954
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 5 663
Talking Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w prawdzie Strippi nie jestem, ale siê wtr±ce Je¶li nie farbowa³a¶ jeszcze nigdy na czerñ, a preferujesz tak± bez odcieni, to mo¿e na pocz±tek warto u¿yæ "hebanowej czerni" Casting Creme Gloss z L'Oreala? Albo w³a¶nie "aksamitnej czerni" Joanny, o której wcze¶niej wspomnia³am? Zawsze istnieje ryzyko, ¿e nie spodobasz siê sobie w klasycznej czerni, a wbrew pozorom z w³osów farbowanych trwa³± farb± na czarno, nie zawsze ³atwo jest wróciæ nawet do ciemnego br±zu.Czêsto kiedy zobaczymy siê w czerni, nawet po latach farbowania na ciemny br±z, to jest to du¿e zaskoczenie. Ja równie¿ farbowa³am na ciemny br±z i g³owê bym wtedy da³a, ¿e moje w³osy wygl±daj± jak czarne, dopóki naprawde nie zafarbowa³am na czarno - wydawa³o mi siê, ¿e jak to zrobiê, to nie bêdzie wielkiej ró¿nicy, a tu zaskoczenie Czerñ potrafi naprawdê nadaæ twarzy zupe³nie innego wyrazu, wyostrzyæ, b±dz "przyt³oczyæ" jej rysy, och³odziæ cerê i sprawiæ, ¿e bêdzie wydawaæ siê bledsza, uwydatniæ since pod oczkami itp To wspania³y kolor, ale najwa¿niejsze to czuæ siê w nim dobrze, dlatego wiêc na pocz±tek poleci³abym Ci koloryzacjê pó³trwa³± (do ok 28 myæ) Pozdrawiam i ¿yczê powodzenia
Niezmiernie dziêkujê Ci za wypowiedz
Po prostu napisa³a¶ mi wszystko to czego sie obawiam i oczekujê Tak to prawda,¿e farbuj±c ciemnymi br±zami wydawa³o mi siê,¿e mam czarne ale jednak chyba nie do koñca...
Farbowa³am wielokrotnie ciemnym br±zem z Castinga i by³am bardzo zadowolona I chyba na dobry poczatek bêdzie ten CASTING w razie w
Czy ta "aksamitna czerñ" Joanny wychodzi bardzo ciemna?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-09, 11:31   #1955
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez iza251 Poka¿ wiadomo¶æ
Niezmiernie dziêkujê Ci za wypowiedz
Po prostu napisa³a¶ mi wszystko to czego sie obawiam i oczekujê Tak to prawda,¿e farbuj±c ciemnymi br±zami wydawa³o mi siê,¿e mam czarne ale jednak chyba nie do koñca...
Farbowa³am wielokrotnie ciemnym br±zem z Castinga i by³am bardzo zadowolona I chyba na dobry poczatek bêdzie ten CASTING w razie w
Czy ta "aksamitna czerñ" Joanny wychodzi bardzo ciemna?
ja nie farbowalam z joanny jeszcze ale podobno wychodzi ladna naturalna czern
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-09, 12:05   #1956
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ ¦l±sk ღ
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
no to faktycznie mo¿e warto zakupiæ....bo jedna z Loreala 25z³..a ja muszê 2 kupowaæ...wiêc 50z³ za farbowanie...
a Joanna tañsza
ja kiedy¶ rozja¶nia³am Joann± ( za czasów blondynki ) to mi popali³a w³osy...wiêc mam lekkie obawy.

Rozja¶niaczy z Joanny nie polecam bo strasznie niszczy i pali w³osy ale farby i szampony jak najbardziej


Cytat:
Napisane przez iza251 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ta "aksamitna czerñ" Joanny wychodzi bardzo ciemna?
Tak ma piêkny odcieñ g³êbokiej czerni i wygl±da naturalnie jak dla mnie idealny

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2009-02-09 o 12:09
Siuniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-09, 13:59   #1957
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Rozja¶niaczy z Joanny nie polecam bo strasznie niszczy i pali w³osy ale farby i szampony jak najbardziej

ide sie dzis rozejrzec
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 15:13   #1958
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ ¦l±sk ღ
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
ide sie dzis rozejrzec

Ja te¿ dzi¶ idê po ten szampon bo ju¿ odrosty siê pojawi³y
Siuniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-10, 10:36   #1959
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ dzi¶ idê po ten szampon bo ju¿ odrosty siê pojawi³y
a ja ostatnio farbowa³am w³osy na ¶wiêta najwy¿sza pora na od¶wie¿enie koloru bo pokazuj± mi siê br±zowe w³osy ju¿
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-10, 11:44   #1960
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: Czarnow³ose;)

Czesc kochane ,dodaje kilka zdjec ;P zeby sie pochwalic :P:P

W sumie jestem zadowolona z tych moich czarnych kudelkow :P Sa takie sliczne !!!
TYlko jeszcze nie bardzo wiem jak sie do nich malowac ale juz mi idzie coraz lepiej.

Wstawiam podobne foteczki ale w roznych kolorkach bluzek ,moze ktos mi powie jakie najbardziej mi pasuja .

Caluski dla was

No i czekam na wasze opinie :P

Chcialabym zebyscie mi polecily jakies fajne srodki do pielegnacji ciemnych wlosow. uzywam olejek rycynowy ,nefte,waxa...ale moze na codzien jakies sklepowe odzywki sa fajne ??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (45,8 KB, 105 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (40,6 KB, 68 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (42,5 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (46,5 KB, 73 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (48,9 KB, 57 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (39,6 KB, 55 za³adowañ)

Edytowane przez isKraMc
Czas edycji: 2009-02-10 o 12:27
isKraMc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-10, 12:27   #1961
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Czarnow³ose;)

IsKraMc-O, ju¿ doda³a¶ foteczki przed chwil± wypowiedzia³am siê w Twoim temacie na metamorfozach, ale i tak siê powtórze wygl±dasz ¶licznie Bardzo Ci pasuje taki g³êboki, ciemny kolor - jest oryginalny i bardzo podkre¶la i o¿ywia Twoj± urodê Jak± farbk± robi³a¶?

Cytat:
Napisane przez iza251 Poka¿ wiadomo¶æ
Niezmiernie dziêkujê Ci za wypowiedz
Po prostu napisa³a¶ mi wszystko to czego sie obawiam i oczekujê Tak to prawda,¿e farbuj±c ciemnymi br±zami wydawa³o mi siê,¿e mam czarne ale jednak chyba nie do koñca...
Farbowa³am wielokrotnie ciemnym br±zem z Castinga i by³am bardzo zadowolona I chyba na dobry poczatek bêdzie ten CASTING w razie w
Czy ta "aksamitna czerñ" Joanny wychodzi bardzo ciemna?
Nie ma za co, cieszê siê, ¿e mog³am pomóc Ja bêde robiæ aksamitn± czerni± Joanny za jakie¶ 2 tygodnie i na pewno wrzucê fotki, ¿eby¶cie mog³y zobaczyæ efekt

Strippi -zgadzam siê, rozja¶niacz z Joanny akurat jest niewypa³em kosmetycznym, ale ka¿dej firmie zdarzaj± siê czasem takie wpadki, chocia¿ kiedy siê tak na czym¶ zawiedziemy, to trudno nam siê potem przekonaæ do tej firmy. Ale chyba jednak warto O szamponach, szamponetkach i farbach s³ysza³am bardzo pozytywne opinie Z tym, ¿e nie wiem czy w gamie czerni Joanny dostaniesz "granatow± czerñ". Wydaje mi siê, ¿e jest niestety tylko taka zwyk³a - ponoæ kiedy¶ produkowali granatow± czerñ w³a¶nie z tych szamponów multi soft color, ale potem zast±pili j± t± "aksamitn± czerni±". Podobno tez szampon jest trwa³y i nie spiera siê z w³osów w przeci±gu kilku pierwszych myæ Ale warto siê rozejrzeæ - mo¿e akurat znajdziesz co¶ dla siebie
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-02-10 o 12:35
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 12:37   #1962
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: Czarnow³ose;)

Niestety nie mam pojecia co to byla za farba, ale wloski nie sa calkiem czarne sa maja odcien bardzo glebokiego ciemnego brazu.
Prosilam fryzjerke zeby byly czarne ale nie granatowe. Niestety nie jestem nawet w stanie sie teraz dowiedziec jaka to byla farba bo wloski farbowalam w polsce a teraz jestem w szwecji
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-10, 13:09   #1963
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Czarnow³ose;)

Nic nie szkodzi, pyta³am tylko tak z ciekawo¶ci - wprawdzie ja jestem raczej zwolenniczk± granatowych czerni, ale Twój kolorek jest rewelacyjny Bardzo korzystna metamorfoza
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-10, 13:10   #1964
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez isKraMc Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc kochane ,dodaje kilka zdjec ;P zeby sie pochwalic :P:P

W sumie jestem zadowolona z tych moich czarnych kudelkow :P Sa takie sliczne !!!
TYlko jeszcze nie bardzo wiem jak sie do nich malowac ale juz mi idzie coraz lepiej.

Wstawiam podobne foteczki ale w roznych kolorkach bluzek ,moze ktos mi powie jakie najbardziej mi pasuja .

Caluski dla was

No i czekam na wasze opinie :P
niebieska bluzeczka bosko
w czerwonej zrob jeszcze


jedwab ja uzywam



Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ

Strippi -zgadzam siê, rozja¶niacz z Joanny akurat jest niewypa³em kosmetycznym, ale ka¿dej firmie zdarzaj± siê czasem takie wpadki, chocia¿ kiedy siê tak na czym¶ zawiedziemy, to trudno nam siê potem przekonaæ do tej firmy. Ale chyba jednak warto O szamponach, szamponetkach i farbach s³ysza³am bardzo pozytywne opinie Z tym, ¿e nie wiem czy w gamie czerni Joanny dostaniesz "granatow± czerñ". Wydaje mi siê, ¿e jest niestety tylko taka zwyk³a - ponoæ kiedy¶ produkowali granatow± czerñ w³a¶nie z tych szamponów multi soft color, ale potem zast±pili j± t± "aksamitn± czerni±". Podobno tez szampon jest trwa³y i nie spiera siê z w³osów w przeci±gu kilku pierwszych myæ Ale warto siê rozejrzeæ - mo¿e akurat znajdziesz co¶ dla siebie
no i dzisiaj zajrze do rosmanna moze cos znajde dla siebie
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-11, 16:41   #1965
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ
Nic nie szkodzi, pyta³am tylko tak z ciekawo¶ci - wprawdzie ja jestem raczej zwolenniczk± granatowych czerni, ale Twój kolorek jest rewelacyjny Bardzo korzystna metamorfoza
Dziekuje ja tez sie dobrze czuje w tym kolorku

Zdjecie w czerwonej zrobi ei wstawie jakos pod koniec tygodnia ..
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-11, 16:47   #1966
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 557
GG do shineE
Dot.: Czarnow³ose:)

Nadchodzi kolejna czarnula

W³osy farbujê lond±, myjê w szamponie palmolive do wlosów farbowanych, za¶ nak³adam od¿ywkê timotei- równie¿ do w³osów farbowanych. Po ka¿dym myciu stosujê jedwab joanny (wspania³y produkt), 2 razy w tygodniu maskê kallos latte (15minutek)

Mój naturalny kolor to ciemny br±z.
__________________
Wtuli³am twarz w jego ramiê.
- Kocham Ciê - szepnê³am.

shineE jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-11, 19:15   #1967
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 3 536
Dot.: Czarnow³ose:)

ja jednak po wszelkich namyslach zostalam znowu czarna :P spodobalo mi sie, jak wzielam aksamitna czern z Joanny szampon oczywiscie
P-o-n-y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-11, 20:35   #1968
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

pochwal siê fotk±


witam now± czarnulkê
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-11, 22:33   #1969
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka¿ wiadomo¶æ
ja jednak po wszelkich namyslach zostalam znowu czarna :P spodobalo mi sie, jak wzielam aksamitna czern z Joanny szampon oczywiscie
I jak efekty? Podobnie jak Strippi by³abym bardzo zainteresowana fotk± ¦licznie Ci by³o w czerni, wiêc wygl±dasz na pewno bardzo dobrze


Cytat:
Napisane przez shineE
]
Nadchodzi kolejna czarnula

W³osy farbujê lond±, myjê w szamponie palmolive do wlosów farbowanych, za¶ nak³adam od¿ywkê timotei- równie¿ do w³osów farbowanych. Po ka¿dym myciu stosujê jedwab joanny (wspania³y produkt), 2 razy w tygodniu maskê kallos latte (15minutek)

Mój naturalny kolor to ciemny br±z.
Witamy
Ja pielêgnuje kosmetykami z czerwonej linii Elseve do w³osów farbowanych
Najpierw nak³adam od¿ywkê i wmasowuje j± w ca³e w³osy jak szampon, potem sp³ukuje - w³osy robi± siê od razu g³adsze.Potem nak³adam szampon (czasami myjê nim 2 razy), sp³ukujê i znowu nak³adam od¿ywkê na ok 2 minuty Mi to pomaga - w³osy s± po tym naprawde bardziej miêkkie, mi³e w dotyku i od¿ywione. Potem na koncówki osuszonych rêcznikiem w³osów nak³adam jedwab do w³osów farbowanych lub zniszczonych firmy Tanita (dostêpny w drogeriach Natura), czasem te¿ stosujê jakie¶ od¿ywki bez sp³ukiwania Na zmianê z produktami linii elseve stosuje szampon pantene intensywna regeneracja do w³osów suchych i zniszczonych i niebiesk± maseczkê Dove Theraphy do w³osów suchych i zniszczonych (mam cienkie i podatne na zniszczenia w³osy, wiêc musze szczególnie je chroniæ) No i ok 2 razy w tygodniu nak³adam na w³osy jakie¶ domowe mikstury z ¿ó³tka, miodu, oliwy z oliwek etc
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 22:59   #1970
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 3 536
a postaram sie wrzucic zdjecie chwilka

prosze bardzo, zdjecia

Edytowane przez P-o-n-y
Czas edycji: 2010-02-01 o 16:08
P-o-n-y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 13:39   #1971
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

³adnie Ci w czerni i jak ³adnie pasuje do niebieskiej bluzeczki )
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 16:27   #1972
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
³adnie Ci w czerni i jak ³adnie pasuje do niebieskiej bluzeczki )
Zgadzam sie bardzo ladnie to wyglada
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 17:09   #1973
TwoStarsInTheSky
Raczkowanie
 
Avatar TwoStarsInTheSky
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Czarnow³ose;)

Cze¶æ dziewczyny
Przefarbowa³am siê dzisiaj z bardzo ciemnego br±zu na czarny (w sumie nie widzê ¿adnej zmiany) Castingiem "Granatowa Czerñ". Owszem kolor by³ granatowy ale tylko w czasie farbowania i na odrostach (naturalnie jestem niestety blondynk±).
W zwi±zku z tym chcia³abym zapytaæ jakich farb u¿ywacie ¿eby faktycznie w³osy mia³y granatowy b³ysk? Bardziej chodzi mi o profesjonalne farby ni¿ "zwyk³e".
__________________
If I could have just one wish,
I would wish to wake up everyday
to the sound of your breath on my neck,
the warmth of your lips on my cheek,
the touch of your fingers on my skin,
and the feel of your heart beating with mine...
TwoStarsInTheSky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 22:47   #1974
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ró¿nie to bywa
Wiadomo¶ci: 461
Dot.: Czarnow³ose;)

Niedawno farbowa³am Granatow± Czerni± Casting'a. Pierwotnie wydawa³o mi siê, ¿e granat w ogóle nie "chwyci³", ale ogl±daj±c niedawno w³osy zauwa¿y³am co¶ zabawnego. Otó¿ mam trochê bia³ych w³osów i tam gdzie by³y odrosty (czyli w³osy nie by³y wcze¶niej farbowane - normalnie u¿ywam hebanowej czerni) te bia³e w³osy ufarbowa³y siê na kobaltowo, natomiast reszta w³osów na czarno. Jak bêdê mia³a du¿o wiêcej tych bia³ych to zdecydowanie przerzucê siê na Granatow± Czerñ. Efekt jest naprawdê piorunuj±cy. Teraz jest ich zdecydowanie za ma³o, ¿eby by³o to widoczne, poza tym tam gdzie by³y wcze¶niej farbowane ufarbowa³y siê na czarno. Nie wiem czy mo¿na uzyskaæ taki efekt na siwych w³osach (szarych tudzie¿ srebrnych).
Avari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 23:00   #1975
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 5 422
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Poka¿ wiadomo¶æ
a postaram sie wrzucic zdjecie chwilka

prosze bardzo, zdjecia
ja tu tak przypadek,dzieñ dobry bo te¿ w sumie czarna jestem i zaciekawi³ mnie w±tek
i muszê stwierdziæ kochana Pony ¿e ¶licznie Ci w tym kolorze.. zdrowe w³oski piêknie siê prezentuj±
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-12, 23:21   #1976
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 3 536
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Poka¿ wiadomo¶æ
ja tu tak przypadek,dzieñ dobry bo te¿ w sumie czarna jestem i zaciekawi³ mnie w±tek
i muszê stwierdziæ kochana Pony ¿e ¶licznie Ci w tym kolorze.. zdrowe w³oski piêknie siê prezentuj±
a dziekuje, dziekuje!
taaa, tak sie blyszcz±, bo swierzo po farbowaniu byly :P
P-o-n-y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-13, 11:19   #1977
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

a ja ju¿ w nastêpnym tygodniu farbujê w³osk...
i chyba to bêdzie joanna
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-13, 12:57   #1978
Cosmaaaaaaa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomo¶ci: 2 912
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej Czarnulki
Ja jakies 2 miesiace temu farbnelam sie na czarno.Podobam sie sobie w tym kolorze, ale mam slabe i cienkie wloski... Pierwsze farbowanie bylo trwala farba, potem uzywalam szamponu kol.

Ostatnio uzylam Schwarzkopfa naturalna czern na 24 mycia. I tu klaps :/ Cala skora glowy jest czarna, przy czole tez i bardzo to widac :/ Podzialalo na mnie jak zwykla farba, mocno doczernilo ten kolor, a ze skory nie moge tego zmyc nadal ...
Moze uzywalyscie tez tego szamponiku? Miala ktoras podobnie?

Poza tym zastanawiam sie czy np po samych szamponach jak sie stosuje (dajmy na to ze farbowane farba juz odrosty i scielam ) ciezko jest potem zmienic kolor?

Nastepnym razem chyba skusze sie na ta joanne
Cosmaaaaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-13, 12:57   #1979
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ ¦l±sk ღ
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
a ja ju¿ w nastêpnym tygodniu farbujê w³osk...
i chyba to bêdzie joanna


A ja dzi¶ szamponem z Joanny
Siuniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-13, 17:31   #1980
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 283
Dot.: Czarnow³ose;)

Do³±czam do Was czarnulki
Dzisiaj zafarbowa³am swoje wi¶niowe w³osy na czekolade z czerni±.
Tak¿e wysz³y czarne;p

Dziwnie siê troszkê czujê, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

Jakie kolory pasuj± do czarnych w³osów?

My¶la³am, ¿e czerwona b³yszczyk do ciemnych w³osów to dobry pomys³, ale kiedy tak zrobi³am-okaza³o, ¿e siê ¿e jednak nie;D

Ehh;p
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Nowy folder.jpg (42,0 KB, 152 za³adowañ)
coolasana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.