Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-30, 20:52   #4381
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
już możesz?

no nie wiem, wielka wyprz się kończy, mamy znowu weekend... zamin chetne by sie zebraly... to bedize po weekendzie i po wyprzedazy juz pewnie, wiec razej nie ma sensu
już koniec miesiąca, a ta spódniczka ładniutka tylko ja w tych rozmiarach się nie orientuję hehe
trudno, w sobotę wyciągnę małża na zakupy.. chociaż nie wiem, co kupić.. tragedia. potrzebuję kilku rzeczy, ktore bede mogla roznie nosic na poczatek, ale juz nie wiem nawet jakie kolory bym chciala
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:53   #4382
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

frantic, waciki sie sprawdzaja. Byly male kropki od rozu w miejscu dziurek od sitka, ale to wszystko
Jutro nałoze ten SN. lauressowy zostawiam sobie na wieczorne wyjscia
Ja pink ribbon wzielam wlasciwie w ciemno, tak go tutaj zachwalano
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:54   #4383
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
IlonaP, czyli nie taki diabeł straszny też sama coś pokombinuję jutro.
Ceny na Allegro powalają, na Ebayu tez, ale pozytywnie.
przetarłam szlak - nie pozostaje mi nic innego jeno cos zakupić
Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
oj Laski, kochane jesteście wiadomokto robi co może, żeby łikend był luźniejszy, ale nie mogę nic obiecać
pod nieobecność małża duży pokój w biuro mi się zmienił; co gorsza końca nie widać.. roboty od cholery i te jałowe dyskusje z klientami zacznę chyba męża bardziej doceniać - jak on to robi i jest zdrowy (w miarę ) psychicznie ja to jednak za nerwowa i za konkretna na to jestem; odczekam jeszcze kulturalnie do 20tej i chlapnę sobie butelczynę winka na rozluźnienie
doskonale rozumiem, patrzę czasem na mojego małża i widzę że ma juz serdecznie dość
ja Cie i tak nawiedzę
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Cathy, bardzo mi przykro, ale w sobotę pracuję do 17-tej a niestety urlop mi nie przysługuje... Może na jakiś kolejny zjazd się załapię, mam taką nadzieję.

IlonaP, chętnie bym się umówiła, zwłaszcza jeśli Pranie też się wybierze Rodzinka mi wybaczy, zwłaszcza że na razie tylko potencjalnie mamy zostac rodziną

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Ja nie wiem wlasnie co z ta moja poczta Do jakiegos kwietnia/maja bylo idealnie..
Tym niemniej ostatnie blusche przyszlo ekspresem i bez problemow, wiec mam nadzieje miec w lapach moje pelne wymiary za tydzien-dwa
No i nigdy mi nic z polski/australii/kanady nie zaginelo

Ile wypada miec pelnowymiarowych podkladow? W sensie, ze roznych firm. Narazie mam 1, 1 prasowanca, 1 w drodze i mysle jeszcze nad lumiere. No i bede (hopefully) testowac lauress i boje sie ze wpadne.
Probke Meow uzywalam 3-4 miechy i zostala jeszcze polowa, wiec chyba z dekade pociagne na takich zapasach
hm, jakos nigdy sie nad tym nie zastanawiałam - jakoś wciąż jestem w fazie szukania ideału i dzis własnie udało mi się pozbyć całkiem sporej częsci moich skromnych zbiorów: EDM
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
O kurde dziwne to i bardzo niefajne
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Właśnie ja też bardzo liczyłam na spotkanie z Pastereczką
ja też
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cotko a moja przesyłka jeszcze do Ciebie nie dotarła?

Dziewczyny ale wam zazdroszczę tego spotkania w Zegrzu. Skład właśnie taki jaki chciałabym zobaczyć.
i Ciebie też bym chciała spotkać
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:55   #4384
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

atojka dawno nie pisała...
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:58   #4385
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie jest taki zły, ja go raz nałożyłam, ale dla mnie za chłodny jednak jest. A LaurEss kolorystycznie mi bardzo pasował, ale właśnie ilość drobinek jak dla mnie zbyt duża i zbyt srebrna poświata mi wychodziła. Za to przez Ciebie muszę mieć duże opakowanie Pink Ribbon - wszyscy wcześniej pisali że śliczny, że każdy powinien go spróbować, a ja dopiero teraz to odkryłam.

BTW czy waciki wkładane do słoiczka sprawdzają się w transporcie?
owszem, pozwoliłam sobie skopiować
Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
już koniec miesiąca, a ta spódniczka ładniutka tylko ja w tych rozmiarach się nie orientuję hehe
trudno, w sobotę wyciągnę małża na zakupy.. chociaż nie wiem, co kupić.. tragedia. potrzebuję kilku rzeczy, ktore bede mogla roznie nosic na poczatek, ale juz nie wiem nawet jakie kolory bym chciala
do pracy to raczej stonowane - czerń, szarości, fiolety, granaty
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:01   #4386
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
gdzie wy widzialyscie te woreczki strunowe? bylam w tesco i tam pustki, chyba ze trafialam na niedoedukowanych sprzedawcow.
upolowalam jakeis ostatnie szt w papierniczym i teraz to chyba zostaje mi allegro
Co do woreczków, to nadal nigdzie ich nie znalazłam stacjonarnie, ale zamówiłam w internecie. Co prawda woreczki kosztowało 1 zł za 100 sztuk, ale przesyłka - 5,5 zł ) Ale w innym sklepie za wysyłkę wyszło mi 11 zł (a woreczki tez 1 zł)).

Poza tym - jakie Wy jesteście młode! Chyba jestem najstarsza w tym wątku...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:01   #4387
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

MamoNiny - fakt, ale wcale mnie nie dziwi, że Atojka nie ma głowy przy tym wszystkim do pisania na forum
I szkoda, że nie będzie jej na spotkaniu
Frantic - ja żałuję, że Ciebie też nie będzie .. Wczoraj nawet przejezdzalam jakieś 20 km od Ciebie
Pastereczko- a moze zapakuj po prostu dziecię i nad wodę do Zegrza z nim?
Gabs - szkoda, ale mam nadzieję, że innym razem się pojawisz
KKZJ- no Ty mi nie kombinuj. Masz najbliżej do mnie Prawie na piechotę możesz dodreptać A poza tym pooddychanie świeżym powietrzem nad wodą dobrze Ci zrobi i nabierzesz nowych sił do pracy
Plurabelle - już Ci napisałam na gg, że głupoty gadasz z tym wiekiem jest tu dużo starszych od Ciebie :P

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-30 o 21:03
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 21:08   #4388
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Co do woreczków, to nadal nigdzie ich nie znalazłam stacjonarnie, ale zamówiłam w internecie. Co prawda woreczki kosztowało 1 zł za 100 sztuk, ale przesyłka - 5,5 zł ) Ale w innym sklepie za wysyłkę wyszło mi 11 zł (a woreczki tez 1 zł)).

Poza tym - jakie Wy jesteście młode! Chyba jestem najstarsza w tym wątku...
my tu wszystkie młode jesteśmy - chocby tylko duchem
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
MamoNiny - fakt, ale wcale mnie nie dziwi, że Atojka nie ma głowy przy tym wszystkim do pisania na forum
I szkoda, że nie będzie jej na spotkaniu
Frantic - ja żałuję, że Ciebie też nie będzie .. Wczoraj nawet przejezdzalam jakieś 20 km od Ciebie
Pastereczko- a moze zapakuj po prostu dziecię i nad wodę do Zegrza z nim?
Gabs - szkoda, ale mam nadzieję, że innym razem się pojawisz
KKZJ- no Ty mi nie kombinuj. Masz najbliżej do mnie Prawie na piechotę możesz dodreptać A poza tym pooddychanie świeżym powietrzem nad wodą dobrze Ci zrobi i nabierzesz nowych sił do pracy
Plurabelle - już Ci napisałam na gg, że głupoty gadasz z tym wiekiem jest tu dużo starszych od Ciebie :P
czy to ta sławna osoba
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:12   #4389
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jutro urodzinki mamy... kupiłam jej kostium kąpielowy. mialam nie lada problem, bo we wszystkich sklepach w ktorych bylyśmy z siotrą nie było rozmiaru wszystkie kończą sie na 44. bardzo współczuję kobietom w większych rozmiarach, na zakupach muszą mieć nie lada problem tak samo jest z najmniejszymi rozmiarami

powiedzcie szczerze co myslicie o tym kostiumie? na poczatku przestraszyl mnie róż i chciałam cos ciemnego, ale mysle ze mama bedzie wygladac ładnie może w końcu odważy się iśc na basen, marzy o tym a nie może się przemóc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosium.jpg (57,0 KB, 22 załadowań)
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:15   #4390
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
my tu wszystkie młode jesteśmy - chocby tylko duchem

czy to ta sławna osoba
hi hi ja tam nic nie wiem
bo niedługo oberwę po głowie i na pewno nam się ta osóbka nie pojawi
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:15   #4391
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

evelinek_r, ja to potem sie zgłoszę zapewne jak cały sezon będzie, bo mam dziwny nawyk oglądania za jednym zamachem wszystkiego... Więc nie wytrzymałabym czekając na kolejne odcniki

BTW, oglądała któraś z was Rzym produkcji HBO? Właśnie z TŻ-em oglądamy, skoro jemu się podoba to chyba jacys geniusze nad tym siedzieli, serio...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 21:16   #4392
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jutro urodzinki mamy... kupiłam jej kostium kąpielowy. mialam nie lada problem, bo we wszystkich sklepach w ktorych bylyśmy z siotrą nie było rozmiaru wszystkie kończą sie na 44. bardzo współczuję kobietom w większych rozmiarach, na zakupach muszą mieć nie lada problem tak samo jest z najmniejszymi rozmiarami

powiedzcie szczerze co myslicie o tym kostiumie? na poczatku przestraszyl mnie róż i chciałam cos ciemnego, ale mysle ze mama bedzie wygladac ładnie może w końcu odważy się iśc na basen, marzy o tym a nie może się przemóc
jest słodki
ale zastanowiłabym sie czy nie dobrać mamie kostiumu panache czy frei, zupełnie inny komfort noszenia jak biust jest podtrzymywany. Od razu sylwetka jest szczuplejsza itd.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:17   #4393
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
i Ciebie też bym chciała spotkać
Będę o was ciepło myśleć i liczę na relację chociaż.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Frantic - ja żałuję, że Ciebie też nie będzie .. Wczoraj nawet przejezdzalam jakieś 20 km od Ciebie
Aaaa to blizutko bardzo. Ja to nawet jak powiedziałam jakiś czas temu TŻowi o tym spotkaniu, tzn. właściwie to mu marudziłam że bym chciała pojechać, ale że to daleko... to on oczywiście zaraz mi powiedział "nie ma sprawy, zawiozę cię i poczekam ile będzie trzeba". Ale potem policzyłam ile by mnie paliwo wyniosło i stwierdziłam, że jednak odpuszczę. A teraz to bym i czasu nie miała.
Chyba poczekam aż się wykluje jakieś spotkanie np. w okolicach Trójmiasta, bo tam już mi bardziej po drodze.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:20   #4394
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jutro urodzinki mamy... kupiłam jej kostium kąpielowy. mialam nie lada problem, bo we wszystkich sklepach w ktorych bylyśmy z siotrą nie było rozmiaru wszystkie kończą sie na 44. bardzo współczuję kobietom w większych rozmiarach, na zakupach muszą mieć nie lada problem tak samo jest z najmniejszymi rozmiarami

powiedzcie szczerze co myslicie o tym kostiumie? na poczatku przestraszyl mnie róż i chciałam cos ciemnego, ale mysle ze mama bedzie wygladac ładnie może w końcu odważy się iśc na basen, marzy o tym a nie może się przemóc
mnie się bardzo podoba, fajny, stonowany, optycznie wygładzający to i owo
na pewno zwrócilabym uwagę na osobę tak ubraną
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
hi hi ja tam nic nie wiem
bo niedługo oberwę po głowie i na pewno nam się ta osóbka nie pojawi
aha
no nie dziw się, jako osoba kochająca czytac i obdarzona parką podzielających to zamiłowanie dzieci jestem ciekawa strasznie
napisz mi jeszcze jak sie na to Twoje osiedle dojeżdża, na zumi znajdę plan Zegrza?
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
evelinek_r, ja to potem sie zgłoszę zapewne jak cały sezon będzie, bo mam dziwny nawyk oglądania za jednym zamachem wszystkiego... Więc nie wytrzymałabym czekając na kolejne odcniki

BTW, oglądała któraś z was Rzym produkcji HBO? Właśnie z TŻ-em oglądamy, skoro jemu się podoba to chyba jacys geniusze nad tym siedzieli, serio...
slyszałam że podobno niezly, niestety HBO nie posiadam
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-07-30 o 21:22
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:21   #4395
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

frantic, ja i do trójmiasta mogę jechać Może to po prostu pierwsze z serii spotkań i następne będą na większą skalę?
szkoda że Cię nie będzie . A TŻta masz cudownego!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:22   #4396
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Rozi, to raczej Ty mi powiedz, o ktorej godzinie i gdzie bedziesz. Dokad dokladnie przyjezdza Twoj autobus?
Pastereczko, jak bardzo chcesz to tez moge zabrac babelka, pobawia sie - tylko zeby nam sie to spotkanie w piaskownice nie zamienilo Chodzcie, zrobicie sobie wycieczke.
Winly, powiedz mamie, ze na basenie naprawde nie ma czym sie przejmowac. Teraz 12-latki sa 10 razy grubsze od nas wszystkich razem wzietych.. serio, jestem przerazona jak wiele jest otylych dzieci. Male dziewczynki, ktore zza brzucha nie widza wlasnej..... no przepraszam, rozpedzilam sie, ale to takie smutne, dzisiaj bylam i nie moglam na to patrzec.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:31   #4397
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy, wiem, ale do tej pory wizaż był dla niej odskocznią i na PW nawet nie odpowiada malutka

Ilonka dzięki za radę, też tak myślałam, ale dawno juz nie widziałam biura od środka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2009-07-30 o 21:33 Powód: +
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:32   #4398
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

pranie wiem i ciagle jej to powtarzam, poza tym mama wcale nie jest jakas bardzo wielka dobrze wyglada widze na basenie osoby o wiele wieksze od niej, ale ona nie daje sie przekonac

ja widze po swoich uczennicach w podstawowce, coraz wiecej małych baleroników

Evelinek widzialas miracollo? ok. połowy z Twoih rzeczy nie ma... ale niestety można sie bylo spodziewac. u mnie nie ma koszulki Tżeta, ktorą chciał bardzo szkoda bo jego strasznie ciężko namówić na jakiś nowy ciuch, niesamowicie wybredny jest a ja nie moge patrzeć już na jego znoszone szmaty
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-30 o 21:36
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:33   #4399
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Bywam na zawodach plywackich dzieciakow, wiec widze jaka jest rozpietosc wagowa, na przemian szkieletory i otyle. A najgorszy jest widok w hallu przed basenem, jak te dzieci sie rzucaja na smieciowe jedzenie z automatow
Nie ma sie co szczypac, basen jest dla wszystkich, w wielu miejscach sa organizowane rozne zajecia, typu aqua aerobic, itp., wiec zapisac mamy I kondycja i figura lepsza
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 21:48   #4400
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

nawet myslalam o przyjechaniu z małą -nioestety(w tym przypadku) skonczylysmy przygode z pieluchami w wieku 16msc i jest to nie lada problem w podrozy... nie zebym jakas przewrazliwion byla bo Ona dookola swiata juz przeleciala, a nawet wiecej
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:52   #4401
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nawet myslalam o przyjechaniu z małą -nioestety(w tym przypadku) skonczylysmy przygode z pieluchami w wieku 16msc i jest to nie lada problem w podrozy... nie zebym jakas przewrazliwion byla bo Ona dookola swiata juz przeleciala, a nawet wiecej
w pociągu są toalety
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:58   #4402
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no wlasnie, są, i to wszystko co mozna o nich powiedziec
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:59   #4403
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

pranie, o każdej od 6 rano już mogę być
przeoczyłam może godzinę zlotu czy Kasieńka nic nie ustalała?

weź bąbelka, małe pranie


Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nawet myslalam o przyjechaniu z małą -nioestety(w tym przypadku) skonczylysmy przygode z pieluchami w wieku 16msc i jest to nie lada problem w podrozy... nie zebym jakas przewrazliwion byla bo Ona dookola swiata juz przeleciala, a nawet wiecej
oj tak, weź małą Pastereczę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:04   #4404
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
pranie, o każdej od 6 rano już mogę być
przeoczyłam może godzinę zlotu czy Kasieńka nic nie ustalała?

weź bąbelka, małe pranie




oj tak, weź małą Pastereczę

w samo południe
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:06   #4405
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Juz chcialam cos napisac, ale uswiadomilam sobie, ze Twoje dziecko raczej nie sika na stojaco, jak moje
Szkoda........
Dziewczyny, zdarlam (z nie lada wysilkiem) maske peel-off z twarzy i jestem w szoku. Jaka gladziutka, ladna skora! efekt porownywalny z peelingiem kremowym Dermalogicy, ktory dostalam jako gratis, a o ile tansza...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:13   #4406
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dobra, dziewczyny (te, które już zgłosiły chęć udziału i te, które jeszcze nie (zapraszamy )
Tak wygląda plan :
przyjeżdzacie koło 12- tej do Zegrza. Autobusem dojezdzacie na samo osiedle i wysiadacie koło sklepów (tu jest tylko jeden przystanek ). Dzwonicie do mnie (wystarczy mi puścić sygnał), a ja Was stamtąd odbieram - ode mnie to jakieś 20 metrów ). Jak juz bedziemy w komplecie - idziemy nad wodę ...
Autobus spod Sephory (tej koło Galerii Centrum - Z-Bus się nazywa i jest o 10.25 (plus minus). Jedzie się około godziny do mnie. Autobus przejeżdza również przez Bankowy, Gdański, Starzyńskiego itd. i tam ma też swoje przystanki. Musi być po prostu napisane na nim "Zegrze". A jak wsiadacie, to upewniacie się, czy na pewno jedzie przez OSIEDLE W ZEGRZU
Opcja samochód - po przejechaniu przez most w Zegrzu skręcacie w prawo i jedziecie aż zobaczycie po prawej strony dwa sklepy spożywcze. Stamtąd już Was obiorę
Pytania?

Pastereczko - pomyśl jeszcze. Ja wiem, że podróż z małą pociągiem to nic przyjemnego, ale za to łabądki będzie mogła sobie pokarmić u mnie nad wodą

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-30 o 22:14
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:16   #4407
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

w samo południe
brzmi groźnie
pranie, ile nam zajmie podroż z warszawy do Cathy?

edit: juz wiem, ok 1 h
no to...pisałaś, ze zabierasz ze śródmieścia, skąd Ci najlepiej, to ja podtruchtam?
Może w okolicach 10:30-10:40?

naturalniepiękna maska?

Ogłoszenia zlotowe:
mam krem b&e, mało używany, lodówkowany, ktoś przygarnie?

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-07-30 o 22:18
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:21   #4408
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Kasiu- ja będę musiała najpóźniej o 14:30 być w domu Stąd moje pytanie- czy orientujesz się może o której odjeżdżają od Ciebie autobusy? Może chociaż wiesz gdzie mogę w internecie sprawdzić rozkład jazdy?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:21   #4409
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

W sobote w samo poludnie mysle, ze nie wiecej niz pol godzinki Roziaczku, dokad dojezdza Twoj autobus? ja mieszkam niedaleko Domow Centrum.
Naturalnie piekna, faktycznie Wlasnie kliknelam olejek na blizny z BU, primer i NTBT z EG i to juz koniec moich zakupow na sierpien (ktory jeszcze sie nie zaczal )
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:22   #4410
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy, wszystkiego najlepszego, dużo miłości i zawsze przyjaznych ludzi wokół


Ale narzuciłyście tempo...


Właśnie ukręciłam mój pierwszy krem na MGS Jest różowy i cudnie pachnie paczulą. Ciekawe jak się będzie sprawował.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.