Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-07, 15:49   #3601
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ



W³a¶nie pamiêtam, kto¶ kupowa³ ale nie Vitality's. Ja mam jedn± piankê i nie u¿ywam bo strasznie brudzi, a z Vit.. nie (podobno)
Ja kupowa³am tê piankê Vitality's. Nic specjalnego. Po pierwsze brudzi ³apy, wiêc dopiero trzy razy j± u¿y³am, po myciu wyci±gam rêkê po piankê i zawsze skrêcam w bok, i biorê zwyk³±, jak sobie przypomnê brudne rêce. Rêkawic na ogó³ nie mam pod rêk±. Po drugie efekt koloryzuj±cy u mnie ¿aden. Mo¿e na totalnie spranym rudym, z barzdzo jasn± baz± by³oby co¶ widaæ, ale ja raz w tyg k³adê szamponetkê, wiêc totalnie spranego nie mam. Po pierwszym myciu i olejowaniu a co siê z tym zwi±za³o, sp³yniêciu bardzo intensywnej rudo¶ci, po³o¿y³am j± specjalnie na po³owê w³osów i nie widzia³am ró¿nicy.
Sama pianka ma pastelowy kolor, nie jest to jaka¶ barwnikowa bomba. Trochê bezsensowny zakup, za tê cenê.
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:03   #3602
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy co to jest za kolor? Nie pamietam czy juz pyta³am...
Albo naturalny i gra ¶wiat³a albo 2 kolory w tonacji z³ocistej, jeden ciemniejszy drugi ja¶niejszy. 8.3 i trochê 7.3.

Ogl±da³am zdjêcia kolor przy skórze ³adny, ale koñce jeszcze ciemne, spróbuj z olejami - przy okazji nawil¿ysz.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kupowa³am tê piankê Vitality's. Nic specjalnego. Po pierwsze brudzi ³apy, wiêc dopiero trzy razy j± u¿y³am, po myciu wyci±gam rêkê po piankê i zawsze skrêcam w bok, i biorê zwyk³±, jak sobie przypomnê brudne rêce. Rêkawic na ogó³ nie mam pod rêk±. Po drugie efekt koloryzuj±cy u mnie ¿aden. Mo¿e na totalnie spranym rudym, z barzdzo jasn± baz± by³oby co¶ widaæ, ale ja raz w tyg k³adê szamponetkê, wiêc totalnie spranego nie mam. Po pierwszym myciu i olejowaniu a co siê z tym zwi±za³o, sp³yniêciu bardzo intensywnej rudo¶ci, po³o¿y³am j± specjalnie na po³owê w³osów i nie widzia³am ró¿nicy.
Sama pianka ma pastelowy kolor, nie jest to jaka¶ barwnikowa bomba. Trochê bezsensowny zakup, za tê cenê.
Dziêkujê za informacjê, no to siê zniechêci³am bo skoro brudzi rêce to przy d³ugich w³osach siê nie sprawdzi bo bêdzie brudzi³a ubrania po¶ciel itd.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
i w jednym i w drugim kupisz. W rossmannie akuratnie jest promocja i sa po 2.99z³/szt.
Stosowa³a¶ szamponetkê Joanny? Jakie porównanie z Deli±?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:03   #3603
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki , dalej w domu siedze z synem, goraczki nie ma ale katar i kaszel taki ze chyba tydz kolejny posiedzimy w domu ..

Co do koloru wlosów to przy odrostach jest fajny juz po 4 myciach ale powiem szczerze ze ja to mam wlosy jak siekiera tzn nic a nic mi woda ruda nie leci przy myciu...recznik tez nie jest pofarbowany....chyba olej jakis spróbuje by sie spra³y bo ja sie przymierzam na kolejna farbe ...prosze oto fotki
Olej nic ci tu nie da, masz ciemne koñce z ciemn± farb±, wype³nione ciemnym pigmentem, którego siê nie pozbêdziesz. Zatem albo dekoloryzacja drugi raz i porz±dnie i byæ mo¿e dwa razy, albo k±piel rozja¶niaj±ca ze s³ab± wod±, albo farba na poziomie 6, która ci to wszystko zrówna, choæ w to ostanie najmniej wierzê, bo koñce pewnie wyjd± prawie czarne.
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:13   #3604
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ
Olej nic ci tu nie da, masz ciemne koñce z ciemn± farb±, wype³nione ciemnym pigmentem, którego siê nie pozbêdziesz. Zatem albo dekoloryzacja drugi raz i porz±dnie i byæ mo¿e dwa razy, albo k±piel rozja¶niaj±ca ze s³ab± wod±, albo farba na poziomie 6, która ci to wszystko zrówna, choæ w to ostanie najmniej wierzê, bo koñce pewnie wyjd± prawie czarne.
Dzieki Kasia, ty mi zawsze kube³ zimnej wody
Ja mia³am w ostatnim czasie robione 3 dekoloryzacje i jak widze zakonczone niepowodzeniem..4 juz nie zrobie ja mam problemy ze skóra glowy wiec i tak sie dziwie ze nic mi nie bylo

Coz, najwyzej nie bede mia³a moich miedzianych wlosków...

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Albo naturalny i gra ¶wiat³a albo 2 kolory w tonacji z³ocistej, jeden ciemniejszy drugi ja¶niejszy. 8.3 i trochê 7.3.

Ogl±da³am zdjêcia kolor przy skórze ³adny, ale koñce jeszcze ciemne, spróbuj z olejami - przy okazji nawil¿ysz.[COLOR="Silver"]
Kathy ja planuje sciac w³osy , w³asnie te co sa ciemniejsze.. co myslisz o kolorze Vitalitys 8,43 lub 8,44 na roznych paletach sa inne odcienie :/ i jaki oxyd do tego?

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-07 o 16:15
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:29   #3605
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ

Kathy ja planuje sciac w³osy , w³asnie te co sa ciemniejsze.. co myslisz o kolorze Vitalitys 8,43 lub 8,44 na roznych paletach sa inne odcienie :/ i jaki oxyd do tego?
Na palecie super, na moich w³osach z³oty refleks (3) = szary.
8.44 fajny ale wyp³ukuje siê trochê na blond dlatego mieszam go z 7.44.
Ja u¿ywam 6% na ca³o¶æ.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:33   #3606
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki Kasia, ty mi zawsze kube³ zimnej wody
Ja mia³am w ostatnim czasie robione 3 dekoloryzacje i jak widze zakonczone niepowodzeniem..4 juz nie zrobie ja mam problemy ze skóra glowy wiec i tak sie dziwie ze nic mi nie bylo

Coz, najwyzej nie bede mia³a moich miedzianych wlosków...

Ja w ci±gu ostatniego roku trzy razy schodzi³am z czerni. Dekoloryzacja zawsze by³a pora¿k±, wychodzi³o tak jak Tobie, natomiast po k±pielach rozja¶niaj±cych trzy razy by³am rudzielcem, teraz mam nadziejê, ¿e na sta³e, najwy¿ej odcienie bêdê zmieniaæ. I w³osy s± ca³kiem, ca³kiem, równe, nie idealnie jeszcze, ale nie jest to jaka¶ rzucaj±ca siê w oczy ró¿nica, zreszt± na fotkach widaæ jak to wysz³o. Nie wiem czemu tak boisz siê tej k±pieli z 6 lub 3% wod± na kilkana¶cie minut. Przecie¿ taki oksydant trzeba dodaæ do ka¿dej farby, nikt ci nie proponuje palenia w³osów do kurczaka. Gdyby¶ tê k±piel zrobi³a zamiast dekoloryzacji mia³aby¶ juz ¶liczny rudy po Marijel 7.44, bez niespodzianek
W sumie zawsze mo¿na zrobiæ próbkê na schowanym pasemku i oceniæ jak to wychodzi.
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:38   #3607
mallinoowa
Raczkowanie
 
Avatar mallinoowa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 180
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam wszystkich !!!
Kathy579 Jak± farb± farbowa³a¶ w³osy, bo nie mogê siê doczytaæ?

Ja mam osobi¶cie dylemat. 1,5 miesi±ca temu farbowa³am w³osy miedzian± czerwieni± Garniera. To by³ mój pierwszy raz. A mój naturalny kolor to bardzo ciemny br±z. Komentarze do farby zaczê³am czytaæ dopiero, kiedy zdo³owa³am siê kolorem i stanem moich w³osów po rozja¶nianiu. I siê przerazi³am. Opinie o tej farbie s± fatalne. Ale pomy¶la³am, ¿e gorzej byæ ju¿ nie mo¿e i pofarbowa³am. Pokry³o mi równomiernie, przera¿ona by³am tylko t± czerwieni±, bo nie chcia³am takiego koloru. Ale mi osobi¶cie pasowa³, bo mam ciemn± oprawê oczu. I teraz cieszê siê, ¿e nie wybra³am nic ja¶niejszego, bo nie s±dzê ¿eby mi pasowa³. Tylko teraz kolor straci³ ca³y urok, wyblak³ i pojawi³y siê 1,5 cm odrosty i muszê szybciutko siê tego pozbyæ. Tylko nie wiem czym, ¿eby równomiernie pokry³o mi w³osy bez rozja¶niania odrostów i ¿eby totalnie nie zniszczy³o mi w³osów. I tak jestem przera¿ona stanem moich w³osów, bo specjalnie ¶ciê³am w³osy z bardzo d³ugich na króciutkie, bo by³y do¶æ zniszczone, ale tamto to by³o bajka w porónaniu z tym, co mam teraz. Sztywne siano, niedaj±ce zupe³nie siê rozczesaæ. A nigdy nie mia³am takich problemów.

Zastanawiam sie czy u¿yæ ponownie Garniera, bo nie wiem czy on mi tak zniszczy³ w³osy czy rozja¶niacz.

Tak wiêc Garnier mocno niszczy w³osy? Macie jakie¶ sprawdzone sposoby na od¿ywienie spalonych w³osów?
A mo¿e zna która¶ farbê, która daje podobny efekt, jest bardziej trwa³a, nie niszczy tak w³osów i nie zostawia na nich takiego odoru?
mallinoowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 16:41   #3608
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kasia1433
Ju¿ kiedy¶ pisa³am, ale mo¿e przeoczy³a¶ ,mog³a by¶ napisaæ dok³adny przepis który stosujesz w przypadku k±pieli rozja¶niaj±cej?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:45   #3609
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
i w jednym i w drugim kupisz. W rossmannie akuratnie jest promocja i sa po 2.99z³/szt.
¦wietnie.Dziêki
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:49   #3610
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Kasia1433
Ju¿ kiedy¶ pisa³am, ale mo¿e przeoczy³a¶ ,mog³a by¶ napisaæ dok³adny przepis który stosujesz w przypadku k±pieli rozja¶niaj±cej?
Przeoczy³am, rzadko tu zagl±dam ostanio...
Hmmm....to ja mo¿e dam linka do dyskusji o tej k±pieli, st±d wziê³am natchnienie, gdzie¶ tak po¶rodku matys-magda opisuje jak tê k±piel zrobiæ IMHO ciekawa lektura
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=325914&page=4
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:14   #3611
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kasia ja czyta³am o tej k±pieli ale zielonego pojecia nie mam o czym mowa szkoda moze by i pomog³o, ale nie umiem tego zrobic...

Ja moge sobie farbe nalozyc zmieszac oxydanty, dowiedzia³am sie juz w % o co w nich chodzi...reszta to dla mnie czarna magia... Uwazasz ze nawet jak wezme farbe 8,44 to tez nie rozjasni mi nawet z oxyd 9% ?
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 17:49   #3612
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Kasia ja czyta³am o tej k±pieli ale zielonego pojecia nie mam o czym mowa szkoda moze by i pomog³o, ale nie umiem tego zrobic...
Moni@ przejd¼ siê do pierwszego lepszego sklepu, kup rozjasniacz do pasemek Joanny, kosztuje co¶ ok 9z³. We¼ sobie szczyptê rozja¶niacza, kilka kropel wody, kilka kropel wody utlenionej 6% (chyba Ci zosta³o po farbowaniu), kilka kropel balsamu, szamponu, na³ó¿ to na pasemko i zobacz jak zadzia³a, jak zauwa¿ysz, ¿e pasemko trochê ja¶nieje sp³ucz i oceñ efekt, ku pamiêci, mokre jest ciemniejsze wiêc nie ma to byæ bardzo jasne pasemko, tylko trochê ja¶niejsze. Jedno mo¿esz ca³e, drugie tylko ciemny koniec dla dla orientacji i porównania. Zobaczysz jak to dzia³a, jak to wygl±da, mo¿e z Twoimi nie bêdzie tak jak z moimi. Tak ¶wie¿o po farbie, to 5-10 min mo¿e wystarczyæ wiêc obserwuj uwa¿nie. Rozja¶niacz do pasemek dzia³a szybciej ni¿ ten do ca³ych w³osów, wybierz ten do pasemek.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja moge sobie farbe nalozyc zmieszac oxydanty, dowiedzia³am sie juz w % o co w nich chodzi...reszta to dla mnie czarna magia... Uwazasz ze nawet jak wezme farbe 8,44 to tez nie rozjasni mi nawet z oxyd 9% ?
My¶lê, ¿e wyjdzie Ci ja¶niejsza góra i ciemny dó³, kontrast siê pog³êbi. I wydaje mi siê, ¿e kolor bêdzie i tak przyt³umiony, mój Alwaves 9.44 po dekoloryzacji by³ rudo-br±zowy, natomiast po lekkim rozja¶nieniu mia³am nasycon± marchewkê, zupe³nie inna bajka.
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:59   #3613
xweetok
Przyczajenie
 
Avatar xweetok
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy, widzê, ¿e znasz siê na tym, wiêc mog³aby¶ mi powiedzieæ bez zbêdnych obja¶nieñ (wyszukam szczegó³y na ró¿nych forach), co po kolei mam zrobiæ, je¶li chcê pofarbowaæ w³osy wraz z odrostami (odrosty jasny br±z, reszta intensywny rudy ze z³otymi refleksami) farb± vitality's? i jaki kolor mam kupiæ? bo te nazwy mi nic nie mówi±... mam teraz w³osy takie jak na zdjêciu w pierwszym po¶cie w tym w±tku, ale stworzy³ mi ten kolor fryzjer, mieszaj±c farby majirel, wiêc nie chcê robiæ tego samego na w³asn± rêkê. ale chcia³abym stworzyæ co¶ podobnego vitality's, bo podobno to dobvra firma
xweetok jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:21   #3614
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
...no w³a¶nie, dziêkujê ¿e napisa³a¶. Mam oxydant w butelce litrowej i zawsze przed u¿yciem porz±dnie wstrz±snê. Nie wiem co jest przyczyn± bo sam oxy w naczyniu nie ma ¿adnych grudek, farba te¿ nie a w po³±czeniu s±...
Ja nie k³adê z grudkami tylko mieszam z 5 minut, potem to jako¶ zanika.
Farbowa³am wczoraj Vitality's i te¿ zrobi³y mi siê grudki, ale siê wkurzy³am i rozmiesza³am mikserem i by³o git Swoj± drog±, bardzo fajna farba: konsystencja, zapach, wp³yw na w³osy, o wiele bardziej mi pasuje ni¿ Majirel, do której ju¿ nie wrócê. Zrobi³am te¿ prepigmentacjê koñcówek i ja¶niejszych pasm - wiele ³adniej z³apa³y. S³owem, ca³y ten sukces zawdziêczam radom Kathy, której z tego miejsca bardzo dziêkujê
Póki co walczê z sesj± a aparat zosta³ u rodziców, jak tylko siê ogarnê wrzucê co nieco
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:54   #3615
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez mallinoowa Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich !!!
Kathy579 Jak± farb± farbowa³a¶ w³osy, bo nie mogê siê doczytaæ?

Ja mam osobi¶cie dylemat. 1,5 miesi±ca temu farbowa³am w³osy miedzian± czerwieni± Garniera. To by³ mój pierwszy raz. A mój naturalny kolor to bardzo ciemny br±z. Komentarze do farby zaczê³am czytaæ dopiero, kiedy zdo³owa³am siê kolorem i stanem moich w³osów po rozja¶nianiu. I siê przerazi³am. Opinie o tej farbie s± fatalne. Ale pomy¶la³am, ¿e gorzej byæ ju¿ nie mo¿e i pofarbowa³am. Pokry³o mi równomiernie, przera¿ona by³am tylko t± czerwieni±, bo nie chcia³am takiego koloru. Ale mi osobi¶cie pasowa³, bo mam ciemn± oprawê oczu. I teraz cieszê siê, ¿e nie wybra³am nic ja¶niejszego, bo nie s±dzê ¿eby mi pasowa³. Tylko teraz kolor straci³ ca³y urok, wyblak³ i pojawi³y siê 1,5 cm odrosty i muszê szybciutko siê tego pozbyæ. Tylko nie wiem czym, ¿eby równomiernie pokry³o mi w³osy bez rozja¶niania odrostów i ¿eby totalnie nie zniszczy³o mi w³osów. I tak jestem przera¿ona stanem moich w³osów, bo specjalnie ¶ciê³am w³osy z bardzo d³ugich na króciutkie, bo by³y do¶æ zniszczone, ale tamto to by³o bajka w porónaniu z tym, co mam teraz. Sztywne siano, niedaj±ce zupe³nie siê rozczesaæ. A nigdy nie mia³am takich problemów.

Zastanawiam sie czy u¿yæ ponownie Garniera, bo nie wiem czy on mi tak zniszczy³ w³osy czy rozja¶niacz.

Tak wiêc Garnier mocno niszczy w³osy? Macie jakie¶ sprawdzone sposoby na od¿ywienie spalonych w³osów?
A mo¿e zna która¶ farbê, która daje podobny efekt, jest bardziej trwa³a, nie niszczy tak w³osów i nie zostawia na nich takiego odoru?
Farbowa³am Vitality's 8.44 + 7.44 pó³ na pó³ + woda 6%, te¿ mam odrost w kolorze ciemnego br±zu i 6% ³adnie pokrywa - nie ma ró¿nicy w kolorze. Je¶li chodzi o regeneracjê to zerknij do mojego blogu.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowa³am wczoraj Vitality's i te¿ zrobi³y mi siê grudki, ale siê wkurzy³am i rozmiesza³am mikserem i by³o git Swoj± drog±, bardzo fajna farba: konsystencja, zapach, wp³yw na w³osy, o wiele bardziej mi pasuje ni¿ Majirel, do której ju¿ nie wrócê. Zrobi³am te¿ prepigmentacjê koñcówek i ja¶niejszych pasm - wiele ³adniej z³apa³y. S³owem, ca³y ten sukces zawdziêczam radom Kathy, której z tego miejsca bardzo dziêkujê
Póki co walczê z sesj± a aparat zosta³ u rodziców, jak tylko siê ogarnê wrzucê co nieco
Bardzo siê cieszê te¿ my¶la³am nad mikserem ale tam s± metalowe elementy wiêc siê rozmy¶li³am. Mi te¿ pod ka¿dym wzglêdem lepiej pasuje Vitality's. Super ¿e zrobi³a¶ prepigmentacjê i ¿e siê nie ba³a¶, czekam na zdjêcia, a ty uwa¿aj na kolor i pierwsze mycie najwcze¶niej 3 dni po farbowaniu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:59   #3616
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo siê cieszê te¿ my¶la³am nad mikserem ale tam s± metalowe elementy wiêc siê rozmy¶li³am. Mi te¿ pod ka¿dym wzglêdem lepiej pasuje Vitality's. Super ¿e zrobi³a¶ prepigmentacjê i ¿e siê nie ba³a¶, czekam na zdjêcia, a ty uwa¿aj na kolor i pierwsze mycie najwcze¶niej 3 dni po farbowaniu.
Ja mam tak± plastikow± koñcówkê w mikserze, do jajek, czy czego¶ tam - nie wiem. Od zakupu miksera nie znalaz³am dla niej zastosowania a tu eureka! Na pewno dali j± do rozrabiani farby!
Ocet ³adnie zadzia³a³, w³osy g³adkie, ale z myciem niestety nie ma opcji ¿ebym czeka³a 3 dni, bo jutro muszê i¶æ na egzamin a ja po nocy muszê umyæ w³osy bo bez tego nic nie jestem z nimi w stanie zrobiæ, trudno.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:22   #3617
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam tak± plastikow± koñcówkê w mikserze, do jajek, czy czego¶ tam - nie wiem. Od zakupu miksera nie znalaz³am dla niej zastosowania a tu eureka! Na pewno dali j± do rozrabiani farby!
Ocet ³adnie zadzia³a³, w³osy g³adkie, ale z myciem niestety nie ma opcji ¿ebym czeka³a 3 dni, bo jutro muszê i¶æ na egzamin a ja po nocy muszê umyæ w³osy bo bez tego nic nie jestem z nimi w stanie zrobiæ, trudno.
mo¿e i ja mam? zaraz zerknê

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez xweetok Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy, widzê, ¿e znasz siê na tym, wiêc mog³aby¶ mi powiedzieæ bez zbêdnych obja¶nieñ (wyszukam szczegó³y na ró¿nych forach), co po kolei mam zrobiæ, je¶li chcê pofarbowaæ w³osy wraz z odrostami (odrosty jasny br±z, reszta intensywny rudy ze z³otymi refleksami) farb± vitality's? i jaki kolor mam kupiæ? bo te nazwy mi nic nie mówi±... mam teraz w³osy takie jak na zdjêciu w pierwszym po¶cie w tym w±tku, ale stworzy³ mi ten kolor fryzjer, mieszaj±c farby majirel, wiêc nie chcê robiæ tego samego na w³asn± rêkê. ale chcia³abym stworzyæ co¶ podobnego vitality's, bo podobno to dobvra firma
Odpowied¼ odno¶nie koloryzacji:
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=8074
Co do koloru to proszê o fotkê w³osów i fotkê koloru który chcia³a uzyskac.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-07 o 19:23
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:23   #3618
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 200
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moni@ i kathy dziêki wielkie za pomoc
jak siê zaopatrzê w farbê (i odwa¿ê jej u¿yæ hehe) i dorwê aparat, to wrzucê rezultaty
__________________
„¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê. Wierz mi, malutka, ¿a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.”
catarsis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:32   #3619
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy mój T¯ polewa³ wczoraj, ¿e na pewno w instrukcji jest napisane "koñcówka plastikowa do rozrabiania bezgrudkowego mieszanki Vitality's farba + oksydant w proporcji 1:1,5"

Tak sobie my¶lê, ¿e skoro muszê myæ, to mo¿e lepiej u¿yjê od¿ywki? My¶lisz, ¿e dzia³a mniej "inwazyjnie" i bêdzie lepsza tak do mycia bezpo¶rednio po farbie ni¿ szampon do farbowanych?
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 19:54   #3620
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy mój T¯ polewa³ wczoraj, ¿e na pewno w instrukcji jest napisane "koñcówka plastikowa do rozrabiania bezgrudkowego mieszanki Vitality's farba + oksydant w proporcji 1:1,5"

Tak sobie my¶lê, ¿e skoro muszê myæ, to mo¿e lepiej u¿yjê od¿ywki? My¶lisz, ¿e dzia³a mniej "inwazyjnie" i bêdzie lepsza tak do mycia bezpo¶rednio po farbie ni¿ szampon do farbowanych?
My¶lê ¿e tak, ale niech to nie bêdzie za bardzo tre¶ciwa od¿ywka -najlepiej jak masz bez sp³ukiwania.
Albo umyj w³osy po d³ugo¶ci od¿ywk± (od tego zacznij) a od skóry daj odrobinê szamponu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:13   #3621
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hm, my¶la³am o u¿yciu tej z Rossmana, Isana Babassau (czy jako¶ tak), bo chyba nie mam nic bez sp³ukiwania. Ca³a reszta moich zasobów to maski do mycia ani rusz.

Btw: http://allegro.pl/chantal-prosalon-i...438457219.html u¿ywa³ kto¶? Bo siê przyczajam do niej
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:16   #3622
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, my¶la³am o u¿yciu tej z Rossmana, Isana Babassau (czy jako¶ tak), bo chyba nie mam nic bez sp³ukiwania. Ca³a reszta moich zasobów to maski do mycia ani rusz.

Btw: http://allegro.pl/chantal-prosalon-i...438457219.html u¿ywa³ kto¶? Bo siê przyczajam do niej
Oj..Babassu idealna i najlepsza - my¶la³am ¿e jej nie masz
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:21   #3623
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Oj..Babassu idealna i najlepsza - my¶la³am ¿e jej nie masz
Wolne ¿arty, kupi³am ju¿ po tamtym farbowaniu! Jakby¶ mi napisa³a, ¿e do pielêgnacji rudych w³osów dobre jest guano pelikana to jutro bym pewnie popyla³a z szufelk± po ZOO
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 21:04   #3624
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hahaha Melina rozbawi³a¶ mnie do ³ez Cieszê siê, ¿e jeste¶ zadowolona z farbowania. ¯yczê powodzenia na egzaminach i czekam na zdjêcia

Z Chantala u¿ywa³am tylko farby, tej od¿ywki nie mia³am przyjemno¶ci spróbowaæ.
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 21:11   #3625
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina,
Te¿ siê u¶mia³am powodzenia na egzaminie trzymam kciuki
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 21:39   #3626
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy pisa³as poprzednio ze przygotowa³as wlosy do farbowania, czy oznacza ze uzywa³as jakiegos specjalnego szamponu oczyszczaj±cego? Rozumiem ze wymywa³as je z silikonów...ale czym????
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 07:49   #3627
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy pisa³as poprzednio ze przygotowa³as wlosy do farbowania, czy oznacza ze uzywa³as jakiegos specjalnego szamponu oczyszczaj±cego? Rozumiem ze wymywa³as je z silikonów...ale czym????
Pozwolê sobie odpisaæ, skoro ju¿ jestem Mnie Kathy poleca³a szampon pokrzywowy Barwy do wymywania silikonów. Niestety ciê¿ko go znale¼æ w drogeriach, czy wiêkszych sklepach wiêc jak kupi³am Rzepê Joanny. Wali niemi³osiernie, ale sprawdzi³a siê dobrze, obydwa szampony s± taniutkie jak barszcz

Swoj± drog±, jak ju¿ kiedy¶ wspomina³am ja lubiê tony czerwone w rudo¶ciach i dobrze siê w nich czujê (pasuj± mi chyba dlatego, ¿e mam ciep³± karnacjê, wiêc pyszczek nie robi siê czerwony/ró¿owy) i tak sobie pomy¶la³am, ¿e pokombinowa³abym z tym przy kolejnym farbowaniu. My¶licie, ¿e mog³abym do 7,44 dodaæ troszkê 7,66? Czy to ju¿ ob³êd mnie dotyka?

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-02-08 o 08:06 Powód: dopisek
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:21   #3628
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Pozwolê sobie odpisaæ, skoro ju¿ jestem Mnie Kathy poleca³a szampon pokrzywowy Barwy do wymywania silikonów. Niestety ciê¿ko go znale¼æ w drogeriach, czy wiêkszych sklepach wiêc jak kupi³am Rzepê Joanny. Wali niemi³osiernie, ale sprawdzi³a siê dobrze, obydwa szampony s± taniutkie jak barszcz

Swoj± drog±, jak ju¿ kiedy¶ wspomina³am ja lubiê tony czerwone w rudo¶ciach i dobrze siê w nich czujê (pasuj± mi chyba dlatego, ¿e mam ciep³± karnacjê, wiêc pyszczek nie robi siê czerwony/ró¿owy) i tak sobie pomy¶la³am, ¿e pokombinowa³abym z tym przy kolejnym farbowaniu. My¶licie, ¿e mog³abym do 7,44 dodaæ troszkê 7,66? Czy to ju¿ ob³êd mnie dotyka?
Dzieki Melina U mnie w sklepie sa szampony Barwy. To kupie.

Ja nie wiem jaka mam karnacje, nie wiem czy to ciep³a czy zimna...Niby te wlosy moje nie sa z³e, fajnie wygl±daja ale ja w nich zle czuje, gdzies widze w nich kasztan, a pamietam jak kasztanem swego czasu farbowa³y sie stare babcie i mam do tego koloru wstrêt ...Upar³am sie na kolor EwyMinge ale daleko mi do niego.................... .zreszta jak sie dowiedzia³am to peruka co ona nosi na glowie wiec juz w ogole OSTYG£AM z t± ochot±.......

Ja po Majirel 7,44 mia³am taki kolor , nie jest brzydki przeciez bo ³adny, ale ja sie zle w nim widze...ciagle spinam wlosy bo mi jakies kasztany kolo oczu fruwaj±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 182e1ce70000b9154d13eb14.jpg (20,6 KB, 47 za³adowañ)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-02-08 o 09:31
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:38   #3629
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki Melina U mnie w sklepie sa szampony Barwy. To kupie.

Ja nie wiem jaka mam karnacje, nie wiem czy to ciep³a czy zimna...Niby te wlosy moje nie sa z³e, fajnie wygl±daja ale ja w nich zle czuje, gdzies widze w nich kasztan, a pamietam jak kasztanem swego czasu farbowa³y sie stare babcie i mam do tego koloru wstrêt ...Upar³am sie na kolor EwyMinge ale daleko mi do niego.................... .zreszta jak sie dowiedzia³am to peruka co ona nosi na glowie wiec juz w ogole OSTYG£AM z t± ochot±.......
Rozumiem Ciê, bo wyznajê zasadê, ¿e dobry kolor to ten, w którym siê dobrze czujê. Ja podobno dobrze wgl±dam w stonowanych, ciemnych blondach, ale wytrzyma³am w takim chyba z dwa tygodnie i choæby ska³y sra³y nie dam siê wiêcej na nic takiego namówiæ. Co do Twoich w³osków to ja (ale to ja - narwaniec i ryzykant) u¿y³abym rozja¶niacza. Wola³abym to ni¿ mêczyæ siê z niechcianym i nierównym kolorem. Podniszczy w³osy, wiadomo, pewnie trzeba by³oby podci±æ, no ale to kwestia wyboru

A widzisz, ja po Majirel 7,44 mia³am kolor zupe³nie inny (sa zdjêcia wcze¶niej), jasny i bez grama czerwieni. dlatego w³a¶nie my¶lê nad dodaniem czerwieni do Vitality's 7,44.

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-02-08 o 09:39
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:52   #3630
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem Ciê, bo wyznajê zasadê, ¿e dobry kolor to ten, w którym siê dobrze czujê. Ja podobno dobrze wgl±dam w stonowanych, ciemnych blondach, ale wytrzyma³am w takim chyba z dwa tygodnie i choæby ska³y sra³y nie dam siê wiêcej na nic takiego namówiæ. Co do Twoich w³osków to ja (ale to ja - narwaniec i ryzykant) u¿y³abym rozja¶niacza. Wola³abym to ni¿ mêczyæ siê z niechcianym i nierównym kolorem. Podniszczy w³osy, wiadomo, pewnie trzeba by³oby podci±æ, no ale to kwestia wyboru
W³asnie chce sprobowac cos niecos mi Kathy poleci³a, ale to jak juz bede sama w domu bo na razie moje dziecko chore w domu ze mna jest wiec nie da mi nic zrobic, ledwo co tu odpisuje bo "mamo pic" "mamo katar", "mamo to mamo sramto..." wiec jak juz pojdzie do przedszkola to bede sie bawi³a...bede pra³a koncówki

Ja mam ciemna karnacje, ciemne brwi, ciemna oprawe oczu, oczy br±zowe...kiedys upar³am sie na karmelowe wlosy ale czulam sie tak jakbym do utleniacza wpad³a....bleeeeeee
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.